1. Ana Sayfa
  2. Büyüler
  3. Mum Büyüsü
Trendlerdeki Yazı

Mum Büyüsü

Mum büyüsü medyumların hangi işlemidir? İnsanlar bazı sıkıntılarını aşmak veya başka sebeplerden dolayı birçok büyü yaparlar. Bu büyülerin bir kısmı mum ile yapılır. Mum ile yapılan birden fazla büyü vardır. Bu mumla yapılan büyüler ve mum büyüsü insanların sıkça başvurdukları ve yapmak istedikleri büyüler arasındadır.

Mum Büyüsü

Mum büyüsü denince bir kez durmanız ve iyi bir araştırma yapmanız gerekir. Ben de mumla yapılan büyüler kavramlarını açıklamak istedim. Mum büyüleri her toplum tarafından farklı renklerde ve farklı amaçlarda yapılabilir. Bunlarda mum renkleri dahi önem arz eder. Örneğin genelde Hristiyan ve Süryanilerin başvurdukları siyah mum büyüsü aşkı, gözleri senden başkasını görmeyecek mantığı ile yapılan bir büyüdür. Söz konusu mum büyüleri birçok farklı çeşitte yapılabilir. Bunlardan ilki siyah mum büyüsüdür. Bu büyü insanı körü körüne birine bağlamaya yardımcı olan bir büyüdür.

Mum büyüsü nasıl yapılır?

Kırmızı mum büyüsü genel anlamda aşk ve sevgiyi temsilen yapılan büyülerdir. Beyaz mum büyüsü iste daha çok evlilik veya kısmet için yapılan büyülerdir. Renklerine göre anlamları da değişir. Bu renkliliği yazmamdaki amaç her rengin farklı bir anlama gelebileceğidir. Bu mumla yapılan büyüler ve mum büyüsü konusunda birçok tanımlama ve açıklama yapılmıştır. Mum büyüsü genel olarak mumun üzerine kişinin annesinin ismini Arapça yazarak üzerine çeşitli tılsımlar okunarak yapılır. Yapılan mumla yapılan büyüler genelde kişinin aşkından mum gibi yanması anlamındadır.

En hızlı ve etkili aşk büyülerinden birisi de tarihi eski Süryanilere kadar uzanan mum büyüsüdür. Birisini kendisine aşık edip bağlamak isteyen kişi bu büyüyü yapabilir. Çeşitli mum büyüleri vardır. Mum büyüsü mumun rengi veya yapılma niyetine göre çeşitlere ayrılır. Örneğin kırmızı mumla aşk ve sevgi büyüsü yapılırken beyaz mum ile evlilik büyüsü yapılır. Mum büyüsü genelde bekar insanların birbirine yaptığı bir büyüdür ve aşık olup birbirlerine bağlanmaları sağlanır. Fakat bazen evli kişilere de yapılabilir ve bu durumda büyü yapılan kişinin yuvası dağılabilir.

Mum büyüsü tarifi

Mum büyüsü tarifi, yüzyıllardır pek çok amaçla farklı yöntemler sayesinde medyumlar ve büyücüler tarafından uygulanan büyülerden biridir. Mum büyüsünün malzemeleri rahatlıkla bulunabilecek malzemeler olduğu için ve oldukça etkili bir büyü olduğu için çok sayıda kişi tarafından uygulanıp sonuç alınmaktadır. Mum büyüsü tarifi konusunda son derece tecrübeli olan güvenilir medyumlardan bir tanesi de Medyum Saliha hanımdır ve yardım isteyen pek çok kişiye mum büyüsü de dahil olmak üzere çok sayıda büyüde yardımcı olmaktadır.

Mum Büyüsü Tarifi
Bir mum büyüsü yapılırken yapılan uygulamalar bu şekilde.

Mum büyüsü, birini kendine aşık etmek isteyen kişilerin yaptıracakları büyülerden bir tanesidir. Oldukça etkilidir, kişi nasıl yapıldığını bilirse hem hızlı hem de oldukça büyük bir aşk ile karşısındaki kişi kendine dönecektir. Bu nedenle işini şansa bırakmak istemeyen kişiler bu işte uzman ve tecrübeli olan Medyum Saliha ile işlem yapabilir. Medyum Saliha tüm işlemleri büyük bir titizlikle yapmakta ve de başarılı sonuçlar almaktadır. İşlem yaptıran herkesin büyük memnuniyetle bahsettiği Medyum Saliha ile işlem yapmanız, önerilir bu sayede işlem daha başarılı olacaktır.

Mum aşk büyüsü nasıl yapılır?

Hristiyan dinini benimsemiş Süryanilere kadar dayanan mumla aşk büyüsü günümüzde medyumların sıkça başvurdukları büyü çeşitlerinden birisidir. Bu büyü sayesinde gözü sizden başka hiç kimseyi görmeyecek şiddette aşık edebileceğiniz kişiye yönelik tesirli büyü yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra birisine aşık olmak veya kısmetinizin açılarak artık, evlenmek amaçlı olarak da mum büyüsü yapabilirsiniz. Aşk büyüsü olarak gerçekten de yaygın olarak tercih edilen bir büyüdür.

Mum büyüsü içerisinde renk olarak aşkı ve tutkuyu çağrıştırdığından dolayı kırmızı renk en çok tercih edilen renktir. Hem bekâr olup da kısmet arayanlar için hem de birisine aşık olup da etkilemek isteyen kişiler için medyumların da büyülerinde en çok başvurduğu mum rengi kırmızı renk olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu yönüyle değerlendirildiği zaman her halükarda mum büyüsü sonucunda aşkına karşılık bulamayan kişilerin gerçekten de büyünün tesiriyle size körkütük aşık olacak kişiye dönüşmesini sağlamanız mümkün. Fakat bunun için hüddam davetine sahip güvenilir medyum hocadan yardım talebinde bulunmak gerçekten de önemlidir.

Mum büyüsü nasıl bozulur?

Medyum Saliha Hoca, birçok farklı amaç için yapılan mum büyüsü olduğunu her fırsatta dile getirmektedir. İnsanlar genel manası ile mum büyüsü işlemini aşk büyüsü, bazen bağlama büyüsü ve ayırma büyüsü gibi konularda kullanabilirler. Fakat mum büyüleri aynı zamanda birisini hasta etmek ve mum misali erimesini ve ölmesini istemek için de yapılmaktadır. Kara büyüler arasında yer alan mum büyüsü nasıl bozulur diye birçok kişi başvurmaktadır. Medyum Saliha, diğer birçok büyü işlemlerinde olduğu gibi mum büyüsü nasıl bozulur sorusunun da cevabına muktedirdir. Mum büyüsü bozma aynı diğer büyü bozma işlemlerinde olduğu gibi yapımından daha zordur. Çünkü kim yaptı, ne maksatla yaptı, hangi ritüelleri ve hangi dili kullandı, ne cins mum kullandı her birisi çok büyük önem taşımaktadır.

Mum Büyüsü Nasıl Bozulur
Daha önce yapılan Mum Büyüsünün nasıl bozulduğunu anlatan fotoğraf.

Mum büyüsü yapımında kullanılan mumlar eski yöntemler ile yapılan parafinsiz mumlardandır. Medyum Saliha Hoca, insanların medyumlar aleminde çok önem yer eden mum büyüsü nasıl bozulur sorusunu bu durumun kanıtı niteliğindeki veriler ışığında sorduklarını söyler. Mum büyüsü nasıl bozulur sorusu çok özel ve üzerinde durulması gereken bir sorudur. Çünkü birçok kimse mum büyüsü yapma ya da evde mum büyüsü bozma gibi işlere kalkışarak başlarını cinler ve doğa üstü varlıklar ile belaya sokmaktadırlar. Medyum Saliha, bu gibi durumlar da en iyi medyumlar arasında gösterilen bir medyum olarak bilinir. Sizlerin mum büyüsü hakkında tüm sıkıntılarınızı çözeceği de medyumlar aleminde bilinen bir gerçektir.

Yorum Yap

Yorum Yap