1. Ana Sayfa
 2. Büyüler

Geri getirme büyüsü

Geri getirme büyüsü nedir sorusunun yanıtı bu makalede. Ömrünüzün her anında birilerini kaybetmeye mahkumuz. Sorunlu bir hayat yaşıyor olabilir, birilerinin gitmesini arkalarından bakarak izliyor olabilirsiniz. Problemlerin peşinizi bırakmadığını düşünüyor ve çare arıyorsanız, özellikle gidenler için yapılacak birçok büyü bulunmaktadır.


45

Gideni geri getirme büyüsü nedir? Gideni geri getirme büyüsü ne kadar etkilidir? En kızlı geri getirme büyüsü kimler tarafından yapılır? Mumla geri getirme büyüsü nasıl uygulanır? Kocayı geri getirme büyüsü yapılabilir mi? Bu yazımızda sizler için Medyum Saliha Hanım ile görüştük ve aklınızdaki bu sorulara yanıtlar aradık. Tüm merak edilenler yazının devamında sizlerle. Geri getirme büyüsü çalışmalarını açıklıyoruz. Aradığınız çözümleri bulabilmeniz konusunda profesyonel bir tavır sergileyecek olan medyumlara ulaşmanız, sebebi ne olursa olsun sizleri terk eden insanlardan uzaklaşmanız yerine, onları geri getirme için adım atmanıza neden olacaktır. İstediğiniz en iyi fırsatlara sorunsuz olarak ulaşmak için kaliteli bir hizmete sahip olan Uzman Medyum Saliha Hoca sayesinde dilediğiniz zamanlarda destek alabilir, en doğru büyü tekniklerinin kullanımı sonucunda Gideni Geri Getirme Büyüsü etkilerinden yararlanabilirsiniz. İnsanların iradeleri dışında bazı etkilerden dolayı veya bazı olaylardan dolayı sizleri terk etmesini kabul etmeyip, bu büyüyle kesin çözümlere ulaşmanızda, yine Saliha Hoca tarafından sağlanacaktır.

Geri getirme büyüsü nedir?

Gideni geri getirme büyüsü olarak bildiğimiz işlemler genellikle ailelerin dağılma durumlarında uygulanan büyüler içinde yer alıyor. Medyum Saliha Hoca kendisine bu büyü için başvuran kişiler arasında kızı evi terk eden aileler olduğu gibi eşi evi terk eden insanların da olduğunu ifade etmektedir. Hatta ortaklık durumu sona eren kimselerin bile gideni geri getirme büyüsü hakkında Medyum Saliha Hocaya başvurdukları elimize geçen bilgiler arasındadır. Gideni geri getirme büyüsü aşk büyüsü olarak da tasarlanabilmektedir. Bu sayede gidenin geri gelmesinin ardından aşık olması da düşünülmektedir. Medyum Saliha Hoca ailelerin yıkılma sebeplerinin en başında aşkın bitmesi bunun da yanında saygının sona ermesi olarak cevaplamaktadır. Bu durumlarda genellikle giden taraf kafasında aşkı da saygıyı da bitiren taraf olmaktadır.

Medyum Saliha Hoca gideni geri getirme büyüsü yaparken tek kriteri gelen kişinin zarar görmemesidir. Bunun için hazırladığı gideni geri getirme büyüsü çeşitli tılsımlar ile hazırlanabilmektedir. Medyum Saliha Hoca ile iletişime geçen çok sayıda kişi bazen papaz büyüsü ile gideni geri getirmenin mümkün olup olmadığını sormaktayken bazen de gideni geri getirme büyüsü sonuçlanınca bağlama büyüsü de yapılıp yapılmadığını sormaktadır. Tüm bunlar birer tercih meselesidir. Kişi dilerse tüm bu büyüler aynı anda yapılabilmektedir. Ancak burada ilk bilinmesi gereken ise Medyum Saliha Hoca gibi insanların çok tercih ettiği başarılı medyumlar ile çalışmaktadır.

Geri getirme büyüsü nasıl yapılır?

Geri getirme büyüsü medyum Saliha hocanın uzmanlık alanlarından birisi olmakla birlikte seven kişilerin sevidklerine kısa süre içerisinde kavuşmasını sağlayan bir büyüdür. Geri getirme büyüsü nasıl yapılır sorusunun yanıtını etki süresi ile orantılı olarak ilerlemektedir. Kısacası geri getirilmesi istenenin vermiş olduğu acı hissinin bir an evvel ortadan kalkması için sunulan büyü hizmetinin kaliteli olması gerekmektedir.

Kaliteli ve tesirli bir büyü ise ancak medyum Saliha hocanın elinden çıkmaktadır. Bu bağlamda geri getirme büyüsü nasıl yapılır sorusu doğru yapıldığı takdirde bir hafta içerisinde tesir etmeye başlayacaktır. Öncelikle geri getirme büyüsünün kısa sürede tesir edebilmesi için hocanın deneyimli olması gerekmektedir. Geri getirme büyüsü nasıl yapılır sorusu için medyun Saliha hoca yılların vermiş olduğu deneyim ile bir hafta içerisinde etki eden büyülerini kullanmaktadır. Bu kadar kısa sürede tesirli olmasının sebebi ise deneyim sahibi olmasıdır.

Ayrıca geri getirme büyüsü nasıl yapılır sorusunun en etkili cevabı ise elbetteki büyü ilmine ve yeteneğine hakim olmaktan geçmektedir. Kimi medyumlar büyü ilmine meraklı olabilir ve çok okuma yapabilir. Ancak bu işin ehli olma yeteneği yoksa büyüleri tesirli olmaz ya da çok geç tesir ederler. Ancak medyum Saliha hoca büyü konusunda hem ilim sahibi hem de ehil sahibi olduğu için tesir etkisi yüksek bir hocadır.

Geri getirme büyüsü etkileri

Hangi niyetle veya hangi sebeple terk edilmiş olduğunuzun hiçbir önemi olmadan, hayatınızdaki en sevdiğiniz insanlar veya yeni tanıştığınız sevgilinizin gidişini durdurmak için, her zaman kolaylıkla problemleriniz ortadan kaldırmak için başvurabilirsiniz. Giden Geri Getirme Büyüsü sürekli sizlere etki sağlayacak ve yapıldığı andan itibaren 1 hafta içerisinde etkisini en iyi şekilde karşınıza çıkacak bir büyür. Giden insanların iradelerinin kontrol edilmesi sonucunda elde edeceğiniz sorunsuz çözümle beraber, kesin geri gelişi sağlamanızı da gerçekleştirecektir.

Fakat dikkat etmeniz gereken nokta, her zaman tecrübeli ve alanında iyi olan bir medyumla birlikte çalışmanız, yaptırdığınız büyülerin etkisinin artmasını sağlayacaktır. Doğru teknikler kullanılmadığı zamanlarda problemlerde üst üste gelebileceği gibi; oluru olan her şeyin bozulmasını da sağlayabilir. Bu gibi durumlarda mükemmel hissetmek ve Gideni Geri Getirme Büyüsü sağladığı faydaları tam olarak alabilmek için, güveneceğiniz medyumların olması da şarttır. Sizleri daima mutlu edecek büyülere sorunsuz olarak ulaşmanızı sağlayacak Medyum Saliha, bu konuda güvenebileceğiniz sayılı medyumlardan birisidir. Sürekli yenilediği bilgileri ve geliştirdiği tekniklerle birlikte, büyülerin tutma olasılıklarını arttırmaktadır.

Sürekli ihtiyaç duyduğunuz farklı büyülerde olduğu gibi, Gideni Geri Getirme Büyüsü konusunda da aradığınız başarılı sonuçları her zaman elde edebilirsiniz. Mükemmel bir fırsata erişme şansınızın olduğu bu konuda, büyü konusundaki isteklerinizi sıralamak ve aldığınız randevu süresi boyunca farklı büyülere ulaşmakta mümkün olacaktır. Yaşadığınız her türlü sorunun çözülmesini sağlayabileceğiniz ve istediğiniz en doğru çözümlere hızlıca ulaşabileceğiniz bir deneyim şansıyla birlikte, sizlerde istediğiniz gibi kolaylıkla Medyum Saliha ile randevu alarak isteklerinizi karşılayabilirsiniz. Bu konuda sadece iletişim numarasına ulaşmak ve destek almak mümkün olacaktır. En doğru teknikler ve yöntemlerle birlikte, istediğiniz sonuçları elde edebileceğiniz büyü çeşitlerinden istediğinizle karşılaşmanız da kolaylaşacaktır.

Gideni geri getirme nedir?

Temel mantık olarak insanların gitmesine sebep olan her şeyi unutturacak yapıda olan Gideni Geri Getirme Büyüsü, insanların bilinçaltına etki ederek, sorunsuz olarak geri dönmelerini sağlamaktadır. İhtiyaç duyulan etkilerin en iyi şekilde yaşanmasını sağladıktan sonra, insanların sanki kendi iradelerindeymiş gibi geri dönmesini sağlaması sayesinde de, büyü yapıldığını hissetmek çoğu zaman imkansızdır. Bu nedenle en doğru zamanlarda insanların kendi istekleriyle evlerine geri dönmelerini sağlamanın en iyi yolu bu büyüdür. En iyi büyüyü sorunsuz olarak yaptırmak için, Medyum Saliha ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Geri getirme büyüsü nedir sorusunu soranlar aslında büyüyü kimlerin yaptırabileceğini merak etmektedirler.

Bu sorunun cevabı olarak eşi ile sorun yaşayarak eşinin evi terk ettiği kişiler bu büyüye başvurabilirler. Ayrıca asi çocukları olanlar ve asilikleri yüzünden evinden kaçan çocukları olan aileler de geri getirme büyüsünden faydalanarak bir an evvel evlatlarına kavuşabilirler. Geri getirme büyüsü nedir sorusu aslında kayıp eşyalar içinde geçerli olan yanıtları içerisinde barındırmaktadır. Çalınan eşya, kaybolan ve maddi değeri olan eşyaların değerlerini kaybetmeden geri dönmesi geri getirme büyüsü ile sağlanmaktadır. Böylece hem sevdiklerine hem de değerli eşyalarına kavuşanlar geri getirme büyüsü ile hayatlarına kaldıkları yerden devam etmektedirler.

Geri getirme büyüsü yapmak

Geri getirme büyüsü yapmak ile iki insanın artık birbirlerini sevmemesi artık eskide kalmaktadır. Özellikle aynı acıyı yaşayan ve bu ayrılıktan dolayı büyük sıkıntı çekenlerin acılarına tanık olanlar geri getirme büyüsü ile daha mutlu olur. Bu durumda olan ve sevdiklerini yeniden kazanmak isteyen insanlar ne yapacaklarını bilmeden bu sorunla yaşarlar. Bu nedenle, onların acıları artmaya devam ediyor. Ancak, bunu önleyen bir süreç var ve geçmişte birçok kişi bu yöntemi kullanarak sevdiklerini geri alabiliyorlar.

En tesirli geri getirme büyüsü

Bizler evrenin sonsuzluğu içerisinde ancak bir zerreyiz. Fakat yaşamlarımız her birimiz için çok değerlidir. Bu sebeple de tekrarı olmayacak bu hayatı sevdiklerimiz ile yaşamak isteriz. Ancak bazen ya bizim hatalarımız ya da karşı tarafın kişisel sebepleri yüzünden ilişkiler bitebilir. Medyum Saliha Hoca, bu durumları düzeltmek için en etkili işlemin, geri getirme büyüsü olduğunu söylemektedir. Peki geri getirme büyüleri kendi içinde çeşitlere ayrılır mı sorusu da aklımızdan çıkmamaktadır. En tesirli geri getirme büyüsü hangisiyse biz onu yaptırmak isteriz her zaman. Aslında değer verdiğimiz ölçüde olsun isteriz her şey. Medyum Saliha Hanım, sizlerin talepleri doğrultusunda en tesirli geri getirme büyüsü gibi işlemleri yaparak hayatınıza kaldığınız yerden devam etmeniz konusunda yardımcı olmaktadır.

Geri getirme büyüsü işlemleri yapılırken medyum Saliha size ne tarif ederse uygulamalısınız. Bu sayede yapılan geri getirme büyüsü, göreceğiniz en tesirli geri getirme büyüsü olacaktır. Birçoğumuz hayatımız boyunca sürmesini istediğimiz aşkların yıkılmasını kaldıramadığımız için ya da evi terk eden bir evladımız için en tesirli geri getirme büyüsü işlemlerini yaptırmaktayız. Medyum Saliha Hoca, yıllar boyunca bu sayede birçok ailenin mutluluğuna ve birçok yuvanın kurtulmasına vesile olmuştur. En tesirli geri getirme büyüsü kesinlikle en iyi medyumlar tarafından yapılan geri getirme büyüleri olarak bilinir. Bu büyüler aşk büyüsü kadar tesirli ve doğal bir yapıdadırlar.

Eşimi geri getirme büyüsü

Geri getirme büyüleri doğru yöntemler ve iyi bir medyum tarafından yapıldığında şaşırılacak şekilde sonuçlar veren büyüler arasında yer alır. Medyum Saliha Hoca geri getirme büyülerinin genellikle eşi evi terk eden kimseler tarafından yaptırıldığını ifade etmektedir. Kadın ya da erkek fark etmeksizin Medyum Saliha tarafından yapılan geri getirme büyüleri yuvaları yıkılmaktan kurtarmaktadır. Medyum Saliha Hoca’ya başvuran birçok çaresiz kimse eşimi geri getirme büyüsü yaptırmak istiyorum ne yapmalıyız sorusunu sormaktadır. Geri getirme büyüleri evli inanların haricinde evladı evi terk eden kimseler ya da sevgilisi ter eden kimseler tarafından da istenmektedir. Giden sevgiliyi geri getirme büyüsü de eşimi geri getirme büyüsü olarak bilinen büyülere benzer özellikler taşımaktadır. Medyum Saliha Hoca insanların çeşitli hatalar yapabileceklerini ancak bunun sonucunda kararın da bizlerde olduğunu her zaman dile getirmektedir.

En düzgün insanlar bile bazen bir büyü yüzünden eşlerini ter edip başka kadınlara ya da başka erkeklere gidebilmektedir. Eşimi geri getirme büyüsü özellikle karakteri düzgün olduğu halde evi terk eden kişilerin bunu neden yaptıklarını öğrenmek için de yapılabilir. Medyum Saliha Hoca büyüler konusunda tercih edilmesinin sebeplerinden birisinin de geri getirme büyülerinde aldığı başarılardan dolayı olduğunu söylüyor. Eşimi geri getirme büyüsü en iyi medyumların uygulayabildiği çok gizli tılsımlar ile yapılmaktadır. Kara büyü işlemlerinden de faydalanılan geri getirme büyüleri çok fazla çeşitliliğe sahiptir ve büyü bakımı yapıldıktan sonra en uygun geri getirme büyüsüne kara verilmelidir.

En hızlı geri getirme büyüsü

En hızlı geri getirme büyüsü olarak da bilinen bazı büyüler bulunmaktadır. Medyum Saliha Hoca bu en hızlı geri getirme büyüsü işleminin de kişiden kişiye değişen bir süre anlayışı olduğunu özellikle belirtmektedir. Gideni geri getirme büyüsü bir nevi bağlama büyüsü mantığı ile hazırlanmaktadır. Ancak bu iki büyünün benzer noktaları olsa da ikisi çok farklı büyülerdir. Medyum Saliha Hoca en hızlı geri getirme büyüsü işlemi yapılmadan önce kişisel bilgilere göre yıldız haritansın çıkarıldığını ve buna göre yapılan özel hesaplamalar ile bir zaman aralığı belirlendiğini ifade etmektedir. Danışanlarının ifadelerine göre kendisine değişik zamanlarda büyü yaptıran kişilerin anlattıklarına göre medyum Saliha Hoca medyumlar arasında en hızlı geri getirme büyüsü konusunda ilk sıralarda yer alıyor.

Bu konu oldukça önemli bir konu çünkü incelediğimize göre en etkili aşk büyüsü konusunda da medyum Saliha Hoca en tercih edilen medyumlar içinde kendine yer bulmuştur. Hal böyle olunca da genel manasıyla büyü konusunu ele almak gerekmektedir. Bir medyum kesin olarak büyü konusunda başarılı olabilmesi o kimsenin ne kadar çok alanda başarı sağlamış olduğu ile doğru orantılıdır. Medyum Saliha da kara büyüler ve özellikle de papaz büyüsü konusundaki başarıları ile kendini kanıtlamış uzman medyumlar arasında yer alıyor. En hızlı geri getirme büyüsü de bu sebepten dolayı yine medyum Saliha Hanım’ın uzmanlık alanında olan bir büyüdür. Burada dikkatli olunması gereken konuların başında ise en hızlı geri getirme büyüsü kimin için ne niyetle yapılmalıdır. Niyet çok önemlidir. Medyum Saliha büyüyü hazırlarken niyete göre hazırlamaktadır. Yalan ve yanlış sözlerinizin sonuçlarına katlanmak zorunda kalmamak için büyü konusu mutlaka doğruluk isteyen bir konudur.

Mumla geri getirme büyüsü

Mumla geri getirme büyüsü özellikle arada aşk bağı olan kişiler için hazırlanan geri getirme büyüler içinde yer almaktadır. Medyum Saliha Hoca, bir çok büyü çeşidinde olduğu gibi mumla geri getirme büyüsü yapılırken de kim için ve ne niyetle yapıldığının önemli olduğunu ifade etmektedir. Mumla geri getirme büyüsü özellikle aşk büyüsü olarak anılan mum büyüleri çeşitlerinden sadece biridir. Mumla yapılan bir çok büyü olmakla birlikte en bilineni bahsettiğimiz üzere aşk büyüsü ve geri getirme büyüleri olarak anılmaktadır. Medyum Saliha Hoca mumla geri getirme büyüsü konusunda çok başarılı ve oldukça etkili büyüler yapan bir medyumdur. Bu sebeple de gördüğümüz kadarıyla çok büyük bir yoğunluk yaşamaktadır. Bizler de bu yoğunluk ve fırsattan istifade danışanlar ile belirli görüşmeler yapma fırsatı yakaladık.

Özellikle de internet üzerinden ve telefon ile de hizmet veren medyum Saliha Hoca’nın papaz büyüsü olarak bilinen kara büyü konusundaki maharetleri ve bağlama büyüsü olarak bilinen işlemler konusundaki başarılarına da şahit olduk. Medyum Saliha Hoca bu sebeple de insanların teveccühünü kazanmış medyumlar arasında kendisine yer bulmuştur. Mumla geri getirme büyüsü konusunda yaptığı büyük çalışmalar ile evi terk etmiş kocalar ve ya kadınlar geri getirilebilmektedir. Bu işlemler yapılmadan önce doğru niyet ve amaç ta bildirilmeli ve büyü işlemi ona göre hazırlanmalıdır. En yanlış yargı ise yapılan bir büyü herkese tesir eder yanılgısıdır. Aile için yapılan büyüler yüz yıl bile tesir edebilir ancak bireysel yapılan doğru bir büyü istenilen zaman aralığında istenilen şekilde istenilen kişiye etki etmesi için tasarlanmıştır. Medyum Saliha Hoca genel manası ile büyüler ve rüya tabirleri konusunda olduğu kadar burçlar konusunda da en bilinen medyumlardan biridir.

Kocayı geri getirme büyüsü

Kocayı geri getirme büyüsü olarak bilinen büyü adından da anlaşılabileceği gibi evi terk eden kocayı geri getirmek için yapılmaktadır. Birçok insan boşanmayı bir çare olarak görse de maalesef ki hayatın gerçekleri herkes için şans yüzünü gösterememekte ve boşanmış kadın ya da erkekler yuvalarının dağılma psikolojisi ve maddi sıkıntılar ile boğuşmak zorunda kalmaktadırlar. Medyum Saliha Hanım, kocayı geri getirme büyüsünün birçok amacı olduğunu da dile getirmektedir. Bazen kocanız başka birisinin yaptırmış olduğu aşk büyüsü sebebi ile evini terk etmiş olabilir. Bu etkideki birisinin evde kalması zaten mucizedir.

İlk başlarda gizli saklı kaçamaklar olarak karşınıza çıkan bu durum daha sonra karşı tarafın yaptırdığı bağlama büyüsü ile ayyuka çıkmaktadır. Evine bağlı olan kocanız evi terk edip gecelerce gelmemeye ve hatta maddi destek de çıkmamaya başlamaktadır. Medyum Saliha Hanım bu gibi durumlarda kocayı geri getirme büyüsü işlemlerinin uygulandığını ve giden kocanın tekrar eski haline getirilebildiğini ifade ediyor. Medyum Saliha Hoca’ya kocayı geri getirme büyüsü yaptıran kişiler ile yaptığımız görüşmelerde bunun mucize gibi olduğunu ifade eden kimselere ve mutluluklarına şahit olmuş bulunduk.

Medyum Saliha Hanım, özellikle bu işlemlerin ardından karşı tarafın papaz büyüsü gibi işlemler ile saldırılarına karşı da özel büyü teknikleri ile koruma tılsımları ve isteğe göre özel büyüler de yapmaktadır. Anlaşılan odur ki eldeki verilere göre hem ülkemizde hem de dünyada buna benzer bir çok olay yaşanmakta ve medyum Saliha Hoca gibi başarılı medyumlar tarafından mükemmel denecek şekilde çözümlenmektedir. Medyum Saliha Hoca ile iletişime geçen herkesin mutlaka derdine derman bulacağı ancak talimatlara ve niyetlerine de çok dikkat etmesi gerekmektedir.

Yorum Yap

Yorumlar (45)

 1. Medyum Saliha hanımla yaklaşık 3 senedir tanışıyoruz. Bana birçok ruhani sorunumda yardımcı oldu ve onu tanıdıktan sonra tüm hayatım değişti. Kendisi işini mükemmel yapan, saygıdeğer bir insandır. Buradan tekrar teşekkür ediyorum hocam, Allah sizden razı olsun.

  • 4 sene önce

   İnternet sitemi yeni açmama rağmen eskiden tanıdığım insanların yorumlar göndermesi beni çok mutlu ediyor Canan kardeşim. Teşekkür ediyorum sana. İyi günler diliyorum.

 2. Lisede iken bir sevgilim vardı. Çok iyi anlaşıyorduk ve birbirimizi çok seviyorduk. Fakat sebepsiz yere ailesi aramıza girdi ayrıldık. Daha sonra oradan taşınınca iyice koptuk gittik. Aradan 12 sene geçti ve sosyal medyadan takip ediyorum. Halen evlenmemiş. Fakat açılmaya korkuyorum. Bunun için ne gibi bir yöntem uygulayabiliriz?

  • 4 sene önce

   Kenan bey kardeşim iyi günler. Bu durumu çözmek için Geri getirme büyüleri hakkında araştırma yaptığını görüyorum. Benimle telefonla arayarak iletişime geçebilirsin kardeşim.

 3. Evet böyle bir büyü var. Birçok kişinin yaptırdığını görmüştüm. Fakat biz kadınlar olarak gidene dur dememeliyiz. Yaşımız kaç olursa olsun her zaman yeni fırsatlara açık olmalıyız. Saliha hanım elinize emeğinize sağlık, çok güzel anlatmışsınız.

  • 4 sene önce

   Ben yazılarımda Giden Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü hakkında bilgiler vermeye çalışıyorum. Verdiğim bilgiler ve büyü bozma gibi açıklamalar işinize yaradıysa ne mutlu bana. Başka sorularınız olursa telefonla arayabilirsiniz çekinmeden.

 4. Medyum hocam ile birlikte geri getirme tılsımı yaptık. Uzun zamandır görüşmediğim çocuk, bir anda bana Instagram üzerinden takip isteği gönderdi. Bu kadar hızlı olmasını beklemiyordum. Artık attığım her hikayeyi anında izliyor ve smiley gönderiyor. Son gelişmeler hakkında da yorumu mu güncelleyeceğim. Çok teşekkür ederim hocam, öpüyorum ellerinizden

 5. Medyum hocam, kocam 14 senedir yurtdışında yaşıyor. Ne yaptıysak onu buraya getiremiyoruz. Bazı olaylarda gelişti onu buradan anlatmak istemiyorum. Kesin bir çözümü var mıdır? Yardım etmenizi rica ediyorum.

 6. Ayrıldığımız sevgilimiz için işe yarar mı bu yöntem? Yoksa hiç tanımadığımız birisini aşık etmek için mi kullanılıyor? Bu büyü hakkında sizden bilgi almak istiyorum hocam, iletişim bilgilerinizi rica edebilir miyim?

 7. Yazınızı büyük bir heyecan ve umutla okudum. Sevgilimden ayrılmıştım, fakat kendisini halen çok seviyorum. Artık sayenizde yeniden barışabilme umuduna sahibim. Hocam bana ulaşmanız mümkün mü?

 8. Geçen gün sevgilimle sudan bir sebep yüzünden ayrıldık. Tüm sosyal medya hesaplarından ve telefonundan engelledi beni… Başka şehirde olduğum için ulaşamıyorum. Bu yüzden geri getirme büyüsü yapmak istiyorum. Hemen etkisini gösterir mi?

 9. Nişanlım ile aile anlaşmazlıkları nedeniyle 1.5 sene önce istemeye istemeye ayrıldık. Kendisiyle aramda hiçbir sorun yok ama aileler işi kızıştırıyor. Geri getirme büyüsü yapsak, 2 aile arasındaki buzları da eritebilir miyiz?

 10. Şişli’den bir arkadaşım size büyü yapmak için uğramıştı ve çok memnun kalmış. Bu yüzden sizinle en yakın zamanda görüşmek ve geri getirme büyüsü hakkında konuşmak isterim. Umarım bende çaremi sizde bulacağım.

 11. 2 hafta önce sözlüm ile aşırı kıskançlık sebebiyle ayrıldık. Fakat bu süre zarfınca onu ne kadar çok sevdiğimi ve onsuz yapamayacağımı iyice anladım. Ama ilk adımı onun atmasını bekliyorum. Bunun için geri getirme büyüsü yaptırmalı mıyım?

 12. Aynı apartmanda yaşadığımız kız arkadaşımla uzun zamandır birlikteyiz. Ailelerimizin bu durumdan haberi yok. Fakat maddi durumlardan ötürü taşınma kararı almışlar. Bu durumu terse çevirmek için geri getirme büyüsü mü yapmamız lazım yoksa daha farklı bir büyü mü?

 13. Benimde nişanlımın sürekli bir yurt dışı sevdası bulunuyor. Bana da evlenince oraya gidelim diye ısrar ediyor. Ben ailemden uzak yaşamak istemiyorum. Nişanlımın fikrinin değişmesini istiyorum. Bu konuda yardımınızı istiyorum.

 14. Eşimin tayini doğu anadolu da bir şehre çıkmıştı. İkimizde oraya gitmek istemiyorduk ama yapacakta bir şeyimiz yoktu. Saliha hocama durumu anlattım. Kendisi öyle bir tılsım hazırladı ki tayin iptal oldu. Eşimle birlikte nasıl sevindik anlatamam.

 15. Hocam, sevgilimle çok şiddetli bir kavga sonrasında ayrıldık. Ben haklı olduğum için arayamıyorum ama ayrılığa da yüreğim dayanmıyor. Aramızdaki sorunların çözülmesi için büyü yaptırmak istiyorum.

 16. Geri getirme büyüsü, gerçekten de oldukça etkili bir büyü tipidir. Hele ki bu büyüyü Saliha hocam yapıyorsa, bin kat daha etkilidir. Kendisine sonsuz güvenim ve saygım bulunuyor.

 17. Saliha hanım ile 3 ay önce iletişim kurdum. Kendisine sevgilimin başka bir şehre taşındığını ve onu nasıl geri getireceğim konusunda bilgi aldım. Hazırladığı büyü, 1 ay sonra etkisini gösterdi ve sevgilim iş yerinden ayrılıp yine ailesinin evine döndü.

 18. Bizim mahallede çocukluğumdan beri sevdiğim bir kız var. Benim ona olan ilgimi biliyor. Tam açılmayı düşünüyordum ama başka bir şehre taşınacaklarını öğrendim. Bunu iptal ettirebilir miyiz hocam?

 19. Giden sevgiliyi getirme büyüsü yaptırmak istiyorum. Bunun için yapmam gerekenleri ve diğer detayları belirtmeniz mümkün mü? Son çarem sizsiniz hocam, lütfen yardım edin.

 20. Üniversitede çok uzun zamandır birlikte olduğum kız arkadaşımdan maddi sebeplerden dolayı ayrıldık. Fakat onu deliler gibi seviyorum. Geri getirme büyüsü ile barışmamız mümkün müdür?

 21. Yaklaşık 5-6 sene önce ayrıldığımız ve o tarihten beri hiç konuşmadığım eski sevgilim için bu büyüyü yaptırsak etkili olur mu? Ne yaptıysam unutamadım hocam, lütfen yardımcı olun bana

 22. Erkek arkadaşımla maddi sebeplerden dolayı ayrıldık. Kabul ediyorum hatanın çoğu bende ama olan oldu. Kalbini çok kırdım ve pişmanım. Geri dönmesini nasıl sağlayabiliriz hocam?

 23. Üniversite zamanında büyük bir aşk yaşadığımız kız arkadaşımla ayrıldık. 6 sene geçti ama halen unutamıyorum. Geçen gün mesaj attım ve hemen engelledi beni… Büyü yaptırsak etkili olur mu?

 24. Yıllar önce ayrıldığım sevgilim için geri getirme büyüsü yapmak istiyorum. Referans üzerine sizi buldum hocam ve müsait olduğunuz en yakın bir tarihe randevu almak istiyorum. Teşekkür ederim.

 25. Saliha ablam, size çok acil ulaşmam gerekiyor. İletişim bilgilerinizi rica edebilir miyim? Sevgilimden ayrıldım ve inanın intihar etmek üzereyim. Tek dermanım sizsiniz, lütfen bana ulaşın ya da ben sizi arayayım.

 26. Milletlerarası yük nakli yapan kocam için Saliha hocama büyü yaptırmıştım. Yaptığımız büyü çok etkili oldu ve kocam artık uzun yola gitmeyeceğini, en fazla şehirlerarası taşımacılık yapacağını söyledi. Çok teşekkür ediyorum hocam size…

 27. Eşimle şiddetli geçimsizlik yüzünden ayrıldık. Şimdi düşünüyorum da ben de birçok konu da hatalıymışım. Geri getirme büyüsü ile kocamı geri getirmek istiyorum. Ne yapmam lazım?

 28. Sözlüm ile çeşitli sebeplerden dolayı ayrılmıştık. Kendimi çok kötü hissediyordum ve Saliha hocama ulaştım. Bana hazırladığı etkili bir iksir ile şu an evlilik arifesindeyiz. Buradan size tekrardan teşekkürü bir borç bilirim.

 29. Saygıdeğer hocam, benim her açıdan sorunlu bir hayatım var. Nedenini bilmiyorum ama bütün olumsuzluklar beni buluyor. En sonunda sözlümde terk etti beni… Bu durumu düzeltme şansımız var mı?

 30. Gideni geri getirme büyüsü %100 etkili olur mu yoksa bu tarz başka bir büyü mü önerirsiniz. Bunu eşim için değil de yurtdışında çalışan oğlum için yaptırmak istiyorum. Orada yaşamasını istemediğimden ötürü büyü ile geri getirmek isterim.

 31. Sevgilimden ayrıldım. Ayrılırken çok büyük sorunlar oldu. Hem birbirimiz hem de ailelerimiz çok yıprandık. Fakat onu çok seviyorum. Barışmak istiyorum ama gurur yapıyorum. Bağlama büyüsü yapsak, ilk adımı o atar mı?

 32. Siz elbette konunun uzmanısınız fakat bazı büyülerin son kullanma tarihi oluyormuş. Yani xx büyüyü yaptırdıktan sonra 3 ay etkili oluyormuş. Bu tarihten sonra etkisini yitiriyormuş. Geri getirme büyüsünde de böyle bir şey var mı?

  • 4 sene önce

   Sanem kardeşim iyi günler diliyorum öncelikle. Giden sevgiliyi geriye getirme büyüsü gibi işlemler yapıldığında bir süre sonra bozulma ve yenileme gibi bir durum yoktur benim işlemlerimde. Yani işlem yağıldığında kalıcı olarak devam etmektedir. Hayırlı günler dilerim.

 33. Gidenin arkasından koşmayacaksın diyorlar ama o iş öyle olmuyor. Yıllardır ayrıldığım sevgilimi unutamıyorum. Tüm tekliflerimi kesin bir dille reddetti. Tek umudum siz kaldınız hocam… Size nasıl ulaşabilirim?

  • 4 sene önce

   Seni çok iyi anlıyorum değerli kardeşim. Geri getirme büyüleri konusunda bilgi almak için beni aramanı bekliyorum. Hayırlı günler diliyorum.

 34. Hocam kız arkadaşım benden ayrıldı. Onsuz yapamıyorum. Ne yaptıysam ne ettiysem kendisini ikna edemiyorum. Artık son çarem sizsiniz hocam… Lütfen kız arkadaşımın benimle barışması için bir yol gösterin.

  • 4 sene önce

   Giden Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü hakkında bilgi almak için öncelikle beni aramalı ve ücretsiz bakım yaptırmalısınız kardeşim. Geri getirme büyüsü yaptırabilir miyim diye soran herkes bu şekilde yaparsa çok daha hızlı sonuç alabilirsiniz.

 35. Kız arkadaşımla çok şiddetli bir şekilde kavga ettik ve ayrılmak istediğini söyledi. Kavga ettik derken ben sadece sustum. Herhangi kötü bir şey yapmadım. Bu durumu düzeltmek istiyorum ama biliyorum kendisi oldukça inatçıdır.

 36. Giden sevgili büyüsü değil de şu an çıktığım kızın benden ayrılmaması için büyü yapabilir miyiz? Kendisini çok seviyorum ve çok iyi davranıyorum. Fakat ayrılık korkusundan gözüme uyku girmiyor.

 37. Bugün iki kere sizi aradım ama telefonunuz uzun bir süre meşguldü. Tekrar rahatsız etmek istemediğimden buraya yazayım dedim. Saliha ablam yaptığın iksir sayesinde eski eşim, pişman olduğunu ve tüm şartlarımı kabul ettiğini söyledi :) Allah tuttuğunuzu altın etsin.

 38. Bir akrabam sizinle iletişime geçip geri getirme büyüsü yapmıştı. 1 hafta içinde sevdiği kişi geri dönünce sevinçten uçuyordu resmen… Aynı büyüden bende yaptırmak istiyorum.

 39. Almanya’ya iltica talebinde bulundum. Kız arkadaşımda başvurdu ama onunki de 2 kez reddedildi. Artık son başvuru hakkı var ve geri getirme büyüsü yaptırarak işimizi şansa bırakmak istemiyoruz. Detaylı bir mesaj gönderdim hocam…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir