1. Ana Sayfa
  2. Büyüler
  3. İğne Büyüsü
Trendlerdeki Yazı

İğne Büyüsü

İğne büyüsü işlemlerini anlatıyorum. İlk yapılış tarihi çok eski zamanlara dayanan iğne büyüsü, bağlama büyüsünün bir çeşididir. Yaptığım iğne büyüsü sadece tek bir insan için değil birkaç kişi için de geçerli olabilir.

iğne büyüsü

iğne büyüsü denilen büyü tam olarak nedir açıklıyoruz. Örneğin bir aileyi sevmiyorsunuz ve bana geldiniz. Yardım istiyorsunuz. Talebiniz doğrultusunda yapacağım büyü sizi sevmeyen tüm aile için geçerli olacaktır. Ayrıca iğne büyüsünü birini size âşık etmek amacıyla da yapabilirim.

İğne büyüsü, yapımı olan zor ve beni yoran bir büyü türüdür. Bu yüzden birçok medyum bu işi yapmaktan kaçabilir. Ancak ben işimin ehli bir medyum olduğumdan size bu büyüyü yapıp olumlu sonuçlar elde etmenizi sağlarım. İğne büyüsü için bir gün öncesinden tedarik edilmesi gereken malzemeler vardır. Bu malzemeler büyü yapılmadan bir gün önce dualar ile okunur.

Duayı edecek ve büyü yapılmasını isteyen kişinin abdestli olması çok önemlidir. İğne büyüsü işlemi yaparken Reptilianlardan yardım alıyorum. Büyü kime ya da kimlere yapılacak ise onlara ulaşmak biraz zaman alacaktır. Büyü yapılacak kitle yaklaşık 10 gün içerisinde etki altına alınabiliyor. Büyü yapıldıktan sonra bir elma ya da sabuna iğne batırarak amacımıza ne kadar yaklaştığımızı göreceğiz. İğne büyüsü ile alakalı merak ettiğiniz tüm sorularınızın cevapları bendedir. Numaralı telefon hattımdan bana ulaşabilirsiniz. Sizi sevmeyen ve kötülük yapanlara gelin beraber engel olalım.

İğne Büyüsü Nedir?

Kadim büyüler arasında yer alan iğne büyüsü zamane adı ile bağlama büyüsünün bir çeşidi olarak bilinmektedir. Bağlama büyüleri hem sevilmeyen ve istenmeyen insanların sizinle olan ilişkileri bağlamak için kullanılır hem de hayatınızda olmasını istediğiniz kişilerin size bağlanması için kullanılır. İğne büyüsü nedir sorusunun cevabı aslında hem olumsuz bağlamaları hem de olulu bağlamaları içerisinde bulundurmaktadır.

İğne Büyüsü Yapmak

Reptilianlar İğne büyüsü yaparken uzman hoca Saliha hanıma yardım etmektedir. Tecrübe sahibi olmayan birisine reptilianlar yardım etmez. Ancak iğne büyüsü için büyünü tesir edeceği kitleye ulaşmak zaman almaktadır. Saliha hoca gibi uzman olmayan birisi bir ay kadar bir sürede hedef kitleye ulaşamaz. Ancak Saliha hoca 10 gün içerisinde iğne büyüsü ile hedef kitleyi etkisi altına alır.

İğne Büyüsü Etkileri

İğne büyüsü yapılış şekline göre oldukça farklı etkiler  bırakabilen bir büyü çeşididir. Yanlış insan tarafından ya da bilgisiz bir insan tarafından yapılırsa oldukça kötü sonuçlar doğurabilecek kara bir büyüye dönüşebilir. Bu sebeple alanında uzman isim Medyum Saliha size yardım etmek için burada. Medyum Saliha uzun seneler yapmış olduğu derin çalışmalar ile edinmiş olduğu tecrübeler sayesinde size en doğru yol gösterici olarak çalışmaya hazır.

İğne büyüsü gibi ciddi büyüler herkes tarafından talep edilse de her durumda tercih edilebilecek bir büyü değildir. Bu sebeple Medyum Saliha sizin için yolu biraz daha aydınlatıp ne yapmanız ne yapmamanız gerektiğini hangi büyünün sizin işinize daha çok yarayacağını size gösterecektir.

Medyum Saliha için eski danışanları tarafından yapılan tüm olumlu yorumlar da gösteriyor ki bu alanda bir çalışmaya ya da desteğe ihtiyacınız varsa en doğru adrestesiniz. Medyum Saliha’ya tüm dertlerinizi ve ihtiyacınızı detaylı bir biçimde anlatın ve sizin için hazırladığı yol haritasını izleyin. Sonrasında tüm etkili ve olumlu sonuçlar ile memnun bir şekilde hedeflerinize ulaşacaksınız.

İğne Büyüsü Uzmanı

İğne Büyüsü, bağlanma büyü işlemleri arasında çok etkilidir. Aşık olma sürecinde de kullanılır. Ancak, siyah sanat dersinde bir yer bulmanın temel taşlarını oluşSaliha şeytani bir yön de var. İğne büyüsü sayesinde, bir insanın tüm yaşamını ve sosyo-ekonomik durumunu mahvedebilirsiniz.

İğne Büyüleri Nelerdir?

Eski büyülerden biri olan iğne büyüsü, zaman adı verilen cilt büyüsünün bir çeşidi olarak bilinir. Bağlayıcı büyü, sevilmeyen ve istenmeyen insanlarla ilişkiler kurmak ve hayatında görmek istediğiniz insanları bağlamak için kullanılır. Deneyimli hocamız Saliha İğne Büyüsü yaparak insanların ilişkilerine yardım eder. Saliha gibi uzman biri, bir ay gibi bir süre içerisinde hedef kitleye ulaşır. Ancak, Saliha hoca, 10 gün boyunca iğne büyüsü yaptırmak isteyen hedef kitleye yardım edecek bir medyumdur.

Neden İğne Büyüsü?

İğne büyüleri iki amaç için yapılmıştır. Bunların en ünlüsü, bir kişiye koşulsuz olarak aşık olmanın zorunlu büyüsüdür. Diğeri ise şans ve aşkı birbirine bağlayan manevi utanç yaratan şeytani formdur. Bu uygulama şeytani ritüelleri hakim psişik tarafından geliştirilebilir. Bir iğne büyüsüne maruz kalan bir insan çok önemli sağlık problemlerinden mustariptir ve hatta sakatlığa veya yatağa düşmeye neden olan çok karmaşık süreçlerle karşılaşabilir.

Bu nedenle, işlemin bir Saliha hoca bakımında iğne büyüsüne özen gösteren bir kişi üzerindeki ana etki ve amacını belirleme zamanı gelmiştir. Bu işlem basit bir bakımla anlaşılamadığından, biraz sabır gerektiren bir zaman dilimidir.

İğne Büyüsü Çalışması

Örneğin, karısını eve geri bırakan bir eşin çok somut örneklerini ya da genellikle ayrılan eşlerden en sevilen olan bir bağlanma büyüsünün enjeksiyonu sonucu tekrar aşık olan ayrı bir sevgili görebilirsiniz. Bunlar, iğne büyülerinde en yaygın ve hazır koşullar. Bu arzuları karşılamak için yaklaşık 15 günlük iğne büyü süresi yeterlidir. Gerçek olan şeytan gibi yapmak. Bunu her medyum yapmaz. Saliha Hoca’nın asla kabul etmeyeceği şeytani büyüyü anlamak çok zordur.

Geç kalırsanız, her şey kaybolabilir ve bir kişi önceki sağlıklarını geri getiremez. İğnenin büyüsüyle ilgili bir sorun ortaya çıkar çıkmaz, dikkatli olmanız gerekir. Medyum Saliha bu konuda yardımcı olur. İğne Büyüsü, nasıl yapıldığına bağlı olarak tamamen farklı efektler bırakabilen bir sihir şeklidir. Bu yanlış kişi veya cahil bir kişi tarafından yapılırsa, kara büyü yapabilir ve bu da oldukça kötü sonuçlara neden olabilir. Bu nedenle, medyum Saliha’nın adı size yardım etmek için buradadır.

İğne Büyüsü Ne Sebeple Yapılır?

İğne büyüsü ne sebeple yapılır diye soracak olursanız kişinin isteğine bağlı olarak birçok farklı sebepten ötürü yapılabilir. Bu sebeplerden en bilindik olanı bağlama büyüsüdür. Bağlama büyüsü ile; kişinin kendisine aşık olmasını istediği yani; bağlanmasını istediği kişi aşık edilir. Bir diğer sebep ise kişinin bir başka kişinin başına zarar gelmesini isteyen bir düşüncedir.

İğne büyüsünün etkisi altında kalan kişi; güç ve şuur kaybı yaşayarak hayatı alt üst olabilir. İğne büyüsü yapılan kişi ciddi sağlık sorunları yaşayabilir, dengesiz bir ruh haline bürünebilir ve sonu görünmeyen bir uçurumun kenarında kendisini bulabilir. İğne büyüsü eğer bağlama büyüsü olarak yapılmak istenirse bu diğer türe göre daha masum görünebilir.

Bu bağlama büyüsünü genellikle boşanan ya da ayrı yaşayan eşlerden bir taraf yaptırmak istemektedir. İğne büyüsü etkili bir büyü olmakla birlikte tehlikeli bir büyüdür. Geri dönüşü çok zordur. Bu büyünün tutma yani etkisini gösterme süresi 15 gün ila 20 gün aralığındadır. Bu süreç bazı durumlara bağlı olarak daha kısa ya da daha uzun olabilir.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. İğne büyüsü çok tehlikeli bir büyüdür. Bende Saliha hocama iğne büyüsü yaptırmıştım. Fakat benim büyüyü yaptığım kişi, artık bunu fazlasıyla hak etmişti. Eğer sizinde çevrenizde bu tarz insanlar varsa hemen Saliha hocamla irtibata geçmenizi öneririm.

  2. Hayırlı akşamlar hocam… Uzun zamandır bu büyüyü arıyordum. Sayenizde ismini ve detaylarını öğrendim. İğne büyüsünü birden fazla kişiye aynı anda yapılacağını yazmışsınız. 3 kişiye birden yapmak istiyorum bu mümkün mü?