İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Büyü Açıklamaları
  3. Karabiber Büyüsü
Trendlerdeki Yazı

Karabiber Büyüsü

Karabiber büyüsü karşı tarafı kendinize aşık etmek, tıpkı bir karabiber kavruluyor gibi onu aşkınızla kavurmak niyetiyle yapılan büyü çeşididir. Medyum Saliha bu makalesinde Karabiber Büyülerini açıklıyor.

Karabiber Büyüsü

Karabiber büyüsü diğer biber büyüsü türleri içerisinde en çok etkili olandır. Yapılan kişinin körkütük aşık olması, fikren ve bedenen tamamen bağlanması ve dışarıdaki kişilere bağlanmaması adına yapılmaktadır.

Karabiber büyüsü nedir?

Kişiler karabiber büyüsü yapmak için uzman bir medyum ile iletişime geçmesi gereklidir. Bunun için bilgi alabilirsiniz. Büyü için 1 adet taneli karabiberler 3 gün boyunca bir tavada aralıklarla kavrulmalıdır. Daha sonra isimlerin yazılı olduğu celb, karabiberler içine atılır ve bu bir altın veya gümüş kaseye alınır. Karabiber büyüsü etkili olması için sadece kavurma işlemi yeterli gelmeyebilir.

Karabiber Büyüsünü Kimler Yapar?

Karabiber büyüsü etkili olabilmesi ve istenmeyen sonuçlar doğurması için mutlaka bir uzmana başvurmanız gereklidir. Bu işlemin temel nedeni ise hesaplamaların, ebced alfabesi ve çeşitli sayımların bile bir kişi tarafından yapılması gereklidir. Aynı zamanda karabiber büyüsü ev ortamında yapılması oldukça tehlikelidir. İstenmeyen sonuçlar olmaması ve daha etkili bir iş ortaya çıkması açısından mutlaka bir uzman denetiminde yapılması şarttır.

Bir uzman ile yapılan büyünün tutmaması ihtimali düşüktür. Yaklaşık olarak 21 gün içerisinde bu büyünün etkilerini gözlemlenip dilediğiniz kişinin gece ve gündüz hep sizi hayal ettiğine şaşıracaksınız. Bu büyüyü yaptırabilmek için iletişim numaramdan şahsıma ulaşabilirsiniz.

Karabiber Büyüsü Nasıl Yapılır?

Karabiber büyüsü tutkulu bir aşk ve tutkulu bir aşık isteyenlerin talep ettikleri aşk büyüleri arasındadır. Karabiber büyüsü ile kişi kendisi seven tarafından şımartılır ve aşkın en tatlı hali yaşatılır. Medyum Saliha hoca karabiber büyüsü için büyüyü talep eden kişinin bir adet karabiber tanesi getirmesi gerektiğini belirtmektedir.

Medyum Saliha’dan biber büyüleri

Bu büyü için büyüyü talep eden kişi tarafından getirilen karabiber tanesi üç gn boyunca tılsımlı sözler kullanılarak kavrulmaktadır. Karabiber büyüsü etkili olsun diye medyum hocanın yazdığı içerisinde çiftin isimlerinin bulunduğu celb karabiberin yanına konur ve ikisi birlikte altın ya da gümüş kaseye konulur. Medyum Saliha ile iletişime geçerek detaylı bilgi alın.

Karabiber Büyüsü Etkileri

Karabiber büyüsü aşk talebi için gelen danışanlar için yapılan niyetin ritüellerin ve tılsımın aşk üzerine inşaa edildiği bir büyüdür. Medyum Saliha hoca karabiner büyüsünün kadim bir büyü olduğunu belirtirken özellikle baharat yolu üzerinden gelen bu büyünün eski dönemlerde oldukça pahalı bir büyü çeşidi olduğuu belirtmektedir. Nitekim kadim büyü, dönemin önemli baharatı üzerinden inşaa edilmekteydi. Değerli ve kıymetli olarak atfedilen karabiber değer verilen ve değer görmek isteyen iki tarafı içinde bulunduran aşk adına yapılmaktadır.

Karabiber büyüsü yapılırken aşkı temsilen karabiber taneleri kullanılmaktadır. Ancak burada büyünün gerçek anlamda etki edebilmesi için eski dönemlerde kullanılan ritüellerin ve tılsımların birebir kullanılması gerekmektedir. Nitekim medyum Saliha hoca büyü ilmini kadim kitaplardan elde ettiği için bu tılsıma hakim olarak büyüyü gerçekleştirmektedir. Karabiber büyüsü etkileri nelerdir sorusunu aynı zamanda ne zaman, kaç gün ne kadar süre boyunca yapılacağı gibi sorular takip etmektedir. Ancak bu noktada danışanlarını uyaran medyum Saliha her büyü tek tip gibi görünse de sadece ve sadece danışana özel olarak hazırlanmktadır diye belirtmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap