1. Ana Sayfa
  2. Büyüler
  3. İp Büyüsü
Trendlerdeki Yazı

İp Büyüsü

İp büyüsü işlemleri nelerdir? İnsanın bazen hayatında meydana gelen zincirleme olaylar onların tüm yaşantısını değiştirebilecek güçte etkiler yaratır. Bir olayı takiben yaşanan olumsuzluklar, kaderinizde meydana gelen bir dönüm noktası olabilir.

İp Büyüsü

İp büyüsü kaliteli bir işçilik gerektirir. Bu tarz bir çıkmazda kendinizi hissettiğinizde ya da böyle bir duruma düştüğüne inandığınız bir yakınızın durumunu gördüğünüzde yapmanız gereken ilk şey ip büyüsü ve iplik büyüleri hakkında geniş bir inceleme yapmak için benimle iletişim kurmaktır. İplik büyüleri hakkında edindiğim yaşanmışlıklar ve de danışmanlıklarım neticesinde en yararlı girişimi sizler için gerçekleştirebilirim.

İp büyüsü nedir?

İp büyüsü ve iplik büyüleri hayatınızda meydana gelmesi muhtemel olan önemli gelişmelere delalettir. Bu iplik büyülerinin amacı ise o iplik sayısı kadar kısa bir süreçte, dileklerinizin kabul olması ya da beklediğiniz o gelişmelerin hayırlı bir şekilde meydana gelmesini sağlamaktır. İp büyüsü ve iplik büyüleri ile doğru işlere adım atabilirsiniz. İplik düğümleri ile gerçekleştirilen ip büyüsü ve iplik büyüleri kişilerin hayatlarının olumlu yönde ilerlemesini sağlar. İplik büyülerinde yapılan şeyin amacını kendiniz belirleyebilirsiniz. İsterseniz bir başkası için yaptırın, isterseniz de kendi geleceğiniz için. Her ikisi içinde farklı işlemler yapılıyor.

İplik büyüleri yapmak

İp büyüsü ve iplik büyüleri geleceği ile ilgili bazı konuları öğrenmek isteyenlerin başvurduğu şeylerden olması ile birlikte; arkadaşınız, sevgiliniz ya da tanıdığınız herhangi birisi içinde geleceğe yönelik olan bu büyüyü yaptırabilirsiniz. Hayatımızda bazen bütün olumsuzluklar üst üste gelebilir. Bir daha hiçbir şey eskisi gibi olmayacak düzelmeyecek gibi hissedebiliriz. Böyle çıkmaza girdiğimiz zamanda ip büyüsü ile ilgili bilgi edinip hayatımızı düzeltme için ip büyüsünden yardım alabiliriz.

İp büyüsü nasıl yapılır?

İp büyüsü kötü giden hayatımızı düzeltmeye ve istediğimiz olayların olmasına yardımcı olan bir büyüdür. İp büyüsü ile hayatımızı düzene sokup doğru adımlar atabiliriz. Bir ipliğe atılan düğümlerin çözülmesi ile yapılan bir büyüdür. Düğümler çözülürken belli başlı dualar okunur ve dilekler dilenir.

Düğümler çözüldükçe hayatımızın düğümleri de çözülecek ve dertlerimiz azalarak hayatımız rayına girecektir. İp büyüsünü kendinize yaptırabileceğiniz gibi yakın arkadaşınıza eşinize ve dostunuza da yaptırabilirsiniz. Gerekli bilgi için medyum Saliha Hanım iletişim numarasından arayabilirsiniz.

İp büyüsü tarifi

İp büyüsü asırlardır her gelenekte var olan basit ve etkili büyülerden bir tanesidir. Yapılması için uzman bir medyuma danışmakta fayda vardır çünkü kişilerin bu büyüyü tek başlarına yapmaya enerjileri yetmeyebilir ya da ruhani varlıklar tarafından rahatsız edilebilirler. İp büyüsü için size yardımcı olabilecek güvenilir medyumlardan bir tanesi de Medyum Saliha hanımdır.

İp büyüsü, amaca göre pek çok durum için kullanılabilir. Örneğin geri döndürme, bağlama, aşık etme, ayırma, hastalık gibi çok sayıda işlemde kullanılabilir ancak her amaçta ip büyülerinin yapılışında değişiklikler gözlenmektedir.

Bu nedenle yanlış bir işlem yapmamak adına Medyum Saliha kişilere yardımcı olabilmektedir. İp büyüsünü evde bir kişi tek başına yaptığında asla kesin sonuç alamaz. Çünkü büyü yaparken yapılışların doğru olmasının yanı sıra uygulayan kişinin işinin ehli ve enerjisinin büyü ile uyumlu olması da gerekir. Bu nedenle ruhanilerle ve büyü işlemleriyle uğraşmamanızı, eğer işlem yaptırmak isterseniz alanında başarılı ve güvenilir bir medyum olan Medyum Saliha hanımdan yardım almanızı tavsiye ederiz.

İp büyüsü uzmanları

İple alınan çoğu büyü atılır. Bu nedenle, büyünün bir ip ile yapıldığını duyduğunuzda, büyüyü yapılan ip ile bağlamanız muhtemeldir. Bu, “insanlar arasında halat ipi” olarak da düşünülebilir. Bu aynı zamanda iplik büyüsü veya düğüm büyüsü olarak da yorumlanabilir. İp büyüsünün yapılmasının nedeni, sihir aşamasında ip kullanılmasıdır. İp büyüsünün ne zaman ortaya çıktığı henüz bilinmemektedir, çok eski bir sihir biçimidir. Bu konuda araştırmalar yürütmemize rağmen, ne yazık ki hikayeye tam olarak ulaşamamaktayız.

İplikle yapılan büyüler

İp büyüleri ve iplik büyüleri, hayatınızda olabilecek önemli olayları gösterir. Bu ip büyüsü amacı, isteklerin kabul edilmesini veya beklediğiniz olayların iplik sayısı kadar kısa bir süreçte olumlu olmasını sağlamaktır. Halat büyü ve iplik büyü ile doğru işlere geçebilirsiniz.

Bağlayıcı bir büyü yaptığımızda, insanların birbirleriyle bağlantı kurdukları akla gelir. İp sihri yardımıyla her iki sevgili birbirine bağlıdır ve bir kişiye zarar verebilir. Aşıkları paylaşmak, gözleri bağlı, idrar, dil, gözleri bağlı gibi çeşitler var. Beyaz büyü ve kara büyü olarak ikiye ayrılır. Bir iplik büyüsü ayrıca merhametli bir büyü değildir. İyi niyetle veya kötü niyetle yapmak, merhametli olmadığı anlamına gelir. En etkili ve verimli büyülerden biri ip büyüleridir. Hızlı etki ettiği bilinmektedir.

İp büyüsü nasıl anlaşılır?

İp büyüsü kara büyüler arasında gerçekten de en tehlikeli olanları arasındaki yerini korumaya devam ediyor. İp büyüsünün tesirini gösterdiğini anlamanın yöntemi vardır. Hazreti Muhammed zamanında bizzat peygamberimiz tarafından şahit olunan ip büyüsü Hümeze Suresi okunarak rahatlıkla anlaşılmıştır. Bunun için ip büyüsünün tesiri altında kaldığını anlamak için kişinin eline dört parça halinde ölçüleri bilinen ip verilerek avucunun içinde sıkı sıkı tutması istenir.

Ardından büyüyü anlayacak kişinin 3’er kez Euzü Besmele çekerek kovulmuş şeytanın şerrinden Allah’a sığınması gerekir. Ardından Hümeze Suresi okunarak avucu açılan kişi, eğer ip ilk baştakinden kısa ise şeytan ve cin tayfasının etkisi altında kalındığına yani ip büyüsünün tesirinde kalındığına işaret ediyor. Bu özellikleri baz alındığı zaman ip büyüsünün gerçekten de etki ettiğini dile getirmek gerekir. İp büyüsünü bozmak çok tehlikelidir. Büyü bozarken doktorların teşhis koyamayacakları hastalıklar baş gösterir ve bu arada şeytan ve cinlerin de sürekli saldırısına uğrayarak psikolojik sorunlarla karşı karşıya kalması gibi durumlar hasıl olacaktır.

İp büyüsü çeşitleri

İp büyüsü birçok amaca hizmet eden büyüler arasında gösterilir. Medyum Saliha Hoca, bağlama büyülerinin de bir çeşidi olan ip büyüsünün kötü amaçlar için de kullanıldığının altını çizmektedir. İp büyüsü çeşitleri aslıda saç büyüsü kökenli büyüler ile benzerlik göstermektedirler. İp büyüsü çeşitlerinde kişiye özel hesaplamalar yapılarak atılacak düğüm sayısı belitlenir. Bu düğümler en az kırk tanedir. Medyum Saliha Hoca, en merak edilen konulardan olan ip büyüsü çeşitlerinin çok fazla olduğunu da sözlerine eklemektedir. İp büyüsü çeşitleri içinde idrar bağlama büyüsü, aşk ve bağlama büyüsü, yatağa bağlama büyüsü gibi amaçlar için kullanılmasının yanında kısmet bağlama, bereket bağlama, nasip bağlama büyüsü olarak da yapılmaktadır.

İp büyüsü çeşitleri içinde aynı zamanda bu düğümler geri açılarak bereket açma büyüsü, nasip açma büyüsü, kısmet açma büyüsü gibi büyüler de yapılmaktadır. İp büyüsü çeşitleri büyük bir çeşitlilik içerdiği için Medyum Saliha Hanım gibi bir medyumdan yardım alınması sizin için çok iyi olacaktır. İp büyüsü çeşitleri büyü bozma yöntemleri ile bozulurken de çok dikkatli olunmalıdır. Özünde yapılış sonunda birbirine çok benzeyen ip büyüsü çeşitleri bozulurken farklı şekillerde bozulduğu için birçok sözde cinci hoca kaş yaparken göz çıkarmaktadır. Medyum Saliha Hoca, en meşhur ip büyüsü çeşitleri konusunda uzman medyumlar arasında gösterilen birisidir.

Yorum Yap

Yorum Yap