İkizler Burcu Erkeği
  1. Ana Sayfa
  2. Burç Yorumları
  3. İkizler Burcu Erkeği

İkizler Burcu Erkeği

İkizler burcu denilince insanların aklına ilk gelen şey duygu değişimlerini sık yaşadıklarını ve bu yüzden bir anlarının bir anlarını tutmadığıdır. Bu özellik ikizler burcu erkeği denilince akla gelen ilk özelliktir. Bir diğer özellikleri konuşmayı çok sevmeleridir.

İkizler burcu erkeği erkek cinsinden bu konuda biraz daha farklıdırlar ve konuşmaya bayılırlar. Fakat bu konuşmaları bazen sert olabilir. Sivri dilleri ikizler erkeğinin bir diğer özelliğidir. Gezmek, dolaşmak ikizler erkeği için vazgeçilmez bir diğer özelliktir. Arkadaşlarıyla, partnerleriyle gezip zamanlarını geçirmek en büyük hobileridir. Bu konuda oldukça ısrarcılardır, hayır cevabı almayı sevmezler. Yani çevrenizde ikizler erkeği varsa rahat bir şekilde ev oturmaları çok nadir görülür onlar dışarda gezmeyi severler. Annelerine en düşkün erkekler de genellikle ikizler erkeklerinden çıkmaktadır. Kafaları oldukça doludur. Zihinlerinde sürekli bir şeyler düşünürler bu yüzden bazı durumlarda karşısındaki kişileri dinlemedikleri için sıkıntı yaşadıkları olur.

Temizlik konusunda da diğer erkeklere göre oldukça başarılıdır. Temiz olmayan ve dağınık olan yerler ikizler erkeğinin kabusudur kendi evlerinin temiz olmasına önem verdiği gibi gidecekleri yerin de temiz olması konusunda oldukça hassastırlar. İlgi konusu ikizler erkeğinin en çok kafa karıştıran konusudur diyebiliriz. İlgi görmedikleri zaman kendilerini kötü hisseden ikizler burcu erkeği sürekli ilgi görmeleri halinde de bunalıp, soğuyabilirler. İsteklerinin bir an önce gerçekleşmesini isterler genel olarak kendi istekleri olmadan başkalarının isteğine cevap vermezler.

İkizler Burcu Erkeği Aşk Hayatı

İkizler burcu erkeği aşk hayatı oldukça karmaşıktır. Öncelikle ikizler erkeğiyle aşk hayatı yaşamak isteyen kişiler oldukça sabırlı olmalıdırlar. İkizler erkeği karşısındaki kişiyi ciddi anlamda severse ondan daha aşık bir erkek bulmak oldukça zordur. Eğer gerçek anlamda sevmediği bir kişiyle ilişki yaşaması durumunda karşısındaki kişiyi sadece zamanını geçirebildiği kişi olarak görmektedir ve gözü sürekli dışarda olabilir. Fakat ciddi anlamda bir aşk yaşıyorsa oldukça sadık bir erkek olmaktadır ve partnerini deyim yerindeyse mutluluktan bulutların üstüne çıkarır. Oldukça romantik bir yapıdadır ve partnerine sürpriz yapmaya bayılır. Gerçek aşkı bulduğu zaman evlilik hemen gerçekleştirmesi gereken bir meseledir. Partneriyle evlendikten sonra hayatını tamamen ona adar ve gözü ondan başkasını görmez.

Karşısındaki kişiyi etkilemek için espri yapmayı da oldukça severler. Bazen bu sebepten dolayı çapkın olarak gözükseler de bu konunun çapkınlıkla bir alakası yoktur. İkizler erkeği partnerlerini güldürmekten, onları mutlu görmekten büyük zevk alırlar. Daha önce de belirttiğimiz gibi ikizler erkeği hareketli bir hayat severler ve bu yüzden ilişki yaşayacakları kişinin de bu hayata ayak uydurmalarını ister. Ayrıca kendisini kısıtlayan kişilerle uzun bir ilişki yaşayamaz. Zaten belirttiğimiz gibi ikizler erkeği sizi cidden seviyorsa bir süreden sonra hayatınızın merkezinde siz olacaksınız. Bundan dolayı sabırlı olmanızda fayda vardır. İkizler burcu erkeği aşk hayatı kısacası sabır ve güven istemektedir. Zevklerine büyük bir bağla bağlanırlar. Bu sebepten dolayı onların zevklerine saygı duymanız da sizi kendilerine yakın görmelerini sağlayacaktır.

İkizler Burcu Erkeği İş Hayatı

İkizler burcu erkeği iş hayatı onlar için değişkenlik gösterir. Bazı günlerde iş yerlerine büyük bir zevkle giderken bazı günlerde iş yerlerine gitmek onlar için bir eziyettir. Bazı durumlarda iş için aranan telefonlara bile cevap vermezler. Daha önce belirttiğimiz gibi ikizler erkeği hayatı hızlı yaşamaktan hoşlanır. Bu sebeple iş yerinde işlerini yavaş yapan, işleri onlara göre gereksiz uzatan kişilerden nefret edebilirler. Onlara göre işler hızlı ve pratik bir şekilde yapılmalıdır. Eğlenceli ve esprili yönlerinden dolayı onlarla iş arkadaşı olmak büyük bir zevk olabilir. Yakın iş arkadaşınız ikizler erkeğiyse iş yeri sıkıcı bir yer olmaktan çıkarak eğlenceli bir yer olabilir.

Fakat inatçı yapıları onları bazen çekilmez yapabilir. İkizler erkeğinin kendi doğruları vardır ve bu doğrular dışındaki şeylere pek güvenmezler. Bu yüzden onlara iş hayatında laf anlatmak çok zordur ve can sıkıcı olabilir. İkizler burcu erkeği iş hayatı değerlendirilecek olursa onların genellikle proje yönetiminde başarılı oldukları gözlemlenmiştir. Kiminle nasıl konuşulacağını çok iyi bildikleri için de iş bağlayıcı durumunda da çalıştıkları gözlemlenmiştir. İkizler erkeği kişilerin nasıl etkileneceğini çok iyi bilirler ve iş hayatlarında genellikle bu özellikleri sebebiyle yükselirler.

İkizler Burcu Erkeği Hobileri

İkizler burcu erkeği hobileri çok yönlüdür. Gezmek onların her zaman yaptıkları en sevdikleri hobi olarak görülür. Bunun yanı sıra yaşı ne olursa olsun  ikizler erkeği oyun oynamaktan büyük zevk alır. Bu oyunların belli bir sınırı yoktur. Playstation oynamayı sevdiği gibi kutu oyunları oynamaktan da hoşlanırlar. Yani gezmek ve oyun oynamak ikizler erkeğinin hobileridir. Hediyeyi de buna göre alabilirsiniz. İkizler erkeğine hediye olarak beraber gezebileceğiniz bir tren, uçak bileti almanız onların hoşuna gidecektir. Oynadıkları oyunları bilmeniz de önemlidir. Bilgisayar oyunları oynamaktan hoşlanıyorsa bilgisayar oyunu almanız onlar için oldukça değerli bir hediye olacaktır. Başka tarz oyunları seviyorsa o tarz oyunlar almanız da ikizler erkeğini hoşnut edecektir.

İkizler Burcu Erkeği Sadık Mıdır?

Medyum Saliha Hoca en merak edilen burçlardan birisinin de ikizler burcu erkeği olduğunu söylemekte. Hocamıza ulaşan birçok bayan sevgilisinin ikizler burcu olduğunu söylemekte ve ikizler burcu erkeği sadık mıdır sorusunu sormaktadır. Genel itibari ile baktığımızda ikizler burcu erkeği çok karmaşık yapıda bir kişiliğe sahiptir. Aslında yükselen yıldızına göre de kişilik ve karakteri değişkenlik gösterebilir. Fakat ikizler burcu erkeği sadık mıdır sorusuna cevap verilmesi için bu ikizler burcu erkeği hakkında detaylı bilgi edinmek gerekir. İkizler burcu özellikleri genel açıdan adından bellidir. Büyük çoğunluğu çift karakter sahibi olabilmektedirler.

İkizler burcu erkeği sadık mıdır sorusunu soran kadınlar genellikle cinsel hayatlarındaki aksiyondan dolayı bunu merak etmektedirler. Çünkü ikizler burcu erkeği eğer kabuğunu kırarsa çok fazla partner değiştirme güdüsüne sahiptir. Bu da onu tecrübe sahibi yapmaktadır. Bu tecrübeden dolayı da kadınlar şüphe duymakta ve ikizler burcu erkeği sadık mıdır sorusunu sormaya yönlendirmektedir. Ancak ikizler burcu erkeği bir konuda zayıftır. İkizler burcu erkeği sadık mıdır sorusunu soran sevgililerine Medyum Saliha Hoca etkili bir tavsiye olarak şunu söylemektedir. Eğer ki ikizler burcu erkeği ile birlikteyseniz ona vur kaç taktikleri uygulamalısınız. Onun sizi ele geçirmesine asla izin vermemelisiniz. Yasadığınız cinsel tecrübeler ya da ilişkinizde kontrol sizde olmalı ve sizi çözmeye çalışması için gizem katmalısınız. Bu sayede ikizler burcu erkeği sadık mıdır probleminden kurtulmuş olacaksınız.

İkizler Burcu Erkeği Olumsuz Özellikleri

İkizler burcu erkeği olumsuz özellikleri arasında ilk akla gelen onun bir anının bir anına uymaması ve tutarsızca davranışları gelir. Burçlar içinde ikizler burcu genel manada bu şekilde hareket etmektedir. Bu sebeple de burcunu en iyi yansıta bir ikizler burcu erkeği için olumsuz özellikler de ardı ardına gelebilir. Mesela sizi ciddiye almaması oldukça sinir bozucu hatta kavgaya varacak derecede olabilir. Diğer yandan ikizler erkeğinin olumsuz yönlerinden bir diğeri de çabuk sıkılıyor olmalarıdır. Bir konuda beraber çalışma yürütebileceğinizi ve uyum içinde olduğunuzu sanıyorsanız bu hayatınızın hatası olabilir. Benimle iletişime geçen birçok danışanım Medyum Saliha Hanım eşim ikizler burcu erkeği ve eve artık pek uğramıyor ve bana kötü davranıyor şeklinde sitemler etmektedirler. Yaptığımız bakımlarda olağan üstü bir durum yoksa bunu ikizler burcu erkeği olumsuz özellikleri arasında anmak doğru olacaktır. İkizler burcu erkeği olumsuz yönleri içinde birisi de kurnaz olmalarının yanında vefasız da olmalarıdır. Her birisinde olmasa da birçoğunda bu özellikleri görebilirsiniz. Başarılı ilişki kabiliyetleri sergileseler de ikizler burcu erkeği olumsuz yönleri sebebiyle bir zaman sonra size itici ve boğucu gelebilir. Kimseyi sallamayan havaları onu çekilmez kıldığında partnerini de isyan seviyesine getirecektir. Sihirli sözcükleri ve doğal aurası ile durumu toparlayacağı biline ikizler erkeği sıklıkla yaptığı hataların telefini çoğunlukla yapamamanın hesabını ayrılıklar ile ödemektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap