1. Ana Sayfa
  2. Büyüler
  3. İğne Büyüsü
Trendlerdeki Yazı

İğne Büyüsü

İğne büyüsü işlemlerini anlatıyorum. İlk yapılış tarihi çok eski zamanlara dayanan iğne büyüsü, bağlama büyüsünün bir çeşididir. Yaptığım iğne büyüsü sadece tek bir insan için değil birkaç kişi için de geçerli olabilir.

İğne Büyüsü
3

İğne büyüsü denilen büyü tam olarak nedir açıklıyoruz. Örneğin bir aileyi sevmiyorsunuz ve bana geldiniz. Yardım istiyorsunuz. Talebiniz doğrultusunda yapacağım büyü sizi sevmeyen tüm aile için geçerli olacaktır. Ayrıca iğne büyüsünü birini size âşık etmek amacıyla da yapabilirim. İğne büyüsü, yapımı olan zor ve beni yoran bir büyü türüdür. Bu yüzden birçok medyum bu işi yapmaktan kaçabilir. Ancak ben işimin ehli bir medyum olduğumdan size bu büyüyü yapıp olumlu sonuçlar elde etmenizi sağlarım. İğne büyüsü için bir gün öncesinden tedarik edilmesi gereken malzemeler vardır. Bu malzemeler büyü yapılmadan bir gün önce dualar ile okunur.

Duayı edecek ve büyü yapılmasını isteyen kişinin abdestli olması çok önemlidir. İğne büyüsü işlemi yaparken Reptilianlardan yardım alıyorum. Büyü kime ya da kimlere yapılacak ise onlara ulaşmak biraz zaman alacaktır. Büyü yapılacak kitle yaklaşık 10 gün içerisinde etki altına alınabiliyor. Büyü yapıldıktan sonra bir elma ya da sabuna iğne batırarak amacımıza ne kadar yaklaştığımızı göreceğiz. İğne büyüsü ile alakalı merak ettiğiniz tüm sorularınızın cevapları bendedir. Numaralı telefon hattımdan bana ulaşabilirsiniz. Sizi sevmeyen ve kötülük yapanlara gelin beraber engel olalım.

İğne büyüsü etkileri

İğne büyüsü yapılış şekline göre oldukça farklı etkiler  bırakabilen bir büyü çeşididir. Yanlış insan tarafından ya da bilgisiz bir insan tarafından yapılırsa oldukça kötü sonuçlar doğurabilecek kara bir büyüye dönüşebilir. Bu sebeple alanında uzman isim Medyum Saliha size yardım etmek için burada. Medyum Saliha uzun seneler yapmış olduğu derin çalışmalar ile edinmiş olduğu tecrübeler sayesinde size en doğru yol gösterici olarak çalışmaya hazır.

İğne büyüsü gibi ciddi büyüler herkes tarafından talep edilse de her durumda tercih edilebilecek bir büyü değildir. Bu sebeple Medyum Saliha sizin için yolu biraz daha aydınlatıp ne yapmanız ne yapmamanız gerektiğini hangi büyünün sizin işinize daha çok yarayacağını size gösterecektir. Medyum Saliha için eski danışanları tarafından yapılan tüm olumlu yorumlar da gösteriyor ki bu alanda bir çalışmaya ya da desteğe ihtiyacınız varsa en doğru adrestesiniz. Medyum Saliha’ya tüm dertlerinizi ve ihtiyacınızı detaylı bir biçimde anlatın ve sizin için hazırladığı yol haritasını izleyin. Sonrasında tüm etkili ve olumlu sonuçlar ile memnun bir şekilde hedeflerinize ulaşacaksınız.

İğne büyüsü uzmanı

İğne Büyüsü, bağlanma büyü işlemleri arasında çok etkilidir. Aşık olma sürecinde de kullanılır. Ancak, siyah sanat dersinde bir yer bulmanın temel taşlarını oluşSaliha şeytani bir yön de var. İğne büyüsü sayesinde, bir insanın tüm yaşamını ve sosyo-ekonomik durumunu mahvedebilirsiniz.

İğne büyüsü ne sebeple yapılır?

İğne büyüsü ne sebeple yapılır diye soracak olursanız kişinin isteğine bağlı olarak birçok farklı sebepten ötürü yapılabilir. Bu sebeplerden en bilindik olanı bağlama büyüsüdür. Bağlama büyüsü ile; kişinin kendisine aşık olmasını istediği yani; bağlanmasını istediği kişi aşık edilir. Bir diğer sebep ise kişinin bir başka kişinin başına zarar gelmesini isteyen bir düşüncedir. İğne büyüsünün etkisi altında kalan kişi; güç ve şuur kaybı yaşayarak hayatı alt üst olabilir.

İğne büyüsü yapılan kişi ciddi sağlık sorunları yaşayabilir, dengesiz bir ruh haline bürünebilir ve sonu görünmeyen bir uçurumun kenarında kendisini bulabilir. İğne büyüsü eğer bağlama büyüsü olarak yapılmak istenirse bu diğer türe göre daha masum görünebilir. Bu bağlama büyüsünü genellikle boşanan ya da ayrı yaşayan eşlerden bir taraf yaptırmak istemektedir. İğne büyüsü etkili bir büyü olmakla birlikte tehlikeli bir büyüdür. Geri dönüşü çok zordur. Bu büyünün tutma yani etkisini gösterme süresi 15 gün ila 20 gün aralığındadır. Bu süreç bazı durumlara bağlı olarak daha kısa ya da daha uzun olabilir.

İğne büyüsü bozma

Büyü bozma işlemleri yalnızca işinin ehli olan ve bu konuda hem ilim tahsil etmiş hem de doğuştan gelen yeteneklere sahip medyumlar tarafından yapılmalıdır. Medyum Saliha Hoca, özellikle son zamanlarda kendisine başvuran cin çarpması ve cin uğraması durumlarının hem kendi başına büyü bozmaya çalışmış kişilerden oluştuğunu dile getiriyor. İğne büyüsü de kesinlikle medyum olmayan kimselerin bulaşmaması gereken bir durumdur. Bazı aklı evvel cinci hoca denilen kişiler büyülerin birkaç sure ile bozulabileceğini iddia etseler de kesinlikle itibar edilmemelidir. Çünkü bu durum işlerin daha da raydan çıkmasına sebep olacaktır. İğne büyüsü bozma işlemi Medyum Saliha Hanım tarafından belirli ritüeller yapılarak sağlanmaktadır.

İğne büyüsü birçok farklı konuda kullanıldığı için evvela bunun tespit edilmesi gerekmektedir. Daha çok aşk büyüsü ya da bağlama büyüsü olarak kullanılan iğne büyüsü bazen de zarar verme amaçlı, maddi ve sağlık sorunları çıkartma amaçlı da yazılabilmektedir. Medyum Saliha Hoca, durum tespitinin ardından iğne büyüsü bozma ritüellerine geçmekte ve sizlerden de verdiği talimatlara uymanızı beklemektedir. İğne büyüsü bozma işlemleri iğne büyüsü yapma işlemlerinden daha zordur. İğne büyüsü bilindiği üzere kara büyüler arasında da yer alan uygulama çeşitliliğine sahiptir. Voodoo büyüsü ve sabun büyüsü gibi birçok büyü yapımı konusunda iğne büyüsünden ayrıca faydalanılmaktadır. Medyum Saliha, sizler için iğne büyüsü bozma konusunda hizmet vermektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap