Kova Burcu Yorumu
  1. Ana Sayfa
  2. Burç Yorumları
  3. Kova Burcu Yorumu

Kova Burcu Yorumu

Kova burcu insanının en belirgin özelliği gözleridir. Kadınında da erkeğinde de gözler fazlasıyla belirgindir ve dikkat çekerler. Gözleri uzaklara dalar, derin bakışlara sahiptirler. Kova burcu yorumlarının devamı yazımızda.

Kova burcu yorumu isteyenler için Medyum Saliha tarafından yazılam makalemize hoş geldiniz. Kova burcu, 21 Ocak – 19 Şubat tarihleri arasında yer alan, zodtaktaki hayvan sembolüne sahip olmayan burçlardan bir tanesidir. Hava grubuna aittir. Hayal gücü, dik kafalılık çok sık rastlanan özellikleridir.

Kova Burcu Fiziksel Özellikleri

Aynı zamanda heyecanlıdırlar ve bu heyecanlı yapıları yüzlerine yansımıştır. Açık alınlı bir yüz yapıları vardır ve çeneleri orantılı olan yüzlerinde ilginç bir görüntü oluşturur. Orta veya uzun boy ve düzgün bir vücuda sahiptirler. Saçları incedir. Genellikle yüz yapıları çok güzeldir ve bu burcun insanları kendilerine bakmayı ihmal etmezler. Yaşlanıncaya değin daime kendilerine bakarlar. Aynı zamanda hassas bir bünyeye de sahip olan kova burçlarının metabolizmaları da oldukça hassastır. Bir anda bazı hastalıklara yakalanabilir ve bir anda iyileşebilirler. Doğal ilaçlar ve alternatif tedavi ürünleri dikkatlerini çeker.

Kova Burcu Kişisel Özellikleri

Sezgisel burçlardan bir tanesi olan kovaların sezgileri epey kuvvetlidir. Hayal güçleri de çok geniş, hatta sınırsızdır. Ancak kurdukları hayaller gerçekle hiçbir bağlantısı olmayan hayaller değil, geleceğe yönelik, akılcı ve bulundukları anın ötesinde hayallerdir. Aynı zamanda oldukça zihinsel olan kova insanı, zihinsel bir iş, uğraş ya da durum yoksa çabucak sıkılabilir. Böyle zamanlarda motivasyonları çok çabuk düşer. Kova burçları, insancıl yönleriyle de dikkatleri üzerine çekerler. Yardım etmeyi her zaman sever ve gerektiğinde yardım etmekten çekinmezler. Durum veya olaylara önyargısız olarak yaklaşabilme becerileri sayesinde olayları çözmekte de başarılıdırlar. Olaylara mantıkla ve önyargısız şekilde yaklaşarak neyin doğru olduğuna daha kolayca karar verebilirler. Dünyayı olasılıklarla dolu bir yer olarak gören kova burcu, bu olasılıklar üzerinde hayaller kurmayı da sever. Ancak daha önce de değindiğimiz gibi bu hayalleri gelecekle, olabilecek şeylerle ilgilidir.

Akılları bir karış havada olan insanlar değillerdir. Enerji olarak da diğer insanlarla uyum yakalamayı başarabilen burçlardan biridir kova. Diğer insanların enerjilerine kolaylıkla ayak uydurabilir, yeri geldiğinde delicesine eğlenirken gerektiğinde sakince oturmayı da bilir. Bu yüzden insan ilişkilerinde iyidir, insanlar onunla iletişim kurmaktan keyif alır. Ancak çok nadir olarak yalnız kalma ihtiyacı da hissedebilirler. Bu da onlar için gayet doğal bir istektir. Kova burcu insanı yenilikçi, inovatif ve vizyonerdir. Daima bir vizyona sahiptirler ve bu vizyon doğrultusunda ilerleyebilirler. Bu özellikleri diğer insanların da ilgisini çeker. Ne yapmak, nerede olmak istediklerinin farkındadırlar. Yeni şeyler keşfetmeye, farklı şeyleri denemeye bayılırlar. Özgürlüklerinin kısıtlanmasınaysa tahammül edemezler. Yalnız kendileri için değil herkes için eşitlik ve özgürlük isterler, bunun için de çaba gösterirler.

Kova Burcu En İyi Anlaştığı Burçlar

Kova burcu insanı, pek çok burçla yeterince iyi anlaşamaz. Hatta bu yüzden burçlar kuşağındaki en uyumsuz burç olarak da görülür. Fakat çok iyi anlaşabildiği burçlar da vardır. Aslan ve boğa burcu insanıyla iyi anlaşabilen kova, sürdürülebilirlik konusunda ise en iyi aslan insanıyla ilişki kurar. Boğa burcuyla ilişkisi bazen sıkıcı bir hâl alabilir. Ancak aslan burcuyla daima hareketli, neşeli ve gerektiğinde romantik bir ilişki kurabilir. İkisi de hareketli ve eğlenceli burçlar olduğundan birlikte olmak iki tarafa da keyif verilecektir.

Kova Burcu Yükseleni

Kova burcu yükselenine sahip olan kişiler oldukça eğlenceli ve ilgi çekicidirler. İnsanlarla iletişim kurmayı severler. Eğlenceli oluşlarına rağmen bazen patavatsız da olabilirler. İleri görüşlü, planlı, vizyon sahibi kişilerdir. Vizyonlarıyla etraftakileri etkileyebilirler. İlginç ve ilgi çekicidirler. Aynı zamanda idealistlerdir. İdealleri doğrultusunda hayatlarını dizayn edebilirler. Ancak bunu yaparken eğlenmeyi, neşeli olmayı, insanlarla güzel vakit geçirmeyi ihmal etmezler. Duyarlı, nazik, sabırlı insanlardır. Adaletsizliğe tahammül edemezler. Kendi inançlarını daima savunur ve bunun arkasında durabilirler. İnançları için mücadele etmekten çekinmezler. Öncü insanlardır, idealistlikleritle dikkat çekerler. Dostlarına karşı ise oldukça hoşgörülü, mütevazi ve yardımseverdirler. Dürüst, açık sözlü, nazik, pratik insanlar olarak bilinirler.

Kova Burcunun Sevdiği Şeyler

Kova burcu insanları idealist ve vizyon sahibi kişilerdirler. Yeni şeylere merak ve heyecan duyarlar. Bu yüzden sevdikleri şeyler de bunlarla ilintilidir. Herhangi bir hediye almak istediğinizde, onlar için yeni, belki çığır açan hediyeler en uygun olanlarıdır. Zekasıyla da gurur duyan kova burcu insanına zekayla ilgili hediyeler alabilirsiniz. Ancak onların bilmedikleri ya da sahip olmadıkları yeni bir şey onları en fazla mutlu eden şeylerden biri olacaktır. Onlar için en uygun hediyeler benzersiz, sıradışı, yeni ve görülmemiş hediyelerdir. Yeni bir teknolojik alet, nadir bulunan bir kitap ya da tablo, ilginç bir mücevher ya da parça onlar için fazla düzeyde ilgi çekicidir.

Kova Burcu Erkeği

Kova burcu kendine has özel ve değişik özellikleri ile karşımıza çıkmaktadır. Medyum Saliha Hanım, enteresan bir kişilik olan kova burcu erkeği hakkında bizlere bilgiler verdi. Kova burcu erkeği oldukça hayalperesttir ki bazen doğru ile yanlışı bile ayırt edememektedir. Medyum Saliha Hanım, kova burcu erkeği kesinlikle eşleri tarafından çok sevilseler de özgürlüklerinin ellerinden alınacağı kanısına kapıldıkları gerçektir demektedir. Kova burcu erkeği sürprizler ile doludur. Ağzından şiir gibi dökülen cümleler bir anda sizi kendine aşık edebilir. Fakat kendisi aşırı meraklı ve ilgili olsa da aşk konusunda bağlanma problemi olduğu için çekimser kaçmaktadır. Kova burcu özelliklerinin tümü kova erkeği üzerinde toplanmıştır. Medyum Saliha Hoca, özgürlüğüne sımsıkı sarılan kova burcu erkeği özünde çok iyi ve bilgili birisidir demektedir.

Çok kolay bir şekilde diğer insanlar ile temas kurabilen ve hemen onları organize ederek eğlenmeyi bilen birisidir. Medyum Saliha Hoca, burçlar konusunda oldukça bilinçli olunursa tüm sorunların da çözüleceğine işaret eder. Kova burcu erkeği oynamayı çok sevmektedir. Bu sebepten ötürü de toplum karşısında Oscar performansı sergileyebilmektedir. Kova burcu erkeği ne kadar da aşk konularında kötü bir mazisi olsa da babalık konusunda çok büyük bir fedakârlık örneği olarak isimlendirilmektedir. Burç yorumları ve kadim ilimler bize kova burcu erkeği hakkında birçok farklı bilgi çıktığını da haber vermektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap