1. Ana Sayfa
  2. Büyü Açıklamaları
  3. İğne Büyüsü
Trendlerdeki Yazı

İğne Büyüsü

İğne büyüsü işlemlerini anlatıyorum. İlk yapılış tarihi çok eski zamanlara dayanan iğne büyüsü, bağlama büyüsünün bir çeşididir. Yaptığım iğne büyüsü sadece tek bir insan için değil birkaç kişi için de geçerli olabilir.

İğne Büyüsü

iğne büyüsü denilen büyü tam olarak nedir açıklıyoruz. Örneğin bir aileyi sevmiyorsunuz ve bana geldiniz. Yardım istiyorsunuz. Talebiniz doğrultusunda yapacağım büyü sizi sevmeyen tüm aile için geçerli olacaktır. Ayrıca iğne büyüsünü birini size âşık etmek amacıyla da yapabilirim.

İğne Büyüleri Nasıl Yapılır?

İğne büyüsü, yapımı olan zor ve beni yoran bir büyü türüdür. Bu yüzden birçok medyum bu işi yapmaktan kaçabilir. Ancak ben işimin ehli bir medyum olduğumdan size bu büyüyü yapıp olumlu sonuçlar elde etmenizi sağlarım. İğne büyüsü için bir gün öncesinden tedarik edilmesi gereken malzemeler vardır. Bu malzemeler büyü yapılmadan bir gün önce dualar ile okunur. Duayı edecek ve büyü yapılmasını isteyen kişinin abdestli olması çok önemlidir.

İğne büyüsü işlemi yaparken Reptilianlardan yardım alıyorum. Büyü kime ya da kimlere yapılacak ise onlara ulaşmak biraz zaman alacaktır. Büyü yapılacak kitle yaklaşık 10 gün içerisinde etki altına alınabiliyor. Büyü yapıldıktan sonra bir elma ya da sabuna iğne batırarak amacımıza ne kadar yaklaştığımızı göreceğiz. İğne büyüsü ile alakalı merak ettiğiniz tüm sorularınızın cevapları bendedir. Numaralı telefon hattımdan bana ulaşabilirsiniz. Sizi sevmeyen ve kötülük yapanlara gelin beraber engel olalım.

İğne Büyüsü Nedir?

Kadim büyüler arasında yer alan iğne büyüsü zamane adı ile bağlama büyüsünün bir çeşidi olarak bilinmektedir. Bağlama büyüleri hem sevilmeyen ve istenmeyen insanların sizinle olan ilişkileri bağlamak için kullanılır hem de hayatınızda olmasını istediğiniz kişilerin size bağlanması için kullanılır. İğne büyüsü nedir sorusunun cevabı aslında hem olumsuz bağlamaları hem de olulu bağlamaları içerisinde bulundurmaktadır.

İğne Büyüsü Uzmanı Hoca

Reptilianlar İğne büyüsü yaparken uzman hoca Saliha hanıma yardım etmektedir. Tecrübe sahibi olmayan birisine reptilianlar yardım etmez. Ancak iğne büyüsü için büyünü tesir edeceği kitleye ulaşmak zaman almaktadır. Saliha hoca gibi uzman olmayan birisi bir ay kadar bir sürede hedef kitleye ulaşamaz. Ancak Saliha hoca 10 gün içerisinde iğne büyüsü ile hedef kitleyi etkisi altına alır.

İğne Büyüsü Etkisi

İğne büyüsü yapılış şekline göre oldukça farklı etkiler  bırakabilen bir büyü çeşididir. Yanlış insan tarafından ya da bilgisiz bir insan tarafından yapılırsa oldukça kötü sonuçlar doğurabilecek kara bir büyüye dönüşebilir. Bu sebeple alanında uzman isim Medyum Saliha size yardım etmek için burada.

Medyum Saliha uzun seneler yapmış olduğu derin çalışmalar ile edinmiş olduğu tecrübeler sayesinde size en doğru yol gösterici olarak çalışmaya hazır. İğne büyüsü gibi ciddi büyüler herkes tarafından talep edilse de her durumda tercih edilebilecek bir büyü değildir. Bu sebeple Medyum Saliha sizin için yolu biraz daha aydınlatıp ne yapmanız ne yapmamanız gerektiğini hangi büyünün sizin işinize daha çok yarayacağını size gösterecektir.

Medyum Saliha için eski danışanları tarafından yapılan tüm olumlu yorumlar da gösteriyor ki bu alanda bir çalışmaya ya da desteğe ihtiyacınız varsa en doğru adrestesiniz. Medyum Saliha’ya tüm dertlerinizi ve ihtiyacınızı detaylı bir biçimde anlatın ve sizin için hazırladığı yol haritasını izleyin. Sonrasında tüm etkili ve olumlu sonuçlar ile memnun bir şekilde hedeflerinize ulaşacaksınız.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. İğne büyüsü çok tehlikeli bir büyüdür. Bende Saliha hocama iğne büyüsü yaptırmıştım. Fakat benim büyüyü yaptığım kişi, artık bunu fazlasıyla hak etmişti. Eğer sizinde çevrenizde bu tarz insanlar varsa hemen Saliha hocamla irtibata geçmenizi öneririm.

  2. Hayırlı akşamlar hocam… Uzun zamandır bu büyüyü arıyordum. Sayenizde ismini ve detaylarını öğrendim. İğne büyüsünü birden fazla kişiye aynı anda yapılacağını yazmışsınız. 3 kişiye birden yapmak istiyorum bu mümkün mü?