Koç Burcu Erkeği
  1. Ana Sayfa
  2. Burç Yorumları
  3. Koç Burcu Erkeği

Koç Burcu Erkeği

Koç burcu erkekleri özellikle çok öz güvenli bir karakter yapısına sahip olmaları ile bilinir. Utangaç ve çekingen bir yapıları yoktur. Her ortama kolayca ayak uydurabilir ve dikkat çekebilirler. Koç erkeği yorumları bu makalemizde.

Koç burcu erkeği kolay kolay yalnız kalmaz ancak yalnız kaldığı zamanlar da olabilir. Genellikle bu yalnızlık onun tercihidir. Koç burcu erkekleri kadınları kolayca etkisi altına alabilmeleri ile bilinmektedir. Kadın zevklerinden anlar, nelerden hoşlanabileceklerini bilir ve onlara o şekilde yaklaşırlar. Koç burcu erkekleri tüm konuda kendilerine güvenilirler. Bilgileri dahilinde olmayan bir konu hakkında bile yorum yapmaktan, akıl vermekten çekinmezler.

Çünkü onların kendilerine olan müthiş bir öz güveni vardır. Koç burcu erkeği genellikle maceraperest bir kişiliğe sahiptir. Yerinde durmayı yani durağan olmayı sevmezler. Hayatlarında sürekli bir hareket, aksiyon olsun isterler. Koç burcu erkekleri genellikle meraklı bir tavır sergilerler. Kendisini ilgilendiren ya da ilgilendirmeyen her konu hakkında tüm bilgilere sahip olmak isterler. Bu özellikleri onu bazen antipatik yapabilmektedir.

Koç Burcu Erkeğinin Özellikleri

Koç burcu erkeğinin özellikleri arasında en belirgin olanı egoist olmaları vardır. Kendilerini beğenirler ve her şeyin en iyisini kendilerinin yapabildiğine inanırlar. Eğer çevresinde kendisinden daha yetenekli ya da daha dikkat çekici birini görürler ise; onu daha yakından tanıyabilmek için arayışa girebilirler. Koç burcu erkekleri özgürlüklerine ve zevklerine düşkündür. Kısıtlanmadan ve yasaklardan hoşlanmazlar. Karşısındaki insanın kendisi gibi olmasını isterler. Koç burcu erkekleri oldukça heyecanlı ve hareketli bir yapıya sahiptirler. Yerlerinde duramaz adeta kıpır kıpırdırlar. Gezmeyi, yeni yerler keşfetmeyi, yeni şeyler öğrenmeyi severler. Sürekli kendilerini geliştirmek isterler. Bu onların yapısıdır.

Koç burcu erkeğinin özellikleri arasında doyumsuz olmaları da vardır. Maddi varlıklar olarak hep bir hırs peşindedirler. Ulaşmak istediği maddi özgürlük için feda edeceği birçok şey vardır. Koç burcu erkeği hayattan nasıl zevk almasını bildiğinden maddi özgürlüğün önemli bir unsur olduğunun bilincindedir. Keyiflerine oldukça düşkündürler ve zevkleri kısıtlanınca oldukça agresif bir hale bürünürler. Koç burcu erkeği karşısındaki insanı incitmekten ve kırmaktan çok çekinir. Bir kişinin kalbini kırdığında vicdanen çok rahatsız olurlar.

Koç Burcu Erkeğinin Olumlu Özellikleri

Koç burcu erkeğinin olumlu yönleri arasında en önemlisi; karşıya huzur, mutluluk ve güven veriyor olmaları vardır. Koç burcu erkeği ile gelecek düşünen bir kadın eğer onun güvenini kazandıysa hayat boyu mutlu olabilme ihtimali çok yüksektir. Koç burcu erkeği kendisine güvenildiğini hisseder ve değer verildiğini düşünürse; yapamayacağı fedakarlık yok denecek kadar azdır. Koç burcu erkeği oldukça cömert ve eli açıktır. Ancak bu bazen onu zor duruma sokabilmektedir. Parasını yarınlar yokmuşçasına harcayabiliyor ve sonrasında bazı sıkıntılar yaşayabiliyor.

Koç burcu erkeği oldukça merhamet sahibidir. Bu merhameti gerek hayvanlara gerek insanlara karşı çok ön plandadır. Yardım etmeyi severler. Bir fakirin elinden tutmayı ya da sokakta mendil satan bir çocuğa yardım etmeyi çok severler. Sorumluluklarının bilincindedirler. Bazen bu bilinç seviyesi çevresindekilerinin sorumluluklarının derdini çekmeye kadar gidebilir. Koç burcu erkeğinin olumlu özellikleri arasında en önemli yeri de bu tutar zaten; fedakarlık. Kime karşı fedakar olup olmamaları gerektiğini bilirler. Yapılan iyiliği de yanlışı da hiçbir zaman unutmazlar. İyiliğe iyilik ile, kötülüğe kötülük ile karşılık verirler. Yani koç erkeğine nasıl yaklaşırsanız öyle karşılanırsınız.

Koç Burcu Erkeğinin Olumsuz Özellikleri

Koç burcu erkeğinin olumsuz özellikleri arasında en belirgin olanı; inatçı olmalarıdır. Bu kişilerle herhangi bir konuda anlaşmazlık yaşıyor iseniz eğer; pes etmeniz kuvvetle muhtemeldir. Bu inatçı kişilikleri çoğu insanda bıkkınlık yaratmaktadır. Dedikleri dediktir ve dediklerinin üstüne aksi bir durum söylenmesinden kati suretle hoşlanmazlar. Koç burcu erkekleri aldatmaya biraz yatkın bir burç olarak bilinirler.

Çok sadık kalamazlar ancak sadık kalamamaları karşısındaki insanla bir gelecek göremediğinden kaynaklanmaktadır. Hata kabul etmezler ancak kendileri her konuda hata yapabilme serbestisine sahiptirler. Koç burcu erkeği bazen hedef körlüğü yaşayabilmektedir. Çok istediği, uğrunda ne çabalar harcadığı bir şeyden kolayca vazgeçebilirler. Çok kararlı bir kişilikleri yoktur. Çabuk bıkabilen bir yapıları vardır. Oldukça kıskançtırlar ve bu kıskançlıkları nedeni ile de karşılarındaki insanı kısıtlayabilirler.

Koç Burcu Erkeğinin Aşk Hayatı

Koç burcu erkeğinin aşk hayatı her zaman biraz karmaşıktır. İlişkide tam bir huzur ve mutluluk arar. Bunları göremediği anda da her şeyi yüz üstü bırakıp gidebilir. Sıkıntıya pek gelemez. Bu sebeple koç erkeği ile bir birliktelik düşünüyorsanız; bunları göze almalısınız. İlgisini ve dikkatini çabuk dağıtabilen unsurlar koç erkeğinin aşk hayatında her zaman vardır. İlişkide asla kısıtlanmak ve yasaklanmak istemez.

Fakat; koç erkeği tüm bunları partnerine yaparken bir sorun yoktur. Koç burcunu elde tutmak ve ilgisini sürekli canlı tutmak istiyorsanız eğer; ondan sevginizi esirgemediğinizi sık sık söyleyin ve hissettirin. Koç erkeği ile mutlu olmak istiyorsanız eğer; onu sadece sevgi ile besleyin.

Koç Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Koç burcu erkeği hakkında birçok merak edilen konu bulunmaktadır. Burç yorumları incelendiğinde koç burcu ve koç burcu erkeği hakkında birçok merak edilen sorunun da cevaplandığı görülmektedir. Medyum Saliha Hanım kendisine koç burcu erkeği hakkında gelen sorulardan birisinin de koç burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır sorusu olduğunu ifade etmektedir. Koç burcu erkeği yapısı itibariyle utangaç olmayan ve kendini ifade etmeyi çok iyi becerebilen bir erkektir. Koç burcunun tüm özellikleri koç erkeğinde adeta hayat bulmuş gibidir. Medyum Saliha bundan dolayı onun partnerinin bazı kriterlere dikkat etmesi gerektiğinin de altını çiziyor.

Koç erkeği bekletilmeyi asla sevmez. Bir koç erkeğiyle ilişkiniz varsa onun cinsellik konusunu sürekli düşündüğünü ve çok sevdiğini de unutmamalısınız. Koç burcu erkeği bir kadından hoşlandıysa onun kalbini kazanmak için elinden gelen her şeyi yapmaya çalışır. İkili ilişkilerde sürekli ilk adımı atan odur ve kıpır kıpırdır. Koç burcu erkeğine kırıcı şakalar yapmamalısınız. Keyfine çok düşkün olan ve kendisini çok seven koç burcu erkeği kırıldığı takdirde agresifleşir ve gözü hiçbir şeyi görmez. Bu sebeplerden ötürü koç erkeği ile ilişki kurduğunuzda bu konulara dikkat etmelisiniz. Aşırı sosyal bir yapıda olan koç burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır sorusu ise kadınların en merak ettiği konulardandır. Koç burcu erkeği bu saydığımız kriterlere uyan ve güzelliğinin farkında olan kadınlardan çok hoşlanır.

Yorum Yap

Yorum Yap