Koç Burcu Kadını
  1. Ana Sayfa
  2. Burç Yorumları
  3. Koç Burcu Kadını

Koç Burcu Kadını

Koç burcu kadınları, tutkulu, cazibeli, akıllı, beğenilmekten hoşlanan ve lider ruhlu kadınlardır. Koç burcu kadınları, beğenilmekten çok hoşlanırlar ve her yer de en ilgi çeken kadın olmayı isterler. Kafasına koyduğunu yapar ve hedeflerine doğru ilerlerler.

Koç burcu kadını aynı zamanda inatçı ve kendini beğenen insanlardır. Kendilerinden çok emin ve gururludurlar. Bazen bu fazla gururlu olmaları yüzünden sonunda da çok pişman olurlar. İş hayatlarında, hırslı ve yükselmeye odaklı kadınlardır. Becerikli olmaları sayesinde, birçok yemek ve pastaları da çok güzel yapar. Beğenilse bile kendilerine çok kendilerine güvenleri yoktur. Vefakardır ve  kendilerine yapılan bir iyiliği hiç unutmaz karşılığını fazlasıyla vermeye çalışır. Bir aile kurmaktan çok iş hayatında yükselmeyi daha da çok isterler. Sürekli aktiflerdir ve sosyal çevreye çok önem verirler. Koç kadını yumuşak başlı değildir. Damarına basılınca şiddet yanlısı olabilir.

İyi bir anne ve iyi bir eş olurlar ve sevgiye ve saygıya çok önem verirler. Çocuklarının her ağlamalarında boynuna sarılmak yerine, kendi başlarının çaresine bakmalarını ve idealist bir çocuk olmalarını isterler. Çocuklarıyla güzel anlaşır. Koç burcu kadınının hayalleri geniştir. Koç burcu kadınları, aynı zaman da çok dik kafalı ve hırçındır. Sinir olduklarında gözü hiçbir şey görmez ve de ağzından çok ağır sözcükler de çıkabilir. Bu durum kolay kolay yaşanmaz ama çok sinir olduklarında ve hak etmediği bir muamele gördüğünde böyle bir tavır sergiler. Koç burcu kadınına asla istemediği bir şeyi yaptıramazsınız. Çevresindeki insanları ve ailesini mutlu etmesini ve de eğlendirmesini de çok iyi bilir.

Koç Burcu Kadınının Aşk Hayatı

Koç burcu kadınının aşk hayatı, oldukça çalkantılıdır. Koç burcu kadınının beraber olacağı erkek daima onu övmeli ve beğenmelidir. Koç burcu kadını aşk evliliğinden çok mantık evliliği yapmak isterler. Zengin, ün yapmış bir iş adamı çok rahat koç burcu kadınını evlenmeye ikna edecektir. Beğenilmekten çok hoşlandığı gibi evleneceği erkeğinde beğenilmesinden ve güzel bahsedilmesinden bir hayli hoşlanır. Çok hareketli olmaları sayesinde eve kapılmak ya da monoton geçen bir evlilik hiç koç burcu kadınına göre değildir. Evleneceği kişinin baskıcı olması koç burcu kadınına iyi gelmeyecektir ve bu evlilik çok fazla uzun sürmeyecektir.

Fakat koç burcu kadını yine de yuvasını kolay kolay yıkmak istemeyecektir. Aslan, yay ve akrep erkekleriyle geçinmeleri diğer  burçlara göre daha da yüksektir. Koç burcu kadınıyla birlikte olmak isteyen ya da evlenmek isteyen erkeklerin sabırlı, dürüst, iyi  giyimli ve de zengin olması lazımdır. Koç burcu kadını ne kadar güzel özelliklere sahip olsa da bencil olduklarını söylemek yerinde olur. Ben merkezlidir, kendinin beğenilip ön planda olunmasını daima ister. Eşinin sürekli olarak onu beğenmesini ister ve sık sık şüpheye de düşer. Koç burcu kadınının kocası eğer güçlü bir karaktere sahip değilse bu eleştiriler ve şüpheler nedeniyle bunalacak ve de evlilikleri büyük ölçüde zarar görecektir.

Koç Burcu Kadınının Olumlu Yönleri

Koç burcu kadınını olumlu yönleri, akıllı, iyi bir anne ve eş olmaları, vefakar, sadık, içten, arkadaş canlı olmaları, eğlenceli olmalarıdır. Aynı zamanda koç burcu kadını kendine yapılan bir kötülüğü unutur ve kin tutmaz. Daima pozitiftir karamsar olmaz ve insanlar hakkında hep iyi düşünür, cömerttir, herkesin zor zamanlarında yanında olur ve destekçidir. Eşine yada beraber olduğu erkeğe daima sadıktır, onun her zaman en iyi olmaları konusunda hep yanlarındadır. Azimli ve çalışkandırlar.

Koç Burcu Kadınının Olumsuz Yönleri

Koç burcu kadınının olumsuz yönleri, genellikle kendilerini çok beğenmiş, lider olmayı sevmeleri ve hırslı olmalarıdır. Sevdiği ve sevmediği insanları zaman zaman kıskanır. İnatçı ve çok dik başlıdır. Hırçın ve biraz da sinirlidirler.

Koç Burcu Kadınının Fiziksel Özellikleri

Koç burcu kadının fiziksel özellikleri, şöyledir. Genellikle orta boylu, buğday tenli yada esmerlerdir. Kıvırcık ve gür saçlara sahiplerdir. Zayıf ve ince bir bedene sahiplerdir. Bakışları güçlü ve keskindir. Karşısındaki insanı hemen etkisi altına alma konusunda uzmanlardır. Sağlıklı bir vücut ve cilt yapısına sahiplerdir. Spora çok meraklıdırlar, spor yapmayı ve hareketli yaşamı da ayrıca çok severler. Güzel gülümserler ve güzel dişlere sahiptirler. Ayakları ve elleri genellikle küçüktür. Yüzleri oval ya da yuvarlak hatlıdır. Gözleri güzel ve kirpikleri uzundur. Dudak yapısı biraz incedir. Omuzları geniştir ve parmakları incedir. Çeneleri genel olarak çıkıktır. Geniş omuzlara sahiptirler. Burunları genel olarak ince ve biraz uzundur. Saçları daima parlak ve bakımlıdır. Giyinmeyi çok severler ve dolaplarında binlerce kıyafetleri bulunur. Ama sorsanız hiç kıyafetim yok diyecektir.

Koç Burcu Kadınına Uygun Meslekler

Koç burcu kadınına uygun meslekler, öğretmenlik, avukatlık, mimarlık, hemşirelik, şovmenlik, bankacılık ve yazarlıktır. Koç burcu, mars elementlerinden ateş ve demir elementlerini içerir. Diğer insanları yönetmekten ve organize etmek hoşlanan koç burcu kadınına en uygun meslekler, polislik, psikiyatristlik, antrenörlük ve avukatlık meslekleri diyebiliriz.

Koç Burcu Kadını Nelerden Hoşlanır?

Koç burcu kadını cazibeli ve çok tatlı karakterdedir. Ancak üzerine fazla gidildiğinde ise hırçın ve sert yönünü görmek mümkündür. Medyum Saliha Hoca, en çok merak edilenlerden birisinin koç burcu kadını nelerden hoşlanır sorusu olduğuna değinmektedir. Koç burcu kadını estetik bir bakış açısına sahiptir. Çok dikkatli ve tuttuğunu koparan bir yapıdadır. Bu sebeple de iş hayatına atılmaktan asla çekinmezler. Hatta koç burcu kadını nelerden hoşlanır sorusuna direk çalışma hayatında yer almaktan hoşlanır dense yeridir. Medyum Saliha Hanım, çok iyi bir eş olabilen koç burcu kadını hakkında çok olumlu düşüncelere sahiptir. Burçlar içinde liderlik vasfını hep öne çıkaran koç burcu bu bakımdan koç burcu kadınında adeta tamamıyla kendini göstermektedir.

Koç burcu kadını nelerden hoşlanır sorusunu soran kişi öncelikle zeki ve kıvrak bir zekaya sahip olmalıdır. Koç burcu kadını özellikle bu konuya çok önem vermektedir. Basık karakterli kimselerden etkilenmezler. Ancak koç burcu kadını kendisinden daha atılgan birisini gördüğünde ise aşırı tepkiler verebilir. Küçük hediyeler almak onu kazanmanızda etkili rol alsa da çaba harcadığınızı görmek daha çok hoşuna gitmektedir. Koç burcu kadını nelerden hoşlanır sorusu genellikle onu etkilemeye çalışan kimseler tarafından sorulmaktadır. Bu durumda sizin en iyi yapacağınız şey ona sürekli beğendiğinizi hissettirmenizdir. Koç burcu kadını beğenilmekten ve takdir edilmekten çok fazla hoşlanmaktadır.

Yorum Yap

Yorum Yap