1. Ana Sayfa
  2. Büyüler
  3. Lamia Büyüsü
Trendlerdeki Yazı

Lamia Büyüsü

Lamia büyüsü bilgilerini vermek için bu makaleyi hazırladık. İnsanların nefret ve haset dolu hislerini masum insanlar üzerinde kullandıkları her durum çok trajik sonuçlar doğurmaktadır. Sevmedikleri kıskandıkları insanları üzmek ve onlara acı çektirmek için birçok deneme yapılır.


Lamia büyüsü uzmanıyım diyerek saçma bilgiler sunanlara asla aldanmayınız. Öncelikle sitemizi inceleyip tüm büyüler hakkında bilgi edinebilirsiniz. İnsanlar bazen amaca ulaşmak için her şeyi yapar.

Büyü de bu denemelerin en acımasızıdır. İnsanlar büyü ile içlerindeki nefret ve hasedi dindirmek isterler. Lamia büyüsü bu yol için en doğru adres Medyum Saliha Hanım’dır.

Lamia büyüsü ile sevmediğimiz insanları ve zarar görmesini istediğimiz insana acı çektirebilmek mümkündür. Kara büyülerin en kuvvetli ve acımasız büyülerinden olan lamia büyüsü konusu itibariyle tarihe de tanıklık eder.

Lamia Büyüleri Nelerdir?

Lamia büyüsünün tarihi eski yunan mitolojisine dayanmaktadır. Zeus’un ikinci eşi olan Lamia, ilk eşi olan Hera tarafından çok kıskanılmaktadır. Bunun için Hera Lamia’ya büyü yapar ve bu büyünün etksiyle Lamia bütün çocuklarını elleriyle öldürür.

Görüldüğü gibi lamia büyüsü kişi üzerinde oldukça şiddetli etki ederek hal ve davranışlarına etki eder. Oldukça etkili olan bu büyü birisinden intikam almak ve ona hayatı zindan etmek isteyen kişiler tarafından kullanılan bir kara büyüdür.

Lamia Büyüsünün Tarihçesi

Söz konusu lamia büyüsü, ismini Yunan mitolojisinden gelir. Lamia baş tanrı olan Zeus’un ikinci eşidir. Lamia bu sebepten dolayı kocasının gözdesi ve en değerlisi olan Hera tarafından çok kıskanılmaktadır. İçindeki bu öfkeyi dindirmek isteyen Hera, Lamia’ya büyü yapar.

Bu büyünün etkisinde kalan Lamia kendi çocuklarını kendi elleriyle öldürür. Aynı zamanda evlat acısını daha çok çeksin diye Hera, Lamia’ya uykuyu da yasaklamıştır. İşte lamia büyüsü hikayesini bu Yunan mitolojisinden almaktadır. Şu anda da Orta Doğu’da sıkça tercih edilen etkili bir soğutma büyüsüdür.

Lamia Büyüsü Etkileri

Bu büyü ile insan çok agresif ve ters bir tutum sergilemeye başlar. Etrafındaki herkesi kırmaya ve çok basit şeyleri bile düşünemez hale gelirler. Aynı zamanda etrafından ve sevdiklerinden çok uzaklaşmaya ve soğumaya başlarlar.

Büyü için benimle iletişim numaramdan iletişime geçebilirsiniz. Büyülenen kişi büyünün etkisiyle davranışlarına ve tavırlarına hakim olamaz ve normalde yapmayacağı şeyleri yapmaya başlar. Etrafındaki kişilere çok kötü davranır ve herkesle arası bozulur. Sevdiği kişilere zarar verir. Lamia büyüsü ile ilgili bilgi almak ve yaptırmak isterseniz bizimle irtibata geçebilirsiniz. Medyum Saliha Hanım tecrübesiyle size yardımcı olacaktır.

Lamia Büyüsü Tarifi

Lamia büyüsü bir kara büyü türü olarak oldukça ayrıntılı bir tarife sahiptir. bu tarifte kişiden kişiye uygulama sebebiyle değişiklikler de bulunmaktadır. Bu sebeple bu konuda kesinlikle güvenilir ve profesyonel kişilerle çalışmanız gerekebilir. Aksi taktirde ya sonuçsuz kalacak bir çalışma ile zaman kaybetmiş olursunuz ya da beklemediğiniz sonuçlar alırsınız. Medyum Saliha bu lamia büyüsü ve bunun gibi kara büyüler konusunda uzun soluklu çalışmalarının getirdiği tecrübeler sonucunda oldukça detaylı çalışarak yanlış sorunlardan kaçınma konusunda oldukça başarılı bir numaralı isimdir.

Sevmediğiniz insanların acı çekmesi, mutsuz ve huzursuz hayat sürmesini sağlamak amacıyla yapılan bu büyünün incelikli işlenmesi gereken bir tarifi vardır. Konu bu derece hassa ve ince olduğunda tercih etmeniz gereken alanında bir numaralı isim Medyum Saliha oluyor. Size her konuda, kılavuz olmak, yol göstermek için var gücüyle çalışıp zaman kaybı yerine etkili sonuçlar sunmak için çalışır. Danışanlarından aldığı olumlu sonuçlar işinde ki başarılı kimliğini destekleyen Medyum Saliha lamia büyüsü konusunda tüm meraklarınızı giderecektir.

Lamia Büyüsü Uzmanları

Lamia, antik Yunan mitolojisinde büyüsüne adını veren ana tanrı olarak adlandırılan Zeus’un ikinci karısıdır. Zeus’un en sevdiği Hera, kıskançlığından Lamia’yı büyüler. Büyünün altında Lamia çocuklarını kendi elleriyle öldürür. Bu olaydan sonra, Lamia dünya tarihinde acımasız bir anne olarak bilinir.

Hera, Lamia’nın uyumasını yasaklar, böylece Lamia çocuklarından daha fazla acı çekebilir. Lamia’nın bu acısını günün her anında kalbinden hissetmesini ister. Zeus, Lamia’nın ağrıyı gidermek için göz kapaklarını kapatmasına izin verir.

Lamia Büyüsü Yapmak

Lamia büyüsü, asla bilmeyen insanlar tarafından yapılmamalıdır. Bu zaten yapılsa bile, hiçbir zaman sonuç alamazsınız. Bu büyünün aşamaları var. Medyumlarla çalışmak zorundasın. Medyum Saliha, bilgeliğinle her türlü büyülerde size yardım edecektir. Büyü tarihini bilen ve çalışmalarının sorumluluklarını bilen bir psişik olarak tanınır.

Ne yazık ki, kendilerini internette psişik olarak sunan, aslında medyumluğu kolay para kazanmaya açılan bir kapı olarak gören insanlar da vardır. Onlara bir fırsat vermemenizi öneririz. Bu nedenle, çevre ile çalışmaya başlamadan önce bir çalışma yapmalısınız.

Bir telefon görüşmesinde bile medyumun gerçek medyum olduğunu anlayabilirsiniz. Başlamadan önce, gerçekten bir şey bilip bilmediğinizi öğrenmek için bakıma geçebilirsiniz. Lamia büyüsü gibi etkili siyah büyüler gerçekten deneyimli insanlar tarafından gerçekleştirilmelidir. Parça bilgiyle yapılacak sihir sizi hiçbir işe yaramaz, hatta sizi tersine çevirip etkileyebilir.

Lamia Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Antik Yunan medeniyetinden günümüze kadar uzanan büyü çeşididir. Kara büyüler içerisinde yer almasının nedeni ise büyü yapılacak kişiden intikam almak veya ona olumsuz bir durum yaşatmak adına gerçekleştirilmesinden ibarettir.

Yunan mitolojisinde Zeus pek çok kadınla birlikte olur. Ancak Zeus’un ilk gözdesi Hera’dır. Zeus ardından Lamia adında ikinci bir kadınla daha birlikte olur ve onunla evlenir. Fakat ilk karısı Hera bu durumu çekemez ve aşırı derecede kıskançlık duyarak Lamia’ya büyü yapmaya karar verir. Nitekim büyüsü tutar ve Zeus’un ikinci karısı Lamia’nın bütün çocukları birer birer ölür.

Zeus Lamia’dan ayrılarak böylelikle büyü amacına ulaşmış olur. Günümüzde de birbirinden boşanmasını sağlamak ve ayrılmasını sağlamak amaçlarına yönelik olarak Lamia büyüsünün günümüzde kara büyü olarak sıklıkla tercih edildiği görülmektedir. Bu büyü neticesinde çok sevdiğiniz fakat arada engel çıkan birisinin olduğu durumlarda sevdiğinize kavuşmak adına aradaki engelleri yıkmanız için bu büyüyü siz de talep edebilirsiniz. Böylelikle sevdiğiniz kişiye sevginizin gücünü göstererek ona kendinizi aşık edebilme fırsatı yakalamış olursunuz.

Yorum Yap

Yorum Yap