İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Büyü Açıklamaları
  3. Harmura Büyüsü
Trendlerdeki Yazı

Harmura Büyüsü

Harmura büyüsü denilen Aşk büyüsü, son zamanlarda maalesef en çok tercih edilen büyüler arasında yer almaktadır. Harmura büyüsü sevdiği kişinin sevgisine layık olmasını istemek ve ondan başkasını görmesini istememesi kendisine sadık, bağlı olması için yapılan büyüdür.

Harmura Büyüsü

Harmura Büyüsü nedir? Harmura büyüsü, aşk büyüsüdür. Harmura büyüsü birbirine aşık olan iki kişinin tekrardan bir araya gelmesi için veya birisini kendisine aşık etmek için yapılan bir büyüdür. Sevdiği, aşık olduğu kişinin kendisine ilgi göstermemesini ve bu durumdan yeterince mustarip olan kişiler varsa ve içinde bulunduğu durumu tersine çevirmek isteyenler için en etkili ve en tesirli büyüdür.

Harmura Büyüsü Nasıl Yapılır?

Harmura Büyüsü için aşık olduğunuz kişinin eksiksiz ve doğru bir şekilde bilgilerini paylaşmak bu büyünün en önemli noktasıdır. İşinin ehli usta olan bendeniz medyumunuzun yardımıyla da büyü en kısa sürede etkisini gösterecektir. Harmura büyüsü ile insanlar sonsuza kadar sevdiği kişi ile birlikte mutlu, huzurlu zamanlar geçirmenin keyfini çıkartır.

Harmura büyüsü ilk başlarda yaptırmak çok istenmese de aşk nelere tabiidir ilkesiyle seven kişinin sevdiği için her ne olursa yapmayacağı şey yoktur. En çok talep gören bir büyü olup olumsuz herhangi bir etkisine şimdiye kadar rastlanılmamıştır. Bu büyü sadece karşı tarafın düşüncelerinde olumlu değişiklikler yaratıp istediğiniz sevginin karşılığını bulabileceğiniz büyüdür.

Harmura büyüsünün tılsımını görmek ve sevdiğiniz kişiyle tekrardan mutlu, huzurlu bir birliktelik yaşamak istiyorsanız iletişim numaramızdan bana ulaşabilirsiniz.

Harmura Nasıl Yapılıyor?

Harmura büyüsü bilinen bir aşk büyüsüdür. Bu büyünün etki edebilmesi için büyüyü talepeden kişinin karşı taraf hakkında bütün bilgilere sahip olması gerekmektedir. Harmura büyüsü böylece direk olarak doğru tarif edilen kişi üzerinde etki gösterecektir.

Harmura Büyüsünü Kim Yapar?

Öncelikle yukarda bahsettiğimiz önemli detay büyünün etkisine ve yönüne tesir etmektedir. Medyum Saliha hoca harmura büyüsü için doğru soruları sorarak büyünün direk sahibini bulmasını sağlar. Ancak işin ehli olmayan eller doğru detayları yakalayamadığı takdirde anlatılan özelliklere uygun herhangi birisine etki eder . Böylece harmura büyüsü yaptıran birisi benzer özelliklerdeki başka birisinin aşkına ve ilgisine razı olmak zorunda kalır.

Hamura Büyüsü Tarifi

Büyü, çaresi olmayan kişilerin son çaresidir. Her yolu denemesine rağmen amacına ulaşamayanlar, bu amaca büyü ile ulaşmaya çalışmaktadırlar. İnsanların en çaresiz kaldığı konulardan biriside aşktır. Karşılıksız aşk, tek taraflı biten aşk gibi durumlar kişiyi oldukça çaresiz bırakıp, çok fazla acı çekmesine neden olmaktadır. Bu nedenle birçok aşk büyüsü tarih boyunca uygulanmıştır. Bunlar birisi ve en etkililerinden biriside hamura büyüsüdür. Hamura büyüsü, giden sevgiliyi, boşanan eşi geri getirme ve karşılıksız âşık olduğu kişinin, ona âşık olmasını sağlamaktadır.

Bu son derce etkili olan aşk büyüsü, kişinin kendi başına yapabileceği bir büyü değildir. Bu büyüyü, başarılı bir şekilde uygulamak ve amaca ulaşmak için bilgili bir büyü yapma uzmanı gerekmektedir. Birçok aşk büyüsünün yanı sıra her türlü büyü, büyü bozma ve dua işlemlerinde ilk sırada olan Medyum Saliha, hamura aşk celbi büyüsü içinde en etkili tercihtir. Medyum Saliha’nın uyguladığı hamura büyüsü ile birçok sevgili ve eş geri dönmüş, birçok âşık, sevdiğine kavuşmuştur.

Harmura Celbi Nedir?

Harmura büyüsü celbi kişilerin kendisine aşık etmek istedikleri ve kendisine bağlamak istedikleri kişiler için medyum Saliha tarafından hazırlanır. Bu celp hazırlanırken hedef kişi hakkında ayrıntılı bilgilere ihtiyaç duyulmaktadır. İsim ve soyisim, ana adı, baba adı, doğum tarihi gibi bilgiler oldukça önemlidir Hatta kişinin doğum saatini bile bilinmesi harmura celbinin daha da etkili olmasını sağlamaktadır.

Bu yüzden harmura celbi hazırlanırken hedef kişinin fotoğrafı istenir ve bu fotoğraf üzerinden bir celp hazırlanır. Medyum Saliha hocanın hazırlamış olduğu celbin başarı oranı %95 gibi büyük bir oran içermektedir. Üstelik bu celbin etki süresi 7 ile 15 gün arasında değişmektedir ve etkileri oldukça kuvvetlidir. Yani büyüyü talep eden kişi hedef kişiye istediği her şeyi yaptırabilir.

Medyum Saliha hoca harmura celbi için sadece bilgilerin yeterli olmadığını belirtmektedir. Tılsımın hazırlanması için sembollerin doğru yere yazılması doğru şekilde yazılması gerektiğini belirtmektedir. Tıpkı Türkçe’de olduğu gibi yapılan bir harf değişikliğinin başka anlamlara geldiğini söylemektedir ve bu anlamlar ise büünü etkisinin değişmesin neden olmaktadır diye belirtmektedir. Bu yüzden diğer hocaların yaptığı birçok harmura celbini düzeltmenin kendisine düştüğünü belirtmektedir.

Harmura Aşk Bağı Nasıl Etkisini Gösterir?

Hamura aşk büyüsünün en belirgin aynı aşık olan kişinin büyüy talep eden kişinin her istediğini yapmasıdır. Bu büyü aşık olmaktan öte, bağlı olmaktan öte anlamlar taşır ve tabiri caiz ise büyü altına olan kişi büyüyü talep eden kişinin köpeği olur ve her istediğini anında yapar. Medyum Saliha hoca özellikle zor eşler üzerinde etkili olan bü büyü sayesinde birçok kişinin evliliklerini kolaylıkla yönetmeye başladıklarını belirtmektedir.

Medyum Saliha hoca harmura büyüsünü kendisi yaptığı takdirde bir hafta içerisinde belirtileri göstermeye başlacağını belirtmektedir. Ayrıca bu büyünün etkileri her ne kadar ufak ufak başlasa hızla yol almaktadır ve büyüyü talep eden kişi istediği şey kısa süre elde etmektedir. Büyü tesiri altında olan kişi önce hayır demeyi ve red etmeyi bırakır. Sonrasında kişinin isteklerini geri çevirmemeye başlar ve yavaş yavaş yapmaya başlar. Ancak bir süre sonra o kadar aşık olur ki sevdiğinin sürekli olarak kendisinden bir şeyler talep etmesini ister onun istediklerini yapmakla mutlu olmaya başlar. Sürekli onun isteklerini yerine getirebilmek için ise yanından ayrılmamaya başlar ve büyüyü talep eden kişiye ve ailesine bağlı olmaya başlar. Harmura büyüsü sadece aşk için etkili bir büyü olduğu için bu büyünün etkilerini görmek isteyenlar başka niyetler için başvuramazlar. Medyum Saliha hoca başka niyetler için harmura büyüsünün sonuçlarını doğuran başka tılsımlar ve büyüler kullandığını belirtmektedir.

Harmura Celbi Nasıl Yapılır?

Öncelikle harmura celbi kişiden kişiye değişen bir büyü çeşididir. Bu yüzden de büyünü tek bir tarifi yoktur. Medyum Saliha hoca harmura büyüsünün nasıl yapıldığı anlatan tariflerden ve celbin nasıl yapıldığı anlatan hocalardan uzak durulması gerektiğini belirtmektedir. Çünkü büyü ilmi gizli bir ilimdir ve içerisinde yer alan bilgiler herkesle paylaşılmaz. Paylaşan sitelerin ya da hocaların sahte olduğunu belirten medyum Saliha hoca bu ilmin ancak insanlara hizmet için kullanıldığını belirtmektedir.

Ancak harmura büyüsü için hedef kişinin kimlik bilgilerinin çok iyi bilinmesi gerektiğini altını çizmektedir. Kişinin doğum tarihi, saati gibi bilgilere ihtiyaç duyulmaktadır. Bu yüzden nüfus cüzdanında doğum tarihi bilgilerinin yanlış olduğu kişiler üzerinde yapılan büyülerin tutmadığını belirtmektedir. Bu yüzden medyum Saliha hoca büyü talebinde bulunan kişilerden celp hazırlamak için hedef kişini resmini istemektedir. Böylece büyünün direk olarak gerçek kişi üzerinde etki olmasını ve etkisini göstermesi sağlamaktadır.

Harmura celbi talep eden kişi istediği takdirde bu büyüyü birden fazla kişi için talep edebilir. Medyum Saliha hoca sevgilisi olduğu halde kendisini terk etmesini isteyen eşler için birçok danışanına hizmet verdiğini belirtmektedir. Böylece iki kişinin birden kendisine aşık olmasını sağlamakta ve bu kişilerin birbirlerine kabul etmelerini sağlayarak hayatın akışının bozmalarını engellemektedir.

Harmura Büyüsü Nedir?

Harmura büyüsü tesirli bir aşk büyüsüdür. Tesirli olması sebebi ile imkansız gibi görünen aşkların bile bir araya gelmesini sağlar.  Harmura büyüsü ile platonik aşk yaşayanlar, evli birisine aşık olanlar, hemcinsine aşık olanlar, ünlü birisine aşık olanlar muhakkak aşklarının karşılığını alırlar. Üstelik harmura büyüsü tesirli bir büyü olduğu için büyüyü yapan medyumdan başkası bozamaz. Bu yüzden kişi elde ettiği aşkın uzun süre keyfini çıkartabilir.

Harmura Büyüsü ile Aşık Etme

Harmura büyüsü etkili bir büyü olduğu için varolan organik aşk enerjilerinin bile önüne geçebilir. Bu yüzden başka birisine aşık olan birisini ya da mutlu bir evliliği olan birisini bile kişi istediği takdirde kendisine aşık eder. Harmura büyüsü aşk konusunda bu kadar tesirli olduğu için yapacak kişi hüddamlık makamı yüksek bir medyum olmalıdır. Aksi takdirde büyü tutmaya bilir. Harmura büyüsü çalışmasını isteyen birisi için medyum öncelikle hedef kişinin yıldıznamesine bakar. Sonrasında da kişinin hayatında aşk enerjisinin aktığı birisi var ise bu akışı keser. Hedef kişinin yıldız enerjisi ile büyüyü talep eden kişinin yıldız enerjisi birbirine bağlanır. Böylece kişi hedefine ulaşır.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (3)

  1. Harmura büyüsü ile ilgili detaylı açıklamalarınızı geçen ay katıldığınız televizyon programında izlemiştim. Programa resmen damga vurmuştunuz, dün gibi hatırlıyorum 🙂 Hocam sizinle bir konu hakkında görüşmek istiyorum. Nasıl iletişim kurabiliriz?

  2. Saliha ablam merhaba, 11 aydır nişanlıyım ve nişanlım 2 gün önce askerlik yapmak için Silopi’ye gitti. Malum sebeplerden dolayı çok ama çok korkuyorum. Acaba harmura büyüsü yaptırsam, sağ salim kavuşmamıza yardımcı olur mu?

  3. Büyü türlerini araştırırken, harmura büyüsünü gördüm ve tam da benim sıkıntıma çare olacak büyü budur dedim. Harmura büyüsü ile ilgili yazdıklarınızın tamamı bana uyuyor. Eşim için bu büyüden yaptırmak istiyorum.