İkizler Burcu
1
  1. Ana Sayfa
  2. Burç Yorumları
  3. İkizler Burcu
Trendlerdeki Yazı

İkizler Burcu

İkizler burcu özellikler hakkında bilgi vermek üzere hazırladığımız yazımızda, burçlar hakkında detaylar verirken İkizler Burcu'nu da açıkladık. Medyum Saliha tarafından hazırlanan İkizler burcu yorumlarına ve diğer burç yorumlarına sitemizden ulaşıp keyifle okuyabilirsiniz.

İkizler burcu özellikleri konusunda yeni makalemiz yayında! Genellikle entelektüel yapıları ile dikkat çeken İkizler burcu insanları, 21 Mayıs- 21 Haziran tarihleri arasında doğmaktadırlar. Uyumlu yapıları ile insanlar arasında sevilmektedirler. Anlatılan şeyleri çabuk kavrama yetenekleri vardır, kavradıkları şeyleri mantık çerçevesine oturtarak hayatlarının temeline alırlar. Oldukça enerjik yapılara sahip insanlardır.

Bir an bile yerinde duramayacakmış gibi görünürler. Çok konuşmaları nedeni ile bazen rahatsızlık verdiklerini düşünseler de neşeli yapıları sayesinde arkadaşları arasında en çok sevilen insanlardan biri olmayı başarmışlardır. Aynı anda birden fazla işi çok kolay bir şeymiş gibi yapabilen bir yapıda oldukları için çevresinde bulunan insanlar tarafından genellikle imrenilerek bakılmaktadırlar.

İkizler Burcu Özellikleri

Analiz güçleri oldukça kuvvetli olan İkizler burcu insanları, bir olaya yaklaşmadan önce bütün olasılıkları değerlendirerek mantıklı bir çerçeveden bütün olanları izler. Her olaya mantıklı yaklaşmaya çalışmaları çevresinde bulunan insanlar tarafından kalpsiz olarak nitelendirilmelerine neden olur. Konudan konuya rahatlıkla atlayabilen İkizler burcu insanı, etrafındaki insanların kendilerine yetişebilmelerine müsaade etmezler.

Çok hareketlidirler ve çevresindeki insanları genellikle yorarlar. Kendileri de dinlemeyi beceremedikleri için genellikle çevrelerinden izole bir yaşam sürmektedirler. Kendi hayatları hakkında bilgi vermekten kaçınmalarına rağmen başkaları hakkındaki gizemleri çözmek adına birçok hamle yaparlar.  İnsanı kendine hayran bırakan keskin bir zekaya sahip olmaları onların en büyük avantajları arasında yer almaktadır. Sosyal yaşamı çok sevdikleri için birçok insanla aynı anda iletişime geçebilirler.

İkizler Burcu Karakteri

İkizler burcu, evreni anlamaya gelmiş tavırlarla hayata bağlanmıştır. Sürekli bir öğrenme açlığı çekmektedir. Bu açlık ile birlikte entelektüel anlamda oldukça büyük birikimlere sahip oldukları bilinmektedir. Bilgi toplamaya ve topladıkları bilgileri değerlendirmeye bayılırlar. Doğuştan akademisyen sayılabilecek yapıda bulunan İkizler burcu insanları araştırmaya bayılırlar. Kendi özelliklerinin farkına varamayıp kendini geliştiremeyenler genellikle yüzeysel bir yaşam sürdürerek bol dedikodulu bir yaşam sürerler.

Tüm değişimlere bir anda adapte olabilecek yapıya sahiptirler. Yaşama adapte olmaları da haliyle diğer insanlara oranla daha kolaydır. Çevresindeki insanları ve davranışları taklit etmeyi başarabilen İkizler burcu, büyük zorluklardan kolaylıkla sıyrılabilir. Gerçek düşüncelerini insanlarla paylaşmaktan çekinmektedirler ve genellikle çevresindeki insanların duymayı arzu ettiği cümleleri sıralamayı becerirler.

İkizler Burcu İş Hayatı

İkizler burcu, çok hareketli bir yapıya sahip olduğu için iş hayatında problemler yaşaması olasıdır. Çünkü konsantrasyonu çabuk bozulmaktadır ve konsantre olamadığı işlerde huzursuzluk yaşamaktadırlar. İnsanlarla nasıl konuşması gerektiğini bilen bir yapıya sahip olduğu için iş ilişkilerinde de arabuluculuk rolüne soyunmaları mümkündür. Bu tarz pozisyonlarda oldukça başarılı olacakları aşikardır. Bulundukları ortamlarda liderlik yapmayı pek sevmezler.

Genellikle bildiklerini başkalarına aktararak öğretici rol oynarlar. Onlara yeni bir fikir sunduğunuz zaman dünyalar onların olur. Bu yeni fikirleri benimsemeleri kısa bir süre alır. Öğretmenlik, eğitmenlik ve araştırmacılık tam anlamı ile onlara göredir. Bu mesleklerde büyük başarılar elde etmeleri mümkündür. Hayal güçleri çok geniş olduğu için yazarlık mesleğini de başarı ile icra edebilirler.

İkizler Burcu Aşk Hayatı

İkizler burcu iki yönlü insanların burcu olduğu için aşk konusuna da iki yönle yaklaşmaları mümkündür. Tutkulu bir aşık olmaya çabalarken sürekli yeni ilişkiler içinde kendilerini bulmaları olasıdır. İkizler burcu insanı ile bir ilişkiye başlamak istiyorsanız onu hem mental hem de ruhsal açıdan doyurmanız gerekmektedir.

Aksi takdirde gözü başka insanlara kayabilir. Sevdikleri insanlar ile farklı şeyler deneyimlemeye bayılırlar. Bir İkizler’in dikkatini çekmeye çabalıyorsanız onunla zeka sınırlarınızı gösterebilecek noktalarda tartışmalara girmeniz gerekebilir. Zekası ile kendini büyüleyen insanlara bayılırlar. Onlar için fiziksel görünümün yanı sıra zeka da büyük bir ölçüttür. Karşısındaki insanların dürüst bir biçimde düşüncelerini onunla paylaşmasını isterler. Onlar için aynı görüşte olmaktan ziyade fikirleri açık yüreklilikle paylaşmak önemlidir.

Sevdikleri insanları çok kıskanan İkizler burcu insanları, bu kıskançlıklarını genellikle içlerinde yaşarlar. Karşı tarafa belli etmemek için çaba gösterirler. İkizler burcu insanını elde tutmak için onu kıskandırmanız kesinlikle doğru olmayacaktır. Şüpheci bir yapıya sahip oldukları için akılları kolaylıkla karışabilir. Akıllarının karışması durumunda da sizden uzaklaşmaları söz konusu olabilir.

İkizler Burcu ve Sağlık

İkizler burcu, solunum yollarından kaynaklanan rahatsızlıklara sık sık yakalanmaktadırlar. Aynı zamanda sinir sistemleri de oldukça hassastır. Bedensel enerjilerinin düşmesi nedeni ile ani rahatsızlıklar yaşamaları mümkündür. Rahatsızlıklardan korunmak adına yapmaları gereken ufak egzersizler vardır. Mental olarak sürekli bir tartışmanın içinde bulunan İkizler burcu insanları, uzun yürüyüşler yardımı ile içlerinde bulundukları durumdan kurtulabilirler.

Bu uzun yürüyüşler onlar için iyi olacaktır. Bitkisel çay tüketimi sinir sistemlerinin güçlü kalabilmesi için oldukça yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda gerçekleştirecekleri bedensel aktiviteler de sağlıklı bir yaşam sürmeleri açısından önemli olacaktır. Hareketli yapıda oldukları için bu tarz aktiviteler hem ruh sağlıkları açısından hem de fiziksel sağlıkları açısından olumlu sonuçların doğmasını sağlayacaktır.

Sarı topaz, akik gibi enerji taşlarının bulundukları ortamda var olması ruhsal sağlıklarını dengeleyecek niteliktedir. Bu tarz taşlar hem ruhsal dinginliklerini sağlar hem de ihtiyaç duydukları uğurun var olmasını sağlar. Bu taşlar yardımı ile daha mutlu günler yaşama olasılıkları yüksektir.

İkizler Burcu Aşk

İkizler burcu çok karakteristik bir burçtur. Medyum Saliha Hoca, en zor bağlanan burçlardan birisinin ikizler burcu olduğuna dikkat çeker. Bu sebepler de aşk hayatları çok hareketli olabilir. Aslında ikizler burcu aşk konusunda çok tutkulu olsa da bazı değişken tavırları partneri tarafından kolay kolay algılanamadığı için iki taraf için de zorluklar çıkabilir.

İkizler burcu doğal bir güzellik, cazibe merkezi gibidir. İkizler burcu kadını ve ikizler burcu erkeği en zor kişileri bile elde etme konusunda doğal yetenek sahibidirler. İkizler burcu aşk konusunda karşısındaki kişiyi öyle bir hale getirir ki kişi ne kalabilir ne de gidebilir. Bu da partnerlerini onlara karşı tutkulu bir aşık haline getirir. Medyum Saliha Hanım, en çok ta kararsızlıkları sebebiyle bir ilişkiye bağlanma problemi yaşadıklarına dikkat çeker.

İkizler burcu aşk konusunda bu kadar sorun yaşamalarının sebebi aslında kendi kapasitelerini ve neler yapabileceklerini bilmelerinden kaynaklanmaktadır. İkizler burcu aşk konusunda her zaman eleştiriye açık değildirler. Bu sebeple bir ilişkiyi sonlandırmaktan korkmaz. Ancak buna pişman olduğu durumlar da olur. İkizler burcu aşk konusunda çok gururlu ve kendinden emin bir burçtur. Fakat yine de ikizler burcu aşk konusunda çabuk aşık olup çabucak da vazgeçebilen su gibi bir yapıya sahiptir. Her ne konuda olursa olsun çok iyi bir arkadaştırlar. İkizler burcu aşk ve para konularında cesaretli olduklarında hep kazanırlar.

İkizler Burcu Kadını Aşk

İkizler burcu kadını aşk hayatında oldukça başarılı bir yapıya sahiptir. İkizler burcu kadını ile sevgili olan kimseler hem oldun bir yapıya sahip olmalı hem de değişime açık bir yapıda olmalıdırlar. Medyum Saliha Hoca ikizler burcu kadını aşk hayatının seçicilikle dolu olduğunu kriterleri taşımayan kimselerin ikizler kadınına yanaşamayacağını ifade etmektedir. İkizler burcu kadını ne istediğini bilen bir karaktere sahip olmasının yanında sürekli bir değişime de kapı aralayan karaktere sahiptir. Bu yüzden ani duygu değişimleri yaşayabilir. Tüm bunların eşiğinde yaşamayı göze alan kimseler için ikizler burcu kadını aşk tanrıçası gibidir. Fakat sıkıcı ve yavaş kimseler ikizler burcu kadını için boğucudurlar.

İkizler burcu özellikleri de incelendiğinde karakterlerindeki değişimler ve zaman içindeki duygu patlamaları göze çarpıyor. Medyum Saliha Hanım da ikizler burcu kadını aşk konusunda çok başarılı ancak partnerinin ayak uyduramadığı durumlarda da çok nötr olabilir diye de eklemektedir. Çünkü mutsuzluğu asla sevmeyen ikizler burcu kadını, gezmeyi, güzel yerlerde yemek yemeyi ve eğlenmeyi çok sevmektedir.

İkizler burcu kadını aşk konusunda seçici olma sebeplerinden biride bu kriterleri karşılayamayacak kişileri elemelerinden kaynaklanmaktadır. İkizler burcu kadını aşk hayatına sokacağı erkekleri çok iyi belirlemekte ve ikizler burcu özellikleri konunda da onlara asla taviz vermemektedir. Medyum Saliha da en başarılı gördüğü ve güzelliği ile dillere destan olan boylu poslu ikizler burcu kadınlarının aşk burçları içinde en hareketlilerinden birisi olduğunu belirtmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap