1. Ana Sayfa
 2. Büyüler
 3. Kısmet açma büyüsü
Trendlerdeki Yazı

Kısmet açma büyüsü

Kısmet açma büyüleri nasıl yapılır? Bazı zamanlarda insanların müdahale edemeyecekleri durumlar gerçekleşir ve her zaman problem yaşanabilir. İstediğiniz hayatı yaşayamamanız ve yaşadığınız sorunların gün geçtikçe çoğaldığı zamanlarda, sadece mutlu olmak için ihtiyaç duyacağınız bir eşe veya işe ulaşmanız yeterli bir sebep olabilir.

Kısmet Açma Büyüsü
1

Kısmet açma büyüsü insanların büyü yoluyla veya doğuştan olan kısmetlerinin kapalı olmasını ortadan kaldıracak etkiye sahip olması sayesinde, ihtiyaç duyduğunuz yeni işlere ve evleneceğiniz kadın veya erkeğe ulaşma şansınızı artıracaktır. Birbirinden farklı zamanlarda mükemmel deneyim şansını elde etmeniz gerekirken, ihtiyaç duyduğunuz bu özel durumların yerine gelmesi için güvenilir bir medyumdan destek almanız da iyi bir seçim olacaktır. Çünkü daima sizlere sorun yaşatmayacak olan medyumlarla beraber, büyü yaptırarak mutlu olma şansınızı artırabilir, işinizi garantiye alabilirsiniz.

Medyum Saliha Hoca sayesinde istediğiniz en iyi fırsatlara erişmeniz sağlanırken, tamamen sizlere odaklı ve mutlu olmanızı gerçekleştirecek büyülere ulaşma fırsatı da sunulacaktır. Kısmet Açma Büyüsü konusunda mutlu olmanızın gerçekleşeceği, dilediğiniz zamanlarda problemsiz bir yapıya erişebileceğiniz ve sizleri doğru şekilde yönlendirecek bir medyuma ulaşmanız kolaylaşırken, mükemmele erişme şansınızı da geriye atmayın.

Kısmet açma büyüleri nelerdir?

Daima insanların mutluluğunu sağlayacak büyüleri yapmak için kendini geliştiren ve problemsiz olarak deneyim sahibi olmanıza olanak sunacak medyumların en iyisi olan Saliha Hoca sayesinde, sizlerde yaşantınızın düzene girmesini ve problemsiz olarak hayatınızın ilerlemesini ve doğru şekilde yönlenmesini sağlayabilirsiniz.

Uzun süredir aradığınız aşka ulaşamıyor olabilir, iş konusunda her zaman sorun yaşıyor da olabilirsiniz. Bu gibi konuların üstesinden gelmeniz için gerekli olan fırsatları sizlere sunan Kısmet Açma Büyüsü sayesinde istediğiniz en iyi fırsatlara erişmeniz kolaylaşacaktır. Türkiye’nin her yerinden ziyaretçileri olan ve yardım hiçbir zaman sorun yaşatmayan Medyum Saliha Hanım, çözüm konusunda da ihtiyaçlara kesin çözümler sunmaktadır.

Kısmet açma büyüsü neye yarar?

Hayatımızın gerçek anlamda sorunlarla dolu olduğunu düşünürsek, takıldığımız yerlerde farklı çözümler aramakta mümkün olmalıdır. Bunların en bilindiği büyü yapma ve büyü bozma olacaktır. Kısmet Açma Büyüsü, bir insanın iş konusunda yaşadığı sorunlar, iş bulamama ve çalışamama gibi problemlerin çözümünde kullanılan, aynı zamanda; sevgili, eş veya arkadaş konusunda kısmetin kapalı olduğunu düşündüğü zamanlarda başvurması gereken sorunlardandır.

Bu konuda destek almak ve büyülerle sürekli en iyi çözümlere ulaşabilmek konusunda mükemmeli sunacak olan bir medyuma ulaşmak, gerçek anlamda hızlı bir çözüme ulaşmayı da sağlayacaktır. Medyum Saliha Hoca, büyü konusundaki yeterliliğini Türkiye’de kendisinden destek isteyen herkese sunduğu gibi; Kısmet Açma Büyüsü ihtiyaçlarınıza cevap verecek yeterli donanıma da sahiptir. İstediğiniz zamanlarda problemsiz bir deneyim yaşamak ve kendinizi sorunsuz olarak mutlu etmek istediğiniz anlarda, iletişime geçerek konuşmanız ve sorunlarınızı anlatmanız yeterli olacaktır.

Daima insanları mutlu edecek her türlü değeri ve büyü etkisini sunmasıyla bilinen mükemmel bir medyum olan Feraya Hoca, kendini geliştirebileceği alanlarda eğitimlerini sıklaştırması sonucunda, şimdiki yeterli bilgi birikimine ulaşmayı başarmıştır. Kısmet Açma Büyüsü ihtiyaçlarınızda her zamankinden daha doğru çözümlere ulaşmak için iletişime geçebileceğiniz gibi; birbirinden farklı zamanlarda problemsiz değerlere erişme imkanını da yaşayabilirsiniz.

Doğru bir konuda derdinizi açık ve net bir şekilde anlatmanızla beraber, büyü ile çözülemeyecek bir şey olmadığını bilmeniz, kesin çözüme erişmenize de inanmanızı sağlayacaktır. Bu nedenle, yaşadığınız sorunları kesin olarak bildiğiniz zamanlarda Feraya Hoca’dan destek almak için ulaşabilir, randevu alarak görüşmeler sağlayarak da büyü bozdurabilir veya büyü yaptırabilirsiniz.

Kısmet büyüsü nasıl bozulur?

En kaliteli büyü etkilerine sahip olan Kısmet Açma Büyüsü, insanların gereğinden fazla kısmete sahip olması durumunda da bozdurulabilecek bir büyüdür. Kısmet kapama büyüsü her ne kadar kara büyü sınıfına giriyor olsa da, kısmet açma büyüsünün bozulması konusunda sorun yaşamadan ulaşabileceğiniz medyumlarla hayatınızı düzene soktuktan sonra büyülerden kurtulma ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

Aslında pek fazla gerek olmayan, bunun yerine kısmet kapama büyüsünün yaptırıldığı hayatımızda, farklı çözümler ve düşünceler içerisinde olan insanların başvurması uygun olmaktadır. Her büyüde olduğu gibi, bu büyüde de güvenebileceğiniz En İyi Medyum Saliha Hoca sayesinde bozma işlemini sağlatabilir, nasıl mutlu oluyorsanız; o şekilde yaşamanın farkını elde edebilirsiniz. Mükemmel imkanlara ulaşmak ve kendinizi garantiye almak için hemen arayıp, randevu alabilirsiniz.

Kısmet açma büyüsü nasıl yapılır?

Bir çok kişi ile görüşmesine rağmen kimseye evet diyememiş ya da kimseden olumlu dönüşler alamamış olabilirsiniz. Hatta bir süre görüştükten sonra ilişkinizi evlilik ile sonlandıramamış olabilirsiniz. Tüm bunlar kısmetinizin kapalı olduğunu gösteren işaretlerdir. Bu yüzden kısmet açma büyüsü nasıl yapılır diye sormadan önce kısmetinizin kapalı olduğunu gösteren işaretler nelerdir bakmak gerekir.

Eğer sürekli olarak elektrik alamadığınızdan, istediğiniz bütün özellikler olmasına rağmen içinize sinmemesinden yakınıyorsanız medyum saliha hocadan yardım isteyebilirsiniz. Saliha hıca size özel hazırlamış olduğu kısmet açma büyüsü ile kısa sürede aradığınız aşkı bulabileceksiniz.

Kısmet açma büyüleri yapmak

Öncelikle kısmetinizi kapatan bir başka olumsuz durumun var olup olmadığını inceleyen Saliha hoca eğer böyle bi durum ile karşılaşırsa öncelikle engeli ortadan kaldıran bir büyü çalışması gerçekleştirir. Kısmet açma büyüleri nasıl yapılır sorusunun bu kısmında kişi üzerinde tesirli olan bir başka büyü bozulur ve etkileri ortadan kaldırılır. Sonrasında sizin kişilik analizinize uygun olarak medyun Saliha hoca en tesirli kısmet açma büyüsünü uygular.

Kısmet açma büyüleri neden yapılır sorusunun yanıtı olarak etkilerinin gözlemlendiği noktada Saliha hocaya danışan kişide bir ferahlama ve huzur baş gösterir. Bu büyünün tesir etmeye başladığını gösterir. Ayrıca kişiye gelen talipler artmaya başlar ve kişi bu taliplere kayıtsız kalmaz. Böylece kısmet açma büyüsü ile kişi kısa bir süre sonra muradına erebilir.

Kısmet açma büyüsü tarifi

Bazı insanlar için hep şanssızlık vardır. Hayatın her evresinde başarısız olurlar. Aşk, okul, iş, sosyal hayat vs. her işi sorunlu olur. Tüm bu sorunlar kısmetin bağlığına işaret eder. Yüzü ve huyu güzel olan bir insan, istemesine rağmen bir türlü evlenemiyorsa, tam evleneceği sırada hep sorunlar oluyorsa bu bağlı bir kısmetten olabilir. Yeterince zeki ve çalışkan biri bir türlü yeterli başarıyı yakalayamıyor, hakkettiğinden daha az para kazanıyorsa, her işten bir şekilde çıkıyor ya da kendi işini yapıp, batırıyorsa yine kısmetin bağlanmasından olabilir.

İşte böyle durumlarda tek çare kısmet açma büyüsüdür. Kısmet açma büyüsü, yeteri kadar iyi olmayan kimseler tarafından yapılamaz. Öncelikle kısmet neden bağlı, kişi bir başkası tarafından büyülenmiş ve kısmeti bağlanmış olabilir. Göz, nazar olabilir. Belki de başka nedenler kısmeti bağlamış olabilir.

Kısmetin kapanma sebebi ve bu sebebi ortadan kaldırma, daha sonrasında da kısmet açma büyüsü yapma konusunda, en başarılı kişi olan Medyum Saliha’ya başvurmanız, bu sorunu kısa sürede ortadan kaldırmanız anlamına gelir. Medyum Saliha kısmet açma büyüsünü çok kez başarılı bir şekilde uygulamış ve hala uygulamaktadır.

Kısmet açma büyüsü uzmanı

Hayatımızın sorunlarla dolu olduğu göz önüne alındığında, takıldığımız farklı çözümler aramak mümkün olmalıdır. Kısmet Açma Büyüsü, bir insanın iş dünyasında karşılaştığı, iş bulamama ve çalışamama gibi sorunları çözmek için kullanılır.

Aşıklar, eşler veya arkadaşlar için de uygundur. Bu konuda destek sağlayacak ve sihir yoluyla en iyi çözümlere ulaşmada mükemmellik sağlayacak bir ortama ulaşmak da bu büyü ile gerçekten hızlı bir çözüm olacaktır. Saliha hoca, Türkiye’de kendisini desteklemek isteyenler üzerinde büyümek için bir yetenek sunuyor.

Kısmet açma büyüsü işlemi

Toplumdaki eski öykülerde, bu ifadenin yardımı ile iyi şanslar çekme şansı, insanların hayatlarının olumsuz anlamda ortaya çıkması ve çok sayıda kayba, maddi veya ahlaki zarara neden olmasının bir sonucu olarak kullanılan bir yöntemdir. Pek çok algının bozulması gerektiğinden, başarısız bir devamlılık dalgası bazen insanları ellerinden uzaklaştırabilir. İnsanların en çok para kaybettiklerini gördüğümüz bu durumlarda, bazen yalnız bırakılabilecek etkili olumsuz durumlar vardır.

Kısmet Açma Büyüsü bu durumlarda hazırlanır ve bir anlamda kaderimizi başımıza gelecek olan olumlu olaylar adına gönderir. Şanslı olmak için yapılması gerekenler, şans çakramızı hangi uygulamalarla genişletebiliriz, hayatımıza girebilecek çok sayıda dava gibi soruların cevapları gibi bize gülme şansımız nedir bu prosedürlerdir.

Kısmet açma büyüsü etkileri

Salih hoca, ilk önce durumunuzu kapatan başka bir olumsuz durum olup olmadığını kontrol eder ve böyle bir durumla karşılaşırsa, ilk önce engelleri kaldıran büyülü bir çalışma gerçekleştirir. Şans kilidini açan büyülerin nasıl oluşturulacağı sorusunun bu bölümünde, insanlar için etkili olan başka bir büyü tahrip edildi ve etkileri yok edildi.

Henüz Kısmet Açma Büyüsü ve türlerine maruz kalmamış bir kişinin birkaç sorusu vardır. Kaçacak bir yerleri olmadığını söylerler. Onları maddi olarak zorluklar da bekleyebilir ama aşk konusunda artık daha şanslı olurlar. Bir iş başvurusu varsa, olumlu bir geri dönüş olacaktır. Evlilik hayalini kurarsa, muhtemelen evlenecek birini bulacaktır. Bununla birlikte, bu büyü bir kişiye uygulandığında, işgücü de artar aşk hayatı da güçlenir ve böylece hayatı tamamen düzene girer.

Kısmet açma büyüsü neden yapılır?

Kısmet açma büyüsü neden yapılır diye soruyorsanız eğer bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. Kısmet açma büyüsü diğer büyülere nazaran daha masum bir büyüdür. Kişiler bazen kısmetinin kapandığı hissine kapılarak karamsarlık içinde bulunabilirler. Bu büyünün yapılmasındaki temel nedenler; kısmetin kapanması, evlenecek düzgün bir eş adayın bulunamaması, işlerin bir türlü yoluna girmemesi, yapılan her işin başarısızlıkla sonuçlanması şeklindedir.

Eğer kişi kendisini böyle bir durumun içerisinde görüyor ise bu büyüyü yaptırma ihtiyacı hissedebilir. Kişi kendisini böyle bir durumun içerisinde görüyor ise kendisine biri tarafından bağlama büyüsünün yapıldığını da düşünebilir. Eğer gerçekten bundan ciddi derecede şüphe duyuyor ise bağlama büyüsünü bozdurmalıdır. Kısmet açma büyüsü ise; kısmetin tekrar dönmesi amacı ile yapılır.

Bu büyüyü kişinin kendisi de yaptırabilir, bir başkası tarafından herhangi bir kimseye de yaptırılabilir. Bir kişiye kısmet açma büyüsünün yapıldığını anlamanın en önemli yolu ise; kişinin eskiden davrandığı gibi davranmıyor olmasıdır. Bu büyü insanın ani değişiklikler yapmasını sağlayarak insanı farklı biri haline getirebilir.

Tesirli kısmet açma duası

Tesirli kısmet açma duası olarak adlandırılan birçok tılsım ve sırlı dualar bulunuyor. Medyum Saliha Hoca özellikle de kısmet açma büyüsü işlemlerinde kullanılan bu özel dualar hakkında insanların meraklarını gidermek adına bu açıklamayı yapmıştır. Tesirli kısmet açma duası denilen dualar özünde Kuran’da geçen ayetler ile hazırlanabildiği gibi bir takım havas ve derin ilimler sayesinde uygulaması yapılabilmektedir.

Diğer yandan kısmet açma büyüsü olarak da ifade ettiğimiz büyülerin yapımında tesirli kısmet açma duası olarak anılan tılsımların kullanılması oldukça yaygındır. İnsanlar genellikle medyumlar bir şeyler mırıldandığında bunu dua sandıklarından dolayı kısmet tılsımları kısmet açma duası olarak da anılmaktadır. Peki bu tesirli kısmet açma duası herkese yapılabilir mi sorusu aklımıza geliyor. Bunun cevabı ise kısmeti kapalı kişilerin büyü bozma yöntemleri ile üzerlerinde bir büyü varsa bunun kaldırılması ilk şarttır. Daha sonra Medyum Saliha Hanım gerekli büyü bakımı işlemlerini yaparak kısmet açma için kişiye özel tılsımlar ya da dualar oluşturur.

Eğer ki kitabi olarak isteniyorsa Kuran’ı Kerimden havas ilmi ile ve ebced hesapları ile çıkarılan tesirli kısmet açma duası da kişi için uygulanabilir. Her halükarda en başarılı medyumlar tarafından uygulanabilen tesirli kısmet açma duası işlemleri oldukça net sonuçlar alabileceğiniz dualardır. Ancak her zaman ifade ettiğimiz üzere Medyum Saliha’nın sizlere verdiği talimatlara harfiyen uymanız tesirli kısmet açma duası için çok önemlidir.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (30)

 1. Kısmetimin kapalı olduğunu ve hatta büyü yapılmış olabileceğini düşünüyorum. Bunun için çok geçerli sebepler var. Buradan yazamıyorum ama size anlatıp, bana çare bulmanızı istiyorum. Size nasıl ulaşabilirim?

 2. Uzun zamandır kısmetin kapalı olmasından ötürü şikayetçiyim. Üzerimde bir uğursuzluk var ama çözemedim. Kısmet açma büyüsünü görünce, derdime derman olabilir diye düşündüm. Malatya’da ikamet ediyorum. Nasıl yaparız hocam?

 3. Saliha hocam iyi akşamlar…
  Kısmetimin kapalı olduğunu ya da büyü ile kapatılmış olabileceğini düşünüyorum. Birçok konuda şanssızlıklar yaşıyorum ve aklıma başka bir açıklama gelmiyor. Kısmet açma büyüsünü kendim için yaptırabilir miyim?

 4. Saliha hanım, benim üzerimde çok büyük bir nazar var. Ne yaptıysam ne ettiysem bu nazardan bir türlü kurtulamadım. Artık size güveniyorum hocam, üzerimizdeki bu nazarı Allah’ın izniyle atalım. Yeriniz sanırım İstanbul’da, adres alabilir miyim?

  • Medyum Saliha
   1 sene önce

   Kısmet açma büyüsü ve diğer büyüler hakkında bilgi almak istiyorsanız öncelikle telefonla ulaşmanızı rica ediyorum Sema hanım. Türkiye’nin her yerinden arayabilirsiniz. Hayırlı günler dilerim.

 5. Kısmet açma büyüsü değil de evimizin bereketi artsın, çocuklarımın güzel talihi ve başarılı olması için nasıl bir tılsım yaptırabiliriz? Şu zor zamanlarda böyle bir şeye kesin ihtiyacım var. Cevabınızı bekliyorum hocam…

  • Medyum Saliha
   1 sene önce

   Bu makalemi Kısmet açma büyüsü ve diğer benzer konular için hazırladım. Senin istediğin konularda çözümleri merak ediyorsan bilgi almak için benimle iletişime geçebilirsin Fadime hanım kardeşim. Hayırlı günler dilerim.

 6. Hocam Aslı ben, geçen sene annemle birlikte size kısmet açma büyüsü yaptırmak için gelmiştik. Gelişmeler çok ani olunca size haber veremedim. Saliha hocam evlendim ben ve şu an 2 aylıkta gebeyim. Her şey sizin sayenizde oldu. Allah razı olsun, ellerinizden öpüyorum.

  • Medyum Saliha
   1 sene önce

   Aslı kardeşim iyi günler diliyorum. Mutlu olmana ve evlenmene çok sevindim. Kısmet Açma Büyüsü ve diğer büyüler hakkında elimden geleni yapmaya çalışıyorum. Büyü bozma konusunda da kendime güveniyorum. Kısmet Açma Duası hakkında makalemi de yakında sitem üzerinden yayınlayacağım. İyi günler diliyorum kardeşim.

 7. Hocam bu yaşıma geldim ve halen karşıma hayırlı bir kısmet çıkmadı. Daha doğrusu hiç kısmet çıkmadı. Bu durumu tersine çevirmek için kısmet açma büyüsü yaptırmak istiyorum. Yaşım geldi geçiyor artık…

 8. Hocam methinizi herkesten duyuyoruz. Özellikle komşumun yeğeni, kısmet açma büyünüzden sonra hemen evlenmiş. Sizi anlata anlata bitiremiyor. Bende kardeşim için bu büyüden yaptırmak istiyorum.

 9. Hocam, sayısız büyü çeşidi var ve hangisini yaptıracağıma karar veremiyorum. Acaba size telefon ile ulaşsam ve derdimi anlatsam bana yardımcı olabilir misiniz? Yerinize gelemiyorum çünkü Erzurum’da oturuyorum.

 10. Kısmet açma büyüsü yaptıktan sonra ne kadar sürede etkisini gösteriyor? Bir de hocam etki göstermediğini farzedelim, alternatif büyüler de bulunuyor mu? Çünkü bu kısmetsizliğimden artık kurtulmak istiyorum.

 11. Bence büyü yapmak kesinlikle günah değildir. Yüce Allah’ım, Saliha hocam gibi bazı kişilere bu kudreti vermişse neden günah olsun ki? İnsanın kısmeti bağlanmış olabilir, bunu tedavi ettirmekte en doğal hakkıdır. O zaman hastalıklarda da doktora gitmeyelim.

 12. Kız kardeşim için kısmet açma büyüsü yaptırmak istiyorum. Garibimin ben bildim bileli bahtı bir türlü gülmedi. İnşallah hocam bu durum sizden sonra değişecektir. Canı gönülden inanıyorum buna…

 13. Medyum hocam, bana ve aileme büyük sıkıntılar yaratan birisinin çocuğu için kısmet kapatma büyüsü yaptırmak istiyorum. Böyle bir şey mümkün müdür? Bilgi almak istiyorum.

 14. Hocam, bu sevgi, aşk, evlilik gibi konularda çok şanssızım. Bakımlı bir kadınım ama şimdiye kadar hiçbir sevgilim olmadı. Teklif eden bile olmadı. Kısmet açma büyüsü yaptırmayı düşünüyorum. Size nasıl ulaşabilirim?

 15. Yaklaşık 6 ay önce Saliha hanımın yanına kısmet açma büyüsü için uğramıştım. O zamanlar kurdan dolayı işlerimiz bozulmuştu. Saliha hanım bir tılsım hazırladı ve işlerimiz hemen rayına oturdu. Allah senden bin kere razı olsun hocam…

 16. Hocam, bu kısmet açma büyüsü sanırım sadece evlilik için yapılmıyor. İnsanın bahtının, işinin açılması içinde yaptırılıyor mu? Eğer öyle ise bende bu büyüden yaptırmak istiyorum. Eşimin işleri çok kötü gidiyor.

 17. Saygıdeğer hocam merhabalar,
  Kısmet açma büyüsü yaptırmak istiyorum ama bunu kendim için değil de kızım için yaptırmak istiyorum. Garibimin ben bildim bileli kısmeti kapalı ve bu duruma çok üzülüyorum.

 18. Saliha hocama kısmet açma büyüsü yaptırdım. İnanın öyle bir etkili oldu ki anlatamam. Allah senden yüzbinlerce kez razı olsun. Yarın size telefonla detayları anlatacağım hocam…

 19. Hali vakti yerinde ve kendine göre yakışıklı bir gencim. Fakat hangi kıza yanaşmaya kalksam red cevabı alıyorum. En sonunda isyan edecek dereceye geldim. Bu kısmetsizliğime çare olun hocam

 20. 32 yaşında gayet alımlı ve güzel bir genç kızım. Fakat evlilik konusunda bir yüzüm gülmedi. Karşıma hep serseri kılıklı insanlar çıktı. Bu yüzden sizden kısmet açma büyüsü yaptırmak istiyorum.

 21. Sevgilimle 2 hafta önce ayrıldık. Ayrıldıktan sonra mutlu olurum diye düşündüm ama şu an çok mutsuzum. Kendisiyle barış istiyorum ama geri adım atmıyor. Ne yapmamı önerirsiniz?

 22. 1 sene önce

  Saliha hanım merhaba, sizi televizyonlarda severek izliyoruz. Kısmet açma büyüsü yapıldıktan sonra ne kadar bir zamanda etkisi gösterir? Bu konu hakkında bilgi alabilir miyim?

 23. Ben kendimi bildim bileli hayatım hep bir çalkantı da olmuştur. Nedenini bilmiyorum ama bunu düzeltmek için elimden geleni de yapsam, maalesef sonuç hiç değişmedi. Bu yüzden kısmetimin açılması için bu büyüden yaptırmak istiyorum.

 24. İş konusunda sürekli bir sıkıntı yaşıyorum. Tabiri caizse elimi neye atsam kurutuyorum. Bu durumdan artık çok sıkıldım. Birisinin kısmetimi kapatma büyüsü yaptığına ya da gerçekten kısmetsiz olduğumu düşünüyorum.

 25. Saliha hocam, başından çok kötü 2 evlilik geçti. Artık evlilikten korkar hale geldim. Kısmet açma büyüsü yaptırsam, kısmetime helal süt emmiş, efendi bir insan karşıma çıkar mı? 2 çocuğum var ve artık bu evlilik benim son şansım olacak.

 26. Hayırlı geceler dilerim hocam, 28 yaşındayım ve lise mezunuyum. Herhangi bir işte çalışmıyorum. Bu yüzden sosyal ortamlara da giremiyorum. Yaşım belki daha genç sayılabilir ama evden çıkmadığım için evlenemeyeceğimi düşünüyorum. Kısmet açma büyüsü benim derdime deva olabilir mi?

  • Medyum Saliha
   1 sene önce

   Hayırlı günler Esin kardeşim. Bana telefonla ulaşırsan tüm bu konular hakkında detaylı bilgiler alabilirsin. Ben yaşadığın duruma üzüldüm ama derdi veren derman da verir. Arayıp bulmak lazım.