1. Ana Sayfa
  2. Dualar
  3. Kazanç Duası

Kazanç Duası

Kazanç duası hakkında tüm merak ettiklerinizi sizin için derledik. Kazanç duası nedir? Kazanç duası nasıl yapılır? Kuran’da geçen kazanç duaları nelerdir? Kazanç duası kaç kere okunur? Bunlar ve bunların benzeri sorular ile Medyum Saliha Hoca’ya sıkça danışan kişilere hocamızın verdiği cevapları yazımızda bulabilirsiniz.

Kazanç Duası

Kazanç duası birçok farklı amaç için okunabilen ender dualardan bir tanesi olarak geçmektedir. İnsanların bereketli ve bol kazançlı işler yapmak istemeleri son derece normaldir. Her ticaret ehli ve her gelir sahibi kimse daha çok rızık sahibi olmak için kendince kazanç duası yapmaktadır. Medyum Saliha Hoca, kendisine sıkça danışılan kazanç duasının hak olduğunu vurgulamaktadır. Kazanç duası hem Kuran’da geçen bazı ayetler ile hem de kadim kültürlerin içinden süzülüp günümüze kalan sırlı dualar ile yapılabilir. Birçok kimse gerek kriz zamanlarında gerekse de işlerini daha iyi bir yere getirmek için zaman zaman kazanç duaları ve bereket duaları adını verdiğimiz birtakım işlemler istemektedir.

Medyum Saliha Hanım, hazırladığı vefk ve kazanç duaları ile bu istekleri yerine getirmeye çalışmaktadır. Kuran bizlere Vakıa suresi, Necm suresi ve Maide suresi gibi surelerinin ayetleri içinde kazanç duası dediğimiz müjdeler sunmaktadır. Bilindiği üzere Kuran bir şifa kitabıdır. Ondan dolayı da doğru ayetler doğru sayıda ve belirli bir düzende okunursa bundan fayda görmek mümkündür. Bazen de kazanç ve bereket kesilsin diye kıskanç kişilerin yaptırdığı kara büyü gibi işlemler yüzünden kısmetiniz kapanabilir ve işleriniz yolunda gitmeyebilir. Sancak gerek Hadis kaynaklarında geçen gerekse de kadim kaynaklardan bizlere aktarılar sırlı dualar sayesinde işlerinizin açılabilmesi mümkündür. Medyum Saliha, kazanç duası için kendisine danışan bir çok kimseye faydalı olacak çözümler sunmaktadır. Kazanç duası özellikle dua tarifleri açısından doğru uygulandığında çok güzel sonuçlar vermektedir.

Müşteri Yağdıran Dua

İnsanoğlu her işinde bereket ve bolluk olmasını ister. Bu en çok ta ticaret gibi zorlu ve emek isteyen ve bol riskleri olan alanlarda daha büyük bir gayedir. Bundan dolayı da bir çok tüccar ve iş insanlarımız müşteri yağdıran dua adını da verdikleri bereket duaları ile işlerinin bollaşmasını sağlamaya çalışmaktadırlar. Ancak şu da bilinen bir gerçektir ki her dua eden bundan sonuç alamamaktadır.

Bu sebeple Medyum Saliha Hoca gibi başarılı medyumlar müşteri yağdıran dua konusunda insanlara çözümler sunabilmektedir. Bunların bazıları Kuran ayetleri ile, bazıları sırlı dualar ile bazıları türlü havas işlemleri ile bazıları da tılsımlar ile mümkün olmaktadır. Her koşulda müşteri yağdıran dua olarak anılan bu işlemler bilinçli ve belirtilen sayılara ve yapılış şekillerine riayet edilerek uygulanması gereken özel dualar olarak bilinir.

Müşteri Getiren Dualar

Müşteri yağdıran ve bolluk bereket duası olarak da bilinen bu dualar farklı surelerde bulunan ayetlerin ardı ardına belirlenen sayılarda okunması ile de hazırlanabilmektedir. Medyum Saliha’da bu sırlı dualar ile sizlerin dükkanlarınıza ve işlerinize müşteri yağmasını sağlamaya çalışan alimlerden biridir. İnsanlar kalkındıkça toplum da kalkınacak ve bu zincirin bir halkasının zarar görmesi çok kişiye dokunacaktır.

Bu sebeple müşteri yağdıran dua olarak ifade edilen dualar hocamızın talimatı ve bildirdiği şekilde uygulanırsa çok temiz sonuçlar alınabilmektedir. Medyumlar ile yapacağınız çalışmalarda gerek büyü bozma konuları olsun gerekse de kazanç duası gibi dualar olsun sayılara riayet etmelisiniz. Ne bir fazla ne bir eksik yapmak doğru değildir. Kazanç duaları bereket anahtarı gibidir. Bu dualar doğru uygulandığında müşteri yağdıran dua adını neden aldığı daha net şekilde anlaşılacaktır. Sizler de müşteri yağdıran dualar hakkında hocamız ile bağlantı kurabilirsiniz.

Müşteri Getirme Duası

Medyum Saliha Hoca, günümüzde bilgiye erişimin çok kolay olduğunu ancak çok fazla da yanlış ve kirli bilgi olduğunu ifade etmektedir. Örneğin dükkanı için ve mallarını satabilmek için müşteri getirme duası adında sırlı dualar ve vefklerden yararlanmak isteyen kişilerin yanıltılması çok kolaylaşmıştır. Halbuki müşteri getirme duası ya da kazanç duası adına ne derseniz deyin bunlar havas ilmi ve bir çok gizli ilim ile kişiye özel olarak hazırlanabilen dualardır. Müşteri getirme duası gibi işlemler sayesinde satışlarınız arttığı gibi kazancınızın da bereketlenmesi artacaktır.

Bunun en büyük örneği de bazen çok mal satılsa bile kazançtan bir türlü faydalanamamaktır. Bu bereketsizliktir. Böyle durumlarda rızık kesme büyüsü gibi kara büyü yöntemleri ile sizlere efsunlar yapılmış olabilir. İş yerlerinize yapılan bu büyüler sebebiyle işleriniz yolunda gitmiyor olabilir. Medyum Saliha evvela sizlerin bu konularda yardımcısı olmakta ve büyü bozma ilmi sayesinde sizleri bu belalardan kurtarmaktadır. Ardından da büyü olsa da olmasa da müşteri getirme duası olarak bilinen bazı ayetlerin ve sırlı dualar olarak bilinen tılsımların da içinde yer aldığı duaları sizler için hazırlamaktadır.

Bazen karınca duası ve bereket duası olarak da anılan duaların da sizler için belirlenen zamanlarda belirlenen sayıda okunması sizler için faydalı olacaktır. Müşteri getirme duası özünde sizlerin kazancını arttıracak, müşterilerini çoğaltacak ve rızkını bereketlendirecek çok özel dualar olarak da anılmaktadırlar. En iyi medyumlar tarafından hazırlanan müşteri getirme duası tarife uygun olarak ve sabırla uygulandığı takdirde kesin sonuçlar verebilen dualardır. Medyum Saliha Hocamız bu güne kadar yüzlerce danışanına müşteri getirme duaları konusunda hizmet vermiş ve çok güzel sonuçlar almış medyumlardan birisi olarak biliniyor.

Yorum Yap

Yorum Yap