1. Ana Sayfa
  2. Büyüler

Domuz Yağı Büyüsü

Domuz büyüsü yapmak konusunda en iyi bilgiler bu yazıda. İnsanlar, büyü yapmak istediklerinde hangi büyünün neye yaradığını ve bu büyülerin gruplarını iyi bilmeliler. Çünkü bilgisiz bir şekilde yapılan büyülerin etkileri bilinemez.


Domuz büyüsü yapmak konusunda detayları açıklıyoruz. Domuz yağı büyüsü nedir? Bilinmeyen bu etkiler zamanla hem büyü yapana hem de büyü yapılana zararlar verebilir. Bunun önüne geçebilmek için bu işte uzmanlaşmış kişilerden destek alınmalıdır. Özellikle destek alınması gereken büyülerden biri olan domuz yağı büyüsü çok tehlikeli ve yapıldığında neredeyse kesin sonuçlar alınan bir büyüdür. Bu domuz yağı büyüsü kara büyüler olarak nitelendirdiğimiz pis hayvan parçaları veya yardımıyla yapılan bir büyüdür. Ben de size bu büyünün etkileri ve neden uzman medyumlar tarafından yapılması gerektiğini açıklayacağım.

Domuz yağı büyüsü nedir?

En tehlikleri kara büyüler arasında yer alan domuz yağı büyüsü bu hayvana ait yağ parçaları kullanılarak yapılır. Tehlikeli bir büyü olduğu için medyum Saliha hoca büyüyü yaptıracak olan kişinin gerçekten işin ehli birisi ile çalışması gerektiğini önemle vurgulamaktadır.

Domuz yağı büyüsü nasıl yapılır?

İnsanların birbirlerine karşı kullandıkları tehlikeli büyülerden olan domuz yağı büyüsü kesin sonuçlar veren etkili bir büyüdür. Bu büyüde de ruhani varlıklar kullanılır. Domuz yağı kullanılarak yapılan domuz yağı büyüsü şeytani varlıkların kullanıldığı bir büyüdür.

Yapıldıktan sonra da bozulması çok zor olan bir büyüdür. Sebebi ise kullanılan şeytani varlıkların aşırı direnç göstermeleridir. Etkileri ise genel itibariyle yıkmak ve bozmak kapsamındaki her şeydir.

Domuz büyüsü belirtileri nelerdir?

Bu büyü domuz yağının sarımtırak ve çıkarılması zor bir leke olarak evinizde kullanılması ile etkili olur. Bu domuz yağı büyüsü ile yolunda giden işler ve evlilikler bir anda bozulabilir ve değişebilir. Tüm bunlardan faydalanmak için iletişim numaramdan bana ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Domuz büyüsünün etkisi

Bu büyü şeytani güçler iler irtibata geçilerek yapılan bir büyüdür. Bu yüzden şeytani güçler tesir ettikleri kişileri bırakmak istemezler. Domuz yağı büyüsü ancak onlara söz geçirebilen ve tesir edebilen birisi tarafından bozulabilir ya da yapılabilir. Aksi takdirde şeytani güçler etki alanlarını büyüterek büyüyü yaptırana da etki etmeye başlarlar.

Domuz büyüsü nedir?

Domuz yağı büyüsü negatif büyüler kategorisine girmekle birlikte hedeflenen kişi üzerinde oluşturulmak istenen kötü durumun ortaya çıkması için yapılır. Özellikle medyum Saliha bu büyünün negatif güçleri elinde tutun şeytaniler ile iş birliği yapılarak ortaya çıktığını belirtmektedir.

Böyle bir durum da domuza ait bir yağ bezi parçasına okunan tılsım medyum Saliha hocanın dediği gibi kullanılarak büyü aktif hale getirilir. Domuz büyüleri şeytani güçlerin harekete geçtiği büyüler olduğunu birz önce bahsetmiştik. Bu güçler aracılığı ile hdeflenen kişi üzerinde bereketsizlik, hastalık, ayrılık, akıl ve ruh sağlığının dengesini bozma gibi durumlar meydana getirilebilir.

Domuz Yağı Büyüsü Nedir

Medyum Saliha hoca bu büyünün etkili olabilmesi için domuz büyüsü ve türevleri üzerinde deneyim sahibi isimlerin büyüyü yapmaları gerektiğini belirtmektedir. Nitekim şeytani güçlerin kontrol altına alınması zihinsel kontrol mekanizmasının sağlam çalışması gerektiğini belirtmektedir. Medyum Saliha hoca bu noktada kendisinin yaptığı domuz büyülerinin kısa sürede etkilerini göstermeye başladığını belirtmektedir. Bu büyüler türleri bakımında ise sadece niyet üzerinden farklılık içermektedir.

Domuz yağı ile yapılan büyüler

Domuz yağı ile yapılan büyület kara büyülerdir ve kötü niyet üzerine inşaa edilmişlerdir. Bu büyüler domuza ait pis parçaların kullanılması ile yapılır ve şeytani güçler ile işbirliği yaparak yapılan bir büyüdür.

Domuz yağı büyüsü öldürür mü?

Domuz yağı büyüsü çok kuvvetli bir büyüdür ve büyüyü talep edein kişinin niyeti hedef kişinin yaşamı ise yeri geldiğinde büyü tesiri altında olan kişinin ölümüne bile neden olabilir. Bu büyü istenildiğinde kişinin beden sağlığı odaklı, istenildiğinde akıl sağlığı odaklı istenildiğinde de ruh sağlığı odaklı olarak yapılabilir. Bu üç odak niyette büyü ilerledikçe kişiyi ölüme sürükler ve kişi bir süre sonra vefat eder.

Ancak medyum Saliha domuz yağı büyüsünün etkili olabilmesi için ve gerçekten de hedef kişiyi ölüme sürükleyebilmesi için büyüyü yapan hocanın güçlerinin kuvvetli olması gerektiğini belirtmektedir. Kendisinin ise zihinsel kontrol gücünün oldukça yüksek olduğunu belirten medyum Saliha bu büyüyü uygularken en karanlık şeytani güçleri emri altına aldığını ve onları yönettiğini belirtmektedir.

Domuz yağı büyüsü hedef kişinin ruh sağlığını bozmaya yönelik olarak yapıldığında kişi tedavisi olmayan hastalıklara yakalanır ve bir süre sonra intihara sürüklenerek intihar eder. Aynı büyü beden sağlığı üzerine odaklı olarak yapıldığında ise kişinin hastalığı kanser gibi ölümcül bir hastalık olur ve kişi sonrasında hastalığa yenik düşerek vefat eder. Medyum Saliha hoca bu büyü akıl sağlığı odaklı olarak yapıldığında ise kişi delirir ve sonrasında kendisini öldürür diye belirtmektedir.

Domuz yağı sürülen yer

Domuz yağı büyüsü için kişinin hanesine ya da kıyafetine domuz yağı sürüldüğü iddia edilmektedir. Ancak bu her zaman geçerli bir yöntem değildir. Kişi kendi üzerinde ya da sevdiklerinin üzerinden domuz yağı büyüsü olup olmadığı öğrenmek için medyum Saliha hocadan yardım almalıdır. Medyum Saliha hoca böyle bir durumda kendisinin emri altında ola şeytani güçleri konuşturur ve onlara büyünün nereye ve kime yapıldığını söylettirir. Onlarda emirden dışarı çıkamazlar ve medyum Saliha hocaya büyünün yapıldığı ve domuz yağının sürüldüğü kıyafet ve yerleri göstermek zorunda kalırlar.

Domuz yağı sürülen yeri şeytani güçler işaret ettikten sonra büyü tesiri altında olan kişinin orayı silmesi ya da temizlemesi büyünün bozulması adına bir fayda sağlamayacaktır. Medyum Saliha hoca bu büyünün ortadan kalkması için manevi bir temizlik yapılması gerektiğini belirtmektedir. Bu manevi temizlik için medyum Saliha hoca öncelikle bir arınma ritüeli yapmaktadır ve şeytani güçlere emir vererek büyünün ortadan kalkmasını sağlamaktadır. Sonrasında ise Medyum Saliha hocanın belirttiği şekilde domuz yağının sürüldüğü yer ya da eşya temizlenir ve büyü bozulmuş olur.

Domuz büyüsü ne için yapılır?

Domuz büyüsü kara bir büyüdür ve hiç bir iyi niyet üzerine inşaa edilmez. Bu yüzden büyüyü talep eden kişinin amacı karşı tarafa zarar vermektir. Kimi zaman domuz yağı büyüsü hedef kişiyi kendisine aşık etmek isteyenler için kullanılır. Bu ilk bakışta iyi bir niyet gibi görünebilir. Ancak buradaki amaç hedef kişiyi aşktan yakıp kavurmak ve mahvetmektir. Bu niyet ile medyum Saliha hocaya gelenler kısa süre içerisinde niyetlerinin meyvesini alacaklardır.

Domuz yağı büyüsü her türlü kötü niyet üzerine inşaa edilebilir olduğu için; çiftleri birbirinden ayırmak için, aileleri dağıtmak ve yuvaları bozmak için, kardeşleri birbirine düşürmek için, kişinin fakirleşmesini sağlamak için, kişinin toplum tarafından dışlanması için, beklemedik musibetler ve sorunlar yaşaması için kısacası bütün kötü niyetler için domuz yağı büyüsü yapılabilir. Medyum Saliha hoca bütün bu niyetler için domuz yağı büyüsü yapmaktadır ve üstelik onun yaptığı büyüleri başka hiç bir hoca bozamamaktadır.

Medyum Saliha hoca kendisinin yaptığı büyüleri başka hocalarını bozamadığını belirttiği gibi aynı zamanda da başka hocaların yaptıkları domuz yağı büyülerini kendisinin çok rahat bozabildiğini belirtmektedir. Bunun sebebinin ise kendisinin emri altında olan şeytani güçlerin en kuvvetli güçler olduğunu söylemektedir. Ancak diğer hocaların emri altında olan şeytani güçlere hükmetme makamının kendisinde var olduğunu belirtmektedir. Danışmak için gelenler hem kendilerinde olan büyülerin bozulması için hem de başkalarına büyü yaptırmak için medyum Saliha hocadan yardım alabilirler.

Domuz yağı büyüleri hangileridir?

Domuz yağı büyüsü tesirli bir kara büyüdür. Domuz yağının sürüldüğü alanlarda bereket kaçar, huzur kaçar, sağlık kaçar. Hangi kötü niyet ile domuz yağı büyüsü yapılmış ise yağın sürüldüğü alana o niyet çöker ve kişinin hayat çakraları bu şekilde dönmeye başlar. Kişi birden bire herşeyin ters gitmesi ile karşılaşır ve ayak bağı olacak bir sürü sorun ile uğraşmak zorunda kalır.

Domuz yağı büyüsünün etkileri nelerdir?

Domuz yağı büyüsünün en büyük etkisi kişinin sürekli olarak musibetlerden kurtulamamasıdır. Bu aşamada kişi sürekli olarak beklenmedik sorunlar yaşamaya başlar. İşyerine veya hanesine hırsız girer, iftiraya uğrar, eşinin hayatına bir başkası girer, çocuklarının başına fiziksel ya da psikolojik sorunlar yaşatacak olaylar gelmeye başlar. Domuz yağı büyüsü genel olarak intika almak amacı ile kendisine çok acı çektiren kişilere yapılır. Domuz yağı büyüsü yaptırmak isteyenler ister en yakınlarına isterse de ezeli düşmanlarını bu büyüyü yaptırabilirler. Gelini ile sorunu olan ve oğlunu bu kadından kurtarmak isteyenler gelinine domuz yağı büyüsü yaptırabilirler.

Domuz büyülerinin etkisi

Domuz yağı büyüsü bire bir etkli olan tesirli bir kara büyüdür. Bu yüzden hangi amaçla yapılmış ise etkilerini o amaç doğrultusunda ortaya koymaya başlar. Örneğin domuz yağı büyüsü hedef kişinin sağlık sorunları ile uğraşması içi yapılmış ise kişi kanser gibi zor bir hastalığa yakalanır. Buna benzer olarak çok nadir görülen, tanımlanamamış, teşhisi konulamayacak bir hastalığa yakalanır. Domuz yağı büyüsü hedef kişinin iş hayatında sorunlar yaşaması için yapılmış ise kişi ani düşüşler yaşar.

