İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Büyü Açıklamaları
  3. Kabala Büyüsü
Trendlerdeki Yazı

Kabala Büyüsü

Kabala büyüsü birçok büyü gibi Tevrat’ta yer alan ve zamanında kullanılıp günümüze kadar gelebilen büyülerden biridir. Öncelikle kabala büyüsü tanımlaması yapmak gerekirse, kabala kelime anlamı olarak sözlü gelenek anlamına gelir.

Kabala Büyüsü

Kabala büyüsü ile ilgili araştırma yapılırsa Tevrat’ta ve birçok Yahudi kitabında bahsinin geçtiğini görebilirsiniz. Bu büyünün nasıl günümüze kadar geldiği ve asıl kaynağının ne olduğu sorusuna gelirsek, kabala büyüsü zamanın Yahova kentine gelen Musa peygamberin getirdiği mesajların bu kentin kabileleri tarafından kendi amaç ve çıkarları doğrultusunda kullanılmıştır. Ve zaman içerisinde büyü olarak yapılmaya başlamıştır.

Öncelikle belirtmem gerekir ki kabala büyüsü yapabilmek için sağlam bir zihin kontrolünün olması gerekmektedir. Sizlere bu büyünün nasıl yapıldığını anlatmadan önce zor bir süreç olacağını belirtmek isterim. Kabala büyüsünü Müslümanlar da yapabilir. Bu büyünün yapılabilmesi için iyi bir Tevrat bilgisi şarttır. Bilgisi sağlam bir medyumun yapabileceği çok güçlü ve zor bir büyüdür.

Kabala Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Bu büyü, kuvvetli aşık etmek için, ayırmak büyülerine yardım için, evi terk eden kadın veya erkek için, bazı hastalıkların tedavisi için yapılabilir. Söz konusu kabala büyüsü bunlar dışında farklı alanlarda da kullanılabilir. Ancak belirttiğim gibi bu büyüyü yaptırmak için işini iyi bilen ve bilgisine güvenilen medyumlar tercih edilmelidir. Sizlere istediğiniz büyüyü istediğiniz şekilde yapmam için iletişim numaramdan bana ulaşabilir ve bu büyüyü rahatlıkla yapabilirsiniz.

Kabala Büyüsü nasıl açıklanıyor?

Öncelikle kabala sözcüğünün ne anlama geldiğinden bahsetmek istiyorum. Kabala kısaca sözlü gelenek demek oluyor. Yani kuşaktan kuşağa sözlü bir şekilde aktarılan bilgiler anlamına geliyor. Kabala Büyüsü ise Tevrat ve birçok Yahudi kaynaklardan gizli anlamlar çıkararak yapılan büyü oluyor.

Musa Peygamber aldığı gizli işaretleri zamanla Yehova Şahitlerine aktarmış. Yehova Şahitleri ise bu gizli bilgileri kendi menfaatleri doğrultusunda kullanmışlar. Bu işaretlerin kullanılmasına ve uygulanmasına kabala büyüsü adı veriliyor.

​​​​​​​Kabala Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kabala Büyüsü sadece Yuhudiler tarafından yapılıyor diye düşünmeyin. Bunu Müslümanlar da yapabiliyor. Ama çok zor bir süreç ve ritüelleri oldukça güç diyebilirim. Kabala Büyüsü yaptıracak olan kişinin tüm bu sıkıntıları göz önüne alarak ve bunlara katlanmayı kabul ederek hazırlıklı gelmesini tavsiye ederim. Mesela zihin kontrolü bu süreçte çok önemli.

​​​​​​​Kabala Büyüsünü Kim Yapıyor?

Kabala Büyüsü trans kuvveti çok güçlü olan Medyumcular tarafından yapılabiliyor. Ama diyebilirim ki bu büyüyü yapabilecek medyumcu sayısı bir elin parmaklarına geçmeyecek kadar az oranda. Kabala Büyüsü yaptıracaksanız başvuracağınız medyumun geniş bir Tevrat bilgisine sahip olması gerektiğini söyleyebilirim.

Bu konuda başvurduğunuz medyuma çeşitli sorular sorarak bilgi sahibi olup olmadığını test etmenizi öneririm. Kabala Büyüsü çok ciddi bir büyüdür ve bu konuda büyük bilgilere sahip olmak gerekir. Son olarak Papaz Büyüsü kadar etkili bir büyü olduğunu söylemeden geçemeyeceğim. Kabala Büyüsünü yaptırmak için bana aşağıdaki iletişim numaramdan ulaşabilirsiniz.

Kabala Büyüsü Nedir?

Dört büyük kutsal kitaplardan birisi olan Tevrat’ta yer alan büyü olmakla birlikte sahih kaynaklı gerçek bir büyü olan Kabala büyüsü tesir etkisi yüksek bir büyüdür. Eski ahite hakim olan medyum Saliha hocanın elinde ise çok daha kısa sürede tesir eden büyü ağır hastalıkların iyileşmesi, kuvvetli bir aşk oluşması, tam kopuşun gerçekleşti bir ayırma için kullanılmaktadır.

Kabala Büyüsü için ne gerekiyor?

Uzman Saliha hocada olan en önemli özellik akademik bir tevrat bilgisidir. Saliha hoca bütün Tevartı bildiği için büyüyü en etkili ve doğru hali ile kullanmaktadır. Ayrıca Kabala büyüsü etkisi büyük olduğu için yapacak kişide kuvvetli bir zihin kontrolü olmalıdır. Saliha hoca ise yıllardır deneyimli olduğu için oldukça kuvvetli bir zihin kontrolüne sahiptir.

Kabala Büyüsü Tarifi

Yahudi kültüründen uyarlanmış olan kabala büyüsü karşılaştığımız birçok sorunun çözümüne yönelik oldukça etkili bir büyü işlemidir. Her büyü türünde olduğu gibi kabala büyüsünün de etkisini göstermesi, etki süresi, kesin sonuç vermesi büyü işlemini yapan kimsenin uzmanlığına ve tecrübesine bağlıdır. Konuya vakıf olmayan bir kimse tarafından bu işlem yapılırsa durumun daha da kötüleşmesine sebebiyet verebilir.

Kabala büyüsü ağırlıklı olarak gönül işleri ( bağlama ve ayırma ) için kullanılsa da kişinin üzerindeki nazarın, farklı bir büyü yüzünden oluşan olumsuz durumların telafi edilmesi amacıyla koruyucu nitelikte de uygulanabilir.

Sevdiğiniz kişilerin ele geçirildiğini düşünüyorsanız veya birbirlerini seven insanların çeşitli nedenlerden dolayı birbirlerine bağlanamadığını düşünüyorsanız Kabala büyüsü tarifi derdinizi çözecektir. Ancak büyüden çok büyüyü yapan kişi de çok önemlidir. Yanlış bir medyumun elinde büyük felaketlere yol açabilir. O yüzden medyum seçiminde çok hassas davranılmalıdır. Uzun zamandır bu sektörde hizmet veren Medyum Saliha Kabala Büyüsü tarifi ile bağlama ve ayırma gibi sorunlarınızı çözmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Saliha hanım, kabala büyüsü sanırım kara büyüler arasında yer alıyor. Yanlış hatırlamıyorsam TV programında bu büyüyü detaylı olarak işlemiştiniz. Bu büyüyü yapmak için ne gibi malzemeler gerekiyor? Ona göre hazırlayıp size uğrayacağım.