1. Ana Sayfa
  2. Dualar
  3. Kısmet Açma Duası
Trendlerdeki Yazı

Kısmet Açma Duası

Kısmet açma duası hakkında bilgi veriyoruz. İnsan varoluşundan bu yana hep aynı döngüyü takip eder. Her insan doğar, büyür ve en sonunda ölür. Çift yaratılışımızdan ötürü herkes ileride kendisine ait bir aile kurmak ister.


Kısmet açma duası kim tarafından yapılır? Hepimizin içine doğup onunla büyüdüğümüz bir ailemiz vardır. Ancak belirli yaşa gelince insanlar kendileri çocuk sahibi olmayı isterler. Hepimiz aslında bu evlilik dediğimiz olgunun birer ürünüyüz.

Öyle ki kişiler bir aile kurma kararı verirler ve evlenirler. Evliliklerinin bir ürünü olarak çocuklar dünyaya gelir. Ve bu döngü sonsuza kadar böyle devam eder. Farklı zaman dilimlerinde evliliğe farklı isimler bulunmuş ve farklı adlandırılmış olabilir.

Ancak hepsinin özünde hep bir ortaklık ve beraber yaşama iç güdüsü vardır. Her evlilik niyetle başlar. Önce evleneceğin kişiyi seçersin. Ve bu seçim doğrultusunda o insanla bir ömür boyu yaşayabileceğiniz kararını verir ve buna niyetlenirsiniz.

Kısmet Açma Duası Yapma

Pek tabi evlilikler her dönemde farklı özelliklere sahip olabilir. Mesela insanlar günümüzde hep evliliklerin çok kısa sürmesinden ve insanların yanlış kararlar vererek hayatlarını riske attıklarını düşünürler. Ancak bu bakış açıları tamamen bizim elimizde olan ve değiştirme imkanımızın olduğu düşüncelerdir.

İnsanlar hayatlarını bir insan ile beraber geçirmek istese de bazen doğru kişiyi bulmak konusunda sıkıntılar yaşarlar. Bu tür durumlarda sürekli çabalar ve bu durumu değiştirmek için çalışırlar. Kimisi istediğini elde eder ve mutlu bir birliktelik kurar ancak kimisi de bir türlü hayatına birini sokamaz.

İşte bizim inanışlarımız ve saygı duyduğumuz değerler doğrultusunda kısmet olarak adlandırdığımız bu olgunun değişmesini ister ve bekleriz. Ben de size kısmet dediğimiz aslında anlayabileceğimiz şekli ile şans veya baht da diyebileceğimiz bu olguyu aslında değiştirme imkanımızın olabileceği konusunda açıklamalar yapacağım

Nasıl Kısmet Açılır?

Yukarıda da değindiğimiz gibi hayatlarını birilerini sokamayan insanlar bu durumu değiştirmek için farklı yollara başvurular. Bu yollardan biri de dini boyuttur. Artık çabalarının karşılığını alamayan ve bir türlü hayatını bir başkasıyla paylaşamayan kişi kısmet açma duası eder ve bu duaları bilen kişilere başvurur.

Bu kısmet açma duası yapacak kişilere başvurduğumuzda aynı zamanda da bu kişilerin alanında uzman kişiler ve belli bir bilgi birikimine sahip olan kişiler olmasına dikkat etmeliyiz. Alanında uzman olan bir medyumun yardımı ile bu duayı okutabilir ve hayatınızdaki değişimlere şahitlik edebilirsiniz.

Kısmet Açma Duası Nedir?

Söz konusu kısmet açma duası çoğu insanın hayatında olumlu etkiler yarattığı için insanlar genellikle son çare olarak bunu denerler. Dinimizin de önem verdiği birliktelik ve aile kavramlarının oluşabilmesi için belli başlı kısmet açma duası dediğimiz dualar vardır. Bunlar alanında uzman bir medyum tarafından okunduğunda ve temiz bir amel ile gerçekten, samimi istendiğinde birçok insanın hayatında olumlu anlamda çok büyük değişikler yapacaktır.

Kısmet açma duası olarak nitelendirdiğimiz dualardan örnek vermek gerekirse Taha Suresi ve Furkan Suresi 74. ayet bunlardan bazılarıdır. Hayatınızı paylaşabileceğiniz ve bir ömür boyu beraber kalabileceğiniz mutlu, huzurlu bir aile kuramıyorsanız iletişim numaramdan bana ulaşabilirsiniz. Dilerseniz bu konuda 7/24 size istedikleriniz doğrultusunda gerekli bilgileri verim istediklerinizi yaparım.

Kısmet Açma Duası Etkileri

Herkes bir gün evlenmek ve yuva sahibi olmak ister. Kimisi önceden sevgili olduğu kişi ile evlenir kimisi de görücü usulü evlenir. Fakat bazı insanların kısmeti kapalı olur ve evleneceği aday bir türlü çıkmaz. Kısmet sadece evlilikle ilgili değildir. Bazen işlerimizde de kısmetsizlikten yaşayabiliriz. Hep aksi gidebilirler. Bu gibi durumlarda medyum Saliha hanımın kısmet açma duası ile kısmetlerinizi açabilirsiniz.

Kısmet açma duası hayatınızın tıkanan noktasında sizin yanınızda olur. Medyum Saliha Hanım on size yapacağı kısmet açma duası İle talipleriniz artar ve bir anda şansınız açılır. Ayrıca işleriniz de yoluna girer ve her işiniz rast gitmeye başlar. Kısmet açma duası İle ilgili bilgi almak istiyorsanız bu konunun uzmanı olan medyum Saliha Hanım İle ilgili telefonları arayarak görüşebilir, randevu alarak kısmet açma büyüsünü yaptırabilirsiniz.

Kısmet Açma Duası Tarifi

Kısmet açmak için yapılan uygulamalardan bir tanesi de dua etmektir. Kısmet açmak için edilebilecek pek çok dua olsa da bazı duaların bu duruma daha fazla etki ettiği düşünülmektedir. Size kısmet açma duası olarak sunulan duaların birçoğu geçerliliğini ya da enerjisini kaybetmiş dualardır. Fakat medyumların ve havasçıların bildiği çok özel ve güçlü kısmet açma uygulamalarıyla duaları bulunmaktadır. Medyum Saliha işinin ehli bir medyum olduğu için kısmet açma konusunda gerek dualar ile gerek de büyü ile kişilere yardımcı olmaktadır.

Kısmet açmak için dua okuyan ya da evde büyü yapan kişilerin en büyük sorunu kısmetlerinin hiç açılmaması olur. Bunun nedeni duayı ya da büyüyü hangi saatte, nasıl bir ruh hali içinde ve ne şekilde yapacaklarını tam bilmedikleri içindir. Bundan dolayı siz de kısmet açtırma uygulaması yapmak istiyorsanız güvenilir ve alanında oldukça başarılı olan Medyum Saliha hanıma başvurabilir, ona işlem yaptırabilirsiniz. Bu sayede hızlı ve etkili bir şekilde her işlemden sonuç alacaksınız.

Kısmet Açmak İçin Ne Yapmalıyız?

Günümüzde bazı insanlar bazen kısmetinin kapandığını, işlerinin hep başarısızlıkla sonuçlandığını hissedebilir. Kısmet açma duası bu konuda etkilidir. Kısmetinin açılması için Allah’a dua eden, çaresiz olduğunu düşünen insanlar vardır ve çoğu zaman da sorarlar: Kısmet açmak için ne yapmalıyız ne yaparsak kısmetimiz açılır diye. Öncelikle nasıl dua edeceğinizi bilmelisiniz ya da nasıl dua etmesini bilen kişiden bir yardım talep etmelisiniz. Siz bilmeseniz de bu uzman kişiler; tüm dua alternatiflerini bilirler. Nasıl, ne zaman, hangi dua edeceklerine onlar daha iyi karar verirler.

Eğer etkili bir sonuç almak istiyor, kısmetinizin bir an önce açılmasını istiyorsanız; güvenilir bir hocadan, medyumdan yardım almalısınız. Biz bu konuda kendimize oldukça çok güveniyoruz ve yüzde yüz memnuniyet sunuyoruz. İnsanlara isterlerse nasıl dua etmeleri gerektiğini öğretiyor ve neden kısmetinin kapalı olduğu hakkında bilgiler veriyoruz. Bir insanın kısmetinin kapalı olduğunu anlamasının birden fazla nedeni olabilir. Bu nedenlerin başında ise ardı arkası gelmeyen aksilikler vardır. Bunlara son vermek niyetindeyseniz; bizden yardım almanızı öneririz.

Yorum Yap

Yorum Yap