1. Ana Sayfa
  2. Büyüler
  3. Muska Bozma
Trendlerdeki Yazı

Muska Bozma

Muska bozma için öncelikle muskanın hangi niyetle yapıldığı bilinmelidir. Yine aynı şekilde muska hazırlanırken hangi büyünün kullanıldığı bilinmelidir. Bir hocanın yaptığı büyüyü bir başka hocanın çözebilmesi için bu kilit noktalara hakim olması gerekir. Bu kilit noktalara ise ancak geniş bir gizli ilim bilgisi olan birisi hakim olabilir.

Muska Bozma

Muskalar büyülerin etkili olabilmesi için hazırlanmaktadırlar. Ancak günümüzdeki hocalar muska yazmayı bilip bozmayı tam olarak bilmemektedirler. Böyle bir durumda kendi yaptığı büyü muskasını bile bozamayan hocalar vardır ve bu muskaların aslında bozulmaz muskalar olduğunu iddia etmektedirler. Ancak böyle bir durum söz konusu değildir. Muska bozma için gerçek anlamda deneyim ve ilim bir arada olmalıdır. Ayrıca muska bozma şeytani güçlerle yapılan iş birliğini bozmak anlamına geldiği için şeytani güçler muska bozmaya direnç gösterirler. Ayrıca muska bozmak isteyen hocaya da direnç gösterirler ve hatta kimi zaman hocaları da tesir altına alırlar. Ancak yetenek ve deneyim sahibi Saliha hoca en zor muskaları bile zihinsel kontrolünü kaybetmeden bozabilmektedir.

Muska nasıl bozulur?

Yapılan muskanın zorluğuna göre muska bozma işlemi doğru orantı ile etki eder. Kısaca zor bir büyü için yapılan muska bozma çalışması zaman almaktadır ancak kolay bir büyü için yapılan muska bozma çalışması kısa sürede etki etmektedir. Ayrıca muska bozmanın ne kadar sürede etki edeceği yapıaln büyünün ne kadar süredir kişinin üzerinde etkili olduğu ile de orantılıdır. Örneğin bir büyü yapılrı yapılmaz fark edildiğinde muska daha rahat bozulabilmektedir ve etkisi de çok daha çabuk ortadan kalkmaktadır. Ancak kişi yıllar süren bir zaman dilimi içerisinde büyü etkisi altındaysa ve ancak durum  çok patalojik bir hal aldından fark edildiyse muska bozma etkisi kendisini o kadar geç gösterecektir. Burada ilim ehli hoca muskayı dakikalar içerisine bozabilir. Ancak tesir altında kalan kişinin etkileri üzerinden atması zaman alancaktır. Bunun için hocadan iyileştirme duası talep ederek dha hızlı bir iyileşmenin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

Muska bozma işlemi

Özellikle televizyona çıkan hocalar bulunan muskanın bir nehre ya da akan suya atılmasını işi çözeceğinden bahsetmektedirler ki bu çok yanlış. Böyle bi durumda muskayı bulan kişi muskanın sonsuza dek kaybolmasına neden olarak tesirin devam etmesine neden olabilir. Her muskanın bozulma şekli farklıdır. Bu farkı ise ancak ilim ehli hocalar bilir. Medyum Saliha hoca kendisine getirilen muskalarda kullanılan maddeden bile muskanın hangi amaçla yapıldığını ve çözümünü bilmektedir. Ancak yine de içerisinde yazan tıslımı kontrol etmektedir.

Muska tılsımı nedir?

Çünkü kimi zaman muska bozma işlemi için getirilen muskalar aslında sahte hocaların yazdığı işe yaramayan nesneler olmaktadırlar. Böyle bir durumda hoca durumu anlarak danışanlarının içlerinin ferahlamasını sağlamaktadırlar. Son olarak ise muska bozma işlemi için tıslımın içerisinde yazan esas büyünün ne olduğu ve bozulması için neler yapılması gerektiği medyum Saliha hoca tarafından belirlenir. Böyle bir durumda kimi zaman danışanların uyması gereken ödevler ya da ritüeller olabilir. Bu yüzden muska bozma işleminin her birisi kendisine has yöntemler barındırmaktadır.

Muska bozma uzmanları

Muska, büyünün etkili olması için hazırlanır. Ancak günümüz medyumları, muska yazmayı veya muska bozma işlemlerini bilmezler. Bu durumda, büyülü muskalarını bile bozamayan ve bu muskaların esasen muska olduğunu iddia edemeyen medyumlar var denebilir. Ancak, hepsi öyle değildir. Medyum Saliha da bu isimlerden biridir.

Muska nasıl açılır?

Muska karmaşıklığına bağlı olarak, muska bozma işlemi doğru oranda çalışır. Kısacası, karmaşık bir büyü için muska kırmak zaman alır, ancak hafif bir büyü için muska kırmak kısa sürede etkili olur. Ek olarak, muskaya verilen zararın ne kadar etkileyeceği de büyünün kişi üzerinde ne kadar süredir hareket ettiği ile orantılıdır.

Muskanın etki süresi

Örneğin, bir büyü yapıldığında, muska daha kolay bozulabilir ve etkisi daha hızlı kaybolur. Bununla birlikte, eğer bir kişi birkaç yıl boyunca sihrin etkisi altındaysa ve sadece durum çok patolojik hale gelirse, muska etkisi bu kadar geç ortaya çıkacaktır. Burada bir medyum dakikalar içinde bir muska bozabilir. Ancak, yaralanan kişinin sonuç alması zaman alacaktır.

Muska bozma ayetleri

Muska üçgen dürülmüş eşya olarak Türkçe kelime anlamına sahiptir. Muska, içerisine Kur’an ayetlerinden bir bölüm yazılarak üflenip taşıyan kişinin Allah’ın izni ve inayetiyle insani şeytanlardan ve cinlerden korunmasını sağlayan koruyucu kalkan olarak bilinmektedir. Muska bazen de birisine musibet getirilmesi ve bu nedenle cin, şeytan gibi varlıkların tesiri altında kalması adına da sürekli uygulanmaktadır. Bu gibi durumlara karşı muska bozma ayetleri uygulanmaktadır.

Kur’anı Kerim’de insanlardan ve cinlerden gelebilecek her türlü kötülüklere karşı okunması tavsiye edilen Felâk ve Nâs sureleri kovulmuş şeytanın şerrinden Allah’a sığınmak adına çok önemlidir. Bu surelerin okunarak gerçekten de her türlü musibetten kısa sürede kurtulmanız mümkün hale gelecektir.

Ama bunun için mutlaka maneviyatı derin medyum hocalardan ilmi destek almanız gerekir. Bu sayede gerçekten de muskanın olumsuz tesirlerinden kısa süre zarfında anında korunarak her halükarda kötü sonuçlarla karşı karşıya kalmamak adına önem teşkil edeceğini mutlaka dikkate almamız gerekir. Yer verilen tüm bu özellikler ışığında muskanın tesirsiz hale getirilmesi olanaklıdır.

Muska nasıl etkisiz hale getirilir?

Muska bozma işlemleri en eski yöntemler arasında yerini almaktadır. Medyum Saliha Hoca, muska işlemlerinin tarihinin en eski büyüler kadar geçmişe gittiğine işaret etmektedir. Muska nasıl etkisiz hale getirilir şeklinde sorulan bir çok sor da bu konunun ciddiyetine damga vurmaktadır. Muska ismini bizim coğrafyamızdaki yapılış şeklinden almaktadır. Üçgen bir prizma formunda katlanan muska işlemi bu şeklinden dolayı muska adını alır.

Muskalar iki çeşittir. Bunlar büyü olarak yapılan muskalar ikincisi ise içinde cevşen ya da ayet yazan muskalar. Muska nasıl etkisiz hale getirilir sorusu bu iki muska çeşidi için farklılık göstermektedir. Örneğin boynunuzda içinde ayet ya da cevşen-i kebir olan bir muska taşıyorsunuz ve artık kullanmak istemiyorsunuz. Bu muska Medyum Saliha Hoca ile iletişime geçerek gerekli talimatlara göre yakılır yada gömülür. Kişilere bir zararı olmaz.

Ancak büyü amaçlı muska nasıl etkisiz hale getirilir sorusu ise bam telinin koptuğu noktadır. Medyum Saliha Hoca, muska işlemlerinin her zaman klasik biçimde olmayabileceğini yani üçgen formda değil de başka şekillerde de yapılabileceğini ifade ederken, bunların bir büyü olduğuna da sertlikle değinmektedir. Muska nasıl etkisiz hale getirilir sorusu asıl bu tür muskalar için sorulan bir sorudur.

Bu tarz büyü amaçlı muskalar, Medyum Saliha hoca tarafından gerekli bakımları yapılarak yapımında kullanılan büyü çeşidine ve yazımında hesaplanan yıldızların elementlerine göre imha edilmelidir. Yani bu tarz bir muska nasıl etkisiz hale getirilir sorusunun yakma, akar suya ya da durgun suya atma, toprağa gömme ya da özel bir yöntem uygulanarak yok etme çeşitleri olabilir.

Yorum Yap

Yorum Yap