Koç Burcu Yorumu
  1. Ana Sayfa
  2. Burç Yorumları
  3. Koç Burcu Yorumu

Koç Burcu Yorumu

Koç burcu yorumu detaylarını açıklıyoruz. 21 Mart -20 Nisan tarihleri arasında doğan kişilerin burç özelliği olarak bilinmektedir. Ateş grubuna ait olan bu burcun belirgin rengi ise kırmızıdır. Uğurlu sayılarının 1 ve 9 olduğuna inanılmaktadır.

Koç burcu yorumu merak edenler için yazımız yayında! Rekabet etmeyi oldukça seven bu burç grubu insanları, rahatlıklarına da oldukça düşkündür. Liderlik özelliği bu burcun en belirgin özelliklerinden biridir.  İnatçılığı ile de bilinen bu burçların en nefret ettikleri kelime ise ‘Hayır’ kelimesidir. Hareketli bir yaşam seven Koçlar için sıradanlık Kabul edilemez bir durumdur. Çevrelerinde oldukça sevilen bir karaktere sahip olmakta ancak başkaları tarafından görmezlikten gelindiğinde bambaşka bir karaktere bürünebilmektedirler. Cesaretli ve kararlı bir tutuma sahip olan Koç’lar, aynı zamanda oldukça sabırsız ve çabuk öfkelenebilen bir yapıya sahiptirler.

Koç Burçlarının Olumlu Yorumu

Hakimiyet kurmayı seven ve bununla birlikte çevresinde otoritesini fazlasıyla hissettiren Koç burçları, aslında sevdiklerine karşı oldukça zaafları bulunmaktadır. Koç burçlarının sert görünen yüzlerinin arkasında, sevdiklerine yeterince kızamamaları da yatmaktadır. Koç burçları zaaf gösterebilir anca bu zaafı yalnızca kendileri bilebilir. Böyle durumlarda dışarıdan hala sert bir yapıda görülebilir. Oldukça inatçı yapıda oldukları bilinen Koç burçları, aklına koyduğu bir şeyi yapmak için dışarıdan gelebilecek herhangi bir işaret veya neden beklemez. Karakteristik yapılarına bağlı olarak oldukça atılgandır ve dilediğini yapmaktan geri kalmaz.

Oldukça cesur kararlar alabilir ve bazen kararları ile çevresindekileri şaşırtabilmektedir. Deli cesaretine sahip Koç’ların bu özelliği bazen başlarına olmadık işler açabilir. Ancak bu durum onlar için çok fazla bir önem ifade etmez çünkü Koç’lar dilediklerini yapar dilemedikleri pek de umurlarında olmaz. Cesur olmak Koç burcunun işidir. Cesareti ile birçok kişiyi etkilemeyi başarmaktadır. Bu cesaret bazıları için endişe ve korkaklık yaratsa da Koç için bu durum oldukça sıradandır ve asla bu özelliğinden taviz vermez.

Koç Burcu Medyum Saliha Yorumu

Dillere destan inatçılığı olmasına rağmen, koç burçları kendilerini oldukça adayan bir yapıdadır. Yaptıkları işlere kendilerini tamamen adamaları ile bilinmektedirler. Koç burcu insanı genellikle hayata renk katan bir karakterdir. Bitmek bilmez bir enerjiye ve tutkuya sahiptir ve bu durum çevresinde hayranlık uyandırmaktadır.  Bu kadar hayat dolu bir karakter olmaları, koç burçlarının çevresini hayatta tutmasına yardımcı olmaktadır. Heyecan olmadan bir Koç’un hayattan zevk aldığı söylenemez. Sıradan bir hayat Koç’lar için katlanılması güç bir durum oluşturabilir. Bu gibi durumlarda kesinlikle sakin bir yaşam süremez mutlaka bir çılgınlığa imza atarlar. Heyecan her zaman hayatlarında olmalıdır.

Bir Koç burcu insanı destek gördüğü zaman her şeyi yapabilecek güce sahip olur. Tek başlarına gösterdikleri dik ve kararlı duruşları, başkaları tarafından destek gördüğünde kat ve kat artmakta önüne ne çıksın yenebilecek öz güveni kazanmasını sağlar. Ve gördükleri bu destekleri hiçbir zaman unutmayan oldukça vefakar bir burçtur. Koç burçları kovalamayı oldukça sever. Dikkatini çekebilmek için teslim ve itaatkâr değil, kaçan bir tavır sergilenmesi gerekmektedir. Dışarıdan görülenin aksine, Koç insanının en büyük özelliklerinden biri de merhametli olmalarıdır. Ancak koç burçlarının bu özelliklerini göstermeleri, sevdiklerinin yaptıkları hatalar karşısında ortaya çıkar.

Koç Burçlarının Olumsuz Özellikleri

Hayatta birçok şeyi kontrol edemedikleri öfkeleri yüzünden kaybetmektedir. Öfkeleri bazı zamanlar o kadar büyüktür ki, etrafında olup bitenleri fark edemeyecek kadar kör olabilmektedirler. Kazandıkları çoğu şeyi ise hırsları ve en büyük özellikleri olan inatlarından kazanmaktadırlar. Kontrolü oldukça seven bir burçtur. Her şeyi kendi eliyle yapmak ister ve bu durum onu oldukça yıpratmaktadır. Bu nedenle Koç burçları oldukça zor bir burçtur. Açık sözlü tutumlarının arkasında oldukça derinlerde bir şeyler saklar Koç’lar. Şeffaf görüntüsünün altında gizli bir şeyler her zaman vardır. Sakladıklarını dışarı vurduklarında ise, karşısında olmayı kimse istemez. Kendisine yapılan tüm haksızlıkları, tüm kötülükleri bir bir ortaya çıkartmaktan hiç çekinmez sadece zamanı gelene kadar onları içinde tutmayı oldukça iyi bilir.

Koç Burcu Olumsuz Yorumu

Korkusuzdur ancak elbette güçsüz olduğu noktalar bulunmaktadır. Fakat bu noktaları dışarı vurmaktan çekindiği, haksız ve güçsüz görünmekten korktuğu için yaşadıkları birçok şeyi yaşamıyor gibi gösterebilmektedir. Koç insanları hiçbir zaman dışarıdan görülen kişi değildir. Eğer bir için yorum yapılacak ise öncelikle yakından tanımak gerekmektedir. Yoksa yapılan eleştiriler bir yanılgı oluşturabilir. Öfkesine çok çabuk yenilir ve bu sebeple oldukça büyük pişmanlıklar yaşayabilir. Fakat bu yaptıklarından ders alacağı anlamına gelmemektedir. Aynı hataya birden fazla kez tekrarlayabilir. Öfke Koç’un en büyük düşmanlarından biridir. Öfke düzeltilmesi gereken en büyük özelliklerinin başında gelmektedir.

Kötü bir durumda bulunduklarında, durumu oldukça abartılı boyutlarda ele alırlar. Sorunun küçük olması Koç için onun bir savaş nedeni olmayacağı anlamına gelmemektedir. Kafasında kurduğu olumsuz birçok senaryo ile durumu kendisi için katlanılamaz durumlara sokabilir. Koç insanları kendilerinin küçümsenmelerinden nefret etmektedir. Bir Koç için bu durum oldukça sinir bozucudur. Kendilerine verdikleri değeri, başkalarının gözünde de görmek isterler.

Koç Burcu Aylık Yorum

Ateş elementi burçları arasında olan koç burcu hakkında Medyum Saliha Hoca birçok yorumlar yapıldığını ifade etmekte. Koç burcu aylık yorum olarak ele aldığımız bu yazımızda bu ifadelerin ne manaya geldiğini sizlere anlatmaya çalışacağız. Koç burcu erkeği ve koç burcu kadını kendi burcunun tüm özelliklerini en iyi şekilde taşımayı başarmaktadır. Koç burcu aylık yorum kısmında ele alınan konular bu ay boyunca yapacağınız seçimler ve alacağınız karalar ile alakalıdır. Medyum Saliha Hanım, en merak edilen konulardan birisinin de koç burcu özellikleri ile alakalı konular olduğunu belirtmektedir. Koç burcu agresif yapıda ama güvenilir bir karakterdir. Koç burcu aylık yorum incelemelerinde karşımıza çıkan en önemli kriterlerden birisi de yaşam döngüsü hakkında neler söylendiğidir.

Koç burcu kadını ve koç erkeği bu ay küçük sağlık sorunları yaşayabilir ancak kendilerine gereken özeni verdiklerinde bunu çabuk atlatacaklardır. Koç burcu aylık yorum kısmı parasal yönden bu ayın sonuna doğru rahatlayacağını ve sıkıntılarının ortadan kalkmaya başlayacağını bildirmektedir. Koç burcu günlük yorum ve koç burcu haftalık yorumları da göz ardı edilmeden takip edildiği takdirde ortada sorun kalmayacağını bildirmek istiyoruz. Medyum Saliha Hanım, uzun incelemeler ve kişiye özel yapılacak yıldız haritası bakımları sonucunda koç burcu aylık yorum olarak size özel ayrıntıların da elde edilebileceğini ifade etmektedir.  Koç burcu aylık yorum konusunda medyum Saliha’dan yardım alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap