Oğlak Burcu Kadını
  1. Ana Sayfa
  2. Burç Yorumları
  3. Oğlak Burcu Kadını

Oğlak Burcu Kadını

Oğlak burcu kadını son derece güçlü karakter yapısına sahip olup bir o kadarda inatçıdırlar. Bu burca oğlak denmesinin asıl sebebi de budur. Aşırı derecede takıntılı olan oğlak burcu kadınları en karamsar burçlar arasında yer almaktadır.

Oğlak burcu kadını konularını merak edenler için makalemiz yayında! Oğlak burcuna sahip olan kişiler 23 Aralık ile 20 Ocak arasında doğanlardır. Bu makalemizde oğlak burcu kadını kişisel özellikleri, fiziksel özellikleri, gezegeni, oğlak burcu kadını olumsuz ve olumlu özellikleri, oğlak Burcu kadını cinsellik hayatı, konuları üzerinde duracağız.

Oğlak Burcu Kadını Kişisel Özellikleri

Saygıyı ve sevgiyi son derece hak ettiğini düşünmektedir. Dışarıya karşı güçlü gözükselerdi durum kendilerini zayıf göstermek istememeleridir. Tüm sıkıntı ve dertlerini kolay kolay dışarı aktarmaz hani deriz ya içimizde ne fırtınalar kopar ama dışarıya belli etmiyorum diye işte oğlak kadınlarında da durum aynıdır. Oğlak kadını aşırı derece merhametli ılımlı sevecen hoşgörülü olmasının yanı sıra Oğlak kadınının kalbini adla kırmamalısınız çünkü bu size pahalıya patlar.

Oğlak burcu kadını dostlarını seçerken çok titiz davranırlar. Oldukça çalışkan ve saygın karakterlidirler. Oğlak Burcu kadınını dışarıya kendini ispat etmeye çalışmaz. Kendine yetecek kadar parası olsun o onlara yeter. Bir şeyi kafalarına takmaya görsünler bu onlar içim son derece ızdırap olur. Şakaya gelemezler asla ağır şakalar yapılmamalıdır. Çok takıntılıdırlar. Saygı verirseniz sizde karşılığında saygı görürsünüz. Dürüsttürler. Oğlak Burcu kadınının güvenini sarstığınızda durum işin içinden çıkılmaz bir hal alır. İnsanlarla iletişimleri çok güçlü değildir. Aşk hayatı kariyer hayatının bir adım gerisinden gelir. Uç özellikleri neredeyse hiç yoktur.

Gezmeyi dolaşmayı sevmez. Oğlak Burcu kadınının yönetici gezegeni Satürn’dür. Satürn oğlak burcuna bir takım olumlu özelliklerinin yanında bir takım olumsuz özellikleri de barındırır. Oğlak burcu elenti topraktır. Toprak grubunda yer alan oğlak burcu kadını liderliği ve yöneticiliği sembolize eder. Hiyerarşi ve hiyerarşiye önem verdikleri için yöneticilikleri elden bırakmaya niyetleri yoktur. Oğlak burcu isterse kendini her ortamda sevdirir. Parayla pulla işleri olmaz yeter ki oğlak burcu kadınlarını değerli hissettirin bu onlara yeter de artar. Oğlak burcu kadını yeniliklerden pek hoşlanmaz. Farklılıkları sevmeyen bir yapısı vardır. Bir kişi oğlak kadınından yardım istiyorsa oğlak kadını seve seve yardım eder. Zaman onlar için son derece önemlidir.

Satürn ve Oğlak Burcu Kadını

Satürn’ün oğlak burcu kadınına son derece sabırlı olmayı ve sakin kalmayı öğretir. Bunun yanı sıra güvenilir ve sadıktırlar. Bir oğlak kadınına gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Çalışmak tam oğlak kadınına göredir daima tasarruflu harcamakta olan oğlak kadınına cimrilik yapmayın çünkü cimrilikten hiç hoşlanmaz.

Oğlak burcu kadını resmidir. Resmiyeti sever onunla sıkı fıkı olamazsınız. İnsanlara kolay kolay güvenmemeleri ve daima kuşkucu bakmaları onları yoran olumsuz özelliklerdendir. Damarlarına bastığınızda sert bir üslupla karşı karşıya gelebilirsiniz. Oğlak Burcu kadını dürüsttür bir karar verdiğinde kararından onu kimse caydıramayacaktır. Her şeyin aşırısından çok gerektiği be disiplin çerçevesi içerisinde olmasını ister.

Oğlak Burcu Kadınının Olumlu Özelikleri

Oğlak Burcu kadını dürüsttür bir karar verdiğinde kararından onu kimse caydıramayacaktır. Her şeyin aşırısından çok gerektiği be disiplin çerçevesi içerisinde olmasını ister.

Oğlak Burcu Kadını Olumsuz Özellikleri

Oğlak burcu kadını aşırı karamsar ve disiplinli olduğu için bazen aşırı derecede sabit fikirli olmaları onları yorar, inatçıdırlar, dışarıdan bakınca oldukça ketum görünen bir yapısı vardır. Damarına basıldığını hissettiği an canınız yanabilir.

Oğlak Burcu Kadınının Fiziksel Özellikleri

Oğlak burcu kadınının yüzü çok güzeldir güçlü bir kemik yapısına sahiptir. Oğlak Burcu kadınları çok uzun değildir fakat uzun bacaklı bir yapıya sahiptirler. Vücutları fit çene yapıları keskindir. Saçları her daim bakımlı ve kalın tellidir. Cilt yapıları kolay kolay yaşlanmaz.

Oğlak Burcu Kadını Aşk Hayatı

Oğlak kadını burçlar arasında göreceğiniz en sadık burçlardandır. Yaşamayı sever. Kolay kolay âşık olmazlar olurlarsa da kolay kolay vazgeçemezler. İstedikleri ilişki ileriye taşıyabileceği uzun süreli birliktelik ve evlilik yolunda gideceğini düşündüğü ilişkidir.

Duygularını kolaylıkla belli etmeyen oğlak kadını ilgiden sevgiden aşırı derecede hoşlanır. Ev yemekleri ve ev temizliğinde oldukça etkilidir bu yüzdendir ki evliliklerini olumlu yönde etkilerler. Aşk hayatları oldukça tutkuludur. Oğlak Burcu kadını duygusal naif kibar erkeklerden hoşlanır. Ayakları yere sağlam basan erkekler tercihidir.

Oğlak Burcu Kadını İş Hayatı

Oğlak burcu kadını iş hayatında da normal hayatta oldukları gibi başarılıdırlar. Güçlü anlamda takım lideri olabilecek zekâya sahiptirler. Kendilerini her anlamda geliştirerek hep saygı duyulmayı beklerler. Kolay kolay üstünlük kuramazsınız onların üzerinde bu onların yapısı itibariyle terstir lider olmayı hep bir adım ötede olmaya bayılırlar. Oğlak burcu kadını iş hayatında Son derece sorumluluklarının bilincinde ve hırslı yapılarıyla tanınırlar.

Oğlak Burcu Kadınının Anlaştığı Burçlar

Oğlak burcunun en çok anlaştığı burçlar boğa, başak ve yengeç burçlarıdır. Her burç gibi oğlak kadını da kendine benzeyen burçlarla anlaşır. Yengeç burcuyla anlaşmaları ikisinin de evcimen olmasıdır. Oğlak burcu kadını içini kimseye dökmese bile en iyi sırdaş olduğu burç akrep burcudur.

Oğlak Burcu Kadını Güzelliği

Burç özellikleri özellikle kadınlar tarafından sıkı takip edilmektedir. Oğlak burcu kadını güzelliği de özellikle merak edilen burç yorumları arasında yer almaktadır. Medyum Saliha Hanım, bu sebepten ötürü astroloji bilgisi ve yıldız haritasına göre kişiye özel olarak oğlak burcu kadını özellikleri hakkında yorumlar da yapmaktadır. Oğlak burcu kadını güzelliği o ne kadar kendini güzel görmese de çok farklıdır. Oğlak kadını güzelliği tarife sığmayacak derecede berrak ve nettir. Fakat varoluşlarındaki birtakım sebepler ve yaşadıkları birçok yıkıcı ilişkiler yüzünden kendilerine olan güvenleri kaybolmuştur.

Oğlak burcu kadını güzelliği konusunda bu yüzden birazcık onay almayı kendine takıntı yapmış olabilir. Eğer bir oğlak burcu kadını ile birlikteyseniz ona sıklıkla çok güzel olduğunu hatırlatmanız onun çok hoşuna gidecektir. Medyum Saliha, özellikle oğlak burcu kadını ne kadar da aşka önem veriyor gibi görünse de aşk ve iş arasında tercih yapacaksa işi tercih edecektir der. Ancak hayallerindeki işi yapmıyorsa durum değişebilir. Aynı zamanda oğlak burcu kadını ile birlikte olabilmeniz için onunla ortak iş kurmanız çok akıllıca olacaktır ki çalışkanlığınız sayesinde gözüne girebilmeniz mümkün olacaktır. Medyum Saliha Hanım, kariyer ve otorite basamaklarında koşarcasına yükselen oğlak burcu kadını için başarının mimarı ifadesinin tam da yerinde olduğunu ifade etmektedir. Oğlak burcu kadını güzelliği iş hayatında başarı kazandıkça ışıldayarak hem etrafını hem de ilgi alanındaki erkekleri cezp edecektir.

Yorum Yap

Yorum Yap