1. Ana Sayfa
  2. Büyüler
  3. Papaz Büyüsü Nedir?

Papaz Büyüsü Nedir?

Papaz büyüsü nedir? Papaz büyüsü ne için yapılır? Papaz büyüsü gerçek mi? Papaz büyüsü ne zaman etkisini gösterir? Papaz büyüsü ile yapılabilen işlemler nelerdir? Papaz büyüsü papazlar tarafından mı yapılır? Medyum Saliha Hanım papaz büyüsü ile ilgili neler düşünmektedir?

Papaz büyüsü nedir?

Papaz büyüsü nedir sorusu genel manada en önemli soruların başında gelmektedir. Çünkü adından muzdarip olan bu kara büyü maalesef ki insanlar tarafından papazlar tarafından yapılıyor zannedilmektedir. Papazlar aynı imamlar gibi din görevlileridir. Ancak papaz büyüsü yapımında kadim bir Süryani lehçesi kullanılması ve eskiden papazların bu lehçede yazılan kitaplardan ders işleyip dua etmesi sebebiyle papaz büyüsü olarak anılmaktadır. Papaz büyüsü insanların iradesini ellerinden alan ve dilediğiniz her şekilde büyü yapmaya yarayan  geniş kapsamlı işlemlerden biridir. Bir medyum papaz büyüsü konusunda ne kadar uzman olursa kara büyü konusunda da o kadar derinleşmektedir. Çünkü papaz büyüsü nedir sorusunun cevabı tam da kara büyünün en karanlık noktalarına değinecek bir yerdedir.

Papaz büyüsü ile aşk büyüsü yapabilmek mümkün olduğu gibi yine papaz büyüsü ile kişinin akıl sağlığını bozacak büyüler yapmak, kişiye cinleri musallat etmek de mümkündür. Genel manada papaz büyüsü nedir sorusu aslında çok uzun cevap isteyen ve kesinlikle insanların akıllarının almakta zorlanacağı konuları da içine alan bir derinliğe sahiptir. Papaz büyüsü bilinen büyüler içinde hem en meşhurlarındandır hem de hakkında en çok yanılgı ve yanlış bilgi olan büyülerdendir. Papaz büyüsü tek bir büyü değil bir büyü yöntemi ve büyü silsilesini içine alan, kara büyüler sınıfına dahil bir büyüdür. Papaz büyüsü nedir sorusuna verilecek cevaplar muhakkak ki şahsım medyum Saliha tarafından bile seçilerek konuşulmalı, insanların yanıltılmasının önüne geçilmelidir. Kesinlikle papazlar ile ilgili olmayıp büyünün halk içinde üzerine yapışan adı papaz büyüsü olarak kalmıştır.

Papaz Büyüsü Gerçek Mi?

Papaz büyüsü gerçek mi sorusu da en çok karşılaştığımız papaz büyüsü soruları içinde yer almaktadır. Tabi ki insanların bazıları papaz büyüsü için kiliselere ve havralara giderek rahiplerden, papazlardan, hahamlardan büyü yapılmasını istemekte ve o insanlarda bu durumdan muzdarip olmaktadır. Papaz büyüsü gerçek mi sorunsun cevabı muhakkak ki evet gerçektir olacaktır. Fakat bu büyüyü herkesin yapabilmesine imkan yoktur. Spritüel bağ ya da cinler ile konuşup irtibatta olmak bile papaz büyüsü yapmak için asla yeterli değildir. Papaz büyüsü de tıpkı diğer büyüler gibi medyumlar tarafından yapılan ve değişik ayinleri, ritüelleri bulunan bir büyü çeşididir. Papaz büyüsü gerçek mi sorusuna verilecek en doğru yanıt büyünün kendisinin gösterdiği başarıda gizlidir. Elbette ki insanlar bir olayı gözleri ile görmedikleri müddetçe inanmakta sıkıntı yaşayabilmektedirler.

Bu sebeple de bir çok kimsenin beni arayarak Medyum Saliha Hocam, papaz büyüsü gerçek mi diye sorması da normaldir. Medyumlar gösteri yapmamalıdırlar. Çünkü medyumlar bu ilim ile doğduğu halde eğer ki bir tedrisattan geçmezlerse tek yapabildikleri fal bakmak olacaktır. Tedrisattan geçen medyumlar için de icazetname çok önemli ve ilimlerinin pınarı olarak geçmektedir. Papaz büyüsü gerçek mi konusuna gelince de bu başarılarını bir şekilde nihayete erdirerek danışanlarının da iyi sonuçlar almalarına fayda sağladıklarında insanların akıl karışıklıkları geçmektedir. Fakat büyü özellikle de papaz büyüsü gibi derin büyüler sadakat ve niyet kadar sabır ve bağlılık ile de çalışmaktadırlar. Bu sebeple papaz büyülerinin tutması için medyumun verdiği her görev yerine getirilmeli, papaz büyüsü gerçek mi sorunsun cevabı bu sayede ortaya çıkacak olan mucizelerden anlaşılmalıdır.

Papaz Büyüsü Ne İçin Yapılır?

Papaz büyüsü ne için yapılır sorusu da yine en merak edilen papaz büyüsü soruları içinde yer alıyor. Bunun en büyük sebepleri de farklı amaçlara uygun yapılan papaz büyüleri olması ve bu konuda bilgisi olmayan insanların da konuyu anlayamamalarından geçmektedir. Papaz büyüsü ne için yapılır sorusuna cevap vermek de elbette ki biz medyumların görevleri arasında yer almaktadır. Bizlerin en büyük görevlerinden birisi de insanlara papaz büyüsü ne için yapılır ya da büyü hakkında bilinmeyenler ile ilgili soruları açıklamak ve yardımcı olmaktır. Papaz büyüsü hakkında bir çok şey söylenebilecek olsa da papaz büyüsü ne için yapılır sorusuna şu şekilde yanıt vermek en doğrusu olacaktır.

  • Papaz büyüsü insanların iradelerini ele geçirmek ve onlara dilediğimiz konulara dilediğimiz işleri yaptırabilmek, bir şekilde olaylara müdahale edebilmek adına yapılmaktadır.
  • Papaz büyüsü ne için yapılır sorusu aslında aşk büyüsü, bağlama büyüsü, insanları hasta etmek ve delirtmek için yapılan bir çok büyüsü kapsamasından dolayı da haklı bir sorudur.
  • Papaz büyüsü insanların akıllarına gelebilen bir çok farklı büyüsün yapımında kullanılan büyüler içinde yer almaktadır.
  • Papaz büyüsü uzman bir medyum tarafından yapılabilmekte ve bir çok farklı madde kullanılarak tasarlanmaktadır.
  • Papaz büyüsü yapımında kullanılan maddelerin bir çoğunun bulunması hem çok zor hem de maddi açıdan pahalıdır.

Papaz büyüsü ne için yapılır sorusu elbette ki merakları dindirmek, insanların papaz büyüsüne bakışlarını düzenlemek için cevaplanması gereken en önemli sorulardandır. Papaz büyüsü genel manada bir kara büyü kitabının sayfalarında yer alan özel büyülerin tümüdür.

Papaz Büyüsü Ne Zaman Etkisini Gösterir?

Papaz büyüsü ne zaman etkisini gösterir ve papaz büyüsü sayesinde ne gibi işlemlerin yapılması mümkün kabul edilmektedir gibi sorular her zaman soruluyor. Aslında ister papaz büyüsü olsun isterse de başka bir büyü olsun bunun ne zaman etki edeceği hakkında genel geçer bir çok yargı bulunmaktadır. En önemlisi ise papaz büyüsü ne zaman etkisini gösterir sorusuna verilecek olan cevaplardır. Papaz büyüsü genellikle büyüyü yaptıran kişinin niyetinin, büyüye duyduğu saygı ve sadakatin, ayrıca da papaz büyüsü konusunda medyumun verdiği görevleri ne kadar yerine getirdiğinin sonucunda anlaşılabilmektedir. Normal bir rakam elbette ki vermek doğru olmamakla birlikte papaz büyüsü ne zaman etkisini gösterir sorusuna klasik olarak 1 gün ile 21 gün diyenler de bulunmaktadır. İşin aslı ise yapılan yıldızname bakımı, kişinin hangi papaz büyüsünü yaptırdığı ve niyetinin, inancının ne kadar olduğuna bağlıdır.

Papaz büyüsü ne zaman etkisini gösterir sorunsa özünde şu kadar gün demek doğru olmamakla birlikte eldeki verilerden görülebildiği kadarıyla 1 ile 41 gün arasında kesin sonuçlar verdiği bilinmektedir. Papaz büyüsü hakkında Medyum Saliha Hoca olarak yürüttüğüm bir çok çalışmanın en önemlileri ise papaz büyüsü bozma çalışmaları olarak bilinmektedir. Papaz büyüsü klasik büyüden bir tık farklı, kara büyü ile ise aynı etkileri kendinde toplamaktadır. Genel manada papaz büyüsü kullanılarak yapılan işlemlerin çok farklı boyutları olduğundan da daha önce de bahsettiğim için sizleri asıl düşünmeye sevk etmek istediği konu ise papaz büyüsünün her alanda nasıl kullanılabildiğidir. Bu da papaz büyüsü hakkında derin kara büyünün bir parçası olduğu gerçeğini desteklemektedir. Papaz büyüsü ne zaman etkisini gösterir sorusu büyünün bakım aşamasından yazım aşaması arasındaki bir çok olayla da bağlantılı bir durumdur.

Yorum Yap

Yorum Yap