İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Büyü Açıklamaları
  3. Ölü Toprağı Büyüsü
Trendlerdeki Yazı

Ölü Toprağı Büyüsü

Ölü toprağı büyüsü işlemlerini anlatıyoruz. Yapılan büyülerin içerisinde en çok tercih edilen ve etkisi bir hayli tatmin edici olan ölü toprağı büyüsü kara büyü çeşitlerindendir. İki kişinin arasına fitne sokulması, seven huzurlu ve mutlu olan kişileri ayırmak için yapılan bu büyü oldukça risklidir.

Ölü Toprağı Büyüsü

Ölü toprağı büyüsü kimin eseridir ve bu büyüyü kim yapar? Evet, bu büyünün yapılması için mutlaka bilen bir medyum ile irtibata geçilmesi gereklidir. Hala öyle ki ölü toprağı büyüleri bazı medyumlar bile yapmaktan kaçınmaktadır. Oldukça riskli olan bu büyüyü yapmak cesaret ister. Büyünün yapılması için öncelikle hoca ile enine boyuna durumunuz üzerinde tartışma sağlanmakta ve ondan sonra ölü toprağı büyüsü yapılmasına karar verilmektedir.

Ölü toprağı büyüsü nasıl yapılır?

Saman kağıdı üzerine ölü toprağı büyüsü için gerekli olan dua el ile yazılır. Ben bu işlemi yaklaşık 7 gün içerisinde tamamlamaktayım. Bu yazma işlemi hocadan hocaya değişiklik gösterir. Muskanın nasıl yazacağının tasarlanması 3 gün sürebilir. Muska içine anne babanın ismi mutlaka yazılmalıdır. Hatta gerek duyulursa daha detaylı bilgilerde eklenebilir. Muskanın katlanma rituelleri sonucunda katlanarak kişinin yattığı yere bir şekilde bu muska koyulur.

Muska özel bir alana koyulduktan sonra ölü toprağı büyüsü etkili olması için arkasından bir ton dua okumaktayız. Bu okunan dualar büyünün etkisini artırmak adınadır. Daha sonra 7 gün içerisinde bir yatsı namazından sonra büyü etkisini göstermeye başlayacaktır. Daha detaylı bilgi almak için lütfen iletişim numaramdan irtibata geçiniz.

Ölü toprağı büyüsü nedir?

Kara büyülerden birisi olan ölü toprağı büyüsü iki kişinin arasını bozmak ve ayırmak için kullanılır. Ayrıca işleri iyi giden birisinin işlerini bozmak için de yapılan bir büyü çeşididir. Bu büyü yapılması oldukça riskli ve sonuçları çok kötü olan bir büyüdür. Bu sebeple yapılmadan önce çok iyi düşünülmelidir ve uzman kişiler aracılığıyla yapılmalıdır.

Bu büyü ancak işinin uzmanı bir medyum tarafından yapılır. Saman kâğıdı üzerine gerekli olan dua yazılır, bu yazım işlemi yaklaşık 7 gün sürmektedir. Bu yazılan dua muska şeklinde katlanıp ölü toprağı ile karıştırılıp büyü yaptığımız kişinin evine bırakılır.

Ölü toprağı büyüsünün etkisi

Ölü toprağı büyüsü intikam ve kara büyülerden birisidir ve etkisi çok yüksektir. Bunun için tekrar uyarmamız gerekir ki kesinlikle işin uzmanı tarafından yapılmalıdır. Bu büyüyü bozmak da yapmak kadar zordur.

Ölü Toprağı Büyüsü Tarifi

Ölü toprağı büyüsü geçmişten günümüze birçok insan tarafından yaptırılmış olan oldukça etkili bir büyü çeşididir. Ölü toprağı büyüsünü yaparken ölünün toprağından yardım alınmaktadır. Ölü toprağı büyüsü kötü amaçlı olan kara büyü ve intikam büyülerinden biridir. Ölü toprağı büyüsü yaptırmadan önce büyüyü yaptıracak kimse iyice düşünmeli ve büyüyü yaptıracağı kişiyi de iyi seçmelidir. Ölü toprağı büyüsü mezardan temin edilen ölüye ait toprağın, büyü yapılmak istenen kişinin kendisine ait ve çok fazla vakit geçirdiği yerlere serpiştirilmesi ile yapılmaktadır.

Tüm büyü, muska, tılsım ve diğer ruhani uygulamalar konusunda uzman olan Medyum Saliha tabi ki ölü toprağı büyüsünde de uzmanlığı ile kendisini kanıtlamıştır. Yaptıracağınız tüm büyü, tılsım ve ruhani işlemler de olduğu gibi; ölü toprağı büyüsünde de Medyum Saliha sonuç odaklı çalışmakta olup yüzde yüz sonuç garantisi vermektedir. Paranız ve zamanınız bizim için çok kıymetli olup büyü , tılsım ve ruhani işlemler de kendisine hoca ya da medyum olarak tanıtan aslında hiçbir bilgi bulunmayan kişilerle karşılaşmanızı istemeyiz. Bu yüzden Medyum Saliha en doğru tercih olacaktır.

Yorum Yap

Yorum Yap