İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Büyü Açıklamaları
  3. Muska Bozma
Trendlerdeki Yazı

Muska Bozma

Muska bozma için öncelikle muskanın hangi niyetle yapıldığı bilinmelidir. Yine aynı şekilde muska hazırlanırken hangi büyünün kullanıldığı bilinmelidir. Bir hocanın yaptığı büyüyü bir başka hocanın çözebilmesi için bu kilit noktalara hakim olması gerekir. Bu kilit noktalara ise ancak geniş bir gizli ilim bilgisi olan birisi hakim olabilir.

Muska Bozma

Muskalar büyülerin etkili olabilmesi için hazırlanmaktadırlar. Ancak günümüzdeki hocalar muska yazmayı bilip bozmayı tam olarak bilmemektedirler. Böyle bir durumda kendi yaptığı büyü muskasını bile bozamayan hocalar vardır ve bu muskaların aslında bozulmaz muskalar olduğunu iddia etmektedirler. Ancak böyle bir durum söz konusu değildir.

Muska bozma için gerçek anlamda deneyim ve ilim bir arada olmalıdır. Ayrıca muska bozma şeytani güçlerle yapılan iş birliğini bozmak anlamına geldiği için şeytani güçler muska bozmaya direnç gösterirler. Ayrıca muskay bozmak isteyen hocaya da direnç gösterirler ve hatta kimi zaman hocaları da tesir altına alırlar. Ancak yetenek ve deneyim sahibi Saliha hoca en zor muskaları bile zihinsel kontrolünü kaybetmeden bozabilmektedir.

Muska Nasıl Bozulur?

Yapılan muskanın zorluğuna göre muska bozma işlemi doğru orantı ile etki eder. Kısaca zor bir büyü için yapılan muska bozma çalışması zaman almaktadır ancak kolay bir büyü için yapılan muska bozma çalışması kısa sürede etki etmektedir. Ayrıca muska bozmanın ne kadar sürede etki edeceği yapıaln büyünün ne kadar süredir kişinin üzerinde etkili olduğu ile de orantılıdır.

Muska Bozma Süresi

Örneğin bir büyü yapılrı yapılmaz fark edildiğinde muska daha rahat bozulabilmektedir ve etkisi de çok daha çabuk ortadan kalkmaktadır. Ancak kişi yıllar süren bir zaman dilimi içerisinde büyü etkisi altındaysa ve ancak durum  çok patalojik bir hal aldından fark edildiyse muska bozma etkisi kendisini o kadar geç gösterecektir. Burada ilim ehli hoca muskayı dakikalar içerisine bozabilir. Ancak tesir altında kalan kişinin etkileri üzerinden atması zaman alancaktır. Bunun için hocadan iyileştirme duası talep ederek dha hızlı bir iyileşmenin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

Muska Bozma işlemi

Özellikle televizyona çıkan hocalar bulunan muskanın bir nehre ya da akan suya atılmasını işi çözeceğinden bahsetmektedirler ki bu çok yanlış. Böyle bi durumda muskayı bulan kişi muskanın sonsuza dek kaybolmasına neden olarak tesirin devam etmesine neden olabilir. Her muskanın bozulma şekli farklıdır. Bu farkı ise ancak ilim ehli hocalar bilir. Medyum Saliha hoca kendisine getirilen muskalarda kullanılan maddeden bile muskanın hangi amaçla yapıldığını ve çözümünü bilmektedir. Ancak yine de içerisinde yazan tıslımı kontrol etmektedir.

Muska Tılsımı Nedir?

Çünkü kimi zaman muska bozma işlemi için getirilen muskalar aslında sahte hocaların yazdığı işe yaramayan nesneler olmaktadırlar. Böyle bir durumda hoca durumu anlarak danışanlarının içlerinin ferahlamasını sağlamaktadırlar. Son olarak ise muska bozma işlemi için tıslımın içerisinde yazan esas büyünün ne olduğu ve bozulması için neler yapılması gerektiği medyum Saliha hoca tarafından belirlenir. Böyle bir durumda kimi zaman danışanların uyması gereken ödevler ya da ritüeller olabilir. Bu yüzden muska bozma işleminin her birisi kendisine has yöntemler barındırmaktadır.

Muska Bozma Uzmanları

Muska, büyünün etkili olması için hazırlanır. Ancak günümüz medyumları, muska yazmayı veya muska bozma işlemlerini bilmezler. Bu durumda, büyülü muskalarını bile bozamayan ve bu muskaların esasen muska olduğunu iddia edemeyen medyumlar var denebilir. Ancak, hepsi öyle değildir. Medyum Saliha da bu isimlerden biridir.

Muska Nasıl Açılır?

Muska karmaşıklığına bağlı olarak, muska bozma işlemi doğru oranda çalışır. Kısacası, karmaşık bir büyü için muska kırmak zaman alır, ancak hafif bir büyü için muska kırmak kısa sürede etkili olur. Ek olarak, muskaya verilen zararın ne kadar etkileyeceği de büyünün kişi üzerinde ne kadar süredir hareket ettiği ile orantılıdır.

Muska Etki Süresi

Örneğin, bir büyü yapıldığında, muska daha kolay bozulabilir ve etkisi daha hızlı kaybolur. Bununla birlikte, eğer bir kişi birkaç yıl boyunca sihrin etkisi altındaysa ve sadece durum çok patolojik hale gelirse, muska etkisi bu kadar geç ortaya çıkacaktır. Burada bir medyum dakikalar içinde bir muska bozabilir. Ancak, yaralanan kişinin sonuç alması zaman alacaktır.

Yorum Yap

Yorum Yap