1. Ana Sayfa
  2. Büyüler
  3. Kaşık Büyüsü
Trendlerdeki Yazı

Kaşık Büyüsü

Kaşık büyüsü bilgilerini açıklıyoruz. İnsanlar daha çok kaybettikleri bir şeyi tekrar bulabilmek için çeşitli büyüler yaptırmaktadır. Kaşık büyüsü daha çok ayrılan çiftlerin tekrardan birleşmesi için tercih edilen bir büyü türüdür.

kaşık büyüsü

Kaşık büyüsü diğer adı bağlanma büyüsü olarak bilinmektedir. Medyum olarak yaptığımız kaşık büyüsü etkisini iki gün içerisinde göstermektedir. Etkili büyüler arasında yer almakta uygulama aşamasında kişilerin çoğunda korku ve titreme meydana geldiği için bazıları kaşık büyüsü işlemlerini yarıda bıraktıkları görülmektedir.

Birçok büyüde yaptıran kişi sadece seyreder ve medyum olarak bizler yapılacak olan işlemleri yaparız. Kaşık büyüsü yapılırken yaptıran kişinin de yapması gereken bazı işlemler bulunmaktadır. Ayrılan kişilerin birleşmesi için yapılan bir bağlanma büyüsüdür.

Büyünün etkili olabilmesi için bir mezarın açılması ve kefen parçasının alınması, bu parça ile iki kaşığın yüz yüze ya da sırt sırta gelecek şekilde birbirine bağlanması gerekiyor. Bağlanan kaşıklar başkalarının bulamayacağı bir yere saklanır. Bu süreçte kaşık büyüsünün etkisini göstermesi beklenir.

Kaşık Büyüsünü Kimler Yapar?

Kaşık büyüleri için tecrübe ve bilgisi yüksek olan medyumlar yapmaktadır. Bizler kaşık büyüsü dahil tüm büyü çeşitlerini en etkili olacak şekilde yapmaktayız. Bazı büyü durumlarında yaptıran kişiler belirli bir dönem sıkıntılar yaşayabilir.

Ancak büyünün gerçekleşmesi için beklemek zorundadırlar. Kaşık büyüsü kaşıklar saklı kaldığı süre boyunca etkisini gösterecektir. Kaşık büyüleri için iletişim numaralarımızı arayarak randevu alabilir ve bizleri ziyaret edebilirsiniz.

Kaşık Büyüsü Nedir?

Ayrılan çiftler üzerinde etkili olan kaşık büyüsü bağlanma büyüsü olarak da bilinmektedir. Özellikle boşanmanın ortada kalan çocukları etkilediği çiftler üzerinde kullanılabilecek olan kaşık büyüsü ile çocukların mutlu bir yuva da büyümesi sağlanır. Kısa sürede etki gösteren büyü dava aşamasında olmayan çiftler için iki gün içerisinde etki göstermektedir.

Kaşık Büyüsü Tesiri

Özellikle medyum Saliha hoca gibi etkili birisinin elinden çıkan kaşık büyüsü tesir edeceği kişide belli başlı fizyolojik değişkliklere neden olur. Büyü tesir etmeye bağladığında kişide titremeler meydana gelir. Bu titremelere korkularda eşlik eder ve kaşık büyüsü kimi zaman yarattığı bu korkular yüzünden yarım bırakılır.

Kaşık Büyüsü Tarifi

Büyü, insanın elinden bir şey gelmediğinde, başvurduğu son çaredir. Çeşitli konularda, çeşitli büyüler bulunmaktadır ve her büyü farklı bir amaç için yapılır. Kaşık büyüsü de iki amaçla yapılır. Birini kendine âşık etmek ya da iki insanın birbirinden ayırmaktır. Bu tamamıyla birbirine zıt olan durumu aynı büyüde bulmak mümkündür. Ancak bu büyüyü kişi kendisi yapamaz.

Ve bu büyüyü, yeterli ilme ve güce sahip olmayan kimseler yapamaz. Kaşık büyüsü, etkisi ve yapılış amacıyla oldukça kuvvetli bir büyüdür. Hem âşık etme hem de ayırma amacıyla yapılır. Hem yuva kurma, âşık etme, birbirine bağlama hem de yuva yıkma, aşkı bitirme ve birinden ayırma gücü olan kaşık büyüsü sadece bilgi ve manevi güç sahibi kimseler tarafından yapılabilir.

Diğer birçok büyü, büyü bozma ve dua işlemlerinde olduğu gibi kaşık büyüsünü de en iyi uygulayan kişi Medyum Saliha’dır. Medyum Saliha, kaşık büyüsü çok kez başarılı bir şekilde uygulamış ve talep edenlerin isteklerine ulaşmasını sağlamıştır. Özellikle internette sihirli kaşıklarla ilgili pek çok bilgi bulabilirsiniz. Ancak doğruluk biraz şüpheli olabilir. Herkes bu süreç hakkında bir şeyler iletmeye çalıştı, ancak tüm detaylar farklı olmalıdır.

Neden Kaşık Büyüsü?

Kaşık Büyüsü, başka yol olmadığından emin olduktan sonra yapılmalıdır. Her ne kadar bu genellikle kadınlar tarafından kullanılan bir yöntem olsa da şimdi kadınlar veya erkekler olsun, tüm bilim adamları tarafından uygulanabilir. Kaşık büyüsü söz konusu olduğunda, birçok neden sayılabilir. Tahta kaşıkların yakını süsledikleri, resimde gördüğünüz gibi, insanları bir araya getirmek için kullanılır. Bununla birlikte, kaşıklardan biri baş aşağı kullanılırsa, ayırma işlemi gerçekleştirilir. Kaşık Büyüsü işlevi bittiğinde, çok yetkin ve sakin bir ortamda olmalısınız.

Kaşık Sihrini Kim Yapar?

Kaşık büyüsünün türlerini tecrübe ve bilgiyle medyumlar yapar. Sahte büyü de dahil olmak üzere her türlü büyüyü en etkili şekilde Medyum Saliha yapmaktadır. Bazı sihir durumlarında, belli bir sıkıntı dönemi geçiren insanlar. Ama sihir gerçekleşene kadar beklemeliler. Kaşık gizli kalırken kaşık büyüsü etkisini gösterecektir. Sahte büyüler için iletişim numaralarımızı ziyaret ederek ve bizi ziyaret ederek randevu alabilirsiniz.

Kaşıkla Yapılan Büyüler

Kaşık büyüsü, çok kısa sürede etkilerinden dolayı, diğer ayırma ve soğutma büyülerinden daha popülerdir. Bir günde tüm aşamalarda gerçekleştirilen sahte sihir, 11. günün tamamlandığında erkekler ve kadınlar üzerinde güçlü bir etkiye sahiptir. Benzer şekilde, arkadaşlar ve insanların aileleri bu ayrılığı kabul eder.

Kaşık Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Bu etkiler çok ciddi olacaktır. Acı çekmekten kaçınmak için gözaltı iyi olmalı ve maruz kalan kişi her zaman en az bir kişiye sahip olmalıdır. Kaşık Büyüsü etkisi altında olan bir kişinin birkaç gün içinde baş dönmesi ve mide bulantısı gibi fiziksel durumlarla karşılaşması mümkündür.

Kaşık büyüsü, adından da anlaşılacağı gibi bir kaşıkla yapılır ve kişinin adı, muskalar arasındaki tahta kaşıklara yazılmalıdır. Bu arada, diğer dualar ve çağrılar yerine yazılmalıdır. Tahta kaşıkların birbirine bağlanma şekli sihrin amacını gösterir. Yan yana, arka arkaya, yüz yüze gibi farklılıklar sürecin yönü hakkında bilgi sağlar. Doğru uygulanmış bir kaşığın etkisi bir hafta içinde başlayacaktır.

Daha açık bir ifadeyle, hafta boyunca, gözleriniz ufuklara batıncaya kadar görebildiğiniz etkileri görüp görebilecek, özlem ve sevgi ile kalbinize vurabilecek ve Facebook ve Twitter gibi günümüzün sosyal platformlarında engeller varsa görebileceksiniz.

Kaşık Büyüsünün Sonuçları

Kaşık büyüsü tahta kaşıklar yardımı ile yapılan etkili bir tür büyüdür. Bu büyünün yapılmak istenmesindeki temel neden; iki kişiyi birbirine bağlama isteğidir. Çoğu zaman bu istek ile yapılmak istense de bazen de iki kişiyi birbirinden ayırmak için de yapılabilir. Aşk büyüsü yaptıranlar ya da bu büyünün etkisi altında olan kişiler kaşık büyüsünün sonuçları nedir diye sorabilir.

Kaşık büyüsünün en etkili sonucu birbirini seven 2 insanın ayrılmasıdır. Bu zarar odaklı bir büyü olmak ile birlikte kötü bir niyete dayanır. Kaşık büyüsünü etkisinde olan kişiler; ciddi bir halsizlik ile başa çıkmaya çalışırlar.

Kaşık büyüsünün sonuçları eğer her şey doğru bir şekilde yapıldıysa 1 hafta içinde kendisini gösterecektir. Sonuçları oldukça etkili ve kalıcıdır. Eğer bir insan sevdiğinden karşılık bulamıyorsa, gerçek anlamda bir aşk çıkmazının içerisinde ise bu büyüyü yaptırmak isteyebilir. Ya da bunun tam tersine evinde huzursuzluk ve eşi ile anlaşmazlık içinde olan bir kişi de yaptırabilir. Amaç ne olursa olsun sonuçları oldukça etkilidir.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. 10 ay önce

    Aslen Çanakkaleliyim ve her yaz tatil için memlekete gidiyoruz. Hazine avcılığı yapıyorum. Tarama yaptığım bölgede birçok işaret var ama bir türlü sonuca ulaşamıyorum. Kaşık büyüsü bu konuda bana yardımcı olur mu?

  2. Geçen sene bir kese altınım evin içinde kayboldu. Daha doğrusu çalındı diyelim. Fakat bunu yapan muhakkak bizim aileden biri. Kaşık büyüsü yaptırarak bunu kimin çaldığını öğrenmemiz mümkün müdür?