1. Ana Sayfa
  2. Büyü Açıklamaları
  3. Kara Büyü
Trendlerdeki Yazı

Kara Büyü

Medyumculuk simge, his ve rüya gibi belirtiler aracılığı ile geleceğe dair olabilecek yorumları gösterebilme sanatıdır. Medyumcuların genel özelliklerine bakıldığında ön sezileri ve dış fiziki özelliklerinde ki bazı ip uçları ile kendilerini fark ettirirler.

Kara Büyü

Kara büyü yapmak için araştırma yaparken ciddi bir medyum ile iletişime geçmek gerekir. Kara büyü bozma için de bu geçerlidir. Geri getirme, kara büyü, muska, bağlama, şans ve baht açma, rızık ve daha pek çok alanda medyumlar çalışmalar sergiler. Bende bu konulardan kara büyü ve diğer çalışma alanlarının tamamında hizmet veririm.

En kötü büyü olarak bilinen kara büyü yapılması da bir o kadar zor bir büyüdür. Bu yüzden kara büyü yaptırmak isteyen birisi medyum Saliha hocadan yardım alarak büyünün etkili bir şekilde tutmasını sağlamalıdır.  Bu büyünün etkisini gösterebilmesi için vekf kabiliyetine sahip olmak gerekir ki bu da ancak Saliha hocada bulunmaktadır.

Kara Büyü Nedir?

Diğer medyum çalışmaları içerisinde en kötü, en zor ve olumsuz da etki edebilecek kara büyü medyumcu olarak bizlerin de en zorlandığı alandır. Bu büyünün yapım şekli, niyeti ve kim tarafından yapıldığı önemlidir. Evelallah bu büyüyü de olumlu sonuçlandıracak vekf kabiliyetini taşımakta ve sizler için bu sorunu çözebilmekteyim.

En kötü büyü çeşidi olan kara büyü kime yapılacak ise onun tüm dengelerini bozmak amaçlı yapılır. Otonom sinir sistemi üzerine odaklı yapılan bu büyü ile kişi çözümsüz sağlık sorumları artan, sersem, ilgisiz ve intihar eğilimine kapılabilir. İhanete uğramış kişiler, düşman ilişkiler ve hasetli babında kara büyü yapılır.

Kara Büyü Nasıl Yapılır?

Bu büyüyü genelde hiç bir medyum yapmak istemez. Ama yapılacağı zamanda cinlerden destek alınarak yapılır. Cinlerin kontrolüne sunulan kara büyü etkisindeki kişiler kendi iradesini kullanamayacak bir tutukluluk sürecine girer. Kişilerin felaketine yol açılması için yaptığımız bu büyü cinlerin enerji yükü ile sağlanır.

Bu büyü çok zahmetli bir işlem olum tamamen ilim gerektirir. Kutsal kitaplarda yer alan büyücülük aslen bu büyücülük ilmi olup bunun kemaline ermek kolay değildir. Bu büyü yapılacak kişi bunun farkında olmamakta ancak cinlerin enerji kontrolüne girdikten sonra bu büyünün farkına varmaktadır. Biz medyumlar birden fazla bu büyüyü yapmakta veya bu büyüden kişileri kurtarmaktayız. Bu kategoriye giren ve zararsız olan bir büyü olarak sevdiği insanın kendisine bağlanmasını sağlamak en kolay kara büyülerdendir.

Kader ve duyguları ele almak amaçlı yapılan kara büyüler uygulama aşamasında da zahmetli bir süreci içerir.

Kara Büyü Nasıl Bozulur?

Yapılması aşamasında nasıl ki bizlerin desteği olmadan yapılamıyor ise kara büyüler bozulurken de bizlerin desteğine ihtiyaç duyulur. Kendi başına çözülemeyecek bir büyü olarak yapıldığı için ilim ve ehil sahibi bir hoca ve medyumdan destek alınması gerekir. Tılsımlı yazı ve çizimlerin bir arada kullanılarak bozulmaya çalışılan bu büyü için tüm kısa süreleri bilmek ve istenilen şekilde bu tılsımlara okumak gerekir. Bu tılsımlar için işinin ehli medyumlara danışmak ve istenilen uygulamaları harfiyen yapmak gerekir.

Kara büyülerin çeşitleri arasında yer alan ve bebek üzerinden yapılan voodoo büyüsü, kaşık büyüsü ve sabun büyüsü en çok bilinen ve en çok etkili olan kara büyü çeşitlerindendir. Zamanın insana neler getireceği bir ummanda tedbir almak ve ayrıca kendi çalışma sistemimiz içerisinde farklı etnik özelliklere sahip gizli kalması gereken ve paylaşılmayan nice kara büyülerden faydalanmak isteyenler benimle iletişim sağlayabilir.

Şayet bir kara büyüye maruz kalmak istemeyenlerden iseniz, kara büyü yaptırmak ister ya da kara büyüye maruz kalmış iseniz 7/24 gün iletişim adresi olarak verdiğim cep telefonundan bana ulaşabilirsiniz.

Kara Büyünün Odak Noktası Nedir?

Zor bir büyü olan Kara büyü etkisini kişinin otonom sinir sistemi üzerinde gösterir. Beyin, beyincik ve omiriliği kapsayan bu alan irade merkezi olduğu için etki etmek çok zordur. Ancak medyum Saliha hoca uzun yıllar büyü ilmi ile uğraştığı için sinir sistemine etki edebilmektedir. Kara büyü ile kişinin bütün dengesini değiştirmektedir.

Kara Büyü Tarifi

Tarih boyunca birçok büyü çeşidi uygulanmış ve hala uygulanmaktadır. Ama bunların içinde belki de en etkilisi ve en tehlikelisi kara büyüleridir. Kara büyülerin tarihi çok eski zamanlara gitmektedir. Tarih boyunca bilinen ve en çok korkulan büyülerin başında gelmiştir.

Kara büyüler, yapılan kişinin iradesini ele geçirme, hasta etme, ayırma ve daha birçok etkisi olan çok fazla etkili olan bir büyüdür. Her ne amaçla olursa olsun, bu büyüyü yapmak isteyen kişi kendi başına yapamaz. Kara büyüleri uygulamak için çok iyi bir bilgi ve tecrübe ile birlikte çok fazla bir manevi güce sahip olmak da gerekir. Kara büyüleri yapmak kadar bozmak da oldukça zordur. Yine büyük bir bilgi ve güce sahip olmak gerekir. Bu büyüyü başarılı bir şekilde uygulayan ve bozabilen kişi sayısı oldukça azdır. Ve bunların başında Medyum Saliha gelmektedir. Medyum Saliha, yıllarca edindiği bilgi, birikim ve sahip olduğu güçler ile kara büyüleri uygulama ve bozma da en etkili kişidir.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Birisi bana kötülük yapmışsa aynı derece de cevap verebiliyorum. Zaten bu Kıran-ı Kerim’de de geçiyor. Bu sebepten dolayı kişisel hesaplaşmaların dışında, gereken kişiler için kara büyülerin yapılması gayet mantıklı