1. Ana Sayfa
  2. Büyüler
  3. Medyum Güldeste

Medyum Güldeste

Medyum Güldeste Hoca'nın internet sitesi üzerinden yaptığı yayınlar son günlerde konuşuluyor. Peki Medyum Güldeste Kimdir? Medyumlar aradında internette arama yapılırken Medyum Güldeste şikayetleri nasıl çıkıyor? Medyum Güldeste hakkında detaylar bu yazıda.

medyum güldeste

Medyum Güldeste hakkında bilgiler vermek için hazırmakta olduğumuz yazımız yakında burada olacaktır. Son zamanlarda internet üzerinde bilgi veren medyum sitelerinin çoğalmasının artından ortaya çıkan bilgi karmaşasında Medyum Güldeste‘nin sitesi doğru bilgiler veriyor mu? Yakında burada olacak.

İnsan varoluşunun sebebini kadim zamanlardan beri sorgulamaya devam eden bir varlıktır. Zaman zaman kendimizi kontrol edemediğimiz olaylar zincirinin içinde buluruz. Bir güç bizi yok sayarcasına beynimizi ve duygularımızı esir alıp sanki başka alemlerin içine sürükler bedenimizi. Çevremizdeki insanların bizi anlamasını istesek de maalesef böyle zamanlarda en yakınlarımızdan bile darbe yemeye başlarız.

İnsan olmanın en acı verdiği bu çöküş dönemlerinde hep bir ışık arayan insan, aradığını manevi alemlerin içinde bulacağının tecrübesini edinmiş, kendine ve dertlerine ışık olacak medyumlar ve bilginlerin etrafında toplanmaya başlamıştır. Medyum Güldeste yılardır etrafına ışık saçan bu bilge medyumların başında gelmektedir.

Medyum Güldeste Kimdir?

Medyum Güldeste, Anadolu’nun kadim topraklarında pişen ve bilgeliğini kendisinden yardım isteyen insanlarla paylaşan tanınmış hocalarımızdandır. Manevi alemlerle olan ilişiğinin yanında çağı da yakalamayı başaran sayılı medyumlardan birisidir. İnsanlık tarihinin başından beri elimize geçen hem yazılı hem sözlü kaynaklarda büyü ve benzeri konular hakkında bilgiler verilmiştir. Bu bilgilerin sırrını ancak bu tarz büyü ve sihir gibi durumların kontrolünü elinde tutmayı başarabilen kişiler bilebilmektedir. Medyum Güldeste Hoca, iyi bir medyum olmasının yanı sıra iyi de bir araştırmacı kimliğine sahiptir. İnsanların büyü ve sihir yoluyla farklı durumlara sokulduğuna yıllarca şahit olmuş ve bunun çözümleri konusunda sayısız başarılar yakalamıştır.

Hayatını adeta bu uğurda harcamış, çözülemez denilen sayısız büyü ve sihir kaynaklı problemi kökünden sökerek insanların hayatlarını ve yuvalarını kurtarmalarında vesile olmuştur. Yirminci yüzyılın başından beri insan adeta makineleşmeye doğru giderek kendi doğasını her alanda tahrip etmeye başlamış, gelişimi ve teknolojiyi araç olarak değil bir amaç edinmiştir. Bunun sonucu olarak da insan denilen varlık ruhen ve bedenen çökmüş, psikolojik olarak hastalanmaya, ruhunun kontrolünü kaybetmeye başlamıştır.

İşte böyle bir çağda insandaki problemlerin tespitini yapabilmek adına, bu yeni problemlerin oluşturduğu ruhun boşluğunu dolduran kaygı ve endişelerin nelere sebep olduğunu iyi analiz etmek gerekmektedir. Boşluktaki bir insan, ikinci ve üçüncü sahışların etkisi olamadan zayıflayan ruhunun kontrolünü diğer boyuttan varlıklara, cinlere ve şeytanlara teslim etmektedir. Medyum Güldeste Hocamız insanın bu ruhsal çöküşünü en iyi analiz eden ve hastasına göre reçete yazan bir doktor misali bilinçli olarak görevini yerine getirmektedir.

Medyum Güldeste Hoca bu güne kadar sayısız büyü ve sihir kaynaklı, psikolojik etmenlerin sebep verdiği çöküşlere bağlı olarak cinlerin ve doğa üstü güçlerin istilasına uğrayan insanları, yuvaları kurtarmayı kendine vazife biçmiş bir medyumdur. Tecrübesi ile bir çok medyumun saygısını kazanarak onların hem dünyevi hem manevi alemde hocası sıfatını taşımaya hak kazanmıştır.

Maalesef ki dünyamız bir sınav yeri olduğu için iyi ve kötü hep iç içe olamaya devam edecektir. Bu koşullar altında bizlerin eksik olduğu bu manevi alemin bir sesi bir yaşayan güneşi olan Medyum Güldeste Hocamız bizlere her konuda yardım etmeye devam etmektedir. Unutmamalıdır ki dermansız bir dert yoktur. Derman aramaktan vazgeçen insan vardır.

Medyum Güldeste Nerelidir?

Medyum Güldeste Hoca Darende’de gözlerini hayata açtığında en önemli hazinesi olacak olan kişiler onun kulağına ezanı okuyan ve ismini veren kıymetli dedesi ve babaannesiydi. Medyum Güldeste küçük yaşta önce annesini ve daha sonra da babasını kaybetti. Onların ahirete intikalinin ardından sessizliğe bürünen minik ruhunu aydınlatan iki yıldızı vardı. Dedesi Süleyman Efendi büyük bir alim ve havas ilminde zamanının büyüklerinden icazet almış bir hocaydı. Babaannesi Akgül Hanım ise diğer alemlerle irtibatı ailesinden gelen doğuştan medyum ve alim bir hanımefendiydi. Bu iki yıldız Medyum Güldeste Hocayı adeta sevgi denizi gibi sarıp sarmalamış, tüm bildiklerini ona aktarmışlardı.

Daha yedi yaşına geldiğinde şarlatan muskacıların yaptığı bir çok büyüyü etkisiz hale getirip halkın gözünde yükselmiştir. Kendisine defalarca kara büyüler yapılmış ve dedesi Süleyman efendi gördüğü lüzum üzerine göç ederek biricik değerlisi Medyum Güldeste Hoca ve kıymetli eşleri Akgül Hanımefendi ile Ankara’ya göz etmişlerdir. Önce Beypazarı sonra Haymana ve ardından Ankara Merkezde yaşamaya karar kılmışlardır. Medyum Akgül Hoca dedesi ve nenesinden aldığı manevi eğitimlerin yanında fenni ilimleri de tahsil etmiş ve hem uhrevi hem dünyevi başarıları ve mevkileri kolayca elde etmiştir.

Medyum Güldeste Hoca zaman zaman yurt dışı konferanslarına katılarak bu konuda araştırmalar yapan meraklılar ve meslektaşlarına bilgi birikimlerini aktarmakta ve bu konuda sayılı medyumlardan biri olma unvanını elinde bulundurmaktadır.

Medyum Güldeste Şikayetleri

Her meslekte ve her ilmi zeminde olduğu gibi insanların medyumluk alanında da nefs yaptıkları ve her hileye başvuracakları göz önünde bulundurulmalıdır. Hem dünyevi hem uhrevi ilimlerin ayaklara düştüğü şu devirde insan-ı kamil olmadan ilim sahibi olmak adına türlü paravanlar döndüğünden dolayı sayısız sahte medyum ve şarlatan hoca sıfatlı cehennem odunları türemiştir.

Hal böyle olunca serçe kuşları kendini kartal zannetmeye başlamış ve gözlerini dünyalıklar bürüyen sahtekarlar bu işin erbabı Medyum Güldeste Hoca gibi büyük şahsiyetlere ara sıra sanal ortamlarda karalama yapmaya çalışmışlardır. Ancak yalancının mumu yatsıya kadar yanar diyen atalarımın bu konuda da haklı çıkmışlar, Atılan her iftira ve karalama sahibinin başına kara bir gece gibi çökmüştür.

Medyum Güldeste Hocamız yıllardır medyumluk ve metafizik konularında ilmi delillerle kabul gören sayısız çalışmalara imza atmıştır. Siz sevenlerine ve her kesimden çare arayan, deva arayan insanlara sırlar aleminin gizemli kapılarını açarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Medyum Güldeste Yorumları

Bir insanın en güzel hediyesi onu seven canlardır der Medyum Güldeste Hocamız. Bu yüzden kimseyi incitmemeyi ve karıncanın ve bir kelebeğin bile bu dünyanın denge unsuru olduğundan sık sık bahseden kendini sevenlere. Bu kadar büyük işler yapmış ve insanların adını anmaktan bile korkarak üç harfli gibi değişik işimler taktığı cin, şeytan ve doğa üstü güçlere karşı hem ilmiyle hem ruhuyla savaşmış, bu sayede bir çok insana şifa kaynağı vesilesi olmuştur.

İnsanların bu sevgilerine her daim karşılık veren Medyum Güldeste Hocamız’ ın toplumun her kesiminden seveni ve sayanı vardır. Değişik zamanlarda havas ve metafizik konusunda uzman kişilerle bir araya gelerek onlara fikirlerini beyan etmekte ve sevenlerine ışık olmaya devam etmektedir.

Medyum Güldeste Hocamızı tanıyan ve onunla birlikte bir çok derdine derman bulan kişilere sorduğumuzda hep aynı cevabı aldık. Her birisi Medyum Güldeste Hocamız için zamanımızın en kıymetli insanlarından olduğunu ve çözemeyeceği sorunun olmadığını söylediler. Her daim sevenlerinin dualarından güç alan Medyum Güldeste Hoca çalışmalarına yorulmak nedir bilmeden devam etmekte ve sayısız derde derman olmaya kendini adamaktadır.

Medyum Güldeste İletişim

Medyum Güldeste Hocamız çağın getirisi olan interneti yapıcı bir araç olarak uzun yıllardır kullanmaya ve bu sayede dünyanın her yerinden insana fayda sağlamaya devam etmektedir. Bilgiyi ilaç ve teknolojiyi araç olarak kullanmayı sık sık söyleyen Medyum Güldeste Hoca’ ya internet adresi üzerinden ulaşabilir ve sitede yer alan telefondan yedi gün yirmi dört saat ulaşabilirsiniz.

Unutmayın dermansız bir dert yoktur. Çözülemeyecek hiçbir sır hiçbir gizem yoktur. Yeter ki siz doğru kişiye ve doğru yönteme ulaşabilin. Bu sebeple Gönül rahatlığına ulaşmak ve huzuru iliklerinizde hissetmek için Medyum Güldeste Hoca size hizmet vermeye her daim hazırdır.

Yazı içeriği: Büyüler sitesi.

Yorum Yap

Yorum Yap