1. Ana Sayfa
  2. Ritüeller

Kurşun Döktürmek

Kurşun döktürmek, kişinin içinde bulunduğu zor durumdan kurtulması için tercih edilen yöntemlerden biridir. İnsanlar hayat süreçlerinde her daim zor durumda kalabilir. Bundan daha önemlisi, kişi eğer zor duruma düşerse bundan kurtulmak için neler yapması gerektiği ile alakalıdır. Kötü enerjinin yok olması için uygulanan bu yöntem Medyum Saliha Hoca tarafından da sık sık önerilmektedir.

Kurşun Döktürmek
Kurşun Döktürmek

Kurşun döktürmek kişi için bu eylem sonrasında rahatlığını ifade eder. Halk arasında da çok sık tercih edilen ve insanların yaptırdığı işlemlerden biri olarak bilinmektedir. Kurşun döktürmek eski zamanlardan bu yana çok sık uygulanır.

Özellikle nazardan korunmak isteyen kişilerin tercih ettiği uygulamalar arasında yer almaktadır. Büyü gibi kötü etkiler ve bir takım doğa üstü güçler insan hayatında bir hayli zorlayıcı durumlara neden olabilir. Gizli ilimler ile çok yakından alakalı bir konu olan bu süreç için yapmanız gereken yazımızı takip etmeye devam etmek.

Kötü enerji, eğer büyür ve yayılırsa insan hayatında çok büyük olumsuzlukları da beraberinde getirir. Kişinin bu olumsuz etkilerden kurtulması için çeşitli yöntemler ile kötü enerjileri ortamdan uzaklaştırmaları gerekir. Bazen bu kötü enerji insanın içine yerleşir. Bu çok kötü olayların devam etmesine kişinin hayatında olumsuzlukların peşi sıra gelmesine neden olacaktır. Tüm bunlardan kurtulmak için ve iç rahatlığına ermek için bizi takip etmeniz gerekiyor.

Nazar, büyü gibi durumlar, bir takım kötü hallerin ortaya çıkmasını sağlar. Kurşun dökme işleminin ana işlevi bu kötü hallerin ortadan kalkmasıdır. Kişide eğer fiziksel bir rahatsızlık varsa, bu noktada da iyi geldiği ifade edilenler arasında yer alıyor.

Kurşun Döktürmek Nedir?

Kurşun döktürmek nedir sorusu, daha çok bu eylemin faydalarını bilen kişiler tarafından merak ediliyor. İlk olarak herkesin kurşun dökmesi söz konusu değildir. Bunu yapabilmek için öncelikle el almış olmanın ve kişinin ailesinin bu işte uzman olması gerekiyor. Eğer aile kökenlerinizde kurşun dökme işlemi gelenek haline gelmiş ise bu nesilden nesile geçebilir. Kurşun dökmek hakkında internet üzerinde de çok fazla bilgi vardır. Bunların doğru olup olmadığı da merak edilen önemli bir konu başlığı olarak dikkat çeker.

Kurşun dökmek için en başta gerekli olan malzemeler gerekir. Bu malzemeler arasında kurşun kepçesi, kurşun ve geniş maden kap yer alıyor. Külçe de kullanılmaktadır. Bir ocak üstünde kurşun eritme işlemi yapılır. Kurşun eridikten sonra kişinin başından bir kabın içinde dökülür.

Kişinin başına örtü örtülür ve herhangi bir sorun meydana gelmemesi adına bu uygulanır. Kızgın kurşunlar sağ ve sol el ile tutulan su dolu tas içinde dikkatli olarak boşaltılır. Bu süreçte ise besmeleme çekilmesi gerekir. Rahatsız olan bölgeye kurşunlu su sürmenin de faydaları olduğunu ifade etmek gerekiyor.

Kurşun dökme konu başlığında, online ortamda çok fazla bilgi olduğunu biliyoruz. Kişinin bu bilgileri doğru bir şekilde yorumlaması son derece önemlidir. Ama herkesin bunu yapması söz konusu olmaz. Sadece uzman olan medyum Hocaların bu noktada sizlere desteği çok büyük olabilir. Medyum Saliha Hoca çeşitli yöntemler uygulayarak kurşun dökme ve benzeri işlemleri rahat bir şekilde yapar.

Bu işlemin binlerce senedir yapılan bir uygulama olduğu biliniyor. Nazara iyi geldiği birçok kitapta ifade edilmiştir. Kurşun dökmenin temeli, vücutta yoğun olumsuz enerji oluşması sonunda bitkinliğin ortadan kalkması ile alakalıdır. Hastalıklar da ancak bu şekilde sona erer.

Kurşun Dökmenin Faydaları Nedir?

Kurşun dökmenin faydaları nedir sorusu da aynı zamanda merak edilir. Daha öncesinde de ifade ettiğimiz gibi nazara iyi geldiği bilinen son derece etkili bir uygulamadır. Vücutta meydana gelen yoğunlaşan negatif enerjinin ortadan kalkması sağlanır.

Bu enerji kişide bitkinlik ve moralsizlik yanında fiziksel hastalıklara da neden olabilir. Kötü enerji attıktan sonra kişi rahatlamaya başlar. İşlemin ritüellerinin doğru yapılması sonuçlarının da verimli olmasına neden olacaktır.

Kurşun döktürmenin pek çok farklı nedeni olabilir. Çok sayıda sıkıntı ve sorun kişide bu olaya neden olabilir. Bazı insanlar sıkıntılara karşı dayanamaz noktaya gelir ve bu nedenle psikolojik sorunlar yaşamaya başlar. Bunun yanında insanların rahatlaması ve iç huzurunu sağlaması noktasında da önemlidir.

  • Kurşun dökmenin en önemli faydası nazarı alması ve nazar değmesine karşı iyi gelmesidir.
  • Kişi kurşun dökme işlemi sonrasında karamsarlık ve hayal kırıklığı gibi haller yaşar. Kurşun dökülmesi sonrasında bunun geçmesi söz konusu olur.
  • Ani şoklar, travma gibi süreçler, kurşun dökmesi ile iyileşir.
  • Kişinin vücudunda kimi zaman negatif enerji birikir. Bunun ortadan kalkması adına son derece önemlidir.
  • Büyü etkisi altında kalan kişi bundan kurtulmak için kurşun döktürebilir.
  • Dengesizlik, uyurgezerlik, huysuzluk, korku gibi bozuklukların geçmesi için yardımcı olur.

Medyum Hocalar, her geçen gün daha etkili hizmet seçenekleri sunarak, sizlere her anlamda yardımcı olmaya devam etmektedir. Günümüzde medyum Hocaların insani açıdan önemli kişiler olduğunu biliyoruz. İç huzurlarını sağlamaları ve buna göre hareket etmeleri çok önemlidir. İnsanlar hayatlarında her zaman doğru karar vermek isterler. Bu noktada da medyum hocaların sizlere yardımcı olmaları gerekir.

Kurşun döktürmek ile alakalı internette yer alan bilgilerin tamamı doğru değildir. Kişi eğer bir konu hakkında bilgi edinmek isterse, doğru olan kaynaklara yönelme zorunluluğu vardır. Sitemiz, sizler için güvenilir seçenekler sunar. Medyum Saliha Hoca tarafından hazırlanan büyüler ve çeşitli gizli ilim teknikleri son derece önemlidir. Aynı zamanda rüya tabirleri, fal ve diğer konu başlıklarında da hocamızın etkili açıklamalarını rahatlıkla bulabilirsiniz.

Büyü ve diğer konu başlıkları sitemizin önemli içerikleri arasında yer alıyor. Büyü etkisi altında kaldığını hisseden kişinin bundan kurtulması için yol gösterici yazılarımızı okuyabilirsiniz. Yazılarımız büyük bir özen ile hazırlanmaktadır.

Kurşun Döktürmek Bilimsel

Kurşun döktürmek bilimsel açıdan da açıklanan bir süreçtir. Burada amaç statik kötü enerjinin kurşun yardımı ile boşaltılmasıdır. Bu açıdan kurşun döktürmek beyin detoksu olarak da yorumlanır. Olumsuz düşünceler, beyinde biriktiği zaman kötülükler de artar. Kötü düşüncelerin ortadan kalkması kişide olağan üstü bir rahatlamaya neden olur. Günlük hayatımızı daha olağan ve çekilir hale getirme noktasında son derece önemli yardımları olduğunu söylemek gerekiyor.

Kurşun döktüren kişi, daha öncesinde yapmakta zorlandığı şeyleri, kurşun döktürme işlemi sonrasında rahatlıkla yapabilir. Bunun nedeni ise daha rahat odaklanmasıdır. Gününüzde, insanlar stresli bir yaşam sürmektedir. Ekonomik anlamda zorluklar, ailevi sorumlar ve birçok dert peşi sıra gelir.

Günlük hayatın stresi kişide negatif enerji oluşmasına neden olacaktır. Bundan kurtulmak için çok çeşitli yöntemler vardır. Kurşun döktüren kişinin bundan kurtulması mümkün oluyor. Kişi aynı zamanda yeşilliklerde gezerek, kendisinde biriken kötü enerjiyi rahatlıkla atabilir. Her ikisi için de amaç vücutta kötü enerjiyi dışarı atmaktır.

Kurşun döktürmek aynı zamanda evlenmek isteyen kişiler adına da çok etkili olmaktadır. Evlenmek isteyen ama bunu yapamayan kişi nazar ya da başka kötü bir enerji etkisi altında kalabilir. Halk arasında kurşun dökmek; hastalık, korku, nazar ve büyülerden korunma noktasında çok etkilidir. Kişilerde huzur ve sağlık artmasına bolluk enerjisinin meydana gelmesine neden olur.

Medyum Saliha Hoca Hanım, sahip olduğu bilgi birikim sayesinde insanlara yardım etme noktasında çok önemli adımlara imza atan bir kişiliktir. Hocamız ile iletişime geçmeniz halinde, tüm süreçleri rahatlıkla takip edebilir, aklınıza takılan konu her ne olursa rahatlıkla yanıt bulabilirsiniz. Özellikle kısmet kapalılığı, nazar gibi insan hayatını direkt etkileyen durumlar için oldukça önemli uygulamaları vardır.

Kurşun Döktürmek İstiyorum

Kurşun döktürmek istiyorum diyen bir kişi, gerekli olan hazırlıkları yapması adına, medyum hocalara önceden haber verebilir. Aynı zamanda kişisel dertlerini de aktararak hocanın yol göstermesi için gerekli  zemini sunar. Kurşun döktürme işleminde iç huzurun tam anlamı ile sağlanması amaçlanır. Bu amaç doğrultusunda gerekli olan adımların atılması son derece önemlidir.

Kurşun nasıl dökülür, kurşun döktürmek için neler yapmak gerekir gibi sorular merak edilen konu başlıkları arasında yer alıyor. Son zamanlarda da özellikle insanların pandemi nedeniyle evlerine kapanması kendilerini kötü hissetmelerine neden oluyor. Kötü enerji basık yerlerde daha hızlı bir şekilde yayılmaktadır. Bunun önüne geçmenin pek çok yöntemi vardır. Bunlar arasında en etkili olanı ise kurşun döktürmektedir. Kurşun yardımı ile kişi sahip olduğu kötü enerjiden rahatlıkla kurtulur.

Kurşun döktürmek aynı zamanda aşk büyüsü olarak da yorumlanabilir. Kişi, aşık olduğu kişiyi kendisine bağlamak, aşk acısından kurtulmak ve benzeri bir çok eylem için bu yöntemi deneyebilir. Daha çok kişide olumsuz enerji var ise bu atılır. Yani aşk acısı nedeniyle sahip olunan kötü enerjiden kurtulma yöntemlerinden biridir. Herkesin bu işlemi yapması söz konusu değildir. Dikkatli yapılması gereken son derece önemli bir işlemdir.

Kurşun Döktürmek Nereden Gelir?

Tüm bunlar, kurşun döktürme geleneğinin nereden geldiğinin sorgulanmasına neden olmaktadır. Çok eski zamanlardan beri gelen bir süreçtir. Orta Çağ’da medyum Hocalar tarafından yapılmış ve başarılı sonuçlar alınmıştır. Günümüze kadar ise, medyum hocaların vasıtası ile yazılan kadim el yazması kitaplar üzerinden gelmiştir.

Kurşun döktürmek nereden gelir sorusuna 3500 senelik bir tarihi olduğunu ifade ederek yanıt verebilir. Kafkas Türkleri tarafından uygulanan bu ilim günümüzde de birçok faydalı çalışma için örnek olmuştur. En önemli ve etkili özelliği manevi ve fiziki açıdan kişide biriken olumsuz enerjiyi temizlemesidir. Kişiye çok kısa süre içinde tesir eder. Bu sayede kişi içinde bulunduğu olumsuz ruh halinden rahatlıkla kurtulabilir.

Kurşun dökme işleminde uygulamanın gerçek bir medyum Hoca tarafından büyük bir titizlik ile yapılması son derece önemlidir. Kişi, saf niyeti ile işlemi yaparsa çok rahat bir şekilde sonuç elde edecektir. Kurşun en zehirli ağır metallerden biridir.  Bu nedenle eğitim almayan ve konuyu bilmeyen biri tarafından dökülmesi zararlı olabilir.

Gizli ilimler ile alakalı olarak yapılan çalışmaların büyük bir kısmında zararlardan söz etmek mümkündür. Fakat bu zararların ana kaynağı, işlemin gerçek bir medyum hoca tarafından değil, normal biri tarafından yapılmasıdır. Eğer, işini bilen, uzman bir medyum hoca yaparsa başarı gelir.

İç huzur sağlamak için insanlar birtakım şeyler yapar. Önemli olan kişinin yaptığı şeye inanması ve ondan tam olarak verim alacağını bilmesidir. Bu nedenle inancımız doğrultusunda yaşamak gerekir. Bu sayede kişi, inandıklarını yaptığı için özgüveni artar. Fakat inanmadığımız bir hayatı yaşarsak sürekli olarak bunun acısını çekeriz. Bundan kurtulmak için geç kaldığımızı düşünmemek gerekir. Her zaman başlangıç olabilir.

Yorum Yap