İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Büyü Açıklamaları
  3. Gizli ilimler
Trendlerdeki Yazı

Gizli ilimler

Gizli ilimleri insanlara öğretmek için gökyüzünden iki melek görevlendirildi. Bu melekler Harut ve Marut olarak bilinirler ve kadim tarihlerden bu yana gizli ilimlere yetenekli olarak doğmuş kişilere bu ilmi öğrettiler.

Gizli ilimler

Gizli ilimler öğrenenler bunların nesiler boyunca aktarılabilmesi için kendi kaynaklarını, kitaplarını oluşturdurlar. Ancak bu kaynaklar sıradan insanların elinde değer bulmamaktadır. Bu yüzden medyum Saliha hoca gibi doğuştan gizli ilimler yeteneğine sahip kişilerin elinde değer bulmaktadır.

Kadim ustaların öğretilerine sahip olan medyum Saliha hoca, kara büyü, ceviz büyüsü, yumurta büyüsü, bağlama büyüsü, yarasa büyüsü gibi büyülerden tutunda bu büyülerin bozulmaları için yapılacak olan büyü bozma ritüellerine hakimdir. Tüm bunların yanı sıra gizli ilimler içerisinde yer alan özel dualar, duaların yapılma zamanları, ritüellerine hakimdir. Bu yüzden hem büyü hem de dua konusunda gerçek bir ilim ehli olarak bilinmektedir.

Gizli ilimlere vakıf olmak

Öncelikle gizli ilimlere hakim olan birisi dört büyük kitaba hakim olmalıdır. Özellikle Kuran ve eski Ahit olarak bilinen Tevratı çok iyi bilmelidir. Buna bağlı olarak iyi bir ustadan eğitim almalıdır ki buna havas ilimlerinde el almak denilir.

Havas ilmine göre bir kişinin gizli ilimler için çalışması için bu işe yetenekli olmaları gerekmektedir. Yetenek ise ilimleri öğrenmek için güçlü bir hafızadan geçmektedir. Medyum Saliha hanım ise bütün büyü ve dua ilimlerini bilen güçlü bir hafızaya sahiptir. Böylece gelen büyü konusu her ne olursa olsun kısa sürede çözümlenmektedir.

Gizli ilimler nelerdir?

Gizli ilimler ile meşgul olan bir başka yetenek ise büyü yapma ve büyüye tesit etme özelliğidir. Örneğin herkes aynı yemek tarifinin kullanarak yemek yapar ancak sadece eli lezzetli olan kişilerin yemeği güzel olur. Büyü de tıpkı bunun gibidir. Büyüyü yapma ya da bozma ilmi sıradan bir insana verilse dahi büyü tutmaz ya da etki etmez.

Ancak bu yeteneğe sahip olan birisinin yaptığı büyü kısa zamanda tesir eder. Gizli ilimler vakıf olduğu kişinin ellerinde hayat bulur ve hedef kişi üzerinde kısa sürede yaşarır. Medyum Saliha hoca gizli ilimler konusunda yetenekli olarak doğduğu için yapmış olduğu her türlü büyü, büyü bozma, dua ve dua ritüelleri kısa sürede tesir etmektedir.

Gizli ilimler kitabı

Gizli ilimler konusunda yetenekli olan birisi hem ilim hem de yeteneği bir arada tutmak zorundadır. Ayrıca bu kişi ruhsal arınması oaln birisi olmak zorundadır. Bunu durumu bir psikologa benzetebiliriz. Gizli ilimler kitabı yardımı da alabilirsiniz bizden. Ruh sağlığı yerinde olmayan bir psikolog hastalarına yardım edemez. Bu yüzden gizli ilimler ile meşgul birisi de ruhu arınmış birisi olmaldır. Kendisi byünün tesirleri altına girmemelidir, kendisine büyü yapılmış olmamalıdır. Ayrıca yapmış olduğu ağır büyüleri kontrol edebilecek güçlü bir zihinsel kontrol yeteneğine ship olmalıdır.

Örneğin kara büyü gibi tehlikeli büyüler şeytani güçler ile yönetilir Böyle bir durumda büyünün etkisi hocaya da yansır. Ancak medyum Saliha hoca güçlü bir zihinsel kontrole ve güçlü bir karaktere sahip olduğu için kötü güçlerle baş edebilmeye yeteneğine sahip olmaktadır. Böylece her türlü büyü bozma ve büyü yapma işinin üstesinden rahatlıkla gelmektedir.

Gizli ilimler Açıklaması

Gizli ilimler havas ilmi olarak da bilinirler ve seçilmiş olan alimler tarafından uygulanabilirler. Böyle bir durumda gizli ilimlerle uğraşan kişiler insanların iyiliği için büyü yapabilir ya da büyü bozabilirler

Havas İlmi Nedir?

Havas ilmi bu dünyanın görünmeyen gizli ilimleridir. Bu yüzden bu ilim ile uğraşan seçilmiş kişiler bütün var olan gerçeklerin arka planlarını görebilirler. Nasıl ki bugün internet üzerinde görülen bütün bilgiler aslında kodlama yolu ile sisteme girşmiş ve sistemi oluşturmuştur aynı şekilde de bu dünyanın kodlama kısmı ile ilgili ilimlerine havas ilimleri denilir. Böyle bir durumda var olan gerçeklikler bu alimlerin üzerinde çalışması ile farklı bir gerçekliğe dönüşmeye başlarlar. Bu konu ile ilgili olarak medyum Saliha hoca havas ilmi için seçilmiş olunması gerektiğini belirtmektedir. Bu ilim ile uğraşan kişilerin doğuştan getirdikleri yetenekleri vardır. En başta bu kişiler yüksek bir enerji potansiyeline sahiptirler. Yani nazarları ile hem başkalarına kötülük yapabilirler hem de iyilik yapabilirler. Sonrasında ise bu ilim ile ilgili olan kişilerin doğuştan getirdikleri kuvvetli bir hafızaları vardır. Böylece her bir tılsımlı kelimeyi, her bir büyü ritüelini ya da her bir enerji çalışmasını aklında tutabileceklerdir. Havas ilmi herkesin yapabileceği bir ilim olmadığı için bu ilimle meşgul olan kişilerin bunları sıradan insanlara öğretmeleri de yasaktır.

Hüddam ve Havas İlmi

Havas ilmi gizli ilimlerdir ve bu ilimlerle uğraşan kişilere ve makam sahibi olan kişilere hüddam edı verilmektedir. Bu kişiler biraz önce yukarıda bahsetmiş olduğumuz seçilmiş kişi özelliklerini taşımaktadırlar. Bu yüzden hayata tamamiyle bu ilmi yapmak ve yaşatmak için gelmişlerdir. Hüddamlar tarih itiibariyle en eski dönemlerde bu yana var olan makam sahibi kişilerdir. Medyum Saliha hoca hüddam ve havas makamını açıklarken bu ilimin tarihini öncelikli olarak anlatmaktadır. Bu ilim gizli ilimler kitabını Harut ile Marut meleğinin yeryüzüne indirmesi ile ortaya çıkmıştır. Melekler indirdiği için havas ilmi aslında gerçekte var olan dört büyü kitabın içerisindeki satır aralarında yer almaktadır. Bu gizli ilimler kitabı aslında bu satır aralarına serpiştirilmiş olan havas ilminin derlenip toparlanması ile ortaya çıkmıştır. Melekler kendisine gelen ilim öğrenmek isteyen seçilmiş kişilere bu ilmi örettikten sonra onlara hüddam ismini ve rütbesini vermişlerdir. Bu rütbe ilerledikçe ilim sahibi kişi büyü yapıp bozabilecek, yıldızname okuyup yıldız enerjisi yükseltip düşürebilecek, cinleri ve şeytani güçlere emir verecek hle gelirler. Böylece kendilerine öğretilen ilmi insanlar için kullanırlar.

Havas ilmi ile meşgul olan kişilerin ve hüddamların bu yetkileri ile birlikte bazı sorunlulukları da vardır. Örneğin bir hüddam bu ilmi kendi çıkarı ya da yakın çevresinin çıkarı için kullanamaz. Bununla birlikte bu bilgileri herkese söyleyemez ve herkese öğretemez. Aksi takdirde cezalandırılarak makamında atılır ve ciddi bir yaptırımla karşılaşmak zorunda kalırlar. Hüddamlık makamından yapmış olduğu bir hatadan dolayı atılan kişiler bu dünyada ciddi sıkıntılar çekmeden ölmezler. Bu yüzden medyum Saliha hoca bu ilmi kendi çıkarı ya da menfaati için kullanmak yerine insanların iyiliği için kullanmayı tercih etmektedir. Bu yüzden havas ilminin nimetlerinden faydalanmak isteyenler medyum Saliha hoca ile irtibata geçebilirler.

Havas İlmi ile Tedavi

Havas ilmi ile birçok bedensel, zihinsel ve ruhsal hastalığı çözümü mümkündür. Bu ilim ile kişilerin ölümcül hastalıkları, tedavisi olmayan hastalıkları, genetik hastalıkları ya da kronik hastalıkları rahatlıkla düzeltilebilmektedir. Böyle bir durumda kişi kısa süre içerisinde sağlığına kavuşacaktır. Medyum Saliha hoca kendisinin de yıllardır bu ilim ile birçok hastalığı tedavi ettiğini belirtmektedir. Hatta kendisinin dağıttığı şifalar için birçok danışanının yurtdışından geldiğini belirtmektedir. Pozitif bilimlerin tanı üzerine tedavi yapabilmesinin aksine havas ilminde tanısı konulmamış hastalıklar için bile tedavi mümkündür. Örneğin kişi sürekli olarak baş ağrısı yaşıyor olabilir ancak pozitif bilimler bunun tanısını bir türlü koyamamış olabilir. Tanısını koyamadığı içinde tedaviye başlayamaz. Ancak medyum Saliha hoca tanısı konulmasa bile kendisinin bu rahatsızlığı tek bir seansta sonsuza kadar geçirebileceğini söylemektedir. Sonuç olarak uzun yıllardır tedavi görenler ya da çözümü olmadığı hastalığı çektiğini düşünenler medyum Saliha hoca irtibata geçebilirler.

Yorum Yap

Yorum Yap