1. Ana Sayfa
  2. Dualar
  3. Evlenmek için dua
Trendlerdeki Yazı

Evlenmek için dua

Evlenmek için dua bilgilerini veriyoruz. Evlenmek dinimizin de kutsal kıldığı ve her ferdin yaşaması hak olan en yüce durumlardan biri. Evlenme çağına gelmiş ama bir türlü aradığı insanı bulamamış gençler bu hissiyatı yaşayabilmek için olur olmaz yerlerde ve insanlarla çare arıyor.

Evlenmek için dua

Evlenmek için dua çeşitleri nelerdir? Birbirlerini bulmuş fakat bir türlü evlenemeyen çiftlerimiz de çok. Önlerine sürekli engel çıkan, zorlukları dünya gücüyle yenemeyen çiftler de bekarlar gibi dualara sığınarak Allah’tan yardım diler.

Dualar çok özel anahtarlardır. Dilek kapılarını açmak için edilen kişisel dualarınızdan başka sadece ilmi derinliğe inen ulvi maneviyatlara erişmiş kişilerin kısmet açmak, aradığı aşkı bulmak, Allah’tan her şeyin hayırlısını dilemek, hayırlı değilse geri alınmasını istemek, evlenmek için dua etmek gibi özel niyetlerle yaptığı özel dualar vardır. Bu dua seansları öncesi, esnası ve sonrasında yapılan birtakım ritüellerle kuvvetlendirilen isteklerin semaya iletilmesiyle tez zamanda kabul olur hayırlısıyla…

Evlenme Duası Etkileri

Dua her zaman her yerde her durumda edilebilir. Ancak özel durumlardaki özel isteklerimiz için dua edeceksek özel bir zamanlama da gereklidir. Cuma günleri dinimizdeki en önemli beş kutsal zamandan biridir. Eğer hususi olarak evlenmek için dua edilecekse Cuma günü yapılması etkiyi kuvvetlendiriyor. Nasıl ki Cuma günleri yeryüzüne nurdan bereket yağıyorsa, yüce yaradan kısmet kapılarının açılması için yapılan duaları duyarak hayırlara vesile eder inşallah.

Kısmet Açma Duası

Yalnızlık ve başarısızlık kimsenin kaderi olamaz. Her insanın özünde başarılı olabilmek ve eş bulabilmek için gerekli potansiyel var. Eğer siz hayatınızda hep yalnız kalmaya mahkum olduysanız, bir türlü evlenemiyorsanız veya işlerinizde sık sık başarısızlık yaşıyorsanız bu potansiyeliniz önü kesilmiş demektir.

Gerek kötü niyetli arkadaş veya akrabalarınızdan direk size karşı olsun, gerekse yedi nesil evvelinde de olsa aile büyüklerinizden birine karşı olsun kötü niyetli büyülerin etkisi altındaysanız bunu hayır niyetli dualarla ve özel yöntemlerle çözebiliriz. Asgari ölçüde dahi olsa evlenmek için dua ritüellerini zamanında ve kalpten gelerek uyguladığınızda ve duayı evinizde, iş yerinizde bulundurduğunuzda gönlünüzde duyacağınız ferahlamayla ruhunuzun hapsolduğu kafesten ufuklara uçtuğunu hissedersiniz. Elinizi attığınız işler çok daha kolaylıkla yoluna girmeye başlar. Kazancınız bereketlenir. Keseniz rahatlar.

Hayırlı Eş Çağırma

Ehil olmayan insanlar evlenmek için dua yazarken sadece evlilik amacıyla yazarsa hayırsız sonuçlar doğurabilirler. Amaç herhangi biriyle evlilik olmamalı. Hazırlanacak duaya evlilik için Allah’tan ‘hayırlı bir eş dileği’ eklenmezse kötü sürprizler danışan kişinin hayatını son derece olumsuz yönde etkiler. Hele bir de sıkı sıkıya bağlılık söz konusu olacağı için resmen kötülüğü musallat ederler. Bu yüzden pişman olan insanların üzüntüsü kötü eşten kurtulsalar bile ömür boyu sürer ve negatif etkilerini taşırlar.

Evlenmek İçin Dualar

Müstakbel eşiyle birbirini çok seven, nişanlanmaya kadar ilerlemiş ya da söz bile kıyamamış, sonucu bir türlü evlilikle noktalayamayan çiftleri her zaman görürüz. Yıllarca birliktedirler. Bir türlü işleri yoluna koyamazlar. Ya maddi imkansızlıklar veya ailelerin istememesi gibi çeşitli nedenler hep yollarına taş olmuştur. Belki de sadece kem gözaltındadırlar. Hayırlı niyetlerle yapılacak olan evlenmek için dua yazdırma, bulundurma, okutma gibi işlemlerle çiftin üzerindeki negatif enerjinin bloke edilmesi mümkündür. Bu konuda danışmak istediğiniz sorularınız için iletişim numarasından 7 gün 24 saat boyunca ulaşabilirsiniz.

Evlenmek için Dua Nasıl Yapılır?

Evlilik kutsal bir müessese olduğu için bu kapıdan en hayırlı hali ile girebilmek için dua gereklidir. Evlenmek için dua etmek isteyen ancak edeceği duanın nasıl olması gerektiğini bilmeyenler medyum Saliha hocadan yardım alabilirler. Ayrıca özel insanların dualarının daha çabuk kabul olduğunu bilenler dua için Saliha hocadan yardım alabilirler.

Evlenmek için Dua İsteyenler

Öncelikle evlenmek için dua isteyenler için etkili duasını hazırlayan Saliha hoca özellikle cuma günleri duayı ritüelleri ile birlikte yardım isteyen kişi için yapmaktadır. Hazırlanan duayı evlenmek isteyen kişiye de vererek onun da sık sık okumasını istemektedir. Böylece evlenmek için dua isteyen ve okuyan kişi tez zamanda kısmetine kavuşmaktadır.

Evlenme Duası Tarifleri

Evlenmek günümüzde birçok insan için ulaşılması ve başarması zor bir iş. Birçok evlilik ise kısa ömürlü olup kısa sürede son bulmaktadır. İşte tüm bu şikayetler doğrultusunda insanlar büyü ve dua gibi yollara başvurmakta ve etkili sonuçlar beklemektedir. Öncelikle belirtmekte fayda vardır ki sizin için bu konuda yardımcı olabilecek birçok isim bulabilirsiniz. Fakat bu isimlerin birçoğu sadece zaman kaybetmenize sebep olacaktır. Medyum Saliha uzun soluklu çalışmaları ile edinmiş olduğu büyük tecrübeleri sonucunda size ve derdinize gerçekçi bir bakış açısıyla yaklaşıp sorununuzu çözme odaklı olacaktır.

Bahtınız kapalı olabilir ya da ilişkinizi evlilik aşamasına taşımakta sıkıntı yaşıyor olabilirsiniz. Bu konularda bir çözüm yolu bulmak için büyü yaptırmak bir tercih olabilir. Evlilik ve ilişkiler konusunda birçok çeşitli büyü olmakla birlikte birçok dua da bulunmaktadır ve dualar da büyüler kadar tercih edilir. Hal böyle olunca sizin için hangi yolun doğru olduğunu bulacak bir insana ihtiyaç duyarsınız. Medyum Saliha derdinizi uzun uzun dinleyip derin araştırmalar ardından size ihtiyacınız olan desteği verecektir.

Yorum Yap

Yorum Yap