1. Ana Sayfa
  2. Büyüler
  3. Kabala Büyüsü
Trendlerdeki Yazı

Kabala Büyüsü

Kabala büyüsü birçok büyü gibi Tevrat’ta yer alan ve zamanında kullanılıp günümüze kadar gelebilen büyülerden biridir. Öncelikle kabala büyüsü tanımlaması yapmak gerekirse, kabala kelime anlamı olarak sözlü gelenek anlamına gelir.

Kabala Büyüsü

Kabala büyüsü ile ilgili araştırma yapılırsa Tevrat’ta ve birçok Yahudi kitabında bahsinin geçtiğini görebilirsiniz. Bu büyünün nasıl günümüze kadar geldiği ve asıl kaynağının ne olduğu sorusuna gelirsek, kabala büyüsü zamanın Yahova kentine gelen Musa peygamberin getirdiği mesajların bu kentin kabileleri tarafından kendi amaç ve çıkarları doğrultusunda kullanılmıştır. Ve zaman içerisinde büyü olarak yapılmaya başlamıştır.

Öncelikle belirtmem gerekir ki kabala büyüsü yapabilmek için sağlam bir zihin kontrolünün olması gerekmektedir. Sizlere bu büyünün nasıl yapıldığını anlatmadan önce zor bir süreç olacağını belirtmek isterim. Kabala büyüsünü Müslümanlar da yapabilir.

Kabala büyüsü nedir?

Bu büyünün yapılabilmesi için iyi bir Tevrat bilgisi şarttır. Bilgisi sağlam bir medyumun yapabileceği çok güçlü ve zor bir büyüdür. Bu büyü, kuvvetli aşık etmek için, ayırmak büyülerine yardım için, evi terk eden kadın veya erkek için, bazı hastalıkların tedavisi için yapılabilir. Söz konusu kabala büyüsü bunlar dışında farklı alanlarda da kullanılabilir. Ancak belirttiğim gibi bu büyüyü yaptırmak için işini iyi bilen ve bilgisine güvenilen medyumlar tercih edilmelidir. Sizlere istediğiniz büyüyü istediğiniz şekilde yapmam için iletişim numaramdan bana ulaşabilir ve bu büyüyü rahatlıkla yapabilirsiniz.

​​​​​​​Kabala büyüsü nasıl yapılır?

Kabala Büyüsü sadece Yuhudiler tarafından yapılıyor diye düşünmeyin. Bunu Müslümanlar da yapabiliyor. Ama çok zor bir süreç ve ritüelleri oldukça güç diyebilirim. Kabala Büyüsü yaptıracak olan kişinin tüm bu sıkıntıları göz önüne alarak ve bunlara katlanmayı kabul ederek hazırlıklı gelmesini tavsiye ederim. Mesela zihin kontrolü bu süreçte çok önemli.

​​​​​​​Kabala büyüsünü kim yapıyor?

Kabala Büyüsü trans kuvveti çok güçlü olan Medyumcular tarafından yapılabiliyor. Ama diyebilirim ki bu büyüyü yapabilecek medyumcu sayısı bir elin parmaklarına geçmeyecek kadar az oranda. Kabala Büyüsü yaptıracaksanız başvuracağınız medyumun geniş bir Tevrat bilgisine sahip olması gerektiğini söyleyebilirim. Bu konuda başvurduğunuz medyuma çeşitli sorular sorarak bilgi sahibi olup olmadığını test etmenizi öneririm. Kabala Büyüsü çok ciddi bir büyüdür ve bu konuda büyük bilgilere sahip olmak gerekir. Son olarak Papaz Büyüsü kadar etkili bir büyü olduğunu söylemeden geçemeyeceğim. Kabala Büyüsünü yaptırmak için bana aşağıdaki iletişim numaramdan ulaşabilirsiniz.

Kabala büyüsü tarifi

Yahudi kültüründen uyarlanmış olan kabala büyüsü karşılaştığımız birçok sorunun çözümüne yönelik oldukça etkili bir büyü işlemidir. Her büyü türünde olduğu gibi kabala büyüsünün de etkisini göstermesi, etki süresi, kesin sonuç vermesi büyü işlemini yapan kimsenin uzmanlığına ve tecrübesine bağlıdır. Konuya vakıf olmayan bir kimse tarafından bu işlem yapılırsa durumun daha da kötüleşmesine sebebiyet verebilir.

Kabala Büyüsü Tarifi
Eğer bir bilgi arıyorsanız işte sizin için Kabala büyüsü tarifi resmi.

Kabala büyüsü ağırlıklı olarak gönül işleri (bağlama ve ayırma) için kullanılsa da kişinin üzerindeki nazarın, farklı bir büyü yüzünden oluşan olumsuz durumların telafi edilmesi amacıyla koruyucu nitelikte de uygulanabilir. Sevdiğiniz kişilerin ele geçirildiğini düşünüyorsanız veya birbirlerini seven insanların çeşitli nedenlerden dolayı birbirlerine bağlanamadığını düşünüyorsanız Kabala büyüsü tarifi derdinizi çözecektir. Ancak büyüden çok büyüyü yapan kişi de çok önemlidir. Yanlış bir medyumun elinde büyük felaketlere yol açabilir. O yüzden medyum seçiminde çok hassas davranılmalıdır. Uzun zamandır bu sektörde hizmet veren Medyum Saliha Kabala Büyüsü tarifi ile bağlama ve ayırma gibi sorunlarınızı çözmektedir.

Kabala büyüsü özellikleri

Kabala büyüsü dört kutsal kitaptan birisi olarak Tevrat kutsal kitabına dayanan bir tılsımlı dualar mecmuası olarak karşımıza çıkar. Bu Kabala büyüsünün esrarı Yahudi alimleri tarafından uzun sürelerden beri araştırılmıştır. En kapsamlı araştırmaların 16. yüzyıldan itibaren başlayarak günümüze kadar geldiği yönünde pek çok bilgiye yer verildiğini kesin olarak net bir şekilde söylemek gerekir. Öte taraftan yine bir diğer doğruluk payı olabilecek husus da tapınak kanunları öğretisine dayanan bir süreçtir.

Kabala büyüsüne ilişkin Allah’ın Musa peygamber ile Sina Dağında konuşması ve burada Hazreti Musa peygambere gizli ilmin hakikatini öğrettiği ve kendinden sonra Yahudilere hiçbir şekilde peygamber gönderilmeyeceği için onun izinden gidecek Yahudi alimlerine bu tılsımın aktarılacağını öne sürüyor. Bu da gizli ilimlerde kapıların sonuna kadar bir bir açılarak Kabala öğretisine hakim alimlerce tılsımların etkisinde öne çıkması adına önemlidir. Bu yönüyle değerlendirilirse Kabala öğretisinin 16. yüzyıldan 21. yüzyıla kadar ulaşmaya devam eden Tevrat’tan kaynağını alan kutsal öğreti olduğunu dile getirmek kesinlikle gerekmektedir.

Kabala büyüsü yorumları

Medyum Saliha Hoca, tarihte bilinen birçok kara büyü ve sihrin de içinde toplandığı kabala kitabı adlı bir eserin varlığından bahsetmekte. Kabala büyüsü olarak bilinen büyüler tek bir büyü değildirler. Kabala büyüleri binlerce büyü çeşitleri ile tılsımın bir araya getirilmiş şekline denmektedir. Medyum Saliha Hanım, İsrailoğulları tarafından çok eski uygarlıklarda kullanılan kara büyü ve birçok karanlık işlemlerin bu kitapta tarifleriyle şifreli bir halde olduğunu açıklıyor. Kabala büyüsü yorumları da incelendiğinde bu büyülerin ne kadar büyük çapta etkileri olduğu da ortaya çıkmaktadır. Kabala büyüsü yorumları içinde en sık rastlananları işe insanları ölüme götürecek kara büyüler hakkında yapılan yorumlardır.

Kabala Büyüsü Yorumları
Kabala büyüleri hakkında yorumlar arayanlar için açıklayıcı görselimiz.

Medyum Saliha Hoca, çok az sayıdaki medyum bu kabala büyüleri ile ilgili işlemler yapabilmekte ve kabala büyüsü bozmak her medyum tarafından yapılamamaktadır der. Çünkü kabala büyüsü yorumları bize bunun sebeplerini apaçık ortaya koymaktadır. Kabala büyüsü antik mısır uygarlıkları ve Babil Krallıları ve Eski Sümer uygarlıkları zamanında kullanılan kara büyüler ile de bağlantılıdır. Medyum Saliha, bu özel kara büyüler ve sihirlerin olduğu kabala büyü kitabı ve bilgilerine sahip olan çok az medyum olduğunu söylemekte. Medyum Saliha Hoca, coğrafyamızda kabala büyüsü yapan medyumlar arasında en bilinenlerindendir. Medyum Saliha Hoca kabala büyüsü yorumları da yaptıranların memnuniyetlerinden ve kabala büyüsü başarılarından bahsetmektedir. Bu tip büyüler muhakkak ki en iyi medyumlar tarafından yapılmalıdır.

Yorum Yap

Yorum Yap