İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Büyü Açıklamaları
  3. Kaşık Büyüsü
Trendlerdeki Yazı

Kaşık Büyüsü

Kaşık büyüsü bilgilerini açıklıyoruz. İnsanlar daha çok kaybettikleri bir şeyi tekrar bulabilmek için çeşitli büyüler yaptırmaktadır. Kaşık büyüsü daha çok ayrılan çiftlerin tekrardan birleşmesi için tercih edilen bir büyü türüdür.

Kaşık Büyüsü

Kaşık büyüsü diğer adı bağlanma büyüsü olarak bilinmektedir. Medyum olarak yaptığımız kaşık büyüsü etkisini iki gün içerisinde göstermektedir. Etkili büyüler arasında yer almakta uygulama aşamasında kişilerin çoğunda korku ve titreme meydana geldiği için bazıları kaşık büyüsü işlemlerini yarıda bıraktıkları görülmektedir. Birçok büyüde yaptıran kişi sadece seyreder ve medyum olarak bizler yapılacak olan işlemleri yaparız.

Kaşık büyüsü yapılırken yaptıran kişinin de yapması gereken bazı işlemler bulunmaktadır. Ayrılan kişilerin birleşmesi için yapılan bir bağlanma büyüsüdür. Büyünün etkili olabilmesi için bir mezarın açılması ve kefen parçasının alınması, bu parça ile iki kaşığın yüz yüze ya da sırt sırta gelecek şekilde birbirine bağlanması gerekiyor. Bağlanan kaşıklar başkalarının bulamayacağı bir yere saklanır. Bu süreçte kaşık büyüsünün etkisini göstermesi beklenir.

Kaşık Büyüsünü Kimler Yapar?

Kaşık büyüleri için tecrübe ve bilgisi yüksek olan medyumlar yapmaktadır. Bizler kaşık büyüsü dahil tüm büyü çeşitlerini en etkili olacak şekilde yapmaktayız. Bazı büyü durumlarında yaptıran kişiler belirli bir dönem sıkıntılar yaşayabilir. Ancak büyünün gerçekleşmesi için beklemek zorundadırlar. Kaşık büyüsü kaşıklar saklı kaldığı süre boyunca etkisini gösterecektir. Kaşık büyüleri için iletişim numaralarımızı arayarak randevu alabilir ve bizleri ziyaret edebilirsiniz.

Kaşık Büyüsü Nedir?

Ayrılan çiftler üzerinde etkili olan kaşık büyüsü bağlanma büyüsü olarak da bilinmektedir. Özellikle boşanmanın ortada kalan çocukları etkilediği çiftler üzerinde kullanılabilecek olan kaşık büyüsü ile çocukların mutlu bir yuva da büyümesi sağlanır. Kısa sürede etki gösteren büyü dava aşamasında olmayan çiftler için iki gün içerisinde etki göstermektedir.

Kaşık Büyüsü Tesirini Nasıl Gösterir?

Özellikle medyum Saliha hoca gibi etkili birisinin elinden çıkan kaşık büyüsü tesir edeceği kişide belli başlı fizyolojik değişkliklere neden olur. Büyü tesir etmeye bağladığında kişide titremeler meydana gelir. Bu titremelere korkularda eşlik eder ve kaşık büyüsü kimi zaman yarattığı bu korkular yüzünden yarım bırakılır.

Kaşık Büyüsü Tarifi

Büyü, insanın elinden bir şey gelmediğinde, başvurduğu son çaredir. Çeşitli konularda, çeşitli büyüler bulunmaktadır ve her büyü farklı bir amaç için yapılır. Kaşık büyüsü de iki amaçla yapılır. Birini kendine âşık etmek ya da iki insanın birbirinden ayırmaktır. Bu tamamıyla birbirine zıt olan durumu aynı büyüde bulmak mümkündür. Ancak bu büyüyü kişi kendisi yapamaz. Ve bu büyüyü, yeterli ilme ve güce sahip olmayan kimseler yapamaz.

Kaşık büyüsü, etkisi ve yapılış amacıyla oldukça kuvvetli bir büyüdür. Hem âşık etme hem de ayırma amacıyla yapılır. Hem yuva kurma, âşık etme, birbirine bağlama hem de yuva yıkma, aşkı bitirme ve birinden ayırma gücü olan kaşık büyüsü sadece bilgi ve manevi güç sahibi kimseler tarafından yapılabilir. Diğer birçok büyü, büyü bozma ve dua işlemlerinde olduğu gibi kaşık büyüsünü de en iyi uygulayan kişi Medyum Saliha’dır. Medyum Saliha, kaşık büyüsü çok kez başarılı bir şekilde uygulamış ve talep edenlerin isteklerine ulaşmasını sağlamıştır.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. Aslen Çanakkaleliyim ve her yaz tatil için memlekete gidiyoruz. Hazine avcılığı yapıyorum. Tarama yaptığım bölgede birçok işaret var ama bir türlü sonuca ulaşamıyorum. Kaşık büyüsü bu konuda bana yardımcı olur mu?

  2. Geçen sene bir kese altınım evin içinde kayboldu. Daha doğrusu çalındı diyelim. Fakat bunu yapan muhakkak bizim aileden biri. Kaşık büyüsü yaptırarak bunu kimin çaldığını öğrenmemiz mümkün müdür?