1. Ana Sayfa
 2. Büyüler
 3. Kilit Büyüsü
Trendlerdeki Yazı

Kilit Büyüsü

Kilit büyüsü işlemlerini anlatıyoruz. İnsanların hayatında sevgi ve aşk hep vazgeçilmez olmuştur. İşte bu sebepten dolayı insanlar hep sevmek ve hep sevilmek isterler. Ancak bazen her şey istedikleri gibi gitmez. Bazen sevilmeyebilir ve bu durumdan çok rahatsız olabilirler.

kilit büyüsü

Kilit büyüsü mevcut büyüler içinde kuvvetli bir büyüdür. Sevilmek her insana mutluluk ve huzur verici bir histir. Bu hissi yaşayamayan insanlar sevdikleri kişinin de kendilerini sevsin diye bir takım yollara başvurabilir ve denerler.

Bu yollardan biri olan büyü yapmak sonuçları itibariyle mutlu edebiliyor. Ben de size bu büyülerden sevdirmek ve aşık etmek anlamlarına gelen ve bu yolda kullanılan kilit büyüsü hakkında açıklamalar yapacağım.

Söz konusu büyü olan kilit büyüsü etkili sonuçları ve etkileri sebebiyle çokça tercih edilen bir büyüdür. Sevgi, aşk alanlarında daha sık kullanılan bu kilit büyüsü ile sevilmeyenler istedikleri kişi ile yakınlık kurabilirler. Bu büyüyü yapan medyum işinde uzman olmalıdır aksi takdirde çok etkili bir büyü olan kilit büyüsü zararlı olabilir.

Kilit Büyüleri Nelerdir?

Bu kilit büyüsü sizin sevdiklerinize, ailenize, eşinize karşı yapılabilir. Eşim benden başkasını görmesin hep beni sevsin istiyorsanız bu büyü ile kolaylıkla bunu başarabilirsiniz. Ancak belirttiğim gibi bu büyünün kesinlikle uzman medyumlara yaptırılması gerekmektedir. Çünkü etkileri ve sonuçları çok sağlam bir büyüdür. Sevdiklerinizin gözü sizden başkasını görmesin ve sizlerin olsun istiyorsanız iletişim numaramla benimle iletişime geçebilir ve istediğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sevenin sevdiğine kavuşması için en etkili büyü olarak bilinen kilit büyüsü ailelerin birbirlerine sıkı sıkıya kenetlenmeleri için de kullanılabilir. Bu büyü ile etkisi yüksek bir büyü olduğu için doğru yapılmadı takdirde ya da eksik yapıldığı takdirde yan etkileri de kuvvetli olan bir büyüdür. Bu yüzden kilit büyüsü medyum Saliha hoca gibi uzman bir el tarafından yapılmalıdır?

Kilit Büyülerinin Etkileri

Sorun yaratan konu her ne olursa olsun aile bireylerinin birbirlerine kenetlenmesini sağlar. Ayrıca kilit büyüsü ile evine bağlı olmayan eşler eşinin değerini bilmeye başlar ve onun yanıdan ayrılmak istemez. Aynı şekilde gençlik dönemlerinde evlerinden kopuk olan çocuklarda evlerine bağlı hale gelirler.

Kilit Büyüsü ile Ayırma

Kilit büyüsü işinin ehli insanlar tarafından yapılması gereken bir büyü olduğu için bu konuda en güvenilir adres Medyum Saliha oluyor. Sevdiğiniz kişi tarafından beklediğiniz sevgiyi göremiyorsanız bu büyü sizin için de doğru seçene olabilir. Kilit büyüsünü platonik sevenler kullanabildiği gibi evli, nişanlı kişilerde kullanabilirler. Bu konuda en detaylı bilgiye sahip olmak için Medyum Saliha size yardımcı olacaktır. Medyum Saliha yola sizi dinleyerek başlar. Derdiniz ve istediğinizi tam olarak doğru biçimde anladıktan sonra izlemeniz gereken yolu en sağlıklı biçimde çizer. Bu konuda sık sık size bilgi vererek sizin süreçten haberdar olmanızı sağlar. Kilit büyüsü etkileri bakımından oldukça köklü ve kalıcı etkiler barındırdığı için dikkatli olunması gereken bir büyüdür. Bunun bilincinde olarak gerçekten profesyonel kişilerle çalışmanız sizin için ve büyünün etkili olması için önemlidir. Piyasada, internette bu konuda çok fazla yanlış ve hatalı bilgi barındığı için Medyum Saliha gibi işinde tecrübeli biri ile çalışmanız etkili ve olumlu sonuçlar alabilmeniz için önemlidir.

Kilit Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kilit büyüsü çok kuvvetli bir bağlama büyüsüdür. Bu büyü ile eşler evlerine bağlanabilir, çocuklar ailelerine bağlanabilir ya da işinden memnun olmayanlar işlerine bağlanabilir. Niyete göre inşa edilen bir bağlama büyüsü olarak bilinir.

Aşk Büyüsü ile Kilit Büyüleri

Kilit büyüsü aynı zamanda en etkili aşk büyüsü olarak bilinmektedir. Bu yüzden medyum Saliha evine ve eşine sadık olmayan eşler için çok sık yaptığı bir büyü olduğunu belirtmektedir. Bu yüzden sevgilisinin, sözlüsünün, nişanlısının ya da eşinin çapkınlığından bıkan kadınların çok sık talep ettikleri bu büyü ile kadınlar aldatılma tehlikesinden emin olmaktadırlar.  En Etkili aşk büyüsü olarak bilinen kilit büyüsü ile kadınlar eşlerinin yanlarından ayrılmadıklarına şahit olmaktadır ve sürekli olarak birlikte hareket etmektedirler.

Medyum Saliha kilit büyüsünün en etkili aşk büyüsü olarak kullanılmasının aynı zamanda büyü tesiri altında olan kişinin her durum ve olay karşısında sevdiğinin yanında olmasını sağladığını belirtmektedir. Böylece büyüyü talep eden kişi ne yaşarsa yaşasın ya da eşine ne söylerse söylesin eşi onu terk etmeyecektir ve başkalarını tercih etmek yerine hem eşini tercih edecektir. Kayınvalidesi ve eşinin ailesi ile sorunları olan kadınların en sık talep ettikleri büyü olan kilit büyüsü böylece adamın iki arada bir derede kalmasını engellemektedir. Adam tarafını belli ederek her zaman eşinin yanında yer almaktadır.

Kilit Büyüsü Uzmanları

Kilit büyüsü bir kişiye birisini bağlamak ya da bir alışkanlığı bağlamak için yapılır. Oldukça etkili olan bu kilit büyüsü ismini ritüel içerisinde kilit kullanıldığı için oradan almıştır. Kilit büyüsü ile amaç bir kişiye birisini ya da bir özelliği, alışkanlığı bağlamaktır. Örneğin kilit büyüsü ile hedef kişiyi birisine kör kütük aşıkta olabilir, hedef kişiyi kumar oynamak gibi kötü bir alışkanlık elde edebilir.

Kilit Büyüsü Tesiri

Kilit büyüsü hedef kişiye büyüyü talep eden kişi ne istiyorsa onu yaptırır. Örneğin anne evladının ders çalışma sorunu olduğunu düşünüyorsa kilit büyüsü ile evladının ders çalışma alışkanlığı edinmesini sağlayabilir. Aynı şekilde şansının ve talihinin kötü gittiğini düşünenler kendileri için kilit büyüsü isteyerek şanslarının ve bahtlarının iyi enerjiye bağlanmasını sağlayabilirler. Kilit büyüsü ile sadece ak büyüler değil aynı zamanda da kara büyülerde yapılabilir. Kara büyü olarak yapıldığında ise kişiler kötü alışkanlık edinirler. Psikolojik sorunlara müptela olurlar ya da fiziksel hastalıklardan kurtulamazlar. Sürekli yemek yeme sorunu olduğunu düşünenler üzerlerinde kilit büyüsü olup olmadığına baktırabilirler.

Kilit büyüsü kara büyü olarak yapıldığı takdirde etkilerini ufak uak göstermeye başlar. ‘Bir kereden birşey olmaz’ ifadesi kilit büyüsünün en tehlikeli silahıdır. Kilit büyüsü ile bir kere kötü alışkanlığı deneyen birisi ardından kötü alışkanlığın müptelası olmaya başlar. Kilit büyüsü kara büyü olarak yapıldığı takdirde ufak ufak başlayan etkiler çevren gelen uyarılara karşı hedef kişinin kendisini kapatması ile etkilerini sürdürmeye devam eder. Ayrıca bu kişiler tedavi bile görseler, ilaç bile kullanmaya başlasalar da fayda göremezler. Kilit büyüsü tesiri altında olan kişiler için fiziksel ve psikolojik hiç bir müdahale yapılamaz. Bu yüzden kilit büyüsünün ortaya çıkardığı sorunlar ancak büyünün bozulması ile ortadan kalkar. Daha önce hiç bir uzmanın ve doktorun çözüm bulamadığı sorunlar kilit büyüsü bozulması ile birden bire ortadan kalkarlar. Bu yüzden bırakamadıkları alışkanlıklarının olduklarını düşünenler bir medyumdan yardım almalıdırlar.

Kilit Büyüsü Bozma

Bazen insanlar birini çok severken aynı sevgiyi karşı taraftan göremezler. Bunun sonucunda çok üzülüp ne yapmaları gerektiğini düşünen bazı insanlar büyü yoluna başvururlar. Bazen sizler de bu büyünün etkisi altına girerek normalde yapmadığınız şeyleri yapabilir, normal şartlarda aşık olmayacağınız bir kişiye aşık olup bağlanabilirsiniz. Zaten insanların büyüleri tercih ederken en çok başvurma sebepleri aşk konusu olmaktadır. Size aşık olmuş ve aşkına karşılık bulamamış kimseler size kilit büyüsü yapabilir.

Kilit büyüsü yüzünden o kişiye sıkı sıkı bağlanacak ve onsuz bir gün bile yaşamak istemeyeceksiniz. Onun sözünden çıkmayarak, onun izni olmadan bir şey yapmak sizin için imkansız hale gelebilir. Bunu genelde büyüye maruz kalan kişiden ziyade büyüye maruz kalan kişinin tanıdıkları fark eder. Kilit büyüsü yaptırması zor büyülerden bir tanesidir. Kilit büyüsü bozma ise en az yaptırmak kadar zordur. Bunun için iyi bir medyum bularak işinizi görebilir bu büyünün etkisinden çıkabilirsiniz. Fakat medyum seçimi yaparken dikkatli olmalı her medyuma güvenmemelisiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (4)

 1. 10 ay önce

  Kilit büyüsü yaptırmak istiyorum fakat bu büyüyü kendim için değil de bir başkası adına yaptırmak istiyorum. Bu mümkün müdür? Yoksa o kişininde illaki gelmesi mi gerekiyor. Dönüş yaparsanız çok memnun olurum. Saygılarımı sunuyorum.

 2. Sanırım benim tam da aradığım büyü bu… Kilit büyüsü ile ilgili sizlerden detaylı bilgi rica edebilir miyim? Bir de Çankırı’da oturuyorum. Sanırım siz de İstanbul’dasınız. Acaba oraya gelmeden de bu büyüyü yaptırabilir miyim?

 3. Kilit büyüsü çok meşhurdur. Özellikle evlenmek isteyenlerin kullandığı bir büyü tipidir. Fakat hocam bu büyünün belli bir süresi var mıdır? Eğer büyü etkisini kaybederse, çiftler arasında sorun olabilir diye düşündüm.

  • Medyum Saliha
   10 ay önce

   Merhaba Şule kardeşim. Kilit büyüsü işlemlerinin belli bir süresi yoktur. Ben uzun süredir Büyü bozma ve diğer büyü türleri hakkında bilgiler vermeye gayret ediyorum. Kilit büyüleri yapma ve her şekilde bozma konusunda da bilgiler vermeye devam edeceğim. Hayırlı günler dilerim.