1. Ana Sayfa
  2. Büyüler
  3. Mum Büyüsü
Trendlerdeki Yazı

Mum Büyüsü

Mum büyüsü medyumların hangi işlemidir? İnsanlar bazı sıkıntılarını aşmak veya başka sebeplerden dolayı birçok büyü yaparlar. Bu büyülerin bir kısmı mum ile yapılır. Mum ile yapılan birden fazla büyü vardır. Bu mumla yapılan büyüler ve mum büyüsü insanların sıkça başvurdukları ve yapmak istedikleri büyüler arasındadır.

mum büyüsü

Mum büyüsü denince bir kez durmanız ve iyi bir araştırma yapmanız gerekir. Ben de mumla yapılan büyüler kavramlarını açıklamak istedim. Mum büyüleri her toplum tarafından farklı renklerde ve farklı amaçlarda yapılabilir.

Bunlarda mum renkleri dahi önem arz eder. Örneğin genelde Hristiyan ve Süryanilerin başvurdukları siyah mum büyüsü aşkı, gözleri senden başkasını görmeyecek mantığı ile yapılan bir büyüdür.

Söz konusu mum büyüleri birçok farklı çeşitte yapılabilir. Bunlardan ilki siyah mum büyüsüdür. Bu büyü insanı körü körüne birine bağlamaya yardımcı olan bir büyüdür.

Mum Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kırmızı mum büyüsü genel anlamda aşk ve sevgiyi temsilen yapılan büyülerdir. Beyaz mum büyüsü iste daha çok evlilik veya kısmet için yapılan büyülerdir. Renklerine göre anlamları da değişir. Bu renkliliği yazmamdaki amaç her rengin farklı bir anlama gelebileceğidir.

Bu mumla yapılan büyüler ve mum büyüsü konusunda birçok tanımlama ve açıklama yapılmıştır. Mum büyüsü genel olarak mumun üzerine kişinin annesinin ismini Arapça yazarak üzerine çeşitli tılsımlar okunarak yapılır. Yapılan mumla yapılan büyüler genelde kişinin aşkından mum gibi yanması anlamındadır.

Mum Büyüleri Nelerdir?

En hızlı ve etkili aşk büyülerinden birisi de tarihi eski Süryanilere kadar uzanan mum büyüsüdür. Birisini kendisine aşık edip bağlamak isteyen kişi bu büyüyü yapabilir. Çeşitli mum büyüleri vardır.

Mum büyüsü mumun rengi veya yapılma niyetine göre çeşitlere ayrılır. Örneğin kırmızı mumla aşk ve sevgi büyüsü yapılırken beyaz mum ile evlilik büyüsü yapılır. Mum büyüsü genelde bekar insanların birbirine yaptığı bir büyüdür ve aşık olup birbirlerine bağlanmaları sağlanır. Fakat bazen evli kişilere de yapılabilir ve bu durumda büyü yapılan kişinin yuvası dağılabilir.

Mumla Yapılan Büyüler

Mum büyüsü seçilen mumun üzerine büyü yapılacak kişinin annesinin adının Arapça yazılması ve çeşitli dualar okunduktan sonra mumun yakılması ile olur. Mum eridikçe karşıdaki kişi de sizin aşkınızdan mum gibi eriyecektir. Mum büyüsü yaptırmak isterseniz bu konuda uzman olan medyum Saliha Hanım ile iletişime geçebilirsiniz.

Mum Büyüsü Tarifi

Mum büyüsü, yüzyıllardır pek çok amaçla farklı yöntemler sayesinde medyumlar ve büyücüler tarafından uygulanan büyülerden biridir. Mum büyüsünün malzemeleri rahatlıkla bulunabilecek malzemeler olduğu için ve oldukça etkili bir büyü olduğu için çok sayıda kişi tarafından uygulanıp sonuç alınmaktadır. Mum büyüsü konusunda son derece tecrübeli olan güvenilir medyumlardan bir tanesi de Medyum Saliha hanımdır ve yardım isteyen pek çok kişiye mum büyüsü de dahil olmak üzere çok sayıda büyüde yardımcı olmaktadır.

Mum büyüsü, birini kendine aşık etmek isteyen kişilerin yaptıracakları büyülerden bir tanesidir. Oldukça etkilidir, kişi nasıl yapıldığını bilirse hem hızlı hem de oldukça büyük bir aşk ile karşısındaki kişi kendine dönecektir. Bu nedenle işini şansa bırakmak istemeyen kişiler bu işte uzman ve tecrübeli olan Medyum Saliha ile işlem yapabilir. Medyum Saliha tüm işlemleri büyük bir titizlikle yapmakta ve de başarılı sonuçlar almaktadır. İşlem yaptıran herkesin büyük memnuniyetle bahsettiği Medyum Saliha ile işlem yapmanız, önerilir bu sayede işlem daha başarılı olacaktır.

Mum Büyüsü Uzmanları

Bir mum büyüsü, bir kişiyi kara aşka getirmek için kullanılan bir aşk büyüsüdür. Bununla birlikte, bazen bu, hastanın erimesini sağlamak, bir mum gibi konuşmak için de kullanılabilir. Bu gibi durumlarda, eğer mum atılırsa, ilgilenen kişi çok derin zihinsel yaralar alabilecektir. Bu mümkün olan en kısa sürede önlenmelidir, aksi takdirde bir kişi tüm manevi benliğin kaybına uğrayabilir.

Ek olarak, sihir vurgulamanın kritik süreci, üçüncü gecenin akşamından sonra başlar. Prosedür 3 günlük inkübasyon döngüsünden sonra haftalık ilerlemeye devam ederse, geri dönüşü olmayan bir şekilde iyileştirilir. Balmumu sihirli tarifinin en iyi kalıntılarından biri olan balmumu malzemesinden bahsedilmelidir.

Mum Büyüsü Yapmak

En hızlı ve en etkili aşk büyülerinden biri, kökü Suriyelilere kadar dayanan mum büyüsüdür. Ona aşık birini bağlamak isteyen biri bu mum büyüsü işlemini yapabilir. Çeşitli mum büyüleri vardır. Mum büyüsü, rengin veya mumun amacına bağlı olarak çeşitlere ayrılır.

Örneğin, kırmızı bir mum sevgi ve aşk anlamına gelir ve beyaz bir mum evlilik anlamına gelir. Bir mum büyüsü, insanların genellikle birbirleriyle yaptıkları, aşık oldukları ve birbirlerine bağlandıkları bir büyü çeşididir. Ama bazen bu evli insanlara da yapılabilir, bu durumda mum büyüsü bozulabilir.

Mum Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Hristiyan dinini benimsemiş Süryanilere kadar dayanan mumla aşk büyüsü günümüzde medyumların sıkça başvurdukları büyü çeşitlerinden birisidir. Bu büyü sayesinde gözü sizden başka hiç kimseyi görmeyecek şiddette aşık edebileceğiniz kişiye yönelik tesirli büyü yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra birisine aşık olmak veya kısmetinizin açılarak artık, evlenmek amaçlı olarak da mum büyüsü yapabilirsiniz. Aşk büyüsü olarak gerçekten de yaygın olarak tercih edilen bir büyüdür.

Mum büyüsü içerisinde renk olarak aşkı ve tutkuyu çağrıştırdığından dolayı kırmızı renk en çok tercih edilen renktir. Hem bekâr olup da kısmet arayanlar için hem de birisine aşık olup da etkilemek isteyen kişiler için medyumların da büyülerinde en çok başvurduğu mum rengi kırmızı renk olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bu yönüyle değerlendirildiği zaman her halükarda mum büyüsü sonucunda aşkına karşılık bulamayan kişilerin gerçekten de büyünün tesiriyle size körkütük aşık olacak kişiye dönüşmesini sağlamanız mümkün. Fakat bunun için hüddam davetine sahip güvenilir medyum hocadan yardım talebinde bulunmak gerçekten de önemlidir.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Çok güzel bir yazı olmuş. Bende aslen Muşlu’yum ve bizim oralarda mum büyüsünü alevilerin yaptığı söylenir. Fakat gayet etkili bir büyü olduğunu biliyorum. Saliha hanım siz de mum büyüsü yapıyor musunuz?