Papaz Büyüsü
1
 1. Ana Sayfa
 2. Büyüler
 3. Papaz büyüsü
Trendlerdeki Yazı

Papaz büyüsü

Papaz büyüsü konusunda detay bilgiler için bu makaleyi hazırladık. İnsanların iradeleri kontrol edebilseydiniz neler yaptırmak isterdiniz? Eğer bunu bir kez bile olsun düşündüyseniz, sorun yaşamadan gerçekleştirebilmek için başvurabileceğiniz büyüler sizleri bekliyor.

Papaz büyüsü kendi alanında uzman kişilerce uygulanmalıdır. İnsanoğlunun yaratılışından itibaren yanında bulunmuş olan büyü ilmi çok büyük çoğunluklarda hayırlara vesile olan Ak Büyü şeklinde kullanılsa da, çaresiz kalınan, haksızlığa ve zulme uğranan konularda zulm ve haksızlık edeni yola getirip, bir daha aynı kötülükleri yapmaması için uyarmak amacı ile Kara Büyü olarak adlandırdığımız daha etkili ve sırlı bir şekli ile zaman zaman karşımıza çıkmıştır.

Papaz büyüsü gibi etkili ve kalıcı büyüler, isminden de anlaşılacağı üzere icrası ancak Medyum Saliha Hanım Hoca gibi bu sırra vakıf kişilerin ellerinde gerçekleştirilebilecek  kadar tesirli ve sırlıdır. Bahse konu olan bu büyü tarzının en etkili, en hızlı, en kısa zamanda kuvvetli bir şekilde tesir eden şekli Papaz Büyüsü olarak bildiğimiz büyüdür. Araştırmaya başladığınız Papaz büyüleri hakkında detaylı ve etkili bilgilere ulaşmak için bu konuda uzman olan kişilerle iletişime geçmek çok önemlidir.

Papaz büyüsü nedir?

Bazı büyüler birçok amaca uygun olarak tasarlanabilmektedir. Medyum Saliha Hoca bu konuda en büyük örneklerden birisinin papaz büyüleri olduğunu ifade etmektedir. Papaz büyüsü nedir sorusu da doğal olarak bu sürecin ütünü olan bir sorudur. Çünkü papaz büyüsü nedir sorusu içinde birçok farklı soruyu da barındırmaktadır. Papaz büyüsü ile aşk büyüsü yapılabilir.

Papaz büyüsü ile ayırma büyüsü yapılabilir. Papaz büyüsü ile ölüm büyüsü yapılabilir. Papaz büyüsü ile bağlama büyüsü yapılabilir. Bu liste gittikçe uzatılabilmektedir. Çünkü papaz büyüsü nedir sorusu hem tek tek cevaplanması gereken bir soru hem de genel olarak cevaplanması gereken bir sorudur. Papaz büyüsü Süryani dilinin unutulan bir lehçesi ile hazırlandığından ve bunu Süryani papazlar kullandığından dolayı bu dilde hazırlanan tüm büyülere papaz büyüsü denilmiştir.

Gördüğünüz üzere papaz büyüsü nedir sorusuna bu cevap yeterli gibi görünse de başka soruların da ardından gelmesine sebep olmaktadır. Ancak Medyum Saliha, sizlerin papaz büyüsü nedir sorusuna ve diğer büyüler hakkındaki sorularınıza cevap vermektedir. Her türlü büyüler ve büyü bozma işlemleriniz için, papaz büyüsü nedir gibi sorularınız için hocamıza dilediğiniz zaman danışabilirsiniz.

Papaz büyüsü ne işe yarar?

İhtiyaçlarınıza göre çeşitlilik gösteren ve daima daha farklı bir deneyime erişmenizi sağlayacak olan büyülerden olan Papaz Büyüsü, tek amaç için yapılmamaktadır. Farklı amaçlar ve farklı istekler için ihtiyaç duyulan durumlarda başvurulan büyü, Bağlama Büyüsü, Ayrılık Büyüsü gibi kesin sonuçlar almak istediğiniz ve iradenin söz konusu olduğu büyülerde ortaya çıkmaktadır. Bu gibi çözümlerle birlikte, ihtiyaç duyduğunuz her konuda papaz büyüsü yöntemine başvurabilir, gerçek anlamda mutluluk sağlamak ve kalıcı olmasını elde etmek için kullanabilirsiniz.

Dilediğiniz zamanlarda yaptırabileceğiniz ve kalıcı olacak, bozulması gerçek anlamda zor olan bir büyü olmasıyla da ön plana çıkan Papaz Büyüsü, yapılması kadar bozulması da zor olan büyülerden birisidir. Bu ihtiyaçlarınıza cevap alıp, daha farklı isteklerinizde de kesin olarak yapılabilecek bir büyüye erişmek için, sizlerde medyum seçiminizi iyi yapmanız gerekir. Büyü ne kadar tesirli olursa, yapılması ve riskleri de o kadar artacağı gibi, bilinçsiz bir medyum tarafından yapıldığı zaman sorun yaşamamak içten bile değildir.

Dilediğiniz her konuda en iyi yapıyı sunacak olan Feraya Hoca, medyum ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Aradığınız kaliteli ve güvenilir hizmetler içerisinde yer alan ve sizleri daima istediğiniz başarıya ulaştıracak olan Medyum Saliha, Papaz Büyüsü yaptırmak isteyen herkesin ulaşabileceği rahat bir iletişim ağında olması nedeniyle, bilgi alma konu dahil olmak üzere; hiçbir konuda problem yaşamamanızı sağlamaktadır.

Bu gibi deneyimler sayesinde, sizlerde aradığınız en başarılı çözümlere erişmek için geç kalmadan iletişime geçebilirsiniz. Birbirinden farklı zamanlarda hayatınızdaki radikal değişimler ve elde edeceğiniz en farklı deneyimler için fırsatları kullanabilir, özel olarak isteklerinize cevap bulabilirsiniz. Doğru büyü teknikleri ve kendini geliştirmesi sayesinde en doğru zamanlara ulaşmanız sağlanırken, çözüm konusundaki şimdiye kadar yaşadığınız eksikliklerde giderilecektir.

Papaz büyüsü nasıl yapılır?

Papaz büyüsü nasıl yapılır sorusunun cevabı ise tesir ve etki edilmek istenen kişilere odaklanarak yapılan bir büyüdür diyebiliriz. Büyünün etkisi ve tesiri büyük olduğu için dikkat edilmesi gereken bir ilim olmaktadır. Bu yüzden tecrübe ve ilim ehli olan medyum Saliha hanım ile papaz büyüsü kısa sürede tesir edecektir. Papaz büyüsünün etkisi tesir edilmek istenen kişinin kontrol edilmesini sağlar. Böylece büyüyü talep eden kişi tesir altına almak istediği isme istediğini yaptırabilir.

Papaz büyüsü nasıl yapılır sorusunun etkilerini ele alacak olursak iş yerinde patronu ile sorunları olanlar, evliliklerinde eşlerine sözlerini dinletemeyenler, çocuklarına sözlerini geçiremeyenler papaz büyüsü etkisi ile olayları kontröl altına alabileceklerdir. Papaz büyüsü etkileri nelerdir sorusunun etkilerini ele almaya devam edecek olursak medyum Saliha hocanın elinden çıkan büyüler kısa sürede tesir etmeye başlayacaktır.

Ancak tesir yavaş yavaş başlayacak ve zamanla tamamen kontrolün sizin elinize geçmesini sağlayacaktır. Böylece kısa süre içerisinde herşey istediğiniz gibi olacaktır ve kontrol etmek istediğiniz kişi sizin isteklerinize cevap verecektir. Saliha hocanın büyüsü sayesinde kontrol altında tutmak istediğiniz hayat ellerinizde olacaktır.

Papaz büyüsü nasıl bozulur?

En yüksek tesire sahip olan ve yapıldığı zaman insanların kurtulma şansının çok düşük olduğu Papaz Büyüsü, sizlere veya sevdiklerinize yapıldığı zamanlarda bozdurmak isteyebilirsiniz. Hem yapımı, hem de bozması çok zor olan bu büyü; bilinçli ve alanının en iyisi olan medyumlar sayesinde sorunsuz olarak bozdurabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz büyü bozma deneyimini sağlayacak olan mükemmel fırsatları sunan Medyum Saliha hoca ile iletişime geçerek, sizlerde istediğini zamanlarda en iyi çözümlere ulaşabilirsiniz.

Hayatınızı değiştirecek en etkili çözümlere ulaşabilmeniz ve farklı çözümleri elde etmek için, sizlerde doğru biriyle iletişime geçebilirsiniz. Hemen iletişim numaralarını arayarak, sizlerde randevu alabilirsiniz. Elinizde bir sihirli değnek olsaydı kimleri kontrol etmek ve yönetmek isterdiğiniz? Bu sorunun cevabını duyabileceğiniz ve mümkün olan bir yöntemin olduğunu bilseydiniz peki? Pazar büyüsü yukarıda bahsetmiş olduğumuz etkileri ortaya çıkartan bir büyüdür.

Papaz büyüsü belirtileri

Papaz büyüsü en köklü büyülerden birisidir. Adından dolayı sadece papazların yapabildiği bir büyü olarak bilinir. Fakat doğru bu değildir. Bu büyüyü yapan ilk kişi papaz olduğu için bu ismi almıştır. Papaz büyüsü etkisi büyük bir büyüdür. Papaz büyüsü belirtileri incelemek gerekirse anlaşılması özellikle kişinin yakın çevresi tarafından kolay bir büyüdür. Çünkü kişinin davranışları, fikirleri 180 derece değişecek ve kişi tanınmaz bir hale gelecektir. Büyüye maruz kalan kişi daha öncesinde hiç sevmediği kişileri bile sever duruma gelirken yakın çevresiyle çok ufak meseleler yüzünden bile tartışabilir.

Büyüye maruz kalan kişi için uyku uyumak bile zor duruma gelebilir. Kişi rüyasında sürekli kabuslar görecek ve bu kabuslar sonucunda kafası bir hayli karışacaktır. Ayrıca büyüye maruz kalan kişi gündelik yaşamında rahatça yapabildiği şeyleri dahi yapamaz hale gelebilir ve bunun sonucunda büyük maddi kayıplara uğrayabilir. Daha öncesinden karanlıktan korkmayan kişi karanlıktan korkmaya başlayabilir ayrıca çok sevdiği eşini görmek bile istemeyebilir. Bu belirtileri görmeniz durumunda iyi bir medyuma görünmenizde fayda vardır.

Papaz büyüsü ile bağlamak

Medyum Saliha Hoca, en eski büyülerden birisi olan papaz büyüsü işlemlerinin çok amaçlı kara büyüler arasında yer aldığını söylemektedir. Papaz büyüsü ile bağlamak ya da papaz büyüsü ile ayırmak mümkündür. Papaz büyüsü ile bağlamak denildiğinde aklımıza bağlama büyüsü işlemleri gelmektedir. Papaz büyüsü de çok etkili bir büyü olmasının yanında bu tür işlemler için de kullanılabilmektedir. Genel manada kara büyüler çok amaçlı büyülerdir. Birçok şey için kullanılabilmektedirler. Papaz büyüsü ile bağlamak işlemleri de buna net bir örnektir. Yıllar boyunca papaz büyüleri konusunda araştırmalar yapan ve bunları uygulayarak çok şeffaf başarılara imza atan Medyum Saliha Hanım, aynı zamanda papaz büyüsü ile bağlamak konusunda da insanlara hizmetler sunmakta.

Kendisini tercih eden insanların bir türlü vazgeçemediğini gözlerimizle gördüğümüz kıymetli hocamız, büyüler ile yapılabilecek tüm işlemlere vakıf olarak bilinmektedir. Büyücülük tarihi insanlık tarihinden bile eskidir. Zira insandan önce de dünyaya gelen birçok kavimler bulunmaktadır. Papaz büyüsü ile ayırma işlemleri de bu kavimlerde yapılan ilk büyülerin günümüze uyarlanan bir versiyonudur. Medyum Saliha Hoca, çok sayıda insanın bağlama büyüsü işlemlerini talep ettiklerini ve yapılan kişisel bakımlarda uygun olanlara da papaz büyüsü ile bağlamak işlemlerinin yapılabildiğini ifade etmektedir. Çoğu kimse tarafından test edilen papaz büyüsü ile bağlamak tarihte bilinen en keskin bağlama büyüleri arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

Papaz büyüsü hakkında herşey

Papaz büyüleri gerek bizim toplumumuzda gerekse de diğer toplumlarda sıklıkla kullanılan büyüler arasında yer alıyor. Medyum Saliha Hoca, