İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Büyü Açıklamaları
  3. Gizli ilimler
Trendlerdeki Yazı

Gizli ilimler

Gizli ilimleri insanlara öğretmek için gökyüzünden iki melek görevlendirildi. Bu melekler Harut ve Marut olarak bilinirler ve kadim tarihlerden bu yana gizli ilimlere yetenekli olarak doğmuş kişilere bu ilmi öğrettiler.

Gizli ilimler

Gizli ilimler öğrenenler bunların nesiler boyunca aktarılabilmesi için kendi kaynaklarını, kitaplarını oluşturdurlar. Ancak bu kaynaklar sıradan insanların elinde değer bulmamaktadır. Bu yüzden medyum Saliha hoca gibi doğuştan gizli ilimler yeteneğine sahip kişilerin elinde değer bulmaktadır.

Kadim ustaların öğretilerine sahip olan medyum Saliha hoca, kara büyü, ceviz büyüsü, yumurta büyüsü, bağlama büyüsü, yarasa büyüsü gibi büyülerden tutunda bu büyülerin bozulmaları için yapılacak olan büyü bozma ritüellerine hakimdir. Tüm bunların yanı sıra gizli ilimler içerisinde yer alan özel dualar, duaların yapılma zamanları, ritüellerine hakimdir. Bu yüzden hem büyü hem de dua konusunda gerçek bir ilim ehli olarak bilinmektedir.

Gizli ilimlere vakıf olmak

Öncelikle gizli ilimlere hakim olan birisi dört büyük kitaba hakim olmalıdır. Özellikle Kuran ve eski Ahit olarak bilinen Tevratı çok iyi bilmelidir. Buna bağlı olarak iyi bir ustadan eğitim almalıdır ki buna havas ilimlerinde el almak denilir.

Havas ilmine göre bir kişinin gizli ilimler için çalışması için bu işe yetenekli olmaları gerekmektedir. Yetenek ise ilimleri öğrenmek için güçlü bir hafızadan geçmektedir. Medyum Saliha hanım ise bütün büyü ve dua ilimlerini bilen güçlü bir hafızaya sahiptir. Böylece gelen büyü konusu her ne olursa olsun kısa sürede çözümlenmektedir.

Gizli ilimler nelerdir?

Gizli ilimler ile meşgul olan bir başka yetenek ise büyü yapma ve büyüye tesit etme özelliğidir. Örneğin herkes aynı yemek tarifinin kullanarak yemek yapar ancak sadece eli lezzetli olan kişilerin yemeği güzel olur. Büyü de tıpkı bunun gibidir. Büyüyü yapma ya da bozma ilmi sıradan bir insana verilse dahi büyü tutmaz ya da etki etmez.

Ancak bu yeteneğe sahip olan birisinin yaptığı büyü kısa zamanda tesir eder. Gizli ilimler vakıf olduğu kişinin ellerinde hayat bulur ve hedef kişi üzerinde kısa sürede yaşarır. Medyum Saliha hoca gizli ilimler konusunda yetenekli olarak doğduğu için yapmış olduğu her türlü büyü, büyü bozma, dua ve dua ritüelleri kısa sürede tesir etmektedir.

Gizli ilimler kitabı

Gizli ilimler konusunda yetenekli olan birisi hem ilim hem de yeteneği bir arada tutmak zorundadır. Ayrıca bu kişi ruhsal arınması oaln birisi olmak zorundadır. Bunu durumu bir psikologa benzetebiliriz. Gizli ilimler kitabı yardımı da alabilirsiniz bizden. Ruh sağlığı yerinde olmayan bir psikolog hastalarına yardım edemez. Bu yüzden gizli ilimler ile meşgul birisi de ruhu arınmış birisi olmaldır. Kendisi byünün tesirleri altına girmemelidir, kendisine büyü yapılmış olmamalıdır. Ayrıca yapmış olduğu ağır büyüleri kontrol edebilecek güçlü bir zihinsel kontrol yeteneğine ship olmalıdır.

Örneğin kara büyü gibi tehlikeli büyüler şeytani güçler ile yönetilir Böyle bir durumda büyünün etkisi hocaya da yansır. Ancak medyum Saliha hoca güçlü bir zihinsel kontrole ve güçlü bir karaktere sahip olduğu için kötü güçlerle baş edebilmeye yeteneğine sahip olmaktadır. Böylece her türlü büyü bozma ve büyü yapma işinin üstesinden rahatlıkla gelmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap