İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Büyü Açıklamaları
  3. Kendine Nasıl Aşık Edersin?

Kendine Nasıl Aşık Edersin?

Bir erkeği kendine nasıl aşık edersin suallerine yanıt vermek için bu makaleyi hazırladık. ‘Neden ben değil?’ sorusunun yanıtı niteliğinde olan bir erkeği kendine nasıl aşık edersin sorusu aslında en kısa yoldan aşk büyüsü ile cavaplanabilir.

Kendine Nasıl Aşık Edersin?

Bir erkeği kendine nasıl aşık edersin diye soranların detaylıca incelemesinde yarar var. Aşk büyüleri bir ço dönemde kullanılmıştır ve oldukça da başarılı sonuçlar elde edilmiştir. Eski imparatorluklarda özellikle Çinli Prenseslerin ülkelerini korumak adına çok sık kullandıkları aşk büyüleri ile kadınlar istedikleri amaçlarına ulaşmaktadırlar.

Aşk büyüsü çok eski dönemlere dayanan bir büyü çeşidi olduğu için bir çok farklı türü bulunmaktadır. Bağlanma büyüsü, şirinlik büyüsü,  canbar büyüsü gibi bir çok farklı versiyonu bulunmaktadır. Bu büyülerden birisi kullanarak sevdiği erkeğe kavuşmak isteyen birisi bir erkeği kendine nasıl aşık edersin sorunun cevabını en yakın dönemde o kişi ile evlenerek alabilmektedir.

Bir Erkeği Kendine Nasıl Aşık Edersin?

Aşk büyüsünün etkisi geçici değildir. Kişi bir erkeği kendisine aşık etmek için kullandığı büyü ile bir ömür boyu mutlu bir evlilik geçirebilir. Ancak burada önemli olan yapılan büyünün fark edilmemesidir. Evlenmek istediğiniz kişinin ailesi sizi istemiyor ise ve büyüyü fark ettiyse bunu bozdurmak için bir hocada yardım alabilir. Ancak siz medyum Saliha hoca gibi gerçek ilim ehli bir isimden yardım aldığınız takdirde karşı taraf hangi hocadan yardım alırsa alsın büyü bozulmaz. Medyum Saliha hocanın yaptığı büyüleri ancak ve ancak kendisi bozabilir. Bu yüzden yukarıda bahsi geçen bir erkeği kendine nasıl aşık edersin sorusunu soran bir çok danışan cevabını Saliha hocadan almıştır.

Bir Kişiyi Kendine Aşık Etmek

Sizde kendinize bu soruyu soruyorsanız medyum Saliha’dan yardım alabilirsiniz. Çünkü her aşk büyüsü herkes için uygun olmayabilir.Örneğin şirinlik büyüsü karşı tarafa kadının karakterini sevdirir ancak güzellik büyüsü etki etmek istenilen erkeğe kadını güzel ve alımlı gösterir. Eşi ile aşk evliliği değil aileler yüzünden evlillik yapmış bir kadın ise muhabbet büyüsü kullanarak eşinin kendisini sevmesini ve kendisine aşık olmasıbı sağlayabilir. Bu yüzden içinde bulunduğunuz duruma uygun bir büyü yaptırmanız gerekebilir. Örneğin bir erkeği kendine nasıl aşık edersin sorusu için kimi zaman ayırma büyüsü kullanmak gerekir. Kişi şu an birlikte olduğu kişi ile ayrıldığı takdirde belki de aşk büyüsüne gerek kalmadan sizi seveek ve size aşık olacaktır. Ancak bazı durumlarda hem ayırma büyüsü hem de aşk büyüsü kullanmak gerekebilir.

Erkeği Kendine Çekme Yolları

Bu noktada büyüyü talep ettiğiniz kişi ile ne kadar sıklıkla görüştüğünüx önem taşır. Örneğin zaten sizinle sürekli görüşen birisi ise büyü hemen tesir etmeye başlayacaktır. Ancak bir erkeği nasıl kendine aşık edersin sorusunu sorduğunuz kişi daha sizin varlığınızdan bile haberdar değil ise önce kader yolunda sizi bulacağı yolların açılmasını beklemeniz gerekmektedir. Bu yollar ise sizin çabanız ve büyünün etkisi ile kısa sürede birbirini bulacaktır.

Aşk büyüsünün etki etmesi için ayrıca büyüyü talep eden kişinin büyüye inanması gerekir ve sabır ile beklemesi gerekir. Ancak nihayetinden kader yolları birleştirir ve süreç daha hızlı ilerleyerek erkek kadına alık olur ve duygularını açıklar. Böylece kadın istediği erkeğe kavuşarak mutlu bir evliliğe adım atabilir.

Yorum Yap

Yorum Yap