Domuz Büyüsünün Etkisi

Önceden almış olduğu bir ihalenin aniden iptal edildiğini öğrenebilir. Aynı şekilde müşterileri ve çalışanları ile sorunlar yaşayıp şikayet alabilir ya da personel ani bir iş bırakma yapabilir. Domuz yağı büyüsü ile kişilerin niyeti iş hayatı ise büyünün etkileri kişinin özel hayatını da etkiler. Maddi olarak zorluk yaşayan kişi bu durumu aile hayatına yansıtır ve evinde huzursuzluk baş gösterir. Bu belirtiler ise ilerde tek başına bir sorun olur ve hedef kişi mutlu yuvasını da işi ile birlikte kaybeder.

Domuz yağı büyüsü bozma

Domuz yağı büyüsü kara büyü olarak adlandırmış olduğumuz büyü çeşitlerinin en tehlikelilerindendir. Bu büyüye maruz kalmış kişi ya da maruz kalmış bir evde aksilikler bitmez. Kişi ya da kişiler bu büyüden etkilenerek aşırı hırçın, tahammülsüz bir hal alırlar. Dikkat dağınıklıkları ve yapmayacağı şeyleri yapmak da bunlardan bir tanesidir. Bu büyüyü anlamak bir hayli zordur. Fakat eğer ki evinizde herhangi bir eşyada yağ lekesi görürseniz ve evde uzun zamandır bir huzursuzluk hakim ise evinizde domuz yağı büyüsü olabilir.

Bunu ciddiye almamazlık yapmayınız. Çünkü erteleyeceğiniz her an sizin zararınıza olacaktır. Bundan dolayı büyünün etkisi artabilir ve size vereceği zararın etkisi kuvvetlenebilir. O yüzden evinizde bir yağ lekesi görürseniz ve bu yağ lekesinin garip bir kokusu varsa bu büyü işlerinde bilgili bir şahsa başvurmalısınız. Domuz yağı büyüsü bozma çok zor bir işlemdir fakat işinin ehli birisi için bozulmayacak büyü yoktur. Bu büyünün bozulmasından sonra normal gündelik yaşamınıza dönebilir, huzurlu bir şekilde yaşayabilirsiniz.

Duvarda domuz yağı lekesi

Domuz yağı büyüsü en yaygın olarak kullanılan kara büyüler arasında gösterilir. Medyum Saliha Hoca, gerek domuz büyüsü gerekse de domuz yağı büyüsü hakkında çok dikkatli olunmasını tavsiye etmektedir. Birçok kimse Medyum Saliha Hanım ile irtibata geçerek evlerinin duvarlarında lekeler oluştuğunu, kapı eşiklerinde ve köşelerde yağlı lekelere rastladıklarını söylemekteler. Duvarda domuz yağı lekesi gördüğünüzde ya da duvar, pencere, eşik, giyim kuşam eşyaları ve bunlar gibi yerlerde şüphelendiğiniz bariz lekeler görürseniz mutlaka hiç zaman kaybetmeden Medyum Saliha ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Duvarda domuz yağı lekesi bazen belli bile olmamaktadır. Bunun için evde zaman zaman nereden geldiğini anlamadığınız gelip geçen ya da devam eden kokular duymaya başlarsanız hemen domuz yağı büyüsü ya da domuz büyüsü olduğundan şüphelenebilirsiniz. Medyum Saliha Hoca, sizlerin başvurusu üzerine gereken bakımları yaparak duvarda domuz yağı lekesi ve ya başka bir yerde domuz yağı büyüsü varsa çıkartmaya yardımcı olacak ve büyü bozma işlemleri ile bu büyüyü bozacaktır. Duvarda domuz yağı lekesi ve domuz büyüsü bozma işlemleri oldukça zor işlemlerdir. Çünkü duvarda domuz yağı lekesi oluştuysa birisi sizi öldürmeye varacak bir takım kötülükler planlamış demektir. Duvarda domuz yağı lekesi görülen ya da şüphelenilen durumlarda Medyum Saliha Hoca ile irtibata geçen birçok kimse bu beladan kurtulmuş ve rahata ermiştir.

Yorum Yap