1. Ana Sayfa
  2. Dualar
  3. Muhabbet Duası
Trendlerdeki Yazı

Muhabbet Duası

Muhabbet duası sevgi duaları arasında yer almaktadır ve çiftlerin birbirlerini sevmeleri, ilişkilerinin tatlılıkla ilerlemesi için yapılan bir duadır. Ancak medyum Saliha hoca bu duanın sadece çiftler için değil aralarında muhabbet ilişkisi olması istenen her türlü ilişkilerde kullanılabileceğini belirtmektedir.

Muhabbet Duası
1

Muhabbet duası uzmanlarının en iyisi Saliha hanım deniliyor. Muhabbet duası her şeyde etkilidir. Örneğin anne ve babalar çocukları ile iletişime geçemiyor olabilirler. Böyle bir durumda medyum Saliha hocadan yardım alarak muhabbet duası talep etmeleri evlatların kalplerini anne babalarına ısındıracaktır. Evlatlar uzak diyarlarda olsalar dahi anne babalarıyla olan iletişimlerini kesmeyeceklerdir

Muhabbet duasının etkili olması için öncelikle sorunun ne olduğunu bilmek gerekir. Örneğin eşler arasında sürekli sözlü kavga oluyor ise muhabbet duası etkili olackatır. Ancak çiftler arasındaki esas sorun çiftlerden birisinin hayatından bir başkasının olması ile bu duanın ayırma büyüsü ile desteklenmesi gerekir. Aksi takdirde ne kadar muhabbet duası edilirse edilsin kişi hem eşini sevmeye devam eder hem de diğer kişi ile görüşmeye devam eder.

Etkili Muhabbet Duası

Bu duanın etkili olması için öncelikle duanın işlemesine engel olan gözle görülmeyen sorunlar ortadan kaldırılmalıdır. Bu nokta da muhabbet duası edilen kişi bir byünün tesiri altında ise öncelikle büyünün ne olduğu tespit edilmelidir ve büyü bozulmalıdır. Sonrasında muhabbet duası edilerek kişinin tez zamanda sevdiği ile arasındaki ilişkiyi düzeltmesi sağlanır.

Medyum Saliha hoca bu yüzden kendisinden muhabbet duası isteyen kişilerin öncelikli sorununun neler olduğunu sormaktadır. Sorunun belirtileri bir büyü tesirinin özelliklerini gösteriyor ise öncelikel büyüyü ortadan kaldırmaktadır. Sonrasında ise muhabbet duasının ritüelini danışanları için gerçekleştirmektedir.

Muhabbet Duası Nedir?

Muhabbet duası etkili olsun isteyen birisi öncelikle bu duanın tesirine inanmak zorundadır. Her yolnu denedikten sonra son çare olarak umutsuz bir şekilde yaklaşmak yerine duanın gücüne inanmak zorundadır. Aksi halde medyum Saliha hoca her ne kadar muhabbet duası için tüm tesir gücünü ortaya koysada duayı isteyen kişinin olumsuz enerjisi duanın kabulüne engel olacaktır. Muhabbet duası kısa sürede tesir etsin isteyen birisi medyum Saliha hocanın vermiş olduğu ritüel ödevlerini hocanın söylediği tarife göre aksatmadan yapmak zorundadır.

Aksi takdirde herhangi bir unutma ya da aksatma durumunda aynı ritüele yeniden başlamak zorundadır. Özellikle de kimi muhabbet duası için belli zamanlar beklenmelidir. Bu zaman dilimini kaçıranlar yeniden aynı dönemin gelmesini beklemek zorunda kalır. Örneğin hacamat aslında bir şifa ritüeli ve duasıdır. Hacamat istenildiği zaman yapılamaz. Yapılabilmesi için zamanın gelmesi beklenir. Zamanında yapılmadığında şifa yerine hastalık olur. Tıpkı bu örnekte olduğu gibi muhabbet duası etkili olması için medyum Saliha hocanın belirttiği zaman dilimlerinde yapılmalıdır.

Muhabbet Dausı Nasıl Yapılır?

Muhabbet duasının etkili olması için son olarak ise kişilerin bireysel çabaları gereklidir. Örneğin muhabbet duası isteyen birisi sevdiğine karşı olumsuz hareketler yapmayı bırakmalıdır. Kendisini değiştirmeye niyet etmelidir.

Aksi takdirde muhabbet duası tesirli olsa bile istenilen etkiyi yaratmaz. Dua tarafların birbirlerine karşı adım atmalarını engelleyen olumsuzlukları kaldırır. Ancak kişi bu engeller ortadan kalktığı halde adım atmaya niyetli değilse muhabbet duası tesirini çok zor gösterir. Medyum Saliha hoca böyle bir durumda danışanlarının direnmeyi bırakmalarını önermektedir.

Muhabbet Duası Etkileri

Muhabbet insan ilişkilerinde olmazsa olmazdır. Deyim yerindeyse insanlar konuşa konuşa hayvanlar koklaşa koklaşa. Bunun için eğer ki muhabbet etmek istediğiniz ama bunu bir türlü beceremediğiniz kişiler varsa bu durum can sıkıcı olabilir.

Bunun için yapmanız gereken iyi bir hoca bularak muhabbet duası yaptırmaktır. Böylece muhabbet sorununuz kökten çözülecektir. Kişiler bu duayı genellikle gönül işleri için tercih etseler de kimi durumlarda bu dua iş hayatı için ya da başka konular için yapılmaktadır.

Muhabbet duası etkileri incelenecek olursa bu duanın etkisini gösterdiğinden sonra kişinin istediği kişiyle akıcı bir şekilde muhabbet ettiğini söyleyebiliriz. Ayrıca bu muhabbet tek taraflı işlemez ve karşı taraf da muhabbet için isteklidir. Bu konuşmalar sonucunda kişi istediği kişileri çok daha rahat bir şekilde etkilemekte duanın etkisini yanında hissetmektedir.

Dediğimiz gibi insan ilişkileri için olmazsa olmaz şeylerden biri olan muhabbet sayesinde çevresi tarafından daha çok sevilen, saygı duyulan bir insan haline gelecektir. Artık çevresinde muhabbeti tatlı insanların başında gelecektir.

Mucize Muhabbet Duası

Mucize muhabbet duası olarak bilinen bir takım gizemli dualar binlerce yıldır kullanılıyor. Medyum Saliha Hoca ile yaptığımız istişareler sonucunda bizler de silere bu dualar ve muhteviyatları hakkında bilgi sunmaya karar verdik. Mucize muhabbet duası olarak adlandırılan bir dua sayesinde insanların birbirine muhabbet duyması ve bundan dolayı da her iki tarafın hoşnut kılınması amaçlanmaktadır.

Muhabbet duaları genellikle aile içi durumlar için kullanılsa da mucize muhabbet duası olarak isimlendirilen dualar ve tılsımlar her yol denendiği halde başarılamayan işlemlerde kullanılır. Mucize muhabbet duası özellikle iş yerinde yükselmek isteyen kimselerin ya da sevdiği ve hoşlandığı kimse tarafından bir türlü dikkate alınmayan kimselerin bu zorlu durumun çözümü için yapılmasını istediği dualar arasında yer alır. Medyum Saliha Hanım binlerce yıllık geçmişi olan bu tılsımlar ile insanların mucizevi şekilde birbirine muhabbet duyacağını ifade ediyor. Mucize muhabbet duası gerek Kuran ayetleri gerekse de daha eski kaynaklarda belirtilen tılsımlar ve özel işlemler ile uygulanabilir.

Burada niyet önemlidir. Kuran ayetleri ile mucize muhabbet duası İslam sınırları içinde uygulanabilmektedir. Ancak bunun dışındaki sınırları başka yöntemler ile uygulamanız mümkün olacaktır. Mucize muhabbet duası olarak adlandırılan işlemler muhabbet duası olarak bildiğimiz işlemin başka varyasyonları gibi de görülebilir. Çünkü özünde birçok farklı muhabbet duası olduğu gibi farklı şekillerde yapılan mucize muhabbet duaları da bulunmaktadır.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Uzman Medyum Saliha'nın tamamen kendisinin hazırladığı Büyü içerikleri, Dua bilgileri, Rüya Tabirleri ve Burç yorumlarını okuyabilirsiniz. Medyum Saliha, sitesinde yayınladığı tüm içeriklerin haklarını saklı tutar. Bu sitede yayınlanan Büyüler hakındaki tüm içeriklerin oluşturucusu kendisidir.

Yorum Yap