Papatya Falı
  1. Ana Sayfa
  2. Fal
  3. Papatya Falı

Papatya Falı

İnsanlar büyüler gibi binlerce yıldır fallara da meraklıdırlar. Fal bakmak bir nevi o andan ya da geçmişten bazen de gelecekten haber vermek olarak algılanır. Medyum Saliha Hoca dünyada çok yaygın olan papatya falı hakkında sizlere bilgi verecek. Papatya falları ne amaçla kullanılır ve papatya falı nedir sorularının cevabını bulacağınız yazımıza ulaşmak için yazıyı kaydırınız.

Papatya falı bilgilerini yazdık. Her uygarlık kendi topraklarında gelişimini tamamlarken büyü ve fal gibi olgular da onlarla yükselmeye devem etmiştir. Medyum Saliha Hoca özellikle semavi dinler son dönemlerinde fal bakma ve büyü gibi işlemlere sıcak bakmadılar ancak gerçek olmadığını da söylemediler diye eklemektedir. Fal bakmak bir öngörü yeteneği istemektedir. Bazı falcılar sahtekar olabilmekte, bazıları cinlerin fısıldadıklarını haber vermekte bazıları da gerekten spritüel bir yolculuktan sonra size haberler getirebilmektedirler.

Medyum Saliha Hoca yaygın olarak kullanılan papatya falı da bizlere en eski dönemlerden kalan fallardan biridir demekte. Evvelde yazdığımız bir çok yazıda Medyum Saliha Hanım, evren ile büyünün birbiri arasında gözle görülmez bağları olduğunu söylemişti. Örneğin maddenin bir yerden bir yere gidebilmesi ya da birisinin sinir sistemini etkileyen ve cin çarpması olarak da ifade edilen büyülerin olması gibi. Papatya büyüleri de modern bilimin diğer verdiğimiz örnekler gibi araştırma yapılırsa çok şeyler bulabileceği konulardandır. Papatya falı genellikle görül ilişkileri ile ilgili durumlarda kullanılan fallar arasındadır. Medyum Saliha ileri görüş açısı olan ilk dönem kahinleri olan medyumlar da papatya falı kullanmışlardır diye de eklemektedir.

Papatya Falı Nedir?

Konumuza başlarken bazı örmekler ile fallar hakkında giriş yapmıştık.  Papatya falı nedir sorusuna da sorulması için bir zemin bırakmıştık. Medyum Saliha Hanım dediğimiz gibi büyücülük tarihi hakkında yakın araştırmalar yapan birisidir. Tarih boyunca büyücüler büyü ve fal işlemleri ve kehanetler ile isimlerini duyurmuşlardır. Medyum Saliha Hoca yoğun büyü çalışmaları sebebiyle fal işlemlerinin ikinci planda gibi görünmesine rağmen çok yoğun bir talep olduğunu ifade etmektedir. Birçok kimseye aşkın ve saf sevginin simgesi olan papatya çiçeği ile papatya falı işlemleri yapan hocamız bu konuda en iyi medyumlar içinde yer alır. Papatya falı nedir diye sorulduğunda asında bir nevi iki kişinin aşk hayatı hakkında bir takım tahminlerde bulunulan kehanet işlemleri de demek mümkündür.

Ancak papatya falı bakmadan önce medyumlar bir takım sırlı dualar okumakta ve bunu papatya üzerine üflemektedirler. Papatya falı ve papatya büyüsü birbirine karıştırılmamalıdır. Çünkü ikisi de farklı amaçlara hizmet eden işlemlerdir. Bizim yoğunlaşmamız gereken soru papatya falı nedir sorusudur. Papatya falları ile aşk ilişkinizin ya da rutin bir ilişkinin durumunu, gidişatını belirli kuralar çerçevesinde öğrenmek mümkündür. Bu işlem kesinlikle bir takim sokak falcılarının yaptığı işlemler ile de karıştırılmamalıdır. Papatya falı nedir sorusu ve bunun cevabını bulmak için hocamız ile irtibata geçmeniz mümkündür.

İsme Göre Papatya Falı

Medyum Saliha hoca bizlere papatya falı hakkında bir takım bilgiler vereye devam ediyor. Bu seferki konumuz da isme göre papatya falı hakkında bilinenler konusudur. Bildiğiniz gibi isimler çok önemlidir. İnsanın mizacına kara etkileyen isimler büyü işlemleri yapımında ve bir takım özel hesaplamalar yaparken de kullanılmaktadır. İsme göre papatya falı bakarken de isimlerimiz önem arz etmektedir. Normal papatya falı dışında kişiler bazen isme göre papatya falı da isteyebilirler. Bu fal bakılırken de kişinin ismi ve bazı bilgileri alınır. Özel hesaplamaları yapılarak suya okunur. O suyun içine papatya daldırılarak yine sırlı dualar okunur.

Medyum Saliha Hoca daha sonra isme göre papatya falı konusunda sizlerin dileklerinize göre işlemlerini yapmaktadır. Papatya falları büyü değildir. Hiçbir fal büyü değildir. Bir ön görü bir bakıştır. Bunun yanda bazı kimseler cinlerden yardım alarak onları size tabiri caizse muhatap edebilirler. Ancak medyum Saliha Hoca gibi en iyi medyumlar ise hem cinlerden hem de özel yetenekleri olan özel hislerinden faydalanmakta ve cinleri kesinlikle sizler konusunda ehlileştirmektedirler. İsme göre papatya falı çok değerli bilgiler verebilir. Sizin gelecekte yaşayacağınız bazı olaylar hakkında nokta atışı tahminlerde bulunabilir. Medyum Saliha hoca gerek büyü yapma gerekse de fal bakma konularında insanlar tarafından oldukça tercih edilen medyumlar içindedir.

Papatya Falı İskambil

Medyum Saliha hoca birçok farklı fal bakma yöntemi olduğunu söylemektedir. Bunlardan biri papatya falı bir diğeri iskambil falı bir diğeri el falı ve liste bu şekilde uzayıp gitmektedir. Papatya falı iskambil ile birlikte bakılabilen fallardandır. Özellikle insanlar papatya falı iskambil olayının bir nevi sağlama açmacıyla yapılmasını istemektedirler. Medyum Saliha bu durumda ilk evvel papatya falı bakılmasını da sonra da iskambil falı bakılmasını doğru bulmaktadır. Yapılan hesaplara göre belirlenen sayı ve şekillerdeki iskambil kağıtları ile bu fala özel fal işlemleri yapılır. Medyum Saliha Hanım papatya falı iskambil meselesinin insanların evlerde yaptığı iskambil falı ile karıştırılmaması gerektiğini özellikle belirtiyor.

Çünkü gerçek bir fal verilere ve hesaplamalara dayanmaktadır. Bunlar olmadan sadece tahmin yürütmek ve rastgele kağıtlardan bir şey demesini ummak son derece yanlıştır. Medyum Saliha bundan dolayı insanların genellikle aşk büyüsü işlemlerinden sonra ya da aşk büyüsü işleminden önce papatya falı iskambil meselesi ile ilgilendiğini belirtmektedir. Fal bakmak çok yaygın kullanılan ve insanların sıklıkla başvurduğu bir yöntemdir. Papatya falı da iskambil falı da asla büyü değildir. Bunlar ile net bir şey söyleyebilmek için özel hesaplamalar yapılır ki bunun sonucunda da papatya falı iskambil bizler için bazı tahminler verebilir.

Papatya Falı Tutar Mı?

Fallar konusu açıldığında herkesin dilinde bir söz beliriverir. Özellikle de kahve falı çokça kimsenin kendinde bir yetenek olduğunu zannederek sözler söylediği fallar arasında yer alır. Bizim bu yazımızın konusu olan papatya falı ise profesyonel bir yaklaşımla bakıldığında son derece etkileyici sonuçlar gösterebilir. Papatya falı tutar mı sorusu Medyum Saliha Hoca’ya sıklıkla sorulan sorular arasında yer alır. Oysa günümüzde bir çok işinin ehli medyum fal konusunda duayen seviyededir. Bu da medyum Saliha Hanım gibi medyumlar fal baktıklarından bunun sonucunun doğru olacağını ifade eder. Papatya falı tutar mı sorusu elbette ki daha önce bu falı yaptırmamış ya da yaptırıp kafası karışan kimseler tarafından sorulmaktadır.

apatya falları en eski fal bakma yöntemleri arasında yer alır. Bu sebeple kadim yöntemler ile halen papatya falı bakmak mümkündür. Medyum Saliha hoca yüz küsür papatya falı çeşidi olduğundan bahsetmektedir. Bunlar değişik kavimlerde değişik büyücü ve şamanlar tarafından kullanılan fal bakma yöntemleridir. Papatya falı tutar mı sorusu sorulurken verilen bilgiler ve niyetin ne olduğunun da önemi yüksektir. Kader denilen olgu aynı zamanda işleyen binlerce farklı olasılıktan birisinin gerçekleşmesine bağlıdır. Bu sebeple papatya falı tutar mı sorusu bu olasılıkların hesaplanması ve fal baktıran kişinin de verdiği bilgiler ışığında tutacaktır. Medyum Saliha Hoca her zaman fal büyü değildir demektedir. Fal baktırarak birini aşık etmek ya da birini bağlamak mümkün değildir. Papatya falları da bir nevi öngörü yöntemi olarak bilinmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap