1. Ana Sayfa
  2. Büyüler
  3. Kiriş Büyüsü

Kiriş Büyüsü

Kiriş büyüsü nedir? Kiriş büyüsü kimlere yapılır? Kiriş büyüleri ne kadar etkilidir? Kiriş büyüsü konusunda anlatılanlar doğrumudur? Kiriş büyüsü belirtileri nelerdir? Medyum Saliha Hoca sizler için tüm bu sorulara cevap verdir. Medyum Saliha Hanım’ın ifadeleri ile kiriş büyüsü hakkında tüm bilinmeyenler yazımızda sizlerle.

Kiriş Büyüsü

Kiriş büyüsü binlerce çeşit büyü içerisinde en etkili olan aşk büyüleri arasında yer alıyor. En çok da bağlama büyüsü maksadıyla hazırlanan kiriş büyüsü işlemi bilinen en tesirli büyüler içinde kendisine yer açıyor. Medyum Saliha Hoca her yıl binlerce kişinin kiriş büyüsü işlemi yaptırmak için kendisine başvurduğu medyumlardan biridir. Kiriş büyüsü daha çok kiriş ipi büyüsü olarak da bilinir. Kiriş ipi büyüsü olarak bilinmesinin nedenlerinden birisi de bu özel büyü işleminin yapımında yay kirişi kullanılmasıdır. Kiriş büyüsü hakkında araştırmalar yapıldığında görülmektedir ki toplum içinde ve bu büyü hakkında yanlış ifadeleri olan insanların varlığı nettir. Çünkü kiriş büyüsü ya da başka bir büyü yapılırken özel hesaplamalar yapılmakta, kişinin doğum tarihi ve ismi ile alakalı birçok ebcet hesabı benzeri işlemler uygulanmaktadır.

Kiriş büyüsü nedir?

Medyum Saliha Hanım her ne koşulda olursa olsun kiriş büyüsü hakkında oldukça yetenekli olarak ifade edilen medyumlar arasında kendisine yer bulmuştur. Özellikle de yapılan hesaplar sonucunda kara büyü olarak tasarlanabilen bu eşsiz büyü sayesinde evlilikler kurtulmakta insanlar eşlerinin kıymetini daha iyi anlayabilmektedir. Kiriş büyüsü sayesinde birçok hayat kurtulmuş ve insanlar yaptıkları hatalardan dönerek kendilerine eşleri ya da sevgilileri ile yeni bir sayfa açmışlardır. Medyum Saliha’da tüm bunları göz önüne alarak kiriş büyüsü işlemi yaptırmak isteyenlere özel seanslar uygulamakta ve bunlardan dolayı da birçok kişi kiriş büyüsü yapmanın faydaları ile tanışmaktadır.

Kiriş büyüsü neden yapılır?

Kiriş büyüsü neden yapılır sorusu sıklıkla sorulmaktadır. Medyum Saliha Hoca adından da anlaşılacağı üzere kiriş büyüsü işlemlerinde kiriş ipi kullanıldığını belirtmektedir. Kiriş ipi de klasik ok ve yay sanatında kullanılan ve yayı gergin tutmaya yarayan materyal olarak biliniyor. Çok damarlı yapısı sayesinde de kiriş büyüsü için kullanıma en uygun iptir. Kiriş büyüsü neden yapılır sorunsuna materyal bazında verilen bu cevaptan başka olarak da sebebi ve uygulama şekki olarak çeşitli cevaplar vermek mümkündür. Medyum Saliha Hanım bağlama büyüleri içinde en çok tercih edilen büyülerden birisinin kiriş büyüsü olduğunu defalarca bildirmiş ve bunun hakkında örnekler vermiştir.

Kiriş büyüsü neden yapılır sorusuna sosyolojik ve psikolojik yanıtlar verilebileceği gibi kaybetmeme arzusu da denebilmektedir. Bazen insanlar hatalar yapar ve bunlara çok pişman olsalar da karşı tarafa anlatmakta zorlanabilirler. İşte bu zorlu süreçte kiriş büyüsü gibi soğukluk kaldırma büyülerinden faydalanılmaktadır. Medyum Saliha Hanım da bu tarz kara büyü uygulaması olan büyülerin uzmanı olarak bilinmektedir. Kiriş büyüsü neden yapılır sorusunun birçok farklı cevabı olacağı gibi materyal bazında ana madde kiriş ipidir.

Bundan dolayı da kiriş ipi büyüsü olarak da anılır. Sebepleri bakımından ise de genellikle aile içi ilişkilerin zedelenmesi sebebiyle kullanılmaktadır. Medyum Saliha kiriş büyüsü sayesinde birçok aileyi yıkımdan kurtarmış en iyi medyumlar arasında anılan biridir. Başarılı bir medyum her daim gelen sorulara netlikle cevap verebilen kişidir. Kiriş büyüsü neden yapılır sorusuna da açık şekilde cevap sunan hocamız ancak sırlı dualar ve özel tılsımlar kullanılan büyü işlemlerin de başarılı olmasının hocamızın talimatlarına uymak şile olacağını bizlere bildirmektedir.

Kiriş büyüsü belirtileri

Kiriş büyüsü belirtileri de diğer büyü belirtilerine benzer özellikler taşımaktadır. Medyum Saliha Hoca özellikle kiriş büyüsü ile ilgilenen kimselerin kiriş büyüsü belirtileri hakkında az çok bilgi sahibi olmalarını gerektiğine değinmektedir. Kiriş büyüsü kesinlikle ve net bir ifadeyle söylemek gerekirse ancak tecrübeli medyumlar tarafından yapılması gereken işlemler arasında anılmaktadır. Kiriş ipi büyüsü hazırlanırken belli başlı hesaplamalara göre kiriş ipine düğümler atılır. Medyum Saliha Hoca’da bu düğümlerin her birisini okuyarak sırlar.

Kiriş büyüsü belirtileri de bundan sonra incelenmeye başlanmalıdır. Evli olup da evliliği sarsılan kişiler için kiriş büyüsü belirtileri nasılsa nişanlı ya da sözlü kimseler için de kiriş büyüsü belirtileri aynıdır. Medyumlar alemi bu büyü işlemlerinin uygulayıcısı kadar takipçisi de almaktadır. Kiriş büyüsü belirtileri uyku hali ile baş gösterdiği gibi üç gün uykularınızın kaçmasına sebep olacak bir vazifedir. Başarılı medyumlar içinde sıklıkla kendisine yer bulan kiriş büyüsü işlemini büyü bozma teknikleri ile bozmaya çalışmak yalnızca işinin ehli medyumlara nasip olabilir. Medyum Saliha Hanım da hem büyü bozma konusunda hem de büyü yapma konusunda çeşitli ilimlere vakıf medyumlar arasında yer alıyor.

Bundan dolayı da kiriş büyüsü yapma ve kiriş büyüsü belirtileri hususlarında en başarını medyumlar arasında yer alıyor. Medyum Saliha ile görüşmeye başlayan insanların kiriş büyüsü etkileri hakkında duymadığı kalmamış ve her neden sen de seni konuşmak için medeniyetimizi seçmemiz gerekmektedir. Medyum Saliha Hoca ile kiriş büyüsü ve kiriş büyüsü belirtileri hakkında konuşulanlardan yola çıkarak ancak ve ancak işinin ehli medyumlara danıştığınız taktirde çok net sonuçlar alınılabildiğini ifade etmektedir. Kiriş büyüsü yaptırmak konusunda sizler de dilediğiniz bir vakitte kendisini arayabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap