1. Ana Sayfa
  2. Büyüler
  3. Nohut Büyüsü
Trendlerdeki Yazı

Nohut Büyüsü

Nohut büyüsü işlemleri nelerdir? Yapılan nohut büyüsünün amacı bir kişiyi başkasına âşık etmektir. Nohut büyüsü diğer adıyla aşk büyüsüdür. Nohut büyüsü, son zamanlarda büyü için gelen müşterilerimin en fazla tercih ettiği büyüler arasındadır. Büyüler doğru insanlara yaptırıldıkları zaman doğrular sonuç verirler. Sizde tam olarak doğru yerdesiniz.

Nohut Büyüsü

Nohut büyüsü nasıl yapılır diyenler bu makale sizin için. Büyünün yapılabilmesi için bir tarafın âşık olması gerekiyor. Nohut büyüsü ile sevdiğiniz kişi en geç iki hafta içerisinde size dönecek ya da sizi fark edecektir. Engin tecrübelerim ile sevdiğinize kavuşacaksınız. Nohut büyüsü yapılırken oda da sadece medyum ve âşık edecek kişi olur. Odanın sessiz ve sakin olması gereklidir. Yönümüz kıbleye dönülerek 1 dakika boyunca 3 defa tılsımlı sözler söylenir. Bu sözler söylenirken de kalpten inanmak çok önemlidir. Kıbleye dönülüp 1 dakika boyunca tılsımlı sözler söylendikten sonra 41 adet kuru nohut metal bir kabın içesine alınır.

Nohut büyüsü nedir?

Aşk büyüsü olarak da bilinen nohut büyüsü birisini bir diğerine aşık etmek için kullanılır. Bu büyüyü isteyen kişi kimi zaman kendisine aşık olunmasını isteyen de olabilir ya da bu kişilerin anne babaları da olabilir. Nohut büyüsü ile beğendiği gelin adayının oğluna aşık olmasını isteyen birisi kısa zamanda muradına erebilir. Bu büyü için oda da sadece Medyum Saliha hoca ve aşık edecek kişi olmalıdır.  Ayrıca hem aşık edecek kişi hem de hoca yönünü kıbleye döner ve nohut büyüsü için tılsımlı sözler söylenir. Ardında Saliha hoca tarafından okunmuş 41 nohut kalp hizasına konulur ve kişinin sevdiğini hissetmesi sağlanır.

Nohut büyüsü tarifi

Nohut büyüsü, halk arasında en yaygın bilinen büyülerden bir tanesidir. Bu büyüyü uyguladıktan sonra sonuç alan kişi sayısı son derece fazladır fakat bilinçsiz bir kişi bu büyüyü yaptığında çok kötü sonuçları bu kişiye geri dönebilmektedir. Bu nedenle de bu büyü uygulanacaksa deneyimli bir kişi tarafından yapılmalıdır. Büyüler konusunda tecrübe ve bilgi sahibi olan medyum hoca bu büyüyü yapabilmektedir.

Nohut büyüsü nasıl yapılır?

Nohut büyüsü, bir kişiyi kendine aşık etmek isteyenlerin uygulayabileceği büyülerden bir tanesidir. Bu büyü sayesinde karşıdaki kişi nohutların yanan yerleri gibi aşkından kavrulur. Bu nedenle de çok sayıda kişinin uygulamak istediği ama cesaret edemediği uygulamalardan bir tanesidir. Eğer siz de bir insanı kendinize aşık etmek istiyorsanız nohut büyüsünü alanında uzman olan Medyum Saliha hanıma yaptırabilirsiniz. Medyum, titiz bir şekilde işlem yapar ve işlemleri başarılı bir şekilde sonuçlanana kadar her şekilde işlemin üzerinde durur. Bu nedenle de çok sayıda kişinin tercih ettiği başarılı medyumlardan bir tanesi Medyum Saliha hanımdır.

Gerçek nohut büyüsü nasıl yapılır?

Medyumlar tarafından aşk büyüsü içerisinde kullanılır. Bu sayede kendisine aşık olmasını istediğiniz kişinin sizin etkiniz altında kalarak kanının kaynaması yani sizden hoşlanması mümkün hale gelecektir. Bu büyüyü sadece danışanın kendisinin yapması mümkün olacağı gibi danışanın yanında ebeveynin de olması mümkündür. Hoşlanılan ve de müstakbel gelin adayı ya da damat adayı gözüyle bakılan kişinin fotoğrafının olması da büyünün etkisini göstermesi adına çok önemlidir. Bu büyünün tutması için öncelikle büyü yapılırken seansa katılım gösterecek herkesin mutlaka inançlı kişiler olması gerekiyor.

Çünkü bir kişinin dahi inançlı olmaması etraftaki pozitif enerjinin dağılması anlamına gelir. İşte bu durumda da büyünün istenen kişiye tesir etmesi zaman alacak ya da mümkün olmayacaktır. Bunun yanı sıra ortamdaki her türlü koşulların da yerine getirilmesi gerçekten medyumların dikkat ettikleri konular arasında yer alır. İşte yer verilen tüm bu özellikleri ışığında değerlendirilirse her açıdan büyünün etkisini göstermesi bağlamında mutlaka gereken özenin gösterilmesi gerekir. Bu sayede aşık olunacak kişinin tesir altında kalması sağlanır.

Kara nohut büyüsü yorumları

Nohut büyüsü denildiği zaman aklımıza ilk olarak aşk büyüsü işlemleri gelmektedir. Ancak Medyum Saliha Hoca, çok özel bir büyü olan nohut büyüsü işleminin çok farklı amaçlara hizmet edebileceğini ve ayırma büyüsü gibi konularda da kullanılabileceğini belirtmektedir. Nohut büyüleri bazı farklı isimler ile ve çeşitli ritüeller ile de yapılabilir. Bunlardan birisi de kara nohut büyüsü denilen işlemlerdir. Medyum Saliha Hanım, insanların kara nohut büyüsü yapanların yorumları hakkında çok fazla araştırma yaptığına da dikkat çekmektedir. Kara nohut büyüsü yapanların yorumları incelendiğinde birçoğunun bu mükemmel büyü sayesinde aşkına kavuştuğunu dile getirdiği görülmektedir. Medyumlar en meşhur büyülerden olan nohut büyüsü hakkında farklı uygulamalara muktedirdirler.

Medyum Saliha, farklı coğrafyalarda özellikle Asya ülkeleri ve Orta Doğu coğrafyasında nohut büyüsü işleminin sık görüldüğünü söylemekte. Kara nohut büyüsü yapanların yorumları ise bu büyünün en iyi medyumlar tarafından farklı yerlere kadar taşındığını kanıtlamaktadır. Kara nohut büyüsü ya da nohut büyüsü genellikle 41 nohut kullanılarak yapılmaktadır. Bu sebeple 41 nohut büyüsü olarak geçen büyüler de vardır. Medyum Saliha Hoca, kişiye özel yapılan büyü bakımı sonucunda nohut sayısının belirlendiğine de dikkat edilmesini istemektedir. Bazı kişiler için büyü yapma ve büyü bozma konuları çok zorlu bir süreç olabilmektedir. Medyum Saliha Hoca ile kara nohut büyüsü yapanların yorumları incelendiğinde en düşük yıldızlı kimselerin bile bu büyü sayesinde hayatlarının değiştiği görülmektedir.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Uzman Medyum Saliha'nın tamamen kendisinin hazırladığı Büyü içerikleri, Dua bilgileri, Rüya Tabirleri ve Burç yorumlarını okuyabilirsiniz. Medyum Saliha, sitesinde yayınladığı tüm içeriklerin haklarını saklı tutar. Bu sitede yayınlanan Büyüler hakındaki tüm içeriklerin oluşturucusu kendisidir.

Yorum Yap