Oğlak Burcu Yorumu
1
  1. Ana Sayfa
  2. Burç Yorumları
  3. Oğlak Burcu Yorumu

Oğlak Burcu Yorumu

Oğlak burcu yorumu sunmak için hazırladığım yazımı yayına alıyorum. Oğlak burcu, 24 Aralık - 20 Ocak tarihleri arasını kapsayan, zodyaktaki hayvan sembolüne sahip burçlardan biridir. Oğlak burcu yorumlarını merak edenler için Medyum Saliha yorumları yayında!

Oğlak burcu yorumu yazımız yayında! Fiziksel olarak oldukça güzel olan oğlak burçları, dış görünüşleriyle dikkat çekerler. Genel itibariyle kısa boylu olmalarına rağmen ince yapılıdırlar. Yüzleri de buna bağlı olarak incedir. Çeneleri belirgindir. Çoğunlukla siyah saçlı olurlar. Sıkı bir vücuda sahiptirler. Dar bir bedenleri ve uzun bacakları vardır. Yüz yapıları dikkat çekici ve güzeldir. Fotojenik bir yüzleri vardır. Fotoğraflarda güzel çıkmalarıyla da bilinirler. Ayrıca oğlak burcu olup modellik yapan birçok model vardır. Dış görünüş olarak çoğunlukla bu şekilde olan oğlaklar, fiziksel özellikleriyle dikkat çeker ve kendilerini belli ederler.

Oğlak Burcu Genel Özellikleri

Kapsamı: 24 Aralık – 20 Ocak

Grubu: Toprak / kadınsı / öncü

Karşıt Burç: Yengeç

Yönetici Gezegen: Satürn

Renk: Koyu kahverengi, kurşuni, nefti yeşili

Uğurlu Taş: Lal, kırmızı kuvartz, kehribar

Şanslı Sayı: 8

Şanslı Gün: Cumartesi

Şehirler: Madrit / Bankok

Metal: Kurşun

Ağaçlar: Çam, söğüt, bodur ağacı, porsuk ağacı, kavak, karaağaç

Çiçekler: Kadife çiçeği, kamelya, siyah gül, kasımpatı

Oğlak Burcu Kişisel Özellikleri

Oğlak burcu kişiler, fiziksel özelliklerinin yanında kişilik özellikleriyle de dikkat çekerler. En belirgin özellikleri kendinden emin, güvenilir ve dürüst oluşlarıdır. Doğruluğundan emin oldukları herhangi bir konuda taviz vermezler. Çalışkan ve planlı insanlardır. İşlerinde iyidirler ve bu yönleriyle kısa sürede etrafındaki insanların saygısını kazanırlar. İşlerine önem ve özen gösterirler. Planlama konusunda da oldukça usta olan oğlaklar, gelecekle ilgili daima plan yapmayı da ihmal etmezler.

Ancak bazen bu planların çeşitliliği, olasılıkların çokluğu gibi durumlar oğlaklarda paniğe ve strese neden olabilir. Buna dikkat etmelidirler. İşlerinde iyi olan ve oldukça kendinden emin, özgüveni yüksek olan oğlaklar taktir edilmeyi de beklerler. İnsanlara her ne kadar mesafeli yaklaşsalar da onlara ve onların taktirine ihtiyaç duyarlar. Kendi düşüncelerine çok önem verir ve önemserler. Özgüveni yüksek, kendinden emindirler.

Maddiyata eğilimli bir yapıları olduğu için iş ve para çoğu zaman oğlaklar için daha önce gelir. Daima galip gelmek, kazanma istekleri vardır. Bu yüzden insanlar onları sevmemekle suçlayabilirler. Bir kurala ya da düşünceye hemen bağlanmaz, şüpheci yaklaşırlar ancak benimsedikleri kural ve düşünceleri de kolay kolay bırakmazlar. Kural ve düzene önem veren oğlaklar hayatındaki diğer insanların da kurallarına uymasını beklerler. Bu konuda fazlasıyla inatçı olabilirler. Aynı zamanda oldukça sorumluluk sahibidirler. Ağır bir sorumluluğun altına girseler dahi bu sorumluluktan kaçmaya çalışmazlar ve altından kalkabilirler. Etraftaki insanlar tarafından güvenilir ve dürüst olarak görülürler.

Bu güveni saglayabilecek düzeydedirler. İşlerinde de aynı şekilde sorumlu, dikkatli ve titizdirler. İşlerine çok önem verirler. İşleriyle ilgili sorumluluklardan kaçmaz, bahaneler öne sürmez, işlerini hâllederler. Oğlaklar, aynı zamanda gelenek ve göreneklere, alışkanlıklarına bağlılıklarıyla dikkat çekerler. Alışılmışın dışına çıkmak istemezler. Yeni şeyler onları heyecanlandırmak yerine onlarda kaygıya neden olabilir. İlk defa bir şeyi deneyimleyeceklerse çok da heyecanlı olmaz, daha çok çekimser kalmayı tercih ederler.

Ancak çok mantıklı ve sabırlı olmalarıyla da dikkat çekerler. İşlerinde de ilişkilerde de bu mantık ve sabrı sürdürürler. Bu özellikleri sayesinde insanları daha rahat anlayabilirler. Mantıksızlık ve çelişki barındıran durum ya da olaylara karşı hassastırlar ve kolayca fark ederler. Planlı, organize ve mantıklıdırlar. İnsanlar onları bazen fazla soğuk bulsa da bu özellikleriyle de diğerlerinin dikkatini çeker, işlerinde iyi oluşlarıyla, disiplinleriyle ve çalışkanlıklarıyla onların saygılarını kazanırlar.

Oğlak Burcunun En İyi Anlaştığı Burçlar

Oğlak burcu genel olarak duygularını yeterince belli etmeyen, bu yüzden bazen duygusuzlukla suçlanan bir burç olsa da, ilişki kurduğu kişilerle gayet samimi olabilir. Oğlaklar, özellikle duygusal açıdan başak ve boğa burçlarıyla çok uyumludur. Yengeç de yine uyumlu olduğu burçlar arasındadır. Özellikle boğa burcu insanı, oğlak için biçilmiş kaftan gibidir. Güvenilir ve mantıklı oluşuyla dikkat çeken oğlak burcu insanı, yine güvenilirliği, pratikliği ve sağlamlığıyla bilinen boğa burcundan etkilenir ve birlikte iyi bir uyum yakalayabilirler.

Oğlak Burcu Yükseleni

Oğlak burcu yükseleninin en belirgin özelliği yine planlı, çalışkan ve ciddi oluşudur. Daima ciddiyetini korumayı başarırlar ve aşırı düzeyde planlıdırlar. Hayatları yaptıkları planlar dahilinde ilerler. Planlarına uyar ve onlara göre çalışmaya dikkat ederler. Yani ne istediklerini daima bilir ve istediklerini yerine getirmek yolunda planlı şekilde ilerlerler. Asla aceleci değillerdir. Sabırla uzun süre bekleyebilirler. Ancak pek neşeli oldukları da söylenemez. Genel olarak ciddi, asık bir yüz şekline sahiptirler. Bunun yanında fazlasıyla eleştireldirler ve eleştiri yapmaktan keyif alırlar. Ancak eleştirel de olsalar özellikle ikili ilişkilerde çekingen olabilirler.

Oğlak Burcunun Sevdiği Şeyler

Genel olarak işkolik, disiplinli, çalışkan kişiler olduklarından işleriyle ilgili şeyleri de severler. İşlerine yardımcı olabilecek hediyeler onları mutlu eder. Bu bir çanta, defter, özel bir kalem ya da buna benzer bir hediye olabilir. Bu tarz hediyeler onlar için oldukça önem taşır ve büyük mutluluk verir.

Oğlak Burcu Aylık Yorum

Medyum Saliha Hanım, birçok kimsenin merak ettiği konulardan birisinin burçlar ne zaman yorumlanmaktadır sorusu olduğunu söylemektedir. Burç yorumları incelendiğinde günlük burç yorumları olarak ya da aylık burç yorumları olarak karşımıza çıktıkları gibi yıllık burç yorumları olarak da karşımıza çıkmaktadır. Medyum Saliha Hoca, bu minvalde oğlak burcu aylık yorum denildiğinde astrolog tarafından o burç için yapılan aylık yorumların tümünün kast edildiğine dikkat çekmektedir. Oğlak burcu aylık yorum yapıldığında bunun genel bir yorumlama olduğu da dikkatlerden kaçmamalıdır. Çünkü herkesin yükseleni farklılık gösterdiği için sonuçlarda bazen sapmalar da olabilir. Bu sebeple ister oğlak burcu aylık yorum olsun isterse de burç yorumları konusunun tamamı olsun kişiye özel olarak yapılmalıdır.

Burçlar hakkında yazılıp çizilenlerin her birisi astroloji bilimi sayesinde yapılmaktadır. Bu sebeple Medyum Saliha, diğer burçlarda olduğu gibi oğlak burcu aylık yorum incelemelerinin de kişisel olarak yapılmasının en sağlam sonuçlar için gerekliliğine vurgu yapmaktadır. Medyum Saliha Hoca, özellikle oğlak burcu aylık yorum incelemelerini ele aldığımızda aşk hayatında oluşacak önemli adımlara ve sağlık yönünden güzel şeylerin olacağına dikkat çekmektedir. İş sıkıntılarınızın bu ayın sonuna doğru ortadan kalkacağı oğlak burcu erkeği için oldukça nettir. Diğer yandan oğlak burcu kadını da yediklerine içtiklerine dikkat ettiği takdirde hafif hastalıkları kolayca atlatacaktır. Medyum Saliha Hoca hem burç yorumları konusunda hem de astroloji hakkında merak ettikleriniz konusunda sizlere yardımcı olmaktadır.

Yorum Yap

Yorum Yap