İkizler Burcu Kadını
1
  1. Ana Sayfa
  2. Burç Yorumları
  3. İkizler Burcu Kadını

İkizler Burcu Kadını

İkizler burcu kadını son derece akıllı, pratik, mantıklı, güzel konuşan ve sıcakkanlı kadınlardır. İkizler burcu kadını, duygularından önde daima mantığı ön plandadır. İkizler burcu kadını ile eğer beraber olacaklar ise onun değişimlerine hazır olmanız gerekecektir.

İkizler burcu kadını genellikle zor kadınlardır, kolay kolay ulaşılmazlar. Sıradan, rutin ve durgun ilişkiler onlara göre değildir. Daima ilişkilerin de heyecan ve tutku ararlar. İkizler kadınından eğer ki kaybetmeye alışkınsanız ondan uzak kalmak zorundasınız. Kaybetmeye gelemezler, her işlerinin tıkırında gitmelerini beklerler. Hafızaları çok güçlü sayılmaz en yakınlarının bile doğum günlerini yada özel günleri hatırlama da pek de iyi sayılmazlar.

Biran mutlu ise, biran mutsuzdur ve her an değişim içerisindedir. Bir anı bir anını tutmaz. Duygularını yoğun yaşar, takıntılı ve ince görüşlü insanlardır. Herkese yakımlıdır ama çok samimi olmaktan hoşlanmazlar. Arkadaş seçiminde son derece seçicidir. İkizler burcu kadını çok acelecidir ve bu aceleleri yüzünden başlarına gelmedik kalmaz. Eğlenmeye, gezmeye, yeni yerler keşfetmeye bayılırlar. Etrafındaki insanları mutlu etmeyi severler ama bunu için önce kendilerinin mutlu olmaları gerekir. Eğer mutlu değillerse, bu mutsuzluklarını çevresindekilere belli eder ve kendi kabuklarına çekilirler. 

İkizler Burcu Kadını Özelikleri

İkizler burcu kadını, çok zeki ve akıllıdır. Onun kafasında neler düşündüğünü asla kestiremezsiniz. Aşkta biraz havaidirler ve ilk beğendiği ve sevdiği kişiyle hemen evlenip yuva kurmak isterler. Çok konuşkandır, çok kitap okur ve çok entelektüel. Çevresindeki insanlarla eğlenmeyi çok sever daima konuşur neşe verir. Meraklı ve çok hırslıdır, sezgileri oldukça güçlüdür. Çok neşeli bir gündeyken aklına kötü bir düşüncenin gelmesiyle hemen modu düşer ve yüzü asılır. Duyguları daima değişkendir. Bulunduğu ortama kolay uyum sağlar. Aldatmaktan ve aldatılmaktan nefret ederler. En ufak bir yalan bile midelerini bulandırabilir. Geçici bir aşk yaşamak onlara göre değildir.

İlişkilerinde ciddi ve disiplinli olmaya özen gösterir ve bu özeni partnerinden de bekler. Partilere bayılır, gülmeyi çok severler ve sevdikleriyle saatlerce konuşmaya bayılırlar. İkizler burcunun iş hayatında çok hırslı olduklarını söylemek doğru olmaz. Onlar, işlerini doğru yapmayı, zamanında yetiştirmeyi ve işi bittiğinde evlerine gitmeyi tercih ederler. Onlar için,işten çok özel hayatları daha önemlidir. Huzura ve mutluluğa önem verirler. Evlerine düşkündürler ve çocuklarını güzel ve terbiyeli yetiştirmek isterler. Bazen çabuk sinirlenseler de, sinirleri çabuk söner. Aptallara karşı asla tahammülü yoktur ve negatif insanlarla arkadaşlık etmeyi pek sevmezler.

İkizler Burcu Kadınının Fiziksel Özellikleri

İkizler burcu kadının fiziksel özellikleri şöyledir; göze çarpan güzel bir fiziğe  ve uzun kol ve bacaklara sahip olmalarıdır. Koyu kumral ya da siyah saçları ve genellikle ela ve kahverengi gözlere sahiptirler. Gözlerinin şekli çok güzeldir ve güzel bakarlar. Aynı zamanda gözleri çok keskindir. Tenleri genelde açık ya da buğdaydır. Güzel giyinmeye ve bakımlı saçları çok sevdikleri için genelde bakımlı olmaya çok özen gösterirler.

İkizler Burcu Kadınının Olumlu Yönleri

İkizler burcu kadınının olumlu yönleri, sıcak, sevecen, girişken , konuşmayı seven ve son derece akıllı ve pratik olmalarıdır. Çevresindeki insanlara son derece saygılı ve yakımlıdır. Yardımseverdir, sevdiği insanların yardımına iki eli kanda da olsa gider ve destek olur. İkizler burcu kadını, mutlu bir yaşama ve evliliğe önem verirler , huzur onlar için her şeydir. Çocuklarını idealist yetiştirmekten çok dürüst ve yaşamaktan zevk almasını bilen bireyler olarak yetiştirmeyi amaçlar. Neşelidir, pozitif enerji saçar ve girdiği ortamın havasını değiştirerek oraya neşeler ve gülücükler katar. Marka giyinmekten çok kendine yakışan şeyleri giymekten zevk duyar. Kendisine alınan ufak bir  hediye ile çok mutlu olurlar. Bütçelerini biraz zorlasalar da ay sonuna doğru durumu toparlarlar.

İkizler Burcu Kadınının Olumsuz Yönleri

İkizler burcunun olumsuz yönleri,  biraz geveze ve çok değişken özelliklere sahip olmalarıdır. İkizler burcu kadını, kolay kolay kimseye tahammül edemez. İkizler kadını ile arkadaş olmak isteyen insanların, son derece pozitif ve neşeli insanlar olması gerekir. Uçarı ve deli doludur. Ani ruh değişimleri, çevresindeki insanlara sıkıntı vermesine sebep olur. Kimse onun hangi saatte ya da hangi zamanda mutlu olup olmayacağını kestiremezler. Kendileri de bu durumu sevmezler ama  ellerinde olan bir durum değildir. İkizler burcunun doğası bunu gerektirir.

İkizler Burcu Kadınının Aşk Hayatı

İkizler burcu kadının aşk hayatı, genellikle inişli ve çıkışlıdır. Karşısındaki insandan ya da eşinden daima ilgi bekler. Ufak bir ilgisizlik bile ikizler kadınını çileden çıkarır. İkizler burcu kadını aşkta mantık arar, mantıklı olmayan bir ilişkide zaman kaybetmez sürekli zihninde hesaplar kurar ve bu hesaplar sonucunda yeni bir aşka yelken açıp açmayacağına karar verir. İkizler burcu kadını aşıkken, bazen gevezelik derecesinde çok konuşur ve yaşadığı duyguları bitmek bilmeyen cümleleri ile dile getirir. Aynı zamanda ikizler kadınının aşk konusunda çevresindekilerinin düşüncelerine fazlasıyla dikkat eder. Ayrıca çok kararsız olmaları da dikkat çeken bir unsurdur.

İkizler Burcu Kadını Aşk

Medyum Saliha Hanım, zekaya çok önem veren ikizler burcu kadını aşk hayatını ele aldı. İkizler burcu kadını genel itibariyle değişken bir yapıya sahiptir. Bu sebeple bir anı başka anına uymayabilir. Ancak ikizler burcu kadını aşk hayatında ne istediğini bilen birisidir. İkizler burcu kadını seçilmez, bizzat kendi seçer. Medyum Saliha Hoca, genel özellikleri itibariyle ikizler burcu hava elementi burçları arasında yer almaktadır. Bu da kendisindeki değişken ve ani duyguların sebeplerinden birisidir. İkizler burcu kadını aşk konusunda oldukça cüretkâr ve ne istediğini iyi bilen biridir.

İkizler burcu kadını aşk konusunda en çok zekadan etkilenebilir. Onun haricindeki özellikler sadece onun süsüdür. İkizler burcu kadını ile ilişkide olmak bir erkek için çok büyük şanstır. Çünkü ikizler burcu kadını aşk ekseninde çok eğlencelidir ve partnerini her zaman mutlu ermeyi sever. İkizler burcu kadını için alacağınız küçük hediyeler ilişkinize büyük bir tat katacaktır. Kendisiyle ilgilenilmesinden ok hoşlanmaktadır. İkizler burcu kadını olgun ve bilgili kişilerden çok hoşlanmaktadır. Ancak bu olgunluğun yanında bilgi ve hareketli bir kişilik aradığını da belirtmek gerekir.  Medyum Saliha Hanım, özellikle bu yıl ikizler burcu kadını aşk hayatı için iyi geçeceğinin de müjdesini vermekte. İkizler burcu kadını çevresinde olan bitene kulak asmaz ve sağlığına dikkat ederse bu yıl sonuna doğru büyük bir aşkın heyecanı ayaklarını yerden kesebilir.

Yorum Yap

Yorum Yap