1. Ana Sayfa
  2. Büyüler
  3. Medyum Işılay

Medyum Işılay

Medyum Işılay Hoca kimdir? Burçlar hakkında detaylı ve gerçek yorumlar yapabilen medyumlar arasında hangi medyumlar bulunuyor? Medyum Işılay'ın büyüler konusunda verdiği bilgiler nelerdir? Tüm bu soruların detabı yazımızda.

medyum ışılay

Medyum Işılay internet üzerinde verdiği burç yorumlar bilgilerinde dolayı son zamanlarda çokça takip edilen medyumlar arasına girdi. Peki kimdir Medyum Işılay Hoca? Medyumlar arasında ismini bu kadar duyurmayı son zamanlarda nasıl başarıyor? Gizemli olaylar, her gün çevremizde duyduğumuz ve bazen es geçip önemsemediğimiz ayrıntılar gibi görünürler.

Ancak ta ki başımıza hiç hesapta olmayan bir mesele geldiğinde ne yapacağımızı bilemez ve bu yeni düşmanla nasıl baş edeceğimizin yollarını bilemeyiz. Bu gerçekle önce yüzleşmek ve büyü, sihir ve havas gibi meselelere dair yardım almanın yollarını aramaya başlarız. İşte bize böyle konularda yol gösterecek kişilerin günümüzdeki adı medyum ve bu medyumlardan en tanınanlarından biri ise Medyum Işılay Hoca’dır.

Medyum Işılay Kimdir?

Medyum Işılay Hoca, metafizik ve havas ilimlerinde ilim tahsil etmiş ülkemizde ve dünyanın bu konuda çalışmalar yapan ülkelerinde kabul görmüş bir medyumdur. Yaptığı çalışmalar ile bir çok insanın hayatını düzene sokmasına yardımcı olmuş, bir çok sırlı olayı çözüme kavuşturmuştur. İnsanların cin ve doğa üstü güçlerin tesirine girmesi üzerine çalışmalar yaparak çözüm yolları bulan Medyum Işılay Hoca her geçen gün karamsarlığa gömülen bu dünyada insanların umut ışığı olmaya devam etmektedir.

Günümüzde insanların en büyük problemleri arasında inançsızlık ve gizli ilimlere olan uzaklık gelmektedir. Eskiden toplumlar bir şekilde kendi dinlerine ve kendi ritüellerine sahipken şuan inançla olan mesafeleri katbekat artmıştır. Böyle bir çağda hesapta olmayan doğa üstü olaylarla karşılaşan insan çareye nasıl ulaşacağını da bilmemektedir. Ancak Medyum Işılay Hocamız uzun yılların birikimi ve üstatlarından ve onların da üstatlarından öğrendiği yol üzerine her çağa uygun çareler üretebilen vizyon sahibi bir medyum olarak tanınmaktadır.

Yıllardır çaresiz binlerce kişinin derdine çare olan Medyum Işılay Hoca uzun yıllar daha insanlığın karanlık güçlerle savaşında aktif rol oynamaya devam edecektir. Kendi deyimiyle Tarlaya tohumu saçmadan ürün bekleyemeyiz. Bu yüzden başımıza gelen bu tür sihir ve büyü gibi olaylarda çare aramamak ancak hayalperestliktir ve sonu her zaman hazin şekilde sonlanmıştır.

Nice ilim insanları ve hocaların bile cinler, şeytanlar, doğa üstü güçler, büyü ve sihir, havas gibi konularda korkarak hareket ettiği bir gerçektir. Hal böyleyken ve insanlar çaresizlik içinde kıvranırken gerçek ilim insanlarına ve havas bilginlerine ihtiyaç gün geçtikçe artmaktadır. Medyum Işılay Hoca günümüzün problemlerini en iyi analiz eden ve gittiği davetlerde bunu en güzel şekilde anlatan ender medyumlardan biridir.

Sınıf ayrımı yapmadan her kesimden insanın sorunlarını çözmede adeta canını dişine katarak çalışmaktadır. Bu yoğunluğa rağmen herkese bir el uzatma çabasına giren ve kendine ulaşan herkese deva bulmak için çalışan Medyum Işılay Hocamız muhakkak ki entelektüel kişiliğinin de etkisiyle her alanda bilgiye ulaşmak için ve sonuç odaklı çalışmaktadır.

Bu güne kadar kendisinden memnun kalan sayısız insan için bir kurtarıcı muamelesi görürken Medyum Işılay Hocamız bunu asla bir makam ve mevki hırsıyla yoğurmamış, kendini insanlığın sadece bir zerresi olarak görmeye devam etmektedir. Öğrencileri ve sevenleri tarafından her daim saygıyla karşılanan ve sevgiyi en büyük kurtuluş yolu gören hocamız aşk büyüsü insanın kalbine hakim olmakla olur der.

Medyum Işılay Nerelidir?

Medyum Işılay Hoca Aksaray ilimizde dünyaya gelmiştir. Merhum dedesi Pir Ali Aksaray-i Hazretlerinin soyundan gelmekte ve onun yoluna meftun ilim dolu bir zattı. Babası ise iyi bir medrese bitirmiş, fen alanında dönemin en iyi okullarında okumuş bir zattı. Medyum Işılay Hocamızın anneleri ise Dağıstan göçmenlerinden Şeyh Zülküf Efendi’ nin kızıdır. Her iki aile de ilim ve irfan yuvası olan ocaklarını evlatlarının eğitimiyle tüttürmüşler ve Medyum Işılay Hocamız Dedelerinden ve ailelerinden aldıkları ilim, irfan ve feyz ile pişerek hamlıktan kurtulmuşlardır.

Büyük dedelerinin Melami meşrebine sarılarak yıllarca köy köy kasaba kasaba gezerek çaresiz insanlara yardım etmiş ve ilminin ışığında karanlıklara gün gibi doğmuştur. Cehalet çareyi bilmemezlik değil aramamazlıktır felsefesiyle hareket eden Medyum Işılay Hocamız doğuştan gelen bu sırrı ilim ve tecrübeyle pekiştirerek zamanın büyük medyumlarından birisi haline gelmiştir. Havas ilimlerini dedesi lüzum üzerine ve işaretler hasıl olunca kendisine telkin etmeye başlamış ve daha yaşıtları sokaklarda oynarken hocamız doğa üstü varlıklar ile iletişim kurmaya başlamıştır.

İnsanı insan yapan şey ve bizi diğerlerinden ayıran en büyük özelliği ilim ve şerefli bir varlık olarak yaratılmış olmamıza bağlayan Medyum Işılay Hocamız zaman zaman ülkemizin değişik illerine ziyaretler gerçekleştirmekte ve havas ilmi erbabı ve medyumluk alanında ilerleyen kişilere de yol göstericilik yapmaktadır.

Medyum Işılay Şikayetleri

Medyum Işılay Hocamız halk arasında ve ilim çevresinde sevilen ve sayılan karakterli bir kişilik olmasına rağmen kendini çekemeyen kirli odakların zaman içinde hedefi olmaktadır. Bu karanlık şahsiyetler internet üzerinden bazı sitelerde medyum Işılay Hocamız hakkında asılsız iddialarda bulunmaktadırlar. Fakat her zaman bu çürük iddiaları elerinde patlamakta ve insanların gönlüne taht kuran Medyum Işılay Hocamız yoluna devam etmektedir.

Hayatında asla başarı nedir bilmeyen ve cinler gibi bazı varlıkların oyuncağı haline gelen bazı kesimler tarafından hedefe koyulan Medyum Işılay Hoca günün sonunda bu karanlık kişileri de topluma kazandırmak adına iyileştirilmeleri için yardımlarda bulunmakta ve engiz kalbini onlara bile açmaktadır.

Medyum Işılay Yorumları

Medyum Işılay Hoca ile sonuca ulaşan herkesin tek düşüncesi ve duygusu iyi ki hocamızla tanıştım ve bana ışık oldu olmuştur. Çünkü parıltılı dünyalarımızın ne gibi karanlıklarla çevrili olduğunu ancak yaşayanlar bilir. Çarelerin çaresiz olduğu zamanlarda Medyum Işılay Hoca binlerce insanın umudu olarak onları hayallerine kavuşturan bir bilgedir.

İnsanların yarın için kaygıları olmadığı, kin ve nefretin olmadığı bir dünya elbette ki ütopyadan ibarettir ancak doğru olan için savaşmak ise yürek isteyen bir meseledir.Bundan dolayı çetin bir ortamda yetişen ve her zorluğun üstesinden gelmeyi kendine hedef sayan Medyum Işılay Hocamıza insanların inancı tam ve tevekkülleri Allah’a karşı sonsuz binlerce insan vardır.

Yol her zaman dikenlidir ancak dikenleri kaldırırken ellerimiz kanasa bile sonuç muhakkak ferahlık olacaktır. Büyü ve vekf gibi, cinlenme ve iyi saatlerde olsunlara karışmak gibi sayısız sorunların kaynağına kadar inen, çözülmez denen düğümleri çözen ve insanlara umut pınarından içiren Medyum Işılay Hocamız her daim sevenleriyle birlikte var olacak ve hizmetlerine yıllarca daha devam edecektir. Nefesi müddetince hizmet edeceğini belirten Medyum Işılay Hocamız ile sorunlarınızdan kurtulmanız çok kolay. Hedef için cesaret göstermeli ve rızaya ulaşmalısınız. Sevgi ve ilim en  büyük servettir.

Medyum Işılay İletişim

Medyum Işılay Hocamız edindiği tecrübeler ve kendinde olan sır dolu sırlar ile yıllardır insanların ruhlarını okşamaya devam etmektedir. Bu hizmeti daha geniş kitlelere ulaştırabilmek adına uzun yıllardır değişik platformlarda hizmet vermiş ve son yıllarda da internet üzerinden yardımcı olmaya başlamıştır.

Bu sebeple internet adresi üzerinden insanlara hizmet veren Medyum Işılay Hocamıza telefon numarasından da günün herhangi bir saati rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Unutmamalı ki derdi veren şifayı da yaratmıştır. Şifayı aramadan ayağınıza gelmesini beklemek ancak ve ancak kendine zulmetmek olarak nitelendirilebilir. Bu yüzden sorunlarınızın çözümü için Medyum Işılay Hocayı çekinmeden arayarak kendisinin ilimlerinden faydalanabilir ve derdinize derman bulabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap