İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Büyü Açıklamaları
  3. En iyi medyum
Trendlerdeki Yazı

En iyi medyum

En iyi medyum öncelikle hüddam daveti almış medyumdur. Aksi takdirde bu kişi büyü ilmine ve havas ilmine ilgi duyan kişi olmaktan öteye geçemez. Buna ek olarak en iyi medyum sahip olduğu ilmin hem pozitif yönlerini hem de negatif yönlerini bilerek tüm yönlerine hakim olan birisidir.

En iyi medyum

En iyi medyum örneğin sadece pozitif büyüler yaptığını iddia eden bir medyum iyi bir medyum değil aksine yetersiz bir medyumdur. Çünkü negatifin gücünden ve etki alanından  haberi yoktur. Örneğin sadece aşk büyüsü yaptığını iddia eden bir medyum ayrıma ya da soğutma büyülerine de hakim olmalıdır. Çünkü aslında kişi negatif bir büyünün altında olabilir ve büyü ortadan kalksa aşk büyüsüne daha kolay cevap verebilecektir. Ancak bu durumda habersiz olan bir medyum ne kadar en iyi medyum olduğunu iddia etse de büyüsünün tesirsiz kalacağını bizzat deneyimlemek zorunda kalacaktır.

En iyi medyumun özellikleri nelerdir?

Öncelikle iyi bir medyum bu işi sadece para için yapmaz. Medyumluk onun ruhunda vardır ve yapmadığı takdirde rahatsız olur. Bu tıpkı müzik kulağı olan bir dahinin doğadaki ve etrftaki sesleri ve notaları duymayı engellemesi gibi bir şey olur. Bu yüzden de en iyi medyum bu işe doğuştan yetenekli ve ilgi duyarak gelir. Küçüklükten beri yaptığı bazı şeyler insanların dikkatini çeker. Küçükken dier alemlerdeki canlıların varlıklarını denyimler hatta onlarla oyunlar oynar farkıda olmadan. Herkesin onları gördüğünü zanneder. Ancak zaman geçtikçe bu durumun kendisine has bir özellik olduğunu anlar ve havas ilmine merak duymaya başlar.

En iyi medyum ilgi duyduğu havas ilmini kısa sürede öğrenir ve genç yaşta büyü, muska yapma deneyimleri edinir.  Bu deneyimleri zamanla onu daha da güçlendirir ve kulaktan kulağa adı duyulan birisi olur. Bu yüzden iyi bir medyumda muhakkak doğuştan bu işe yatkınlık olmalıdır ve kendisini bildi bileli bu işler iler hem dem olmalıdır. Bu işin basit bir kariyer değiştirme olmadığını bilmelidir ve bir gün bütün hayatını geride bırakarak bu ilme merak saldığını söylememelidir.

Medyumlarda olması gereken karakter

Öncelikle medyumlar her iki dünyanında canlıları ile aynı anda vakit geçirdikleri ile astral seyahatleri çok fazladır. Bu yüzden tıpkı jetlak olanlarda görülen belirtiler gibi bazen gerçek dünyaya ayak uyduramazlar. En iyi medyum olarak nitelendirilen bir isim kimi zaman durup dururken sinirlenebilir ve kızabilir. Aslında o an diğer alemle olan irtibatından dolayı diğer tarafa hitap etmektedir. Ya da tam tersi bir durum gerçekleşebilir ve medyum çok sinirliyken birden diğer alemden müjdeli bir haber alabilir ve böylece gülümsemeye başlayabilir. Bu yüzden medyumlar gerçek hayatlarında çift karakterli olarak bilinirler. Hatta hacas ilmine inanmayan birisi bir medyumu manik depresif olarak nitelendirebilir.

En iyi  medyum olarak tanılana bir kişideki bir başk dikkat çekici özellik ile sürekli olarak hizmetkar ile emirkar karakterleri göstermesidir.Çünkü bu isimler insanlara hizmetkar olarak yaratılmışlardır ve diğer canlılara emir veren olarak yaratılmışlardır. Bu iki özelliği kimi zaman karakterleri farklı yerlerde göstermesine neden olmaktadır.

Yorum Yap

Yorum Yap