Kahve Falı
  1. Ana Sayfa
  2. Fal
  3. Kahve Falı

Kahve Falı

Kahve falı hakkında herkesin az çok fikri vardır. Medyum Saliha hoca bu yazımızda sizlere kahve falı hakkında merak edilen ve bilmeyen birçok şey hakkında bilgiler verecektir. Kahve falı gerçek bir falcı tarafından bakıldığında şaşırtıcı sonuçlar verebilmektedir. Medyum Saliha Hanımın katkılarıyla kahve falı yazımızı okumak için aşağıya kaydırın.

Kahve falı bakmak nasıl bir işlemdir? Hangi ülkeye ya da hangi kavme giderseniz gidin ya kahve falı ya da buna benzer içeceklerden bakılan fallara rastlamak mümkündür. Medyum Saliha Hanım da birçok özel danışanı için gerek online gerekse de bizzat kahve falı bakmaktadır. Kahve falı sizlerin geçmişleriniz hakkında bilgi vereceği gibi geleceğiniz hakkında da tahminler yürütebilmemize olanak sağlamaktadır. Medyum Saliha her zaman fal bakmak büyü değildir ancak sırlı duaları vardır diye de açıklamaktadır. Bazı kişiler cinler yardımıyla en iyi medyumlar da hem cinler hem de sırlı tılsımlar ile fal bakma yöntemlerini kullanmaktadır.

Kahve falı özellikle bizim coğrafyamızda çok bilinen bir fal bakma yöntemidir. Birçok kadın bir araya geldiğine muhabbetine kahve falı bakmaya çalışır. Bazıları ise bunu tevafuk olarak tutturabilse de bunun devamlılığı yoktur. Özellikle fal bakmak ve kahve falı dikkat edilmesi gereken hususlardandır. Cinler içinde bir kısım vardır ki gerçek falcı ve medyumlara fal konusunda haberler taşırlar. Bu cinler fal ile dalga geçen kişilere bazı bilgiler fısıldarlar ki insan bunu ilham sanarak yanılgıya düşer ve o cinler onu ele geçirir.

Kahve Falı Nasıl Bakılır?

Kahve falı hakkında ciddi olunması gerektiğini açıklamamızın ardından diğer önemli konumuz olan kahve falı nasıl bakılır sorusunu cevaplayacağız. Kıymetli hocamız Medyum Saliha Hanım kahve falı bakma konusunda henüz çocuk yaşlarında yetenek sahibiydi. Bunda medyum bir aileden gelmiş olmasının da payı epey büyüktür. Kahve falı nasıl bakılır meselesi ise başlı başına bir kültürdür. Medyum Saliha Hoca kahve kültürünü her ne kadar Yemen dolaylarında sekizinci yüzyılda çıkmış olsa da kahve falı biz uzak doğu geleneğidir demekte. Daha evvelinde Çin’de demir paslandırılarak oluşturulan şekiller yorumlanmaktaydı. Bu gelenek kahve telvesindeki şekilleri yorumlamak olarak değişikliğe uğramıştır. Medyum Saliha Hanım büyüler ile alakası olmayan kahve falının toplumumuzda çok tesiri olduğunu da sözlerine eklemektedir.

Kahve falı nasıl bakılır sorusunun ilk yanıtı iyi ve bol kahve ile pişirilmeli olmalıdır. Daha sonra içilen kahvenin dibinde telvesi kalınca fincanın üzerine tabağı size doğru kapatılır ve bu esnada dilek tutulur. Medyum Saliha kahve falı bakmak için bu Fincenin tabakla beraber ters çevrilip soğutulması gerektiğini belirtmektedir. Ardından fincan kaldırılır. Eğer tabağı bırakmaz ya da zor bırakırsa dileğiniz tutacak falınız da kallavi çıkacak manasına gelir. Daha sonra hem tabaktaki telve hem de fincanda oluşan şekiller değerlendirilir. Bunlar yapılırken elbette ki sırlı duaları okuyan Medyum Saliha Hanım kahve falı nasıl bakılır sorusunun cevabını bu şekilde açıklamıştır.

Kahve Falında Balık

Falda özellikle oluşan şekillerin ve simgelerin yeri ayrıdır. Medyum Saliha Hanım, kahve falında oluşan simgelerin genel anlamları olduğunu ve bunları hemen hemen herkesin bildiğini de sözlerine eklemektedir. Örneğin kahve falında balık çok güzel manalar içerir. Ama insanların asıl bilmesi gereken manadan çok yorumlama yöntemidir. Kahve falında balık bol rızık, mal, para, huzur, bereket manalarına gelse de asıl konu onu kişi için doğru yorumlamada gizlidir. Hatta bazı kimselerde görme yeteneği fazla olmayabilir ki balığı başka bir şeye benzetip başka bir şekli de balığa benzetebilir. Bu sebeple kahve falında balık görmek iyi olsa da gerçek bir falcı gerçek bir medyum tarafından yorumlanmalıdır. Saliha Hanım, çok özel danışanlarının kahve fincanlarından fala bakma gibi isteklerini yerine getirmektedir. Kahve falında balık bizler için değerli ve iyi manalara gelen özel bir şekildir. Kahve falı hemen yorumlansa daha hayırlıdır. Çok fazla bekletmek doğru değildir. Fincan soğur soğumaz yorumlanmalıdır. Medyum Saliha kahve falında balık meselesinin kesinlikle bir büyü ile alakalı olmadığını büyü yapmak gibi bir duruma girilmemesini ifade etmektedir. Fal baktırmak isteyen kişi kime baktırdığından emin olmalı ve kesinlikle medyum Saliha Hoca ne diyorsa uygulamalıdır. Çünkü kahve falı çok keskin sonuçlar veren fallar arasında yer alır.

Kahve Falında At

Kahve fallarında görülen şekillerden bu yazımızda bahsetmeye deva ediyoruz. Kahve falında at ne manaya gelir konusu gündemimizi oluşturuyor. Medyum Saliha Hoca, insanların kahve falında at görmesinin, mal, güç, kudret, evlilik ve isteklerin kabulü olarak yorumlandığını ifade ediyor. Kahve falında at görülmesi telvede başka neler olduğuna göre değerlendirilmektedir. Medyum Saliha Hoca özellikle bazı kimselerin büyüler konusundaki gibi fallarda da aşk büyüsü benzeri işlemler yapıldığını sandıklarını bildiriyor. Halbuki kahve falı ya da başka bir fal için tek lazım olan üstün bir görüş kabiliyeti ve doğuştan bazı yeteneklerdir. Kahve falı baktırmayı seven bir toplum olduğumuzdan dolayı kahve falında at görmek ilgimizi aşırı çekmektedir. Çünkü herkes zengin olma haberi almak, bekarlar evlenmek, evliler mal mülk yapmak istemektedirler.

Kahve Falında At
Kahve falıyla ilgili örnek bir fotoğraf.

Kahve falları bu sebeplerden ötürü yüzlerce yıldır hem kadınların dedikodu masalarında hem de erkeklerin kafalarında yer etmektedir. Kahve falında görülen figürlerin manaları bir çeşit rüya yorumlama benzeri olsa da kahve falındaki şekiller kişiye özel farklı anlamlar taşımaz. Ancak kahve falını bakan medyum en iyi medyumlar arasındaki Saliha Hoca ise durumlar değişebilir. Çünkü kahve fallına inanmayan birçok kişi hocamızın baktığı fallar sebebi ile kahve müptelası olmuşlardır. Kahve falı ve kahve falında at gibi birçok şekiller sanıldığından daha çok uzmanlık isteyen işlerdir. Çünkü gerçek bir kahve falı insanların arasındaki muhabbet için baktıkları fallardan daha çarpıcı sonuçları ile kendini belli edecektir.

Kahve Falında Deve

Medyum Saliha Hoca kahve falı bakarken görülebilecek en iç açıcı ve en güzel manadaki şekillerden birisinin deve görmek olduğunu belirtiyor. Kahve falında deve görmek zenginlik ve servet artışı, hayatınızın çok güzel şekilde yön alacağı ve dileklerinizin kabul olacağı şeklinde yorumlanır. Kahve falları her zaman bir şeyler anlatmak zorunda değildir. Fakat bazı şekilleri de herkes çözememektedir. Medyum Saliha Hanım kahve falını arkadaşlar arasında şakasına baksalar da yine de bunu dalga konusu yapmaması, hatta kahve falı bakıp ta bu konuda ilmi olmayan kimselerin de kendilerini falcı sanmamasını tavsiye etmektedir.

Kahve falında deve görmek meselesine dönersek de bu kısmet sizin için olabildiği gibi sizin ailenizden biri için de olabilmekte ya da eşiniz, evladınız için de olabilmektedir. İşte burada işinin ehli medyumlar devreye girerler. Medyum Saliha Hanım uzun yıllardır kahve falı ve kahve falındaki şekilleri yorumlama konularında insanlara yardımcı olmaktadır. Kahve falında deve görmek en iç açısı haberler arasındadır. Bunun gerçekliğini sağlama yapmak adına Medyum Saliha hocamız tarafından kişiye özel bakımlar da yapılmaktadır. Büyü bakımları ve yıldız haritası çıkarıldığında falda çıkan şekler hakkında daha net yorumlar yapabilmek de mümkün görünmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap