1. Ana Sayfa
  2. Büyüler

Kurşun Büyüsü

Kurşun büyüsü ile alakalı olarak sizlerle paylaşabileceğim sayısız örnek var. Dolayısı ile bana yaptırmak istediğiniz büyünün sonucunda ne olmasını istediğinizi anlatırsanız, sizlere daha iyi yardımcı olabilirim.


WhatsApp Saliha

Kurşun büyüsü size istediğinizi verebilecek bir büyüdür. Özellikle sevdiklerinizle aranız açıldığında ya da bir daha konuşmamak üzere onlarla koptuğunuzda aradaki mesafeyi kapatmak için ve eski sıcaklığınızı yakalamak için kurşunla yapılan büyüler ve kurşun büyüsü aradığınız büyü olabilir. Küslerin barışmasına vesile olan bu büyü, gönül rahatlığına kavuşmanız için yaptırabileceğiniz bir büyüdür.

Sorunsuz bir şekilde işleyen süreci takiben, size küsen ve asla konuşmayacağını düşündüğünüz kişinin, size karşı kalbinin ne kadar yumuşayacağını kendi gözlerinizle görebilirsiniz. Kurşunla yapılan büyüler ve kurşun büyüsü dargınlıkları ortadan kaldırmakla birlikte, sevdiklerinizi sizlere daha da yakından bağlar.

Bu büyüyü yaptırmak istediğiniz kişi ya da kişiler ile aranız her ne sebepten açılmış olursa olsun, bu büyü sayesinde yeniden ilişkileriniz eski haline dönüyor. Sizi ve de etrafınızdakileri daha mutlu hale getirecek olan bu büyü hakkında bilmek istediğiniz tüm tılsımları benden kısa süre içerisinde öğrenebilirsiniz.

Kurşun büyüsü nasıl yaptırılır?

Kurşun büyüleri adı üzerinde kurşun kullanılarak yapılırlar. Konunun uzmanı bir medyum aracılığıyla yapılması gerekmektedir. Kurşun büyüsü yaptırmak isterseniz ya da kurşun büyüsü ile ilgili bilgi almak isterseniz medyum Saliha Hanım’ı arayarak gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Kurşun büyüsünü nasıl yaptırabilirim?

Binlerce olaydan yola çıkarak kurşunla yapılan büyüler ve kurşun büyüsü hakkında en bilinmeyen yönlerinin ne olduğunu sizlerle paylaşmak ve de bu büyüyü sevdiklerinizle aranızı düzeltmek için yaptırmayı düşünürseniz bana ulaşabileceğiniz telefon numarası burada mevcut.

Kurşun ile yapılan büyüler

Kurşun ile ilgili çok sayıda büyü vardır. Önemli olan sizin ne tür bir büyü istediğinizdir. Kurşunla yapılan büyüler genellikle küsleri barıştırma, arası bozulan çiftlerin arasını düzeltme, evliliklerde eski sıcaklığı yakalamak gibi nedenlerle yapılan büyülerdir.

Sizinle küsen bir dostunuz varsa ve bu sizi çok üzüyorsa kurşun büyüsü tam size göre. Arkadaşınız ile aranızın düzelmesine yardımcı olacaktır. Sıkıntılı bir evliliğiniz varsa ve bu durumu düzeltmek istiyorsanız da kurşun büyüsü tam size göre.

Kurşun büyüsü nedir?

Kurşun büyüsü ve fal dünyasında oldukça sık kullanılan maddelerden olduğu için birçok çeşitli tarifi bulunmaktadır. Bu çeşitli tariflerin her biri farklı etkileri ve kullanım alanı olan büyülerdendir. Bu konuda gerçekten bilgili bir insan ile çalışmazsanız sizin için zaman kaybı olan çalışmalarda bulunabilir ve hatta belki de beklemediğiniz sonuçlarla karşılaşabilirsiniz.

Bu konuya özen göstermeniz gerektiği için sizlere önereceğimiz bir numaralı isim Medyum Saliha olacaktır. Medyum Saliha bu alanda yapmış olduğu uzun soluklu çalışmaları ile oldukça profesyonel bir kimliğe sahiptir.

Kurşunla yapılan büyüler ve kurşun büyüsü genellikle iyi sonuçları olan kara büyülerden olmayan bir türe sahiptir. Fakat etkili bir kurşun büyüsü yapabilmek öyle kolay değildir. Beklentilerinizin gerçekten karşılanabilmesi için alanında uzman insanlara danışmalı bu tarz insanlarla çalışmalısınız.

İnternet üzerinde ve çevrenizde bu alanda çalıştığını duyduğunuz gördüğünüz bir çok isim olabilir ama bunların hepsi gerçekten kaliteli isimler olmayabilir. Bu sebeple size tüm çalışmalarından olumlu ve memnuniyet içerikli yorumlar alan kaliteli çalışan Medyum Saliha önerimiz olacaktır.

Kurşun büyüsü uzmanı

Özellikle sevdiklerinizle sohbet ederken veya artık onlarla konuşmadığınızda, mesafeyi azaltmak ve eski sıcaklığınızı yakalamak için büyü arayabilir ve Kurşun Büyüsü de böyle bir zamanda size destek olabilir. Şikayetlerin uzlaştırılmasına yardımcı olan bu büyü, iç huzuru sağlamak için oluşturabileceğiniz bir büyüdür. Mermi ve kurşun büyüleri şikayetleri ortadan kaldırır, ancak sevdiklerinizi size daha da yaklaştırır. Siz ve bu büyüyü yapmak istediğiniz kişi veya kişilerin sebebi ne olursa olsun, ilişkiniz önceki durumuna dönüyor.

Sizden ve etrafınızdakileri daha mutlu edecek bu sihir hakkında bilmek istediğiniz tüm cazibeleri benden öğrenebilirsiniz. Kayınvalide ile damat ve gelinlerin arasında bazı problemler ortaya çıkar. Çoğu zaman adamın annesi oğlunu kayınvalidesine karşı doldurur.

Adamın annesi tarafından yaratılan bu kurşun büyüsünden anne, hiçbir şekilde büyüden etkilenmez. Bununla birlikte, bazı düzeltmeleri iyimser yapmak için görevini yerine getirmektedir. Büyü, insanların elbette ki mantığını etkilemeyecektir.

Kurşun eritme büyüsü nedir?

Bu büyü aslında bahsettiğimiz konu ile aynı süreçtir. Bu isimleri farklı şekillerde duyabilirsiniz. Ancak herkes aynı süreçten bahseder. Bu isimler değişebilir. Adlarını telaffuz sırasında, yerel olarak veya farklı kitaplardaki çevirilere bakarak isimlerini farklı şekilde duyabilirsiniz. Ama bu büyü de bir tür Kurşun Büyüsü olarak bilinir. Bu büyülerde, bazı öğretmenler resmi olmayan, ebeveynlerinin isimleri olan demir tabletlere erişerek büyü yapabilir.

Bu yine etkiler açısından aynı sonuçları verir. Bazen bu prosedürün sadece bir erkeğin bağlanması için yapıldığına inanılmasına rağmen, prosedürün sonuçları erkekler ve kadınlar için aynı etkiyi verir.

Bu nedenle seks, kurşun erime büyüleriyle bağlantılı olarak önemli değildir. Kurşun ile ilgili çok fazla büyü vardır. Mermi büyüleri genellikle çiftlerin uzlaştırılması, karşılıklı iletişimin düzeltilmesi ve eski evlilik heyecanının yok olması gibi nedenlerle yapılan büyülerdir.

Kurşun büyüsü nasıl etki eder?

Kurşun Büyüsü ve türlerine maruz kalan insanlar ilk birkaç günde ani bulantı ve kusma yaşarlar. Bu geçici bir durumdur ve kusma dışında akıl hastalığı yoktur. Bu büyü ile ayrılması gereken eşler, evden ayrılan bir koca, karısını terk eden bir adam veya kocasını terk eden bir kadın varsa, bu birleşme, birleşme ve huzuru sağlar. Sadece eşler arasındaki ilişkileri koparma alışkanlığını yok etmek için kullanılan bir büyüdür.

Kurşun büyüsü neden yapılır?

Kurşun büyüsü neden yapılır merak ediyorsanız bu yazımızda bu konuya açıklık getirdik. Kurşun büyüsü genellikle bağlama büyüsü amacı ile aynı sebepten yapılır. Eğer ayrı bir çiftten bir taraf barışmak istiyor ise, kendisine tekrar aşık etmek istiyor ise bu büyü işe yarayacaktır.

Bu çok etkili bir büyüdür. Kurşun büyüsü genellikle erkek yani koca; evi terk etmesi ve bunun sebebinin de erkeğin annesinin etkili görünmesine bağlı olarak yapılmaktadır. Bu büyünün yapılmasındaki en temel amaç; kişiyi evine ya da kendisine bağlama isteğidir.

Yapılma amacı; aşkın tekrar eskisi gibi olma isteği ve yuvanın dağılmamasını istemektir. Kurşun büyüsünün etkisini gösterme süresi çok uzun değildir. Eğer etkili bir medyum tarafından yapılır ise eğer; kısa sürede sonuç alınma ihtimali oldukça yüksektir.

Kurşun büyüsü yapılan kişide en büyük belirti kusma ve mide rahatsızlıklarıdır. Bu etkilere bağlı olarak da kişi dengesizleşebilir ve anlamsız hareketlerde bulunabilir. Bu büyünün tutma ihtimali oldukça yüksektir fakat büyünün güvenilir bir kişi tarafından yapılması şarttır.

Kurşun dökme büyüsü

İnsanlar bir çok farklı büyü yapma yöntemleri ile ihtiyaçlarını gidermekte ve bunun için medyumlara başvurmaktadırlar. Medyum Saliha Hoca da bu konuda uzman medyumlar arasında gösterilmektedir. Kurşun dökme büyüsü de hocamızın en çok uyguladığı büyüler arasındadır.

Kurşun dökme büyüsü bildiğimiz klasik kurşun dökme işlemi değildir. Kurşun büyüsü yapılırken kullanılan bir çok yöntem farklı adlar ile anılmasına sebep olmuştur. Bu yüzden kurşun büyüsü işleminin bir diğer adı da kurşun dökme büyüsü işlemidir.

Medyum Saliha Hoca, çok tercih edilen bu kurşun dökme büyüsü ile küslerin barışacağını, üzerinizdeki nazarların ve kem gözlerin kaldırılıp sahiplerine geri döneceğini, size zarar veren ya da vermek isteyen insanların kurşun yemişten beter olacağını söylemektedir.

Kurşun dökme büyüsü kesinlikle en iyi medyumlar tarafından yapılmalıdır. Sokak falcıları ya da mahalle falcıları tarafından yapılan kurşun dökme işlemi kesinlikle kurşun dökme büyüsü ile karıştırılmamalıdır.

Kurşun dökme büyüsü aşk büyüsü ya da bağlama büyüsü olarak kullanıldığı gibi zarar verme amaçlı da kullanılabilir. Bu işlemler oldukça tehlikeli ve bozulması güç işlemlerden oluşmaktadır. Medyum Saliha Hoca, sizlerden gelen talebe göre yaptığı hesaplamalar sonucunda kurşun dökme büyüsü yapmakta ve isteğinize göre de işlemi dizayn etmektedir. Kimi insanlar kalıcı işlemler isterken kimi insanlar da geçici isteyebilmektedir. Burada kurşun dökme büyüsü yaptıran kişinin ne amaçla yaptırdığı ve kendi kararı daha önem arz etmektedir.

Yorum Yap