1. Ana Sayfa
  2. Büyüler

Kıyamet Büyüsü

Kıyamet büyüsü nedir? Kıyamet büyüsü ne için yapılır? Kıyamet büyüsü kara büyü müdür? Bu tarz onlarca sorular bulunmaktadır. Medyum Saliha Hoca her zaman olduğu gibi bu yazımızda da sizlere çok merak edilen konularda yanıtlar vermektedir. Medyum Saliha Hanım ve kıyamet büyüleri hakkındaki bilgiler aşağıdaki yazımızda sizleri bekliyor.

Kıyamet büyüsü nedir diye soranlar burada mı? İşte sizin için hazırladığımız kıyamet büyüsü yazımız yayında. Medyum Saliha Hoca büyüler konusunda uzmanlığını kanıtlamış ender medyumlardan biri olarak yıllardır insanlara hizmet vermektedir. Kıyamet büyüsü olarak adlandırılan bir büyü son zamanlarda yeni yeni duyulmaya başlamıştır. Kıyamet büyüleri bir çok amaçla yapılabilen kara büyülerin en karalarındandır. Bu sebeple kıyamet büyüsü hakkında çok iyi kara vermek gerekmektedir. Medyum Saliha Hanım, hayatının büyük bölümünü büyü araştırmalarına ve yıldızların sırlarını çözmeye ayırmış medyumlardandır.

Hocamızın inceleme fırsatı bulduğu kadim büyü kitapları ve kaynaklarda da kıyamet büyüsü manasına gelen ya da ismi farklı olsa da içeriği ve muhtevası bakımından kıyamet büyüsü ile aynı olan büyülere rastlamıştır. Son zamanlarda yaygınlaşmaya başlayan kıyamet büyüsü zorda kalınmadıkça tercih edilmeyen bir büyüdür. Eskilerin bir lafı vardır. Öldürmez ama süründürür. Kıyamet büyüsü yapılan kişi adeta ölmek ister ama o da gerçek olmaz. Medyum Saliha bu özel büyünün büyüler içinde papaz büyüsü ve kabala büyüleri karışımı çok etkili bir büyü olduğunu ifade ediyor. Kıyamet büyüleri hem yapımı çok zor hem de en iyi medyumlar tarafından bile bozulması güç büyülerdir.

Kıyamet büyüsü nedir?

Kıyamet büyüsü insanların dikkatini çektiği günden bu yana çok sayıda kimse tarafından tercih edilmeye başlanmıştır. Kıyamet büyüsünün amacı birisinin hayatını kıyamet misali paramparça etmektir. Diğer yandan kıyamet büyüleri aşk büyüsü olarak ya da ölüm büyüsü olarak da kullanılabilir. Burada genellikle bir intikam duygusu yatmaktadır. Kıyamet büyüsü nedir sorusu sıklıkla soruluyor olsa bile buna verilecek cevap gerçekten çok uzun olacaktır. Kıyamet büyüsü nedir sorusu vahşeti çok uzun kelimelerle anlatmaya benzemektedir.  Medyum Saliha Hanım ve alanında uzman medyumlar tarafından çok zor koşullarda ve çok kısıtlı olarak bulunan malzemeler ile yapılan kıyamet büyüsü sizlerin görüp görebileceği en tehlikeli kara büyülerden biridir.

Kıyamet büyüsü ile bağlama büyüsü de birbiriyle beraber yapılabilmektedir. Bunun boyutları çok değişiktir. Bazı kimseler birisini perişan hale sokup sonra kendilerine bağlanmasını isteyebilmektedir. Başta da dediğimiz gibi bunun altında intikam sebepleri yatabilir. Büyü bozma konusu da sizlere defalarca bahsettiğimiz üzere büyü bozmaktan daha zor bir işlemdir. Kıyamet büyüsü nedir sorusunun cevabını bulmak aslında kıyamet büyüsünün bozulması sonucunda ortaya çıkan hasarla verilebilir. Kıyamet büyüsü nedir sorusu aynı zamanda insanların en iyi medyumlardan çaresizlikle cevabını bekledikleri bir sorudur. Kıyamet büyüsü kişinin yaşarken başına gelebilecek kıyametidir. Ancak burada iyi ya da kötü olmasına bakmaksızın acı ve keder bulunmaktadır.

Kıyamet büyüsü nasıl yapılır?

Medyum Saliha Hanım büyü yapımının çok merak edildiğini ama bunu deneyen birçok kimsenin de sonunun her zaman hüsranla bittiğini söylemektedir. Medyum Saliha Hocamıza büyüler ile alakalı sık sorulan sorulardan biri de kıyamet büyüsü nasıl yapılır sorusudur. Tabi ki sizlere kara büyüler ve papaz büyüleri, domuz büyüleri gibi bir çok büyü hakkında bilgiler verdik. Her zaman da Medyum Saliha Hoca sizleri tek başınıza büyü yapmayı denememe konusunda uyardı. Ancak hocamız sizleri kıyamet büyüsü nasıl yapılır konusunun bile araştırılmaması konusunda ikaz etmektedir. Diğer büyüleri yapmaya çalıştığınızda sizler ve sevdikleriniz zarar görebilirken kıyamet büyüsü zarar vermekle bırakmaz çünkü kıyamet büyüsü için bizzat cinlerin en büyükleri ve şeytanların bir kısmından yardım alınır. Bunlarla uğraşmak en iyi medyumlar için bile zorlayıcıdır. Hele ki kıyamet büyüsü bozma meselesi ise tabiri caizse dünyada sırat köprüsünü geçmek gibidir. Kıyamet büyüsü nasıl yapılır konusu bir çok medyum için bile muammadır. Medyum Saliha hocamız hem büyü yapma konusundaki başarıları hem de derin büyü bozma ilmi ile kıyamet büyüleri konusunda da kendini ispatlamıştır. Ancak kıyamet büyüsü nasıl bozulur sorusu da ayrı bir muammadır. Bu işi bilmeyen ve iki sure okumayla bozulacağına inanan insanlar en basit büyüler hakkında bile gerçek ilmi ve bilgisi olmayan kimselerdir.

Kıyamet büyüsü ne demek?

Kıyamet büyüsü son yıllarda adını duyurdukça insanların tercihleri arasında yer almaya başlamıştır. Kıyamet büyüsü ne demek sorusunu soran insan sayısı bilenlerden daha fazla olsa da bu büyü globalleşen dünyada kendini göstermeye başlamıştır. Medyum Saliha Hocamıza kıyamet büyüsü yaptırmak için dünyanın altı köşesinden insanlar başvurmaktadırlar. Bir çok medyum kıyamet büyüsü ne demek bile bilmemektedir. Çünkü o kadar tehlikeli bir büyüdür ki medyumlar bile geçmişlerinde bu büyüyü hafızalarından silmek istemişlerdir. Hocamız kıyamet büyülerine Güney Amerika’da, Mısır’da ve Asya’da da rastlandığını ifade etmektedir.

Kıyamet Büyüsü Ne Demek
Kıyamet büyü konusunda bilinen bir fotoğraf.

Kıyamet büyüsü ne demek sorusunun cevabını aramak için diğer bir çok büyünün incelenmesi gerekmektedir. Çünkü elimizdeki kaynaklar kıyamet büyüsü ne demek sorusuna bazı ucu açık cevaplar veriyor. Medyum Saliha bundan dolayı kabala büyüleri gibi büyüleri incelemiş, papaz büyüsü hakkında tüm kaynaklara ulaşmış ve kara büyü kitaplarında derin araştırmalar yapmıştır. Sonuç olarak kıyamet büyüsü nedir sorusunun cevabı da belirginleşmeye başlamıştır.

Kıyamet büyüsü bir çok büyünün atası olan ilk zamanlardaki büyülerden birisidir. İnsandan önceki kavimleri yok eden büyünün bir parçasıdır. Medyum Saliha hoca bu sebepten ötürü medyumların kıyamet büyüsü yapmayı bilmediklerini ve kıyamet büyüsü bozma konusunda ülkemizde birkaç medyum olduğunu ifade etmektedir. Kıyamet büyüsü bozma konusunda medyum Saliha da tercih edilmektedir. Fakat hem yapması hem de bozması en zor büyülerin başında kıyamet büyüsü gelmektedir.

Kıyamet büyüsü belirtileri

Kıyamet büyüsü belirtileri çok farklı şekillerde ortaya çıkabilmektedir. Bazen her şey normal giderken insanlar rüyalarında türlü işkencelere maruz kalmakta ve uykularında acı çektikleri halde uyanamamaktadırlar. Kıyamet büyüsü belirtileri içinde olan bu durum eziyet verici haller alabilmektedir. Kıyamet büyüsü belirtileri içinde bir diğeri de uyanıkken sağda solda şekiller ve yaratıklar görmektir. Bu sadece bir başlangıçtır. Medyum Saliha hoca bu tarz insanların doktorlara gittiği halde çare bulamadıkları beyin MR’ları tertemiz çıktığı halde şizofren davranışlarıyla dışlanmaya başladıklarını da sözlerine eklemektedir. Kıyamet büyüsü belirtileri pazen insanları yanıltarak papaz büyüsü sandırmakta ve daha sonra da kara büyü belirtileri verdirebilmektedir.

Medyum Saliha Hanım kıyamet büyüsü belirtilerinden birisinin de kişinin sık sık kendi kendine konuşmaya başlaması zaman zaman vücudunda yanık izleri oluşması olduğunu da eklemektedir. Bilinen tüm büyüler en iyi medyumlar tarafından uygulandığı için kıyamet büyüsü de medyumlar tarafından uygulanıp medyumlar tarafından büyü bozma yöntemleri ile bozulmaktadır. Ancak kıyamet büyüsü yapmak ta kıyamet büyüsü bozmak da çok derin bedelleri olan işlemlerdir. İnsanoğlu bazen yaptıklarının sınırını aşmak istemektedir. Bu sebeple de medyumlara bu tip büyüler ile başvurarak sonuçlarına dayanamamaktadır. Hocamız kıyamet büyüsü yaptırmak isteyen kimselerin günlerce düşünüp kara vermelerini kıyamet büyüsü yapılan kişilerin de bir an önce bozdurmak için ne gerekiyorsa yapmalarını tavsiye ediyor.

Yorum Yap