1. Ana Sayfa
  2. Büyüler
  3. Karanfil Büyüsü
Trendlerdeki Yazı

Karanfil Büyüsü

Karanfil büyüsü halk arasında fazlaca bilinmese de oldukça etkili olan uzaktaki kişiyi geri getirme büyüsüdür. Bu büyüde uzakta bulunan ve ne kadar davet etseniz de davetinize icabet etmeyen kişiler üzerinde etkili olmaktadır.

karanfil büyüsü

Karanfil büyüsü yapmak için mutlaka bir medyum ile iletişim kurmanız gerekir. Aşk büyülerinden birisi olan karanfil büyüsü sevip de kavuşamayan, uzak ilişki yürüten ve bu kimselerin buluşmaları olanaksız gibi görünen durumlarda başvurulan bir işlem olarak geçer.

Büyünün yapılması için öncelikle 41 adet karanfil elde etmeli ve her biri adedince ihlas suresi okunmalıdır. Bunun ardından geriye getirmek istediğiniz kişiler için tılsımlı sözler ve bu kişinin geri dönmesi için kalbinizden beyninizden tüm bedeniniz ile niyet etmeli ve o hale girmeniz gerekmektedir.

Bu manevi atmosfer ile ilahi güçler sizi anlayacak ve yardım edecektir. Karanfillere gereken sureler okunduktan sonra 3 gün içerisinde karanfiller tek tek yakılır. Karanfil büyüsü yakma işleminin ise perşembeyi cumaya bağlayan gecelerde yapılması zorunludur.

Karanfil Büyüsü Nasıl Yapılır?

Karanfil büyüsü bütün bu işlemlerin alim bir medyum ve büyü püf noktalarını bilen bir hoca tarafından yapılması tavsiye edilmektedir. Karanfil büyüsü kişiler kendi başına da yapabilir ancak etkisinin olmadığı çoğu zaman gözlemlenmiştir. Karanfillerin okunması ve dualarının tamamlanmasından sonra yakma işlemini kendiniz de yapabilirsiniz.

Karanfil büyüsü sevdiğinizi geri getirme konusunda %90 etkili bir büyüdür. Bu işlemi yaptırmak veya daha detaylı bilgi almak için lütfen iletişim numaramdan arayınız. Büyüler arasında ismi çok fazla duyulmamış olan büyüdüğü karanfil büyüsü. Uzak bir kişiyi size gerilmek için yapılır. Bir aşk büyüsü olan karanfil daha çok uzak ilişki yürüten, platonik aşıl olan, sevip kavuşamayan kişiler tarafından yapılır.

Karanfil Büyüleri Nelerdir?

Öncelikle 41 tane karanfil alıyoruz ve her birine bir adet ihlas süresi okuyoruz. Daha sonra karanfilleri tek tek alıp dua ederek kavuşmak istediğimiz kişiyi düşünüyoruz. Daha sonra bu karanfilleri 3 gün içerisinde yakıyoruz. Yakma işlemini Perşembe’yi cumaya bağlayan gece yapıyoruz. Kendiniz uygulamayın Medyum Saliha’yı arayıp bilgi alın lütfen.

Karanfil büyüsünün etkisi %90’dır. Bu büyü sayesinde sevdiğinize kavuşacak, mesafeleri aşacaksınız. Yapılması kolay gibi gözükse de her büyüde olduğu gibi bu büyüyü yaparken de bir medyumdan yardım almanız iyi olur. Medyum Saliha Hanım Engin tecrübesiyle bu konuda size yardımcı olacaktır.

Karanfil Büyüsü Etkisi

Karanfil büyüsünün en önemli yapılış nedenlerinden bir tanesi de karşıdaki kişiyi kendine aşık etmek için kullanılmasıdır. Aşk, toplum hayatında kişileri en çok etkileyen sorunlardan bir tanesidir. Bu nedenle de kişiler aşık olduklarında ya da başka herhangi bir sebep ile karşılarındakini kendilerine aşık etmek istediklerinde bu büyüyü rahat bir şekilde yaptırabilmektedirler. Büyü konusunda unutulmaması gereken en önemli detay kişilerin işinin ehli birinden yardım almasıdır. Aksi takdirde bedensiz varlıkların musallatı, başarısızlık gibi durumlar çok sık görülebilir. Bu nedenle de işinde uzman olan Medyum Saliha tercih edilebilir.

Medyum Saliha karanfil büyüsü konusunda en iyi medyumlardan bir tanesidir. Hem başarılı işlemleri hem de işlem yaptığı kişilerden aldığı memnuniyet yorumları vardır. Bundan mütevellit işlem yaptıracak olan fakat karar veremeyen herkesin Medyum Saliha ile iletişime geçmesi tavsiye edilir. Medyum Saliha aşk konusunda karanfil büyüsünden olumlu sonuçlar alabilmektedir. Karanfil büyüsü kısa süre içerisinde olumlu bir şekilde etki gösteren kuvvetli büyülerin başında gelmektedir. Bu konuda da en iyi medyumlardan biri de Medyum Saliha’dır.

Karanfil Büyüsü Yapmak

Bu süreçte bir ritüel hakkında konuşmak imkansızdır. Tabii ki, etkili bir bağlanma büyüsünde, birçok farklı dua ve muska kombinasyonu ile oluşabilecek ayırt edici özellikler vardır. Ancak karanfil büyüsü etki oranları, işlemin tam olarak uygulanacağı çok büyük bir rol sahibidir. Tek bir işlemden bahsettiğimiz en etkili işlemlerden biridir, ancak bağlayıcı büyü oldukça büyük bir başlıktır ve düzinelerce farklı yöntemlerle birleştirilen bir işlemler zinciri olarak adlandırmak daha uygundur.

Etkili Karanfil Büyüsü

Elbette, etkili bağlanma büyülerinden sonra, çeşitli şekillerde belirtiler görebiliriz. Ama sizinle, toplumda karanfil büyüsü konusunda ortak olan en yaygın sorunlardan bahsedebiliriz. Bu büyü, hayal edebileceğiniz gibi, evini veya sevgilisini terk eden biri tarafından yapılmaktadır. Bu durumda, başarısızlık durumu acı vericidir.

İnsanlar ailelerini kurtarmak için uğraşırken, sanki bazıları özellikle onu ayırmaya çalışır. Aslında, bu gücün adı elbette sanki şeytan olarak görülmemelidir. Bunu yapanın insanlar olduğu bilinmelidir. Tabii ki, bunu başarısız olarak tanımlayan insanlar vardır, ancak bir nedenden dolayı medyumlara gidip herhangi bir manevi problemi en kısa sürede çözmek gerekir.

Karanfil Büyüsü İşlemi Nedir?

Karanfil büyüsü medyumların aşk büyüleri arasında kullandıkları büyüler arasında yer alıyor. Pek çok kişi tarafından yeterince bilinmemesinin nedeni nadir olarak uygulanan ancak gerçekleşmesi durumunda kesinlikle aşık edecek veya ettirecek büyü çeşidi olarak karşımıza çıkıyor. Bu büyüyü yapmak isteyen kişinin 41 adet karanfil toplaması ve 41 kere İhlas ve Nas surelerini okumasının ardından üç güne yayarak yakması gerekiyor. Medyum kişinin burada etkili olması ve büyü ortamında aşık edilecek kişinin fotoğrafının olması da büyünün daha hızlı tesir etmesi adına gerçekten de son derece öne çıkan niteliktir.

Yer verilen tüm bu niteliklerine dayanarak karanfil büyüsünün her halükarda son derece tesir düzeyi yüksek olan büyülerin arasındaki yerini korumaya devam ettiğini her halükarda dile getirmemiz gerekir. Bu sayede aşık olmak isteyen veya aşık etmek isteyen kişilerin kısa sürede hayallerine ulaşarak mutluluk yaşaması sağlanır. Bu da büyüyü yaptıran kişinin medyumla olan irtibatında mutlaka büyüye inanması ve medyum kişiye pozitif enerjiyi ne derecede sunabildiğini dile getirmesi adına önemlidir.

Yorum Yap

Yorum Yap