İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Büyü Açıklamaları
  3. Güvenilir Medyumlar
Trendlerdeki Yazı

Güvenilir Medyumlar

Güvenilir medyumlar için medyumluk insanların en mahrem sırlarını bilmeyi gerektiren bir meslektir. Örneğin herkes tarafından iyi kalpliliği ile bilinen birisi medyuma gelerek birisi için kara büyü isteyebilir.

Güvenilir Medyumlar

Güvenilir medyumlar gelen danışanlarının karakter özellikleri her ne olursa olsun, mesleki ünvanları her ne olursa olsun sır tutmasını bilirler. Medyumların mesleklerini yapabilmeleri için vazifelendirilirken onlara öğretilen kurallardan ilki kendisine güvenen danışanlarının ve kendisinden hizmet alan danışanlarının güvenlerini sarsmamaktır.

Güvenilir medyumlar öncelikle danışanlarının büyü taleplerini ve sırlarını şantaj amaçlı kullanmazlar. Aksi takdirde hüddam davetleri ellerinden alınır ve bir daha büyü ya da muska yapamazlar. Ancak bu bilgiler ile tehdit ve şantaj yapan isimler zaten sahte hocalardır. Bu hocaların yapacakları büyülerde tutmayacağı için danışanların onların tehdit ve şantajlarına kulak asmamaları gerekmektedir.

Güvenilir Medyum Özellikleri

Öncelikle güvenilir medyumlar gelen danışanınan makam ve mevkisine yaptığı mesleğin gelirine göre büyü ya da muska fiyatı belirlemezler. Onların sunmuş odlukları hizmetin fiyatını belirleyen temel öge talep edilen büyünün ne kadar bir uzmanlık gerektirdiğidir. Güvenilir medyumlar fiyatlar konusunda ise her zaman danışanına yardımcı olurlar. Çünkü esas görevleri insanlara yardım etmektir. Güvenilir medyumların en bilinen özellikleri ketum olmalarıdır. Kendilerine herkesin blip tanıdığı isimler gelir ancak onlar bu isimleri reklam olarak kullanmazlar.

Güvenilir Medyum Hocalar

Güvenilir medyumlar ayrıca bu isimleri suistimal edecek paylaşımlar gerçekleştirmezler. Çok yakın bir zamanda yaşanan olayda yarışma rpogramında birinci olmak isteyen bir bayan medyum yardımı almıştır. Ancak bu medyum sahte medyum odluğu için daha sonrasında buu sömürü aracı olarak kullanmıştır. Bu yüzden güvenilir medyumlar danışanlarının kimlik bilgileri gizli tutarlr hatta kendisinden hizmet almadığını danışanın kimliğini korumak adına söylerler. Güvenlir medyumların mesleki yönden getirmiş olduğu güven ise bu kişilerin yapmış oldukları büyülerin gerçek olmalarıdır. Kişi bir büyü talebi ile geldiği takdirde büyü kısa sürede etki edecektir ve danışan istediğini elde decektir. Aksi takdirde büyünün tutmadığına dair yalanlar silsilesi birbirini takip edecektir. Tüm bunlara ek olarak güvenilir medyumlar yaptıkları büyüleri bozmasını da bilmelidir. Sadece büyü yapan ancak bozmadığını söyleyen medyumlar işin ehli olmayan kişilerdir. Bu kişilere ise büyü yaptırmak oldukça tehlikelidir.

Güvenilir Medyum Nasıl Anlaşılır?

Öncelikle güvenilir bir medyum yıllardır bu işi yaptığı için kulaktan kulağa duyulur. Güvenilir medyum aynı zamanda bu işi yaparken danışanı ile sağlıklı bir iletişim kurar. Kendisine ulaşılmasından çekinmez, dijital mecralardan hareket etmekten korkmaz. Çünkü güvenilir olduğu için kimseye bir zararı olmayacağından emin olarak hareket etmektedir. Bir danışan olarak büyü yaptırmak istediği medyumun güvenilir olup olmadığını anlamak isteyen birisi öncelikle yakınlarından birisinin sorunun halletmiş olup olmadığına bakmalıdır.

Örneğin en yakın arkadaşınızın eşini eve bağlamakta başarı göstermiş ise büyük istimal sizin içinde güvenilir bir isim olacaktır. Ancak çevrenizde büyü ilminden faydalana birisi yok ise medyum hakkında yapılan yorumlardan yola çıkabilirsiniz. Ayrıca güvenilir medyum için medyumun sitesine bakarak ilme ve konulara ne kadar hakim olup olmadığını görebilirsiniz. Tüm bunlar birer done olmakla birlikte aslında medyumla olan ilişkinizde onun güvenilir olup olmadığına dair sizde bir his uyandıracaktır.

Güvenilir Medyumlar Kimlerdir?

Zihinsel hizmetler, pazarda hayatımızın diğer alanlarında olduğu gibi iki şekilde mevcuttur. Birincisi, güvenilir psişik öğretmenleri tarafından sunulan bir hizmet, ikincisi de piyasada parası olmayan medyumlardır. Doğal olarak, iki hizmet arasında büyük bir fark vardır. Medyum arayan bir kişi daha önce bu konuda herhangi bir bilgiye sahip değilse, hangi medyumu tercih edeceğini ve nasıl bir hizmet alacağını bilemez. Güvenilir psişik isimleri bulmanın birkaç yolu vardır ve güvenilir medyumlar

Güvenilir Medyum Nasıl Bulunur?

Medyum arayanlar ne kadar güvenilir olduklarını öğrenebilirler. Piyasada ne kadar güvenilir olduğunu tam olarak bilmeyen bir öğretmenin güvenilirliğini anlamak ve bu sorunun cevabını güvenilir bir ortam arayan insanlara vermek mümkün olacaktır.

Bu sorunun en yaygın ve ilk cevabı, araştırdığımız kişinin daha önce çalışıp çalışmadığını ve hangi sonuçları elde ettiğini bulmak olacaktır. Örneğin, bir aşk büyüsü olan insanlarla röportaj yaptığımızda, araştırdığımız medyadan önce, bu kişinin yetkili olduğu anlaşılır.

Yorum Yap

Yorum Yap