Kova Burcu Erkeği
  1. Ana Sayfa
  2. Burç Yorumları
  3. Kova Burcu Erkeği

Kova Burcu Erkeği

Kova burcu erkeği anlaşılması en zor kişilerden biri olmakla birlikte çok ince bir zekaya sahip olurlar. Kova burcu erkeğinin neyi ne zaman yapacağını kestirmek oldukça güçtür. Yaşamı oldukça fazla ciddiye alırlar ve böyle yaşanması gerektiğine de herkesi ikna etmeye çalışırlar.

Kova burcu erkeği en ilginç, karşılaşması zor ve tuhaf olayların sadece kendi başlarına geldiğini düşünürler. İşte bu sebeple de çevresindeki insanlar ile arasına birden duvar örebilirler. Kova burcu erkeği ileri görüşlü ve altıncı hisleri kuvvetli burçlardan biridir. Başlarına gelebilecek olayları önsezileri sayesinde tahmin edebilirler. Bu sebeple de bazı kişiler ya da olaylar karşısında ön yargılı davranabilirler. Kova burcu erkeği; bir ortamda en çok saygı duyulan kişiler arasındadır. Çevreleri onların düşüncelerine önem verir, onlardan akıl alır ve onlara güvenir. İşte bu sebepten ötürü de kova burcu erkekleri kendilerine oldukça güvenir. Pratik bir zekaya sahip olurlar ve olaylara pratik bir çözüm getirme konusunda oldukça başarılıdırlar.

Kova Burcu Erkeği Özellikleri

Kova burcu erkeği özellikleri arasında en belirli özellik; pratik bir zekaya sahip olmalarıdır. Ayrıca oldukça cesaretlidirler de. Çoğu insanın yapmaya çekindiği, çekimser kaldığı işleri kova burcu erkekleri yapmakta tereddüt çekmez. Çünkü onların çok büyük bir öz güvenleri vardır.

Kova burcu erkeklerine bir konuda dikkat etmek gerekir ki; o da oyunculuk yetenekleridir. Kova burcu erkekleri bazen kendilerini olduklarından farklı gösterebilirler. Bu oyunculuk yeteneklerini sosyal yaşantılarında özellikle aşk hayatında kullanabilirler. Kova burcu erkeklerinin öğrenme kabiliyetleri oldukça gelişmiştir. Bir şeyi bir kez okuyarak o konuyu hiçbir soru işareti taşımadan öğrenirler. Kova burcu erkekleri oldukça hayalperest kişilikte insanlardır.

Sürekli hayal kurarlar ve kendilerini hayata bağlayan şeyin bu hayaller olduğunu söylerler. Hayalleri çoğu zaman olağan şeyler olsa da bazen sınırları aşabilmektedir. Kova burcu erkeğinin bu hayalci özelliği onun sanata da yatkın olmasını sağlamıştır. Bu nedenle kova burcu erkeği özellikleri arasında sanatsal bir kişiliğe sahip olmaları da vardır. Abraham Lincoln, Galileo Galilei, Thomas Alva Edison, Jules Verne ve Charles Dickens gibi ünlü dahiler ve sanat adamları ünlü koç erkekleridir.

Kova Burcu Erkeğinin Olumlu Yönleri

Kova burcu erkeği oldukça çekici bir havaya sahiptirler. Bu çekicilik genellikle fiziksel özelliklerinden kaynaklanmaz. Kova burcu erkeği ince zekası ile, kültür birikimi ile herkesi etkisi altına alabilecek özelliktedir. Kova burcu erkeğinin olumlu yönleri arasında en belirgin olanı da budur. Kova burcu erkeği bu zekası sayesinde etkileyemeyeceği insan yok gibidir. Onlar da bunun farkındadır ve öz güvenleri de bundandır. Kova burcu erkekleri genellikle centilmen ve naif olurlar.

Kadınların dilinden anlarlar ve nelerden hoşlandıklarını bilirler. Onlara istedikleri şekilde yaklaşırlar ve isteklerini kolayca elde ederler. Bir diğer olumlu yönü ise daima pozitif olmalarıdır. Bu pozitiflik bazen Pollyannacılık derecesine varır. Olayların daima iyi yönlerine bakarlar. Bu sayede çevreleri tarafından aranan arkadaş olurlar.

Kova burcu erkeğinin olumlu yönleri arasında evcimen olmaları da vardır. Bu erkeklerin genellikle aile bağları çok kuvvetli olur. Eşine, annesine ve kardeşlerine düşkünlükleri ile bilinirler. Kova burcu erkeğinden iyi bir aile babası olur. Bekarlık dönemlerinde her ne kadar çapkın olsalar da aidiyet duyguları sağlamdır. Sadakat ve sevgi onlar için çok önemli iki kavramdır.

Kova Burcu Erkeğinin Olumsuz Yönleri

Kova burcu erkeğinin olumsuz yönleri arasında en belirleyici olanı kibirleridir. Kendilerini oldukça beğenirler ve çoğu zaman da çevresindeki insanları değerli bulmazlar. Her zaman kendilerini daha bilgili görürler. Çevresindeki insanların düşüncelerini pek önemsemezler.

Her ne kadar zeki olsalar da çoğu zaman bu zekalarını kibirle kapatırlar. İnatçıdırlar, her dedikleri olsun isterler. Sözlerinin üstüne söz söylensin istemezler çünkü en doğrusunu kendi bildiklerini sanırlar. Hayalci yapıları bazen sınırları aşabilir ve olmayacak hayaller peşinde koşabilirler.

Özgürlüklerine çok düşkündürler. Kimse onları kısıtlasın, yasaklasın istemezler. Ancak kendileri başkalarını kısıtlarken çoğu zaman bir sorun yoktur. Kova burcu erkeğinin olumsuz yönleri arasında sinirli oluşları da vardır. Bu insanlar olur olmadık zamanlarda birden sinirlenebilirler. Tartıştıkları zaman karşısındaki insanın kolayca kalbini kırabilirler.

Kova Burcu Erkeğinin Aşk Hayatı

Kova burcu erkeğinin aşk hayatı çok da uzun süreli olmaz. Bu demek değildir ki kova erkekleri şıpsevdidir. Ancak ilişkilerine çoğu zaman kendisini adamaz. Karşısındaki kadının rahat olmasını, onu kısıtlamamasını, özgür bırakmasını ister.

Yani ilişkide sürekli hesap vermek istemez ve özgürce yaşamak ister. Bu nedenle aşk hayatı çok stabil devam etmez. Genellikle inişli çıkışlı olur. Kova burcu erkekleri sevgilisi ile dost gibi olmayı sever. Onunla dertleşmeyi, onunla vakit geçirmeyi ancak hesap vermemeyi.

Genellikle ilişkilerine bakış açıları böyledir. İlişkilerinin aniden ciddi bir yola girmesini istemezler. Hayatta her şeyi akışına bıraktıkları gibi ilişkilerini de akışına bırakmayı tercih ederler. Kova burcu erkeğinin iş hayatı; aşk hayatından bir adım daha öndedir. Kendisini aşka inandıracak kadının varlığından şüphelidir.

Kova Burcu Erkeğinin Aşk Belirtileri

Kova burcu erkeği şüphesiz ki burçlar içinde en havalı ve en gizemli olanıdır. Medyum Saliha Hoca ele avuca gelmez bir yapıya sahip olan kova erkekleri hakkında aşk konusunun enteresan kaçacağını ifade etmektedir. Kova burcu erkeğinin aşk belirtileri hakkında konuşmak gerekirse de ortada birçok kadın olma ihtimali yüksektir. Ancak çok zeki bir kadın kova burcu erkeğinin aklını başından alabilir. Medyum Saliha, birçok kova burcu erkeği çabuk sıkılan yapıdadır der. Zira birlikte oldukları kadın eğer monotonlaşmaya ya da onu yıpratacak hareketlere başladıysa mutlaka hayatına başka bir kadını alacaktır. Bu yüzden Kazanova misali birçok kadınla aynı anda ilgilenebilmektedir.

Kova burcu erkeğinin aşk belirtileri ondan hiç beklenmeyen hareketlerden anlaşılabilir. Normalde sevgilisini ya da birlikte olduğu kadını pek kıskanmayan ve onların boğucu ilgisini üzerine çekmek istemeyen kova burcu erkeği birden kıskaçlaşmaya ve korumacı tavırlar sergiliyorsa aşık olmuş demektir. Kova burcu erkeğinin aşk belirtileri özellikle kendinden beklenmeyen hareketler olacaktır. Medyum Saliha Hoca, çok okuyan ve çok bilgi sahibi olan kova burcu erkeği ancak zeki bir kadına boyun eğebilir demektedir. Bazı nadir durumlarda ise o ilişkinin yürümesi çok zordur ve çok büyük ihtimalle de ayrılık olacaktır. Kova burcu erkeği kendinden ne kadar ödün verirse versin bu onun doğasına aykırıdır ve mutlaka patlayacaktır. Burç yorumları ve kova burcu özellikleri incelendiğinde demek istediğimiz daha iyi anlaşılacaktır.

Yorum Yap

Yorum Yap