1. Ana Sayfa
  2. Büyüler
  3. Nohut Büyüsü
Trendlerdeki Yazı

Nohut Büyüsü

Nohut büyüsü işlemleri nelerdir? Yapılan nohut büyüsünün amacı bir kişiyi başkasına âşık etmektir. Nohut büyüsü diğer adıyla aşk büyüsüdür. Nohut büyüsü, son zamanlarda büyü için gelen müşterilerimin en fazla tercih ettiği büyüler arasındadır. Büyüler doğru insanlara yaptırıldıkları zaman doğrular sonuç verirler. Sizde tam olarak doğru yerdesiniz.

nohut büyüsü

Nohut büyü nasıl yapılır diyenler bu makale sizin için. Büyünün yapılabilmesi için bir tarafın âşık olması gerekiyor. Nohut büyüsü ile sevdiğiniz kişi en geç iki hafta içerisinde size dönecek ya da sizi fark edecektir. Engin tecrübelerim ile sevdiğinize kavuşacaksınız.

Nohut büyüsü yapılırken oda da sadece medyum ve âşık edecek kişi olur. Odanın sessiz ve sakin olması gereklidir. Yönümüz kıbleye dönülerek 1 dakika boyunca 3 defa tılsımlı sözler söylenir.

Bu sözler söylenirken de kalpten inanmak çok önemlidir. Kıbleye dönülüp 1 dakika boyunca tılsımlı sözler söylendikten sonra 41 adet kuru nohut metal bir kabın içesine alınır.

Nohut Büyüsü Nedir?

Aşk büyüsü olarak da bilinen nohut büyüsü birisini bir diğerine aşık etmek için kullanılır. Bu büyüyü isteyen kişi kimi zaman kendisine aşık olunmasını isteyen de olabilir ya da bu kişilerin anne babaları da olabilir. Nohut büyüsü ile beğendiği gelin adayının oğluna aşık olmasını isteyen birisi kısa zamanda muradına erebilir.

Bu büyü için oda da sadece Medyum Saliha hoca ve aşık edecek kişi olmalıdır.  Ayrıca hem aşık edecek kişi hem de hoca yönünü kıbleye döner ve nohut büyüsü için tılsımlı sözler söylenir. Ardında Saliha hoca tarafından okunmuş 41 nohut kalp hizasına konulur ve kişinin sevdiğini hissetmesi sağlanır.

Nohut Büyüsü Tarifi

Nohut büyüsü, halk arasında en yaygın bilinen büyülerden bir tanesidir. Bu büyüyü uyguladıktan sonra sonuç alan kişi sayısı son derece fazladır fakat bilinçsiz bir kişi bu büyüyü yaptığında çok kötü sonuçları bu kişiye geri dönebilmektedir. Bu nedenle de bu büyü uygulanacaksa deneyimli bir kişi tarafından yapılmalıdır. Büyüler konusunda tecrübe ve bilgi sahibi olan medyum hoca bu büyüyü yapabilmektedir.

Nohut Büyüsü Nasıl Yapılır?

Nohut büyüsü, bir kişiyi kendine aşık etmek isteyenlerin uygulayabileceği büyülerden bir tanesidir. Bu büyü sayesinde karşıdaki kişi nohutların yanan yerleri gibi aşkından kavrulur. Bu nedenle de çok sayıda kişinin uygulamak istediği ama cesaret edemediği uygulamalardan bir tanesidir. Eğer siz de bir insanı kendinize aşık etmek istiyorsanız nohut büyüsünü alanında uzman olan Medyum Saliha hanıma yaptırabilirsiniz. Medyum, titiz bir şekilde işlem yapar ve işlemleri başarılı bir şekilde sonuçlanana kadar her şekilde işlemin üzerinde durur. Bu nedenle de çok sayıda kişinin tercih ettiği başarılı medyumlardan bir tanesi Medyum Saliha hanımdır.

Nohut Büyüsü Uzmanı

Nohut büyüsünün amacı, birbirinden soğuyan iki kişinin kalbini yeniden ateşlemektir. Alev halindeki bu sevgi, nohutun çekiciliğinden gelir. Bu işlemden sonra bir araya gelen ve hiç ayrılmayan kırgın eşlerin etkileri en yaygın olanıdır ve sıklıkla ortaya çıkar.

Ayrıca, nohut büyüsü işleminin üzerimizdeki etkisi, nohut büyüsünün yaratılmasında çok önemlidir. Başka bir deyişle, bu sürecin cazibesinin gücü o kadar büyük ki bir insanın ciddi şekilde etkilenmesi muhtemeldir. Bu nedenle, çok dikkatli olmak çok önemlidir, çünkü nohut büyüsü başka amaçlar için kullanıldığında istenmeyen etkilere neden olabilir.

Nohut Büyüsü Yapmak

Nohut büyüsü, aynı zamanda aşk büyüsü olarak da bilinir, birbirlerine aşık olmak için de kullanılır. Bu büyüyü isteyen kişi, bazen onlara aşık olmak isteyen kişi nohut büyüsü yaptırabilir veya ebeveynleri de bu aşamada yer alabilir.

Nohut büyüsü, bir kişinin aşık olmasını isteyenler için uygulayabilecekleri büyülerden biridir. Bu büyü sayesinde başka bir kişi, nohut yakmak gibi sevgisinden canlanır. Bir erkeğin size aşık olmasını istiyorsanız, deneyimli bir medyum olan Saliha Hanım tarafından yapılan nohut büyüsünü alabilirsiniz. Büyüyü yaparken oldukça titiz çalışır ve işlemleri başarılı olana kadar her şekilde süreci uygular.

Gerçek Nohut Büyüsü Nasıl Yapılır?

Medyumlar tarafından aşk büyüsü içerisinde kullanılır. Bu sayede kendisine aşık olmasını istediğiniz kişinin sizin etkiniz altında kalarak kanının kaynaması yani sizden hoşlanması mümkün hale gelecektir. Bu büyüyü sadece danışanın kendisinin yapması mümkün olacağı gibi danışanın yanında ebeveynin de olması mümkündür. Hoşlanılan ve de müstakbel gelin adayı ya da damat adayı gözüyle bakılan kişinin fotoğrafının olması da büyünün etkisini göstermesi adına çok önemlidir.

Bu büyünün tutması için öncelikle büyü yapılırken seansa katılım gösterecek herkesin mutlaka inançlı kişiler olması gerekiyor. Çünkü bir kişinin dahi inançlı olmaması etraftaki pozitif enerjinin dağılması anlamına gelir. İşte bu durumda da büyünün istenen kişiye tesir etmesi zaman alacak ya da mümkün olmayacaktır. Bunun yanı sıra ortamdaki her türlü koşulların da yerine getirilmesi gerçekten medyumların dikkat ettikleri konular arasında yer alır.

İşte yer verilen tüm bu özellikleri ışığında değerlendirilirse her açıdan büyünün etkisini göstermesi bağlamında mutlaka gereken özenin gösterilmesi gerekir. Bu sayede aşık olunacak kişinin tesir altında kalması sağlanır.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. Nohut büyüsü daha önce duymuştum. Hatta bir arkadaşım da size yaptırmıştı ama detaylarını bilmiyorum. Bu işlem sanırım nohuta yapılıyor. Peki bu nohutu karşı tarafa yedirmemiz gerekiyor mu?

  2. Aşık olduğum ama duygularımı korkudan anlatamadığım sınıf arkadaşım için bu büyüden yaptırmak istiyorum. Size nasıl ve nereden ulaşabilirim? Lütfen bana bu konuda yardımcı olun.