1. Ana Sayfa
  2. Büyüler
  3. Kabala Büyüsü
Trendlerdeki Yazı

Kabala Büyüsü

Kabala büyüsü birçok büyü gibi Tevrat’ta yer alan ve zamanında kullanılıp günümüze kadar gelebilen büyülerden biridir. Öncelikle kabala büyüsü tanımlaması yapmak gerekirse, kabala kelime anlamı olarak sözlü gelenek anlamına gelir.

kabala büyüsü

Kabala büyüsü ile ilgili araştırma yapılırsa Tevrat’ta ve birçok Yahudi kitabında bahsinin geçtiğini görebilirsiniz. Bu büyünün nasıl günümüze kadar geldiği ve asıl kaynağının ne olduğu sorusuna gelirsek, kabala büyüsü zamanın Yahova kentine gelen Musa peygamberin getirdiği mesajların bu kentin kabileleri tarafından kendi amaç ve çıkarları doğrultusunda kullanılmıştır.

Ve zaman içerisinde büyü olarak yapılmaya başlamıştır. Öncelikle belirtmem gerekir ki kabala büyüsü yapabilmek için sağlam bir zihin kontrolünün olması gerekmektedir. Sizlere bu büyünün nasıl yapıldığını anlatmadan önce zor bir süreç olacağını belirtmek isterim.

Kabala büyüsünü Müslümanlar da yapabilir. Bu büyünün yapılabilmesi için iyi bir Tevrat bilgisi şarttır. Bilgisi sağlam bir medyumun yapabileceği çok güçlü ve zor bir büyüdür.

Kabala Büyüsünün Etkileri

Bu büyü, kuvvetli aşık etmek için, ayırmak büyülerine yardım için, evi terk eden kadın veya erkek için, bazı hastalıkların tedavisi için yapılabilir. Söz konusu kabala büyüsü bunlar dışında farklı alanlarda da kullanılabilir.

Ancak belirttiğim gibi bu büyüyü yaptırmak için işini iyi bilen ve bilgisine güvenilen medyumlar tercih edilmelidir. Sizlere istediğiniz büyüyü istediğiniz şekilde yapmam için iletişim numaramdan bana ulaşabilir ve bu büyüyü rahatlıkla yapabilirsiniz.

Kabala Büyüsü Açıklaması

Öncelikle kabala sözcüğünün ne anlama geldiğinden bahsetmek istiyorum. Kabala kısaca sözlü gelenek demek oluyor. Yani kuşaktan kuşağa sözlü bir şekilde aktarılan bilgiler anlamına geliyor. Kabala Büyüsü ise Tevrat ve birçok Yahudi kaynaklardan gizli anlamlar çıkararak yapılan büyü oluyor. Musa Peygamber aldığı gizli işaretleri zamanla Yehova Şahitlerine aktarmış. Yehova Şahitleri ise bu gizli bilgileri kendi menfaatleri doğrultusunda kullanmışlar. Bu işaretlerin kullanılmasına ve uygulanmasına kabala büyüsü adı veriliyor.

​​​​​​​Kabala Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kabala Büyüsü sadece Yuhudiler tarafından yapılıyor diye düşünmeyin. Bunu Müslümanlar da yapabiliyor. Ama çok zor bir süreç ve ritüelleri oldukça güç diyebilirim. Kabala Büyüsü yaptıracak olan kişinin tüm bu sıkıntıları göz önüne alarak ve bunlara katlanmayı kabul ederek hazırlıklı gelmesini tavsiye ederim. Mesela zihin kontrolü bu süreçte çok önemli.

​​​​​​​Kabala Büyüsünü Kim Yapıyor?

Kabala Büyüsü trans kuvveti çok güçlü olan Medyumcular tarafından yapılabiliyor. Ama diyebilirim ki bu büyüyü yapabilecek medyumcu sayısı bir elin parmaklarına geçmeyecek kadar az oranda. Kabala Büyüsü yaptıracaksanız başvuracağınız medyumun geniş bir Tevrat bilgisine sahip olması gerektiğini söyleyebilirim.

Bu konuda başvurduğunuz medyuma çeşitli sorular sorarak bilgi sahibi olup olmadığını test etmenizi öneririm. Kabala Büyüsü çok ciddi bir büyüdür ve bu konuda büyük bilgilere sahip olmak gerekir. Son olarak Papaz Büyüsü kadar etkili bir büyü olduğunu söylemeden geçemeyeceğim. Kabala Büyüsünü yaptırmak için bana aşağıdaki iletişim numaramdan ulaşabilirsiniz.

Kabala Büyüsü Nedir?

Dört büyük kutsal kitaplardan birisi olan Tevrat’ta yer alan büyü olmakla birlikte sahih kaynaklı gerçek bir büyü olan Kabala büyüsü tesir etkisi yüksek bir büyüdür. Eski ahite hakim olan medyum Saliha hocanın elinde ise çok daha kısa sürede tesir eden büyü ağır hastalıkların iyileşmesi, kuvvetli bir aşk oluşması, tam kopuşun gerçekleşti bir ayırma için kullanılmaktadır.

Kabala Büyüsü Çalışması

Uzman Saliha hocada olan en önemli özellik akademik bir tevrat bilgisidir. Saliha hoca bütün Tevartı bildiği için büyüyü en etkili ve doğru hali ile kullanmaktadır. Ayrıca Kabala büyüsü etkisi büyük olduğu için yapacak kişide kuvvetli bir zihin kontrolü olmalıdır. Saliha hoca ise yıllardır deneyimli olduğu için oldukça kuvvetli bir zihin kontrolüne sahiptir.

Kabala Büyüsü Tarifi

Yahudi kültüründen uyarlanmış olan kabala büyüsü karşılaştığımız birçok sorunun çözümüne yönelik oldukça etkili bir büyü işlemidir. Her büyü türünde olduğu gibi kabala büyüsünün de etkisini göstermesi, etki süresi, kesin sonuç vermesi büyü işlemini yapan kimsenin uzmanlığına ve tecrübesine bağlıdır. Konuya vakıf olmayan bir kimse tarafından bu işlem yapılırsa durumun daha da kötüleşmesine sebebiyet verebilir.

Kabala büyüsü ağırlıklı olarak gönül işleri (bağlama ve ayırma) için kullanılsa da kişinin üzerindeki nazarın, farklı bir büyü yüzünden oluşan olumsuz durumların telafi edilmesi amacıyla koruyucu nitelikte de uygulanabilir.

Sevdiğiniz kişilerin ele geçirildiğini düşünüyorsanız veya birbirlerini seven insanların çeşitli nedenlerden dolayı birbirlerine bağlanamadığını düşünüyorsanız Kabala büyüsü tarifi derdinizi çözecektir. Ancak büyüden çok büyüyü yapan kişi de çok önemlidir. Yanlış bir medyumun elinde büyük felaketlere yol açabilir. O yüzden medyum seçiminde çok hassas davranılmalıdır. Uzun zamandır bu sektörde hizmet veren Medyum Saliha Kabala Büyüsü tarifi ile bağlama ve ayırma gibi sorunlarınızı çözmektedir.

Kabala Büyüsü Uzmanları

Kabala en eski öğretilerden biridir. Amaç yaratıcının insanlara açıklamak olmasına rağmen, bu öğretinin tılsım tarafını kullanarak bir anlamda insanların iradesini elde etmek için insanları kullanır. Aslında, Kabala büyüsü bu yaklaşımı yasaklar. Ancak, bu bilimin ustalarının Kabala büyüsü insanları etkilemek için kullandıkları bilinmektedir.

Kabalanın Sonuçları Nelerdir?

Bu büyü, güçlü aşk için, bireysel hastalıklara yardım etmek için, bazı hastalıkları tedavi etmek için evden ayrılan kadın ya da erkek için yaratılabilir.  Öncelikle, Kabala kelimesinin ne anlama geldiği hakkında konuşmak gerekir. Başka bir deyişle, bu bilginin sözlü olarak nesilden nesle aktarıldığı anlamına gelir. Kabala büyüsü, Tevrat’ın büyüsü ve gizli anlamlar çıkaran birçok Yahudi kaynağıdır.

Kabala Büyüsünü Yapmak

Kabala büyüsü, çok güçlü trans gücü olan medyumlar tarafından gerçekleştirilebilir. Ancak, bu büyüyü gerçekleştirebilecek psişik sayısının parmaklara ulaşamayacak kadar küçük olduğunu söyleyebilirim. Eğer Kabala büyüsüne sahip olacaksanız, kullanacağınız ortamın Tevrat hakkında geniş bir bilgiye sahip olması gerektiğini söyleyebiliriz.

Kabala Büyüsü Özellikleri

Kabala büyüsü dört kutsal kitaptan birisi olarak Tevrat kutsal kitabına dayanan bir tılsımlı dualar mecmuası olarak karşımıza çıkar. Bu Kabala büyüsünün esrarı Yahudi alimleri tarafından uzun sürelerden beri araştırılmıştır. En kapsamlı araştırmaların 16. yüzyıldan itibaren başlayarak günümüze kadar geldiği yönünde pek çok bilgiye yer verildiğini kesin olarak net bir şekilde söylemek gerekir.

Öte taraftan yine bir diğer doğruluk payı olabilecek husus da tapınak kanunları öğretisine dayanan bir süreçtir. Kabala büyüsüne ilişkin Allah’ın Musa peygamber ile Sina Dağında konuşması ve burada Hazreti Musa peygambere gizli ilmin hakikatini öğrettiği ve kendinden sonra Yahudilere hiçbir şekilde peygamber gönderilmeyeceği için onun izinden gidecek Yahudi alimlerine bu tılsımın aktarılacağını öne sürüyor.

Bu da gizli ilimlerde kapıların sonuna kadar bir bir açılarak Kabala öğretisine hakim alimlerce tılsımların etkisinde öne çıkması adına önemlidir. Bu yönüyle değerlendirilirse Kabala öğretisinin 16. yüzyıldan 21. yüzyıla kadar ulaşmaya devam eden Tevrat’tan kaynağını alan kutsal öğreti olduğunu dile getirmek kesinlikle gerekmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Saliha hanım, kabala büyüsü sanırım kara büyüler arasında yer alıyor. Yanlış hatırlamıyorsam TV programında bu büyüyü detaylı olarak işlemiştiniz. Bu büyüyü yapmak için ne gibi malzemeler gerekiyor? Ona göre hazırlayıp size uğrayacağım.