1. Ana Sayfa
  2. Büyüler

Delirtme Büyüsü

Delirtme büyüsü nedir? Delirtme büyüsünün belirtileri nelerdir? Delirtme büyüsü bozma işlemi nasıl yapılır? Delirtme büyüsü hangi niyetle yapılmaktadır? Medyum Saliha Hoca olarak bu yazıda sizlere delirtme büyüsü hakkında bilgi vereceğim. Merak ettiğiniz soruların cevabını yazımın devamında bulabilir ve aklınızdaki tüm soru işaretlerini kaldırabilirsiniz.


Delirtme büyüsü çok eski zamanlardan beri uygulanan kara büyüler içinde yer almaktadır. Bu işlemin yapılışında en şerli cin taifesinden olan iblisler ve en tehlikeli ruhani varlıklar kullanılmaktadır. Delirtme büyüsü esas olarak kişinin aklını kaçırmasına ve toplum içindeki itibarının giderek yok olmasına sebep olmaktadır. Bu konuda Medyum Saliha Hoca olarak yürüttüğüm birçok çalışma olduğu gibi genellikle kötü niyetli insanlar ve başkalarına maddi manevi zarar veren kişiler için uygulanan bir işlem olduğunu da belirtmekte fayda görüyorum. Delirtme büyüsü özellikle en tehlikeli büyüler arasında yer almaktadır. Bunun sebebi de uygulama için yapılan ritüelde çok büyük ayrıntılar ve çok özel işlemlerin cinler ile birlikte yapılıyor olmasından kaynaklanmaktadır. Bahsettiğim gibi delirtme büyüsünde maksat karşı tarafı akıl yoksunu bir hale sokmaktır.

Bunun içinde insanın beyninin en kılcal damarlarına girebilecek ve ona olmayan hayaller göstererek olmayan talimatları fısıldayacak cinler kullanılmaktadır. Misal olarak son derece akıllı ve saygın birisi cinler kullanılarak kendini tüm insanlığın lideri olarak ilan edecek hale gelebilir. Bu en masum delirtme büyüsüdür. Bunun haricinde şizofreni benzeri olan ancak tıp biliminin bile tam teşhis koyamadığı için klasik şizofreni deneylerini üzerinde yürüttüğü kişilerin her birisi de delirtme büyüsü sebebiyle o hale gelen kimselerdir. Delirtme büyüleri yapılırken bazı kişilerin gözlerindeki perde kaldırılır ve cinleri oldukları gibi görmeleri bu sayede de akıl sağlıklarını yitirmeleri de sağlanabilmektedir. Bu büyü işlemleri en iyi medyumlar tarafından yapılması mümkün olmakla birlikte Şahsım Medyum Saliha tarafından bozulabilecek işlemler arasında yer almaktadır.

Delirtme büyüsü nedir?

Delirtme büyüsü nedir şeklinde yoğun bir soru yığılması hasıl olduğu için bu konuya ayrıntılı şekilde cevap vermem gerekti. Değerli danışanlarım ve okuyucularım. Delirtme büyüsü işlemleri özellikle de son yıllarda ne kadar duyulmaya başlasa da binlerce yıldır yapılan işlemler arasındadır. Delirtme büyüsü sayesinde medyumlar tarafından korunmayan ne krallar ve ne yöneticiler geçmiş zamanlarda aklını yitirerek kendini zelil hale sokmuşlardır. O halde delirtme büyüsü nedir ve ne şekillerde uygulanmaktadır sorusu cevap beklemektedir.  Bu sorunun cevabını benden yani Medyum Saliha Hoca’dan bekleyen birçok danışanım için cevaplamaya çalışacağım.

Delirtme büyüsü adından da malumdur ki kişinin akıl sağlığını kalıcı ya da geçici olarak bozan ve o kişiyi gerek toplum nezdinde gerekse de kendi çevresi ve sevdikleri nezdinde küçük düşürücü işler yapmaya sevk eden bir büyü olarak bilinir. Delirtme büyüsü nedir sorusu özellikle bu büyüyü kendilerine zulüm eden kişiler için yaptırmak isteyen ekseriyeti kadın olan danışanlarım tarafından istenmektedir. Konunun içinde şiddet ve ruh sağlığını etkileyen ve iflah olmaz kişilikler olduğunda ise ben de Medyum Saliha Olarak değerli danışanlarıma yardımcı olma yolunu seçmekteyim.

Kara büyüler konusunda ihtisas sahibi bir medyum olarak delirtme büyüsü işlemlerini cinler ve ruhani varlıklar sayesinde uygulayarak dilediğimiz niyete göre hazırlamaktayım. Sonuç olarak birçok kadın ve erkeğe faydalı olabilecek bir işlem olduğunda dolayı da ayağı yere basan ve ne yaptığını bilen kişilerin tercihi olan delirtme büyüsü nedir sorusuna cevap vermeye çalıştım. Siz değerli okuyucularım delirtme büyüsü hakkında diğer sorularınız için bana ulaşabilirsiniz.

Delirtme büyüsünün belirtileri

Delirtme büyüsünün belirtileri farklı şeklerde kendini gösterebilmektedir. Kara büyü olarak hazırlanan delirtme büyüleri çoğunluğu kâbus şeklinde rüyalar başta olmak üzere gerçek hayatta görülen serap gibi görüntüler ile kendini devam ettirmektedir. Bana özellikle başvurarak Medyum Saliha Hanım, delirtme büyüsünün belirtilerini gizlemek mümkün müdür diye soranlar da çıkmaktadır. Ancak delirtme büyüsü bir aşk büyüsü değildir. Ya da sevdiğimizi kendimize bağlama büyüsü değildir. Bu sebeple de etkileri sarsıcı ve gözle görülür bir biçimde bazen yavaş yavaş bazen de birden ortaya çıkmaktadır. Delirtme büyüsünün belirtileri çoğunlukla sinirlilik ve sağına soluna sataşma olarak da kendini gösterebilir. Genellikle sinsi ve içinden pazarlıklı olan kimselere yapılan delirtme büyüsü belirtileri ise çok sert ve şaşırtıcı karakter değişimleri ile kendini göstermektedir. Delirtme büyüsü çok özel ve tehlikeli büyüler sınıfında yer alan bir işlemdir. Maksat kesinlikle karşı tarafta kalıcı ya da uzun süre etki gösterici delilik emareleri ortaya çıkarmaktır.

Delirtme büyüsünün etkileri eğer ki gereken önlemler alınmazsa kişi aklını tamamen yitirip kendine bir zarar verene kadar devam etmektedir. Bu konuda delirtme büyüleri birkaç sınıfa ayrıldığı gibi ana olarak geçici delirtme büyüsü ve kalıcı delirtme büyüsü olarak da anılmaktadır. Medyum Saliha olarak ben durumun vahametine ve olayın gidişatına uygun olarak delirtme büyüsü bozma konusunda da önemli çalışmalar yapmakla birlikte sonraki yazımda da bu konuya özellikle değineceğim. Bundan dolayı delirtme büyüsü için en önemli kısmı sonrasına saklamaya karar vermiş bulunmaktayım. Delirtme büyüsü konusunda başarılı medyumlar içinde yer alan şahsım danışanlarımın en iyi medyumlar listesinde başa koyduğu bir isim olarak her konuda olduğu gibi bu büyü konusunda da sizleri aydınlatmaya çalıştım.

Delirtme büyüsü bozma

Delirtme büyüsü bozma hususunda çok önemli kaynaklar ve onların nezdinde de Medyum Saliha Hoca olarak kendi çalışmalarım bulunmaktadır. Delirtme büyüsü bozma çok tehlikeli sularda yüzmek demektir. Kesinlikle bir tanıdığınıza ve henüz aklınızı yitirmeden önce size yapıldığını anladığınız takdirde hemen bozdurmanız gereken büyüleri başında gelir. Delirtme büyüsü bozma konusu asla sonraya bırakılacak ya da deneme yanılma yöntemine başvurulacak bir durum değildir. Özellikle delirtme büyüsü yapımı nasıl gerçekleştiyse delirtme büyüsü bozma da aynı yöntemler uygulanarak yapılmalıdır. Kara büyüler için bu kesin ve mutlak bir kuraldır.

Bunların dışında yapılan her uygulama delirtme büyüsü için kullanılan ifritlerin şahsı komaya sokmaya varan durumlara getirmelerine sebep olabilmektedir. Delirtme büyüsü bozma hususunda çalışmalar yürüten başarılı medyumlar içindeki kişilerin sayısı çok azdır. Çünkü ilmi olarak yeterli olmanın yanında ifritlere hükmetme yeteneği de olmalıdır. Delirtme büyüleri hakkında yapacağınız araştırmalar sizleri görmek istemeyeceğiniz resimlere ve sonuçlara götürebilmektedir. Bu sebepledir ki büyüler herkesin uğraşmaması gereken ve yalnızca medyumlar tarafından kullanılması gereken bir yoldur. Delirtme büyüsü bozma için kişinin kalıcı hasar alıp almadığı belirlenir.

Bazı durumlarda ise çok ağır hasarlar olsa bile kişiyi kurtarmak mümkün olsa da sonrasında sağlam bir psikolojik destek almaları gerekebilmektedir. Her ne koşulda olursa olsun bir medyum olarak ben Medyum Saliha’nın görevi bu şekilde yardım isteyen kişilere hizmet vermek ve onları hayırla hayatlarına devam etmeleri için teşvik etmektir. Delirtme büyüsü bozma konusu ile alakalı olarak yürüttüğüm çalışmalarda iyileşen ve hayata tekrar tutunan çok sayıda danışanım o günlerin acı hatıralarını atlatabilmek adına yaptığım vefk ve muska işlemlerinden de faydalanmaya devam etmektedirler. Sizler de delirtme büyüsü için yardım almak adına iletişim bilgilerimden bana ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap