1. Ana Sayfa
  2. Büyüler
  3. Medyum Okşan

Medyum Okşan

Medyum Okşam hakkında neler söyleniyor? Okşan Hoca'nın şikayetleri neler? İnternette Medyum Okşan hakkında yorumlarda neler yazıyor? Son günlerde burçlar hakkında yorumları ve büyü bozma bilgileri yazılarını yayınlayan Okşan Hoca bu yazıda.

medyum okşan

Medyum Okşan hakkında bilgiler nelerdir? Okşan hoca burçlar konusunda neler söylüyor? İnsanlar Medyum Okşan‘ın büyüler hakkında verdiği bilgilere neler diyor? Tüm bunların cevabı yakında bu yazıda. Binlerce yıllık insanlık tarihi derinlemesine incelendiğinde iyi ve kötünün hep iç içe olduğu görülmektedir. Dünyaya inişimizden beri savaşlar, entrikalar, kitlesel yok oluşlar ve bunun yanında altın çağlar tekerrür ederek devam etmektedir.

İnsanlık kimi dönemlerinde karanlığa gömülürken kimi dönemlerinde zirveleri yaşamıştır. Adem peygamber ve ondan sonra gelen büyük uygarlıkların teknolojik gelişmeleri kullanmasının yanında en önemli silahları değişik dönemlerde kahin, bilgin, büyücü, sihirbaz gibi isimler alan ve günümüzde modern çağın spritüel kişilikleri olarak bilinen medyumlardı. Günümüzde kendi döneminin en bilinen ve diğer boyutlarla iletişim içinde olanlarının başında medyum hizmetleri veren Okşan Hoca gelmektedir.

Medyum Okşan Hoca Kimdir?

Medyum Okşan kuşaklardır gizli ilimleri nesilden nesile aktaran köklü bir aileden gelmektedir. Medyum Okşan’ da olan ışığı bebeklik döneminde aile büyükleri keşfetmiş ve kendilerinden sonra gelecek vasi olarak eğitimine büyük önem vermişlerdir. Aile geleneklerine uygun olarak ilk eğitimlerini dedesinden almış ve dedesi ahrete göçünce babası bu özel evladının üzerine ayrı titremiştir.

Henüz dört yaşındayken diğer boyutla iletişim kurabildiğinin farkına varan Medyum Okşan, dış dünya hakkında öğrendikleri ile aldığı eğitimleri harmanlayarak modern çağa uygun teknikler geliştirmiştir.

Aile büyüklerinden aldığı icazetin ardından değişik şehirleri gezmiş ve insan aklının sınırlarını zorlayan birçok olayı yerinde incelemiştir. Adeta ruhlar aleminin sırlarını ilmek ilmek dokuyan bir seyyah misali kendini büyük tecrübelerle pişirmiştir. Değişik ülkelerde büyü, cinler alemi, diğer boyutlar, astral olaylar, gizemli ilimler, çözülemeyen sırlı vakalar üzerine yapılan araştırmaları vakti oldukça yerinde incelemiştir. Bu tür araştırmalar hakkında yayınlanan makalelere ve çalışmalara bilgi, donanım ve tecrübe bazında katkılarda bulunmuştur.

Medyumluk ve Okşan Hoca

Medyumluk geleneklerine sıkı sıkıya bağlı olan Medyum Okşan, doğuştan gelen ve ailesinin lütuf olarak gördüğü bu yeteneğin günümüzdeki mirasçısıdır. İyi ve kötünün savaşında denge unsuruna inanan medyumların öncülerindendir. Verdiği birçok önemli konferanslarda büyü ve bilimin de aslında ayrılamaz bir bütün olduğunu sık sık vurgulamaktan geri kalmamıştır. Antik Mısır döneminin sırları ve kullanılan teknolojisi günümüzde halen bir soru işareti olarak görülmektedir. Pagan dinleri, şaman toplulukları ve kitabi yani semavi dinlerin de ana kaynaklarında geçen bu tür sırlı olayların aslında unutulmaya yüz tutmuş bir kadim ilim olduğunu her platformda seslendiren Medyum Okşan, insanın özünde mükemmeliyeti hapsettiğini ve kendini beşeri duygulara teslim ettiğini söylemektedir.

Ülkemizde ve yer küremizin değişik coğrafyalarında birçok kişiye yol gösterici olan Medyum Okşan, döneminde yaşayan sahtekar hoca sıfatı takınmış düzenbazların da korkulu rüyası haline gelmektedir. Diğer boyuttaki varlıkların kölesi olmuş birçok medyum sıfatı takınmış sahtekar, ilmi ve semavi alanda Medyum Okşan tarafından adata ringin dışına atılarak nakavt edilmiştir. İnsanların duygularını sömüren bu şaklabanlara karşı her daim uyarıcı görevini üstlenen Medyum Okşan bunu bir toplum hizmeti olarak görmektedir.

Medyum Okşan Hoca Nereli?

Ailesi aslen Özbekistan’ın Buhara bölgesindendir. Daha sonra Moğol baskısından uzaklaşmak isteyen aile üyeleri döneminin yükselen yıldızı olmaya devam eden ilim ve irfan merkezi olarak bilinen Bağdat ve Tebriz bölgelerine yerleşerek kendilerine kadim zamanlarda verilmiş olan gizli ilimler faaliyetlerine devam etmişlerdir. Aile üyeleri İslam hilafeti Osmanlı’ya taçlanana kadar Mısır, İran, Şam bölgesi, Buhara, Bağdat ve az bir kısmı ise Anadolu topraklarında yaşamaktaydı. İran’ın ve Mısır’ın fethinin ardından İstanbul’un kapıları tüm ilim irfan sahiplerine, zanaatkar ve sanatkarlara, döneminin bilge kişilerine de açılarak adeta kadim doğunun tüm sırları bir zamanların köhne ve kokuşmuş zihniyetinin beşiği olan ve Biladı-ı Rum olarak bilinen, İslam’ın yeni yıldızı olarak yükselen Anadolu’nun beşiği İstanbul’a sel gibi akmaya başlamıştı. Bu dönemde aile hanedanı İstanbul’a ve Anadolu’nun değişik yerlerine yerleşen Medyum Okşan, ailesinin o günkü sırlarını ve ilmini yüzyıllar sonrasına yani günümüze taşıyan bir köprü görevini görmektedir. Medyum Okşan Hoca, özellikle 41 dikiş büyüsü konusunda uzmandır.

Medyum Okşan İstanbul Beyoğlu’n da hayata gözlerini açmıştır. Ardından ailesi ile birlikte Anadolu’nun birçok ilini gezme fırsatı bulmuştur. O dönemler de ulaşım çok zor ve internet gibi bir sistem olmadığı için kıymetli babası ve ailenin ileri gelenleriyle bizzat medyumluk geleneğini yaşatmak adına seyahatler yapmıştır. Büyü ve cin olayları çağımızda fenni ilimlerin de bir konusu olmuş, birçok gelişmiş ülkede metafizik dalında kürsüler kurulmuştur. Medyum Okşan Hocamız da bazen fiili bazen de fikir ve ilmi olarak böyle çalışmaların yapıldığı merkezlere desteğini sürdürmeye devam etmektedir.

Medyum Okşan Şikayetleri

Atalarımızın dediği gibi meyve veren ağaç maalesef ki her dönemde taşlanmıştır. Yazımızın ilk bölümlerinde bahsettiğimiz gibi Medyum Okşan Hocamız her türlü insan sömürüsünün ve her türlü düzenbazlığın karşısında bir isim olduğu için belli başlı odakların da zaman zaman hedefi olmaktadır.

Ancak ruhunu şeytana ve iblisin çocukları olan cinler gibi diğer boyuttan varlıklara satan bu madrabazlar bazen ilmi ortamlarda gösteremedikleri başarıları üçüncü şahıslar üzerinden sanal ortamlarda ve bazı internet sitelerinde göstermeye çalışmışlardır. Bu karalama kampanyasının sonucunda her zaman hak yerini bulmuş, takdir-i ilahi tecelli etmiş ve tuzak kuranların tuzakları başlarına yıkılmış ve yıkılmaya devam edegelmiştir.

Medyum Okşan Hocamız kendini aile mirası gördüğü ve yaratıcının kendisine bir bağışı olarak bildiği gizli ilimlere adamış, taş yerinde ağırdır felsefesinden yola çıkarak cahil zümrelerin her türlü hilelerini ilmi olarak çelikten iradesiyle paramparça ederek sevenlerine ışık olmaya devam etmektedir.

Medyum Okşan Yorumları

Medyum Okşan Hoca yıllardır hem çevresine hem de medyum ilimlerine katkı sağlamaya devam etmektedir. Bu yolda uzun yıllardır sayısız başarı ve huzur hikayesine vesile olmuş, insanların birçok dermansız diye bilinen dertten kurtulmasında manevi bir önder rolünü sevenleri kendisine yüklemiştir. Anadolu coğrafyası ve dünyanın birçok ülkesinden farklı dil, din ve ırkta insanla kucaklaşmayı insan olmanın ilk maddesi olarak sayan Medyum Okşan Hocamız teknolojik gelişmelere rağmen yalnızlaşan insanın ruhunu dolduran kaos ve boyut ötesi saldırılarda kalkan olmaya devam etmektedir.

Kendisinden yardım alan insanlar tarafından her platformda sahip çıkılan bir kişiliktir. İnsanların umut ışığı olma konusunda kendine biçilen görevin bilincinde bir kişiliktir. Yılların tecrübesi ve ilmin verdiği ışıkla her soruna çözülmesi gereken bir problem mantığıyla yaklaşan Medyum Okşan Hoca, sadece bilinmeyeni bularak, ruhu okşayarak onu olması gereken kanatlara sahip oldurabiliriz demektedir. Unutmamalıdır ki küçücük düşman grupların yanında medyum okşan Hocamızı seven sayısız insan her daim kendisinin manevi güç kaynağı olmaya devam edecektir.

Medyum Okşan İletişim

Medyum Okşan Hocamız yoğun programlarının içinde manevi olarak bitik olarak görülen, aslında kendisine kadim manalarıyla büyü, vekf ve türevleri işlemler yapılarak hayatları alt üst edilen insanlara da yardım etmektedir. Daha çok kişinin derdine çare olabilmek adına uzun yıllardır internet ortamından da hizmet veren Medyum Okşan’a internet adresinden ve internet sitesinde bulunan telefon numaralarından 7/24 ulaşabilirsiniz.

Yıllardır sayısını bile tutamadığımız insana medyumluk alanında hizmet veren Medyum Okşan Hocamız sizlerin derdine deva olabilmek için, gizli ilimlerinin sırrından sizlere de deva olabilmek için medyumluk hizmeti vermeye son ana kadar devam edeceğinin güvenini sizlere vermekte ve bunun özdü olarak sizlerin sevgi ve saygısını yüreğinde hissetmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap