İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Büyü Açıklamaları
  3. Nohut Büyüsü
Trendlerdeki Yazı

Nohut Büyüsü

Nohut büyüsü işlemleri nelerdir? Yapılan nohut büyüsünün amacı bir kişiyi başkasına âşık etmektir. Nohut büyüsü diğer adıyla aşk büyüsüdür. Nohut büyüsü, son zamanlarda büyü için gelen müşterilerimin en fazla tercih ettiği büyüler arasındadır. Büyüler doğru insanlara yaptırıldıkları zaman doğrular sonuç verirler. Sizde tam olarak doğru yerdesiniz.

Nohut Büyüsü

Nohut büyüsü nasıl yapılır diyenler bu makale sizin için. Büyünün yapılabilmesi için bir tarafın âşık olması gerekiyor. Nohut büyüsü ile sevdiğiniz kişi en geç iki hafta içerisinde size dönecek ya da sizi fark edecektir. Engin tecrübelerim ile sevdiğinize kavuşacaksınız.

Nohut büyüsü yapılırken oda da sadece medyum ve âşık edecek kişi olur. Odanın sessiz ve sakin olması gereklidir. Yönümüz kıbleye dönülerek 1 dakika boyunca 3 defa tılsımlı sözler söylenir. Bu sözler söylenirken de kalpten inanmak çok önemlidir. Kıbleye dönülüp 1 dakika boyunca tılsımlı sözler söylendikten sonra 41 adet kuru nohut metal bir kabın içesine alınır.

Nohut Büyüsü Nedir?

Aşk büyüsü olarak da bilinen nohut büyüsü birisini bir diğerine aşık etmek için kullanılır. Bu büyüyü isteyen kişi kimi zaman kendisine aşık olunmasını isteyen de olabilir ya da bu kişilerin anne babaları da olabilir. Nohut büyüsü ile beğendiği gelin adayının oğluna aşık olmasını isteyen birisi kısa zamanda muradına erebilir.

Bu büyü için oda da sadece Medyum Saliha hoca ve aşık edecek kişi olmalıdır.  Ayrıca hem aşık edecek kişi hem de hoca yönünü kıbleye döner ve nohut büyüsü için tılsımlı sözler söylenir. Ardında Saliha hoca tarafından okunmuş 41 nohut kalp hizasına konulur ve kişinin sevdiğini hissetmesi sağlanır.

Nohut büyüsü tarifi

Nohut büyüsü, halk arasında en yaygın bilinen büyülerden bir tanesidir. Bu büyüyü uyguladıktan sonra sonuç alan kişi sayısı son derece fazladır fakat bilinçsiz bir kişi bu büyüyü yaptığında çok kötü sonuçları bu kişiye geri dönebilmektedir. Bu nedenle de bu büyü uygulanacaksa deneyimli bir kişi tarafından yapılmalıdır. Büyüler konusunda tecrübe ve bilgi sahibi olan medyum hoca bu büyüyü yapabilmektedir.

Nohut büyüsü nasıl yapılır?

Nohut büyüsü, bir kişiyi kendine aşık etmek isteyenlerin uygulayabileceği büyülerden bir tanesidir. Bu büyü sayesinde karşıdaki kişi nohutların yanan yerleri gibi aşkından kavrulur. Bu nedenle de çok sayıda kişinin uygulamak istediği ama cesaret edemediği uygulamalardan bir tanesidir. Eğer siz de bir insanı kendinize aşık etmek istiyorsanız nohut büyüsünü alanında uzman olan Medyum Saliha hanıma yaptırabilirsiniz.

Medyum, titiz bir şekilde işlem yapar ve işlemleri başarılı bir şekilde sonuçlanana kadar her şekilde işlemin üzerinde durur. Bu nedenle de çok sayıda kişinin tercih ettiği başarılı medyumlardan bir tanesi Medyum Saliha hanımdır.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. Nohut büyüsü daha önce duymuştum. Hatta bir arkadaşım da size yaptırmıştı ama detaylarını bilmiyorum. Bu işlem sanırım nohuta yapılıyor. Peki bu nohutu karşı tarafa yedirmemiz gerekiyor mu?

  2. Aşık olduğum ama duygularımı korkudan anlatamadığım sınıf arkadaşım için bu büyüden yaptırmak istiyorum. Size nasıl ve nereden ulaşabilirim? Lütfen bana bu konuda yardımcı olun.