1. Ana Sayfa
 2. Büyüler
 3. Evlilik büyüsü
Trendlerdeki Yazı

Evlilik büyüsü

Evlilik büyüsü nedir sorusunu yanıtlıyoruz. Normal şartlarda insanların kendilerine göre, hayatlarını paylaşacakları insanları bulmaları, günümüzde çok zorlaştı. Güven problemi yaşandığı gibi, evliliğe hiç kimse sıcak bakmaz oldu.

Evlilik Büyüsü

Evlilik büyüsü nasıl yapılır diye merak edenler buraya! Bu gibi zamanların dışında, özellikle nasibi kapanmış olan, evlenme çağına gelmiş olmasına rağmen insanların bu konuda tercih etmediği insanların, Evlilik Büyüsü ile sorunsuz bir hayata ulaşması mümkün hale gelmektedir. Aradığınız farklı ve kaliteli bir çözümle beraber, her zaman olmasa da; çok zor zamanlarınızda büyülere başvurmanız yadırganamaz. Hayatınızdaki problemlerin çözümünde en büyük rolü oynayan, en iyi tılsımlarla birlikte, farklı muskalar ve istediğiniz özelliklerdeki insanlarla evlenebilmek içinde, aradığınız kaliteye doğru zamanda erişmeniz sağlanacak etkilerden olacaktır. İnsanların isteklerini yerine getirebilecek yetenekte olan medyumlarla çalışmak sürekli en iyi etkileri yaratacaktır.

Aradığınız doğru çözümlere ve evlilik konusunda geç kalmışlıklarınıza çözüm bulmanızın yanı sıra, istediğiniz en doğru fırsatlara erişebilirsiniz. Yaşadığınız hayatta yalnız kalmanın kader olduğunu düşünüyor olabilirsiniz. Eğer hal böyleyse, kesinlikle büyü yaptırsanız dahi çözüm alamazsınız. Ancak gerçek anlamda bekleyen birileri var ve bu kişi sizin kaderinizse, Evlilik Büyüsü ile sonuca ulaşma şansınızı artırabilirsiniz.

Evlilik büyüsü yorumları

Konu büyü olunca akla gelen ilk medyumlardan olan Medyum Saliha Hoca ile iletişime geçmeniz demek, daima en doğru büyüleri ve en doğru yöntemlerle elde edeceğiniz başarılı sonuçları almanız anlamına gelecektir. Birbirinden farklı yöntemleri bilmesi ve mükemmele erişme şansınızı ciddi oranda artıracak olan Saliha Hoca ile birlikte, Evlilik Büyüsü konusunda eksiklerinizi giderebilirsiniz.

En önemli kararları almanızda büyük bir önem arz edecek ve en iyi rolü oynayacak olan bu medyum, tamamen eğitimi yurtdışında tamamlamış ve yapılacak büyülere olağanüstü bir şekilde hakim olması sayesinde, yönlendirme konusunda da problem yaşamamanızı sağlayacaktır. Siz ihtiyacınız olanı bilmeseniz bile, yaşadıklarınızın ne olduğunu bilmeniz ve doğru aktarmanız yeterli olacaktır.

Evlilik büyüsü etkileri nelerdir?

İnsanların genel olarak evde kalmış tabirine maruz kaldığı anlarda akıllarına gelen ancak, önceki dönemlerde de kullanılmasıyla kesin sonuçlar alınabilecek büyülerden birisi olan Evlilik Büyüsü, bir insanın kaderinde olan insanın erken bir zaman karşısına çıkmasını ve evlenmesini hızlandırma etkilerine sahiptir. İsminde de belli olduğu gibi, insanların evlenme amacıyla kullandığı ve %90 oranında başarı elde edebileceğiniz bir büyü yöntemi olması sayesinde çok fazla tercih edilen bu büyüyün tutmadığı zamanlarda, insanların ya tam olarak istememesinden, ya da kesin olarak kapalı olan farklı durumların olduğunu düşünülmelidir.

Tutmamasının bir nedeni ise; kaliteli bir medyuma ulaşamamak ve büyüyü doğru şekilde yaptıramamaktır. Eğer doğru ve işinin hakimi olan bir medyuma büyü yaptırırsanız, tutmaması için bir neden olmayacaktır. İhtiyaç duyduğunuz zamanlarda ulaşabileceğiniz bir medyum numarasına sahip olmanız, hem büyü yaptırma konusunda, hem de büyü bozma konusunda en doğru sonuçlara erişme şansını sizlere sunacaktır. Birbirinden farklı yöntemlerin denenmesiyle kesin sonuca ulaşmak mümkündür.

İhtiyacınız olan en iyi medyum deneyimini yaşatacak olan Medyum Saliha Hoca, isteklerinizin sorunsuz olarak sizlere karşılık gelecek büyülerle karşılaşmasını sağlayacaktır. Evlilik Büyüsü gibi mutluluk içeren ve ihtiyaç duyulan düzenli hayatı sağlayacak büyülerde de kesinlikle sorun yaşatmayacak olan medyum, dilediğiniz zamanlarda ulaşabileceğiniz yapıdadır. Aradığınız kaliteye hızlıca ulaşmak ve mükemmele erişmek istediğiniz her anınızı değerlendirmenize fırsat sunarken, dilediğiniz gibi anlatıp; çözüm bulma konusunda da değer göreceğinizden emin olabilirsiniz. Sizler kendinizi değerli hissettirecek bir anlayışla yaklaşacak Medyum Saliha, mükemmele erişme fırsatını da artırmaktadır.

Evlilik büyüsü nasıl bozulur?

Hayatınızı güzelleştirmek ve düzenlemek için başvurabileceğiniz büyülerden olan Evlilik Büyüsü, elbette ki yalnızca kendi rızanızla kendinize yaptırabileceğiniz bir büyü değildir. Farklı insanlar tarafından sizlere yaptırılıp ve zorla evlenmeniz planlanırken, bu büyüyü bozdurma ihtiyacı hissedebilirsiniz. Bu gibi durumlarda da sorunsuz olarak karşılaşabileceğiniz hizmet ve doğru büyü bozma işlemlerine Medyum Saliha Hoca ile ulaşabilirsiniz.

Her zaman yanınızda olacak ve sizlere etki edecek her büyüyü elde etmenizi sağlayacak olan uzman medyum, mutluluğunuzu sorunsuz olarak elde etmenize de olanak sağlayacaktır. İstediğiniz zamanlarda problemsiz bir şekilde iletişime geçerek Randevu alabilir, Türkiye içerisinde problem yaşamaktan ve büyülerden gelecek etkilerden korunmayı başarabilirsiniz. En iyi deneyim şansı sizlere sunulacak olup, farklı bir şeye ihtiyaç duymayacaksınız.

Evlilik büyüsü nasıl yapılır?

Evlilik yaşının otuzun üzerine çıkması ve artık neredeyse kırk yaşına ulaşmış kişilerin yeni evlenmeye başladıkları görmek günümüz insanının yuva kurmakta ne kadar zorlandığını gözler önüne sermektedir. Evlilik büyüsü nasıl yapılır sorusunun yanıtı aslında tam olarak yukarıda paylaşmış olduğumuzu veriler doğrultusunda evliliğini ertelemek zorunda olan kişiler için uygulanmaktadır.

Böylece mutlu ve huzurlu bir aile kurarak yaşamlarını idame ettirmek isteyen kişiler medyum Saliha hoca ile kısa sürede istedikleri hayata kavuşmaktadırlar. Ancak bu büyü etik ilkelerden dolayı 18 yaş altı gençler için yapılmamaktadır. Saliha hoca bu ilmini erişkin insanların mutlu ve huzurlu bir yuva kurmaları için kullanmaktadır.

Evlilik büyüsü kime yapılır?

Öncelikle evlilik büyüsü nasıl yapılır sorundan önce kimlere yapılır sorusunu sormak daha doğru olacaktır. Nitekim medyum Saliha hoca ilmini hayırlı yönde kullanmayı sevdiği için sevipte çeşitli sebeplerden dolayı kavuşamayanlar için evlilik büyüsü yapmaktadır. Ayrıca yaşı ilerlemiş olmasına rağmen evlilik için hayırlı bir eş adayı bulamayanlar için de evlilik büyüsü yapmaktadır.

Evlilik büyüsü kime yapılır sorusunun cevabını kimler üzerinden yapılır olarak yanıtlamaya devam ederken evlenmeleri için aileleri arasından sorunları olanlar, maddi sorunları olanlar, mesafe sorunları olanlar için evlilik büyüsü etkili ve tesirli bir büyü olarak kullanılmaktadır. Ayrıca medyum Saliha hoca evlilik büyüsü yaparken hayırlı bir evlilik olması yönünde tesir ettiği için yapılan evlilikler mutluluk ve huzur getiren evliliklerdir.

Evlilik büyüleri yapma tarifi

Evlilik konusunda problem yaşayan çok büyük bir kitle çeşitli sebeplerle evlenememe problemlerini evlilik büyüsü gibi yöntemlerle çözmeyi başarabiliyorlar. Evlilik büyüsü büyük etkileri olan bir büyü olduğu için ve etkilerinin kalıcı olması gerektiği için uygulaması kolay bir büyü değildir. Bu sebeple evlilik büyüsü gibi bir büyü ile olumlu ve kalıcı çözümlere ulaşmak istiyorsanız Medyum Saliha gibi işinin ehli insanlarla çalışmanız önemlidir.

Özellikle bu konuda çok fazla zaman kaybı yaratacak etkisiz sonuçlar çıkartacak insan var piyasada. Tüm bunlardan kaçınmak için profesyonel bir isim olan Medyum Saliha tercih edilebilir. İlişkilere belli bir evreye kadar gelebiliyor ama evlilik aşamasına geçmekte sıkıntı çekiyorsanız ya da tamamen ilişki meselelerinde bahtınızın kapalı olduğunu düşünüyorsanız Medyum Saliha ile görüşerek bu durumlara bir çözüm üretebilirsiniz.

Medyum Saliha sizin için doğru yol ne ise bu konuda sizi bilgilendirecek ve kılavuz olacaktır. Evlilik büyüsü başta olmak üzere aşk ve ilişkiler konusunda birçok etkili büyü bulunmaktadır. Bunlardan hangisi sizin için en etkili yol olacaksa bunu belirlemek ise Medyum Saliha gibi profesyonel isimlerin işidir.

Evlilik büyüsü uzmanı

Aşk büyüsü ve Evlilik Büyüsü, bir tür sihirdir, bunu karşılıklı sevgi, saygı ve iyi görünüm izler. İlişkinizin temeli çok güçlü ve olumlu olmaya devam ediyor. Bir aşk büyüsü, kelimenin tam anlamıyla gerçekleşen bir büyüdür. Bu bakımdan, sohbetler aslında iyi insanlar tarafından yapılır. Bir aşk büyüsü hakkında en sık sorulan sorulardan biri, bu büyüyü kadın mı erkek mi yapmaktır?

Bu soruya odaklanan soruları cevaplamak istiyorum. Aşk büyüsü yapmak isteyen herkes benden bilgi alarak adım atabilir. Sevginin büyüsü kadındır; Eşler, sevgililer, yapabilen insanlar için adamlar. Erkeklerde de benzer şekilde; kız arkadaşlar, bayanlar, eşler veya gelinler. Bu konuda ayrıntılı bilgi almak isterseniz, numaramdan benimle iletişime geçebilir ve kendinizi ve sevdikleriniz arasındaki buzu eritecek olan aşk büyüsünün içine sokabilirsiniz.

Evlilik büyüsü çalışması

Bir Evlilik Büyüsü, insanlar arasındaki sohbeti geliştirmek ve soğuk algınlığı iletmek için kullanılan büyülerden biridir. Eş adayınızla ya da sevgilinizle olan ilişkileriniz gevşemiş ve siz de yaşınız eski değilse, yardım için psişik Saliha Hanım ile temasa geçerek bu soruna yardım edebilirsiniz. Bir aşk büyüsü doğru kişi tarafından kullanıldığında, hemen etkilerini göstermeye başlar. Psişik Saliha, aralarındaki sorundan bağımsız olarak, aşk büyülerinin etkilerinin on gün içinde ortaya çıktığını iddia ediyor.

Bir aşk büyüsü için, etkilenecek olan kişi, zihin ve kalbin derinliklerine nüfuz edebilmelidir. Psişik Saliha çok güçlü çünkü bu hizmeti yıllardır sağlıyor. Konuşma büyüyü sürdürmeye başladığında, hedef kişinin zihinsel kontrolü ve yüreğinin kontrolü Psişik Saliha’ya aktarılır. Bu durumda, aşık olan kişinin aynı ortamda, aynı zaman diliminde ve aynı platformda olması garanti edilir. Yurtdışında bir kişi yaşıyorsa, büyüyü isteyen kişi, hedef kişinin sosyal ağlarında sürekli olarak görünmeye başlar ve sihrin etkisi altındaki kişi onunla mesajlaşmasını engelleyemez.

Evlilik Büyüsü, arkadaşlar arasındaki ilişkileri geliştirmek veya nişanlı, sözlü çiftleri birleştirmek için oluşturulan bir uygulamadır. Ayrıca, iş ilişkilerinde ve birçok farklı ortaklıkta sevgi ve saygı göstermesi tercih edilir. Bu büyüyü hazırlayacak kişi bilgili, deneyimli ve gizli bilimlere sahip olmalıdır. Medyumlar bunu yapacak uzmanlardır. Büyü yapıldığında veya kırıldığında, bir ortamdan yardım almak kesinlikle gereklidir. Bu uygulamalar deneyim gerektirir ve çevrenin yardımı olmadan yapılan sihirli denemeler istenmeyen sonuçlara yol açabilir.

Evlilik büyüsü nasıl anlaşılır?

Evlilik büyüsü nasıl anlaşılır? sorusunu cevaplamak basit değildir. Bu büyüyü sizden ziyade yakın çevrenizin anlaması daha ihtimal dahilindedir. Büyünün etkisindeki kişi evlendiği kişiye bu zamana kadar yapmadığı sevgi gösterileri yapar ve onu düşünmeden bir dakikası bile zor geçer. Bu yüzden iş yerinde, arkadaş çevresinde odaklanma sıkıntısı çekerek zorlu zamanlar geçirebilir. En anlaşılacak konulardan birisi özür konusudur. Büyüye maruz kalan kişi evlilik hayatında haklı da olsa haksız da olsa sürekli eşinden özür dileyen, haksız duruma düşen kişi olur.

Onsuz geçen dakikalarda aşırı şekilde sıkılır ve yerli, yersiz sürekli onu arayıp en ufak boşluğunda dahi onun yanına gitme isteği oluşur. Büyüye maruz kalan kişi hayatında bu zamana kadar büyük zevk aldığı şeylerden bile zevk alamamaya başlar. Çünkü kişi artık sadece eşinin yanında olduğu durumlarda mutludur ve onun olmadığı bir etkinlikte huzurlu olması mümkün değildir. Ayrıca büyüye maruz kalan kişi aşırıya kaçacak şekilde yumuşak başlı olur ve çevresi kişinin bu değişimlerini şaşkınlıkla takip eder.

Evde evlilik büyüsü

İnsanların ve özellikle de kadınların en büyük hayalleri arasında güzel bir evleri ve o ev içinde yaşamak istedikleri mükemmel bir hayat vardır. Bu hayatında evlilik ile taçlanmasını çok istemektedirler. Medyum Saliha Hoca, günümüzdeki bu koşuşturmaca ve insanların iş kolik olmaları neticesinde evlilik müessesesinin hep geri plana atıldığına dikkat çekmektedir. Medyum Saliha Hanım, evlenmek isteyen kadın ve erkeklerin de ya sevdiklerinin ulaşılmaz olması engeline takıldıklarını, ya onları bir arkadaş bir dost gibi gördüklerini ya da başkasıyla beraber olduklarını söylemektedirler.

Bunu aşmanın en büyük yolu ise evlilik büyüsü yöntemidir. Fakat en can alıcı nokta ise insanların bir çok evlilik büyüsü yöntemini kendi başlarına yapmaya çalışmasıdır. Kesinlikle evde evlilik büyüsü yapmak başınıza büyük belalar açacaktır. İnternetten yada sağdan soldan duyduğunuz tüm tarifler yalandır ve sizleri büyük bir tehlikeye atacaktır. Zaten bir medyuma yaptırmayarak evde evlilik büyüsü yaptığınızda hiçbir sonuç alamadığınızı göreceksiniz. Tabi ki zamanla da sizlere musallat olan ya da sizi takıntı haline getirip sizle cinsel ilişki isteyen ve hatta sizle evlenmek isteyen cinleri tacizlerine maruz kalabilmeniz muhtemeldir.

Medyum Saliha Hoca, evde evlilik büyüsü yapmaya çalışan bir çok kişini cinlerin tuzağı sonucu onların esiri olduğunu ve onlarla evlenerek ölüm derecesine geldiklerini defalarca örneklendirmektedir. Sonuç olarak evlilik büyüsü yapmak istediğinizde hocamızdan yardım alarak bunu başarabilirisiniz. Ancak kendiniz evde evlilik büyüsü işine kalkışırsanız hem siz hem sevdikleriniz büyü tehlikeye düşeceklerdir.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (41)

 1. Evlilik büyüsü yaptırmak istiyorum. Adana’da oturuyorum. Müsait bir zaman diliminde İstanbul’a sadece sizin için geleceğim. Ablam seninle nasıl iletişim kurabilirim? Bana yardım et ne olur.

 2. 37 yaşındayım. Şu zamana kadar 2 nişanlanıp ayrıldım. Artık evlenip çoluk çocuğa kavuşmak istiyorum fakat istemekle olmuyor. Evlilik büyüsü yaptırsam, karşıma eli ayağı düzgün bir insan çıkar mı?

 3. Hocam karşıma bir türlü adam gibi biri çıkmıyor. 3 kişi ile birlikte yaşadım. Başlarda hepsi efendi, işinde gücünde olan insanlardı. Fakat ne hikmetse 2 ay geçtikten sonra sapıtmaya başladılar. Evlilik büyüsü yapsak karşıma helal süt emmiş biri çıkabilir mi?

 4. 1 sene oldu evleneli… Evlenmeden önce eşimle çok iyi anlaşıyorduk. Fakat o imzalar atıldıktan sonra birden 180 derece değişim gösterdi. Saygı, sevgi anlamında sıkıntımız yok ama diğer konulardan çok rahatsızım. Bunun için nasıl bir yol izleyebiliriz?

  • Medyum Saliha
   1 sene önce

   Evlilik büyüsü yapmak konusunda bilgi talep ediyorsanız ben elimden geleni yapmaya her zaman hazırım Berkan bey. Bu sitem üzerinden sizler için tüm büyü türleri hakkında açıklamalar yapmaya çalışıyorum. Bundan sonra da bilgiler vermeye devam edeceğim.

 5. Mahalleden birisi ile birbirimizi yıllardır deli gibi seviyoruz. Fakat doğulu olduğumdan dolayı ailesi birlikte olmamızı istemiyor. Evlilik büyüsü ya da daha farklı bir büyü yaptırmak istesem derdime çare olur mu?

  • Medyum Saliha
   1 sene önce

   Evlilik büyüsü çalışmalarını en iyi anlatan makaleleri yayınladım. Kısa süre içerisinde çok iyi tepkiler almış birisi olarak konuşuyorum. Evlilik büyüleri konusunda daha detaylı bilgiler almak için beni telefonla arayabilirsiniz kardeşim.

 6. Eşimden boşanmak istiyorum. Her gün şiddet, aşağılama vs. her şey var. Artık canıma tak etti. Korkumdan boşanma davası açamıyorum. Benden ayrılması için herhangi bir büyü türü var mıdır?

 7. Evlilik büyüsünü başkası içinde yaptırmamız mümkün mü? Yaşını almış bir yeğenim var. Güzel ve alımlı da bir kız ama bir türlü düzgün kısmet bulamadı. Kendisine söylesem kabul etmez ama ben onun adına evlilik büyüsü yaptırmak istiyorum.

  • Medyum Saliha
   1 sene önce

   Merhaba Tülay hanım. Evlilik Büyüsü işlemleri her şartta yapılabilir. Ben internet sitemde büyüler hakkında tüm bilgileri vermeye çalışıyorum. Daha detaylı bilgiler de vereceğim Evlilik büyüleri hakkında yakın zamanda. Bilgi almak için telefonla ulaşabilirsiniz.

 8. Hocam merhaba, sevdiğim bir çocuk var. O da beni seviyor ama maddi olanaksızlıklar yüzünden evlenemiyoruz. Bunun için büyü yaptırmak istiyorum ama hangi büyü daha etkili olur bilmiyorum. Yardımcı olur musunuz?

 9. Çok şükür evliyim ve hiçbir sıkıntımız yok. Fakat evliliğimizin ölene kadar bu şekilde gitmesi için büyü yapabilir miyiz? Evlenmek için değil de bir nevi koruma büyüsü maksadıyla yaptırmak istiyorum.

 10. Saliha hanıma nişanlımdan ayrılmak üzere olduğumuzu ve bunu istemediğimden bahsetmiştim. Bana bir karışım hazırladı. 3 gün nişanlıma içirmiştim ve aramızda hiçbir sorun kalmamıştı. Şu an evliyiz ve 2 de çocuğumuz var.

 11. Saliha hanım iyi akşamlar,
  TV programlarında gördüğüm kadarıyla yeriniz İstanbul’da… Adres bilgilerinizi verebilirseniz evlilik büyüsü ile alakalı olarak yanınıza uğramak ve işlem yaptırmak isterim.

 12. 2 yıllık bir erkek arkadaşım var. Ben 27 o da 33 yaşında… Gayet mutlu mesut anlaşıyoruz ama beklediğim evlilik teklifini bir türlü yapmıyor. Bu yüzden evlilik büyüsü yaptırmak istiyorum.

 13. Uzun zamandır evlilik ile ilgili büyü yaptırmayı düşünüyorum ama tek bir korkum var. Acaba bu büyü evlendikten sonra etkisini yitirirse, herhangi bir sıkıntı yaşar mıyım? Yoksa ömür boyu etkili midir?

 14. Medyum hocam saygılar, evlilik büyüsü için değil de bunun tam tersi etki yaratacak bir büyü yaptırmak istiyorum. Evliliğimizde gözü olan birisi için yaptırmayı düşünüyorum. Size nasıl ulaşabilirim?

 15. Erkek arkadaşımla mutlu bir birlikteliğimiz var. Aynı evde yaşıyoruz ve aramızda hiçbir sorun yok. Fakat evlilik muhabbeti açılınca cin çarpmışa dönüyor. Bende bu duruma çok üzülüyorum. Evlilik büyüsü yapsak etki eder mi?

 16. Kızım 36 yaşında ve halen evlenmedi. Yaşı geldi de geçiyor ve bu duruma çok üzülüyorum. Kızıma hayırlı bir kısmet çıkmasını ve mutlu bir evlilik yapmasını istiyorum. Bu yüzden evlilik büyüsü yapabilir miyiz?

 17. Medyum hocam, evlilik büyüsünü kendimiz içinde yaptırabilir miyiz? Yaşım artık geldi de geçiyor. Karşıma adam gibi birisi hiç çıkmadı. Bu yüzden evlilik büyüsü yaptırmak istiyorum.

 18. Saliha ablam, benim şöyle bir sıkıntım var. Erkek arkadaşım evlenmek istiyor fakat psikolojik olarak ben bundan çok korkuyorum ve hazır hissetmiyorum kendimi… Bunun için bana önerebileceğiniz tılsım var mı?

 19. Saliha hanım, bu yaşıma kadar 2 mutsuz evlilik yaptım. Artık evlilikten korkar hale geldim. Evlilik büyüsü yaptırarak, mutlu bir evlilik yaşayabilir miyim? Yardım ederseniz çok mutlu olurum.

 20. Saliha hanım, bir konu hakkında yardımınızı rica ediyorum. Sevdiğim çocuğun bana evlilik büyüsü yaptırdığını duydum. Fakat şu an için evliliği kesinlikle düşünmüyorum. Bu büyüyü bozmamız mümkün mü?

 21. Üniversite de yaklaşık 2 yıldır sevgili olduğumuz bir çocuk var. Fakat bu sene mezun olacağız ama halen evlilik teklifi yapmadı. Mezun olduktan sonra ailesinin olduğu şehre gitmesinden korkuyorum. Yardım eder misin hocam?

 22. Saliha hocam, evlilik büyüsü yaptırmak istiyorum. Sizin konunun uzmanı, saygıdeğer ve ilim irfan sahibi olduğunuzu çok iyi biliyorum. Lütfen bana yardımcı olun. Artık gerçekten dayanamıyorum.

 23. Uzun zamandır mahallemizdeki bir çocukla konuşuyoruz. Geçen gün bana evlilik teklif etti ve bende kabul ettim. Fakat ailem kesinlikle istemiyor. Ailemi ikna edebilmek için nasıl bir şey yapabiliriz?

 24. Hocam hayırlı günler. 29 yaşında bir kızım var ve evlilik çağı geldi de geçiyor. Yaşıtlarının çocukları bile oldu. Bu duruma gerçekten de çok üzülüyorum. Bu konuyla alakalı yapabileceğimiz bir şey olur hocam?

 25. Ablam, seni severek ve büyük bir ilgiyle takip ediyoruz. Yaşım 37 ve halen evlenemedim. Hiç talibim bile çıkmıyor. Bu konuda artık çok rahatsız oluyorum ve yardım etmenizi istiyorum.

 26. Üniversite son sınıf öğrencisiyim. Aynı sınıftaki bir kıza aşığım. Fakat duygularımı belki reddedebilir diye bir türlü açamıyorum. Bu konuda siz değerli hocamızın yardımını isteyecektim.

 27. Kız arkadaşım ile gayet mutluyuz ve bu uzun süredir de böyle devam ediyor. Fakat sürekli olarak evlilikten bahsediyor. Bende evliliğin aşkı öldüreceğini düşünüyorum. Onu bu fikrinden nasıl caydırabiliriz?

 28. Çok uzun zamandır evlilik büyüsü yaptırmak istiyorum ama kafamı kurcalayan tek bir soru var. Bu büyüyü yaptırdıktan sonra ters tepme olasılığı var mı? Bu hususta engin tecrübenizden yararlanmak isterim.

 29. Erkek arkadaşımla uzun bir vakittir birlikteyiz. Gayet iyi hoş anlaşıyoruz. Fakat uzun zamandır evlilik teklifi bekliyorum ama bir türlü konuya bile girmiyor. Evlilik büyüsü ile fikrini değiştirmemiz mümkün mü?

 30. Hocam 28 yaşında hali vakti yerinde biriyim. Kız arkadaşım da var. Birbirimizi seviyoruz ama bazı yönleri çok garip. Normalde kız tarafı evlilik ister, erkekler istemez ama bizde durum tam tersi. Evlilikten çok fazla korkuyor. Bunun için evlilik büyüsü yapmayı düşünüyorum artık son çare olarak…

 31. Saliha hanımla tanışmamız 1 seneyi buluyor. Evlilik sıkıntısı için kendisiyle görüştüm. Daha sonra yüz yüze görüştük ve bana çok etkili bir tılsım hazırladı. Sonuç mu? Allah nasip ederse nisan ayında düğünüm var

 32. Hocam hayırlı günler dilerim. Bir konuda ilminizden ve irfanınızdan yararlanmak istiyorum. Sevdiğim çocuk evliliğe pek yanaşmıyor. Daha doğrusu evlenince insanların mutsuz olabileceğini düşünüyorum. Onu bu fikrinden vazgeçirmek istiyorum. Evlilik büyüsü yaptırmak istiyorum.

 33. Saliha ablamın sitesini görünce yazamadan duramadım. Kendisiyle 3 sene önce arkadaşım sayesinde tanıştık. Bana öyle etkili bir tılsım hazırladı ki şu an evli ve bir çocuk sahibiyim. Allah tuttuğunu altın etsin ablacım

 34. Saliha hanım merhaba, Almanya Berlin’de 3 yıldır beraber olduğum erkek arkadaşıma ne zaman evlilik konusunu açsam cin çarpmışa dönüyor. 3 yıldır birlikteyiz ve 30’lu yaşlardayız. Aramızda herhangi bir problem de yok ama neden böyle davrandığını anlamıyorum. Bu yüzden büyü yaptırmayı düşünüyorum. İletişim bilgilerinizi alabilir miyim

 35. Sitenizdeki tüm yazıları neredeyse ezberledim. Çok güzel bir anlatım dili ile yazmışsınız. Diğer büyü türleri içinde yazılarınızı merakla bekliyorum. Hocam bir de sizden ricam, büyü olup olmadığını nasıl tespit edebiliriz? Bununla ilgili bilgi rica ediyorum.

  • Medyum Saliha
   1 sene önce

   Merhabalar Sanem hanım. Üzerinizde herhangi bir büyü veya kötü niyetli tılsım olup olmadığını anlamak için bakım yaptırmanız gerekir. Ben ücretsiz bakım yapıyorum. Büyü bozma konusunda da bilgiler veriyorum sitemde. İletişime geçebilirsiniz.

 36. Üniversite de çok hoşlandığım bir çocuk var. Bir saniye bile aklımdan çıkmıyor. Evlilik büyüsü yaptırmayı düşünüyorum ama bu büyünün geçerlilik süresi var mıdır? Yani 3-5 sene sonra etkisi geçebilir mi? Nasıl bir yol izlemem lazım acaba

  • Medyum Saliha
   1 sene önce

   Merhaba Tuana. Evlilik büyüleri hakkında bilgi almak için beni telefonla arayabilirsin. İstediğin zaman tüm bu konular hakkında görüşebiliriz. Ayrıca sitemdeki diğer içeriklere de göz atabilirsin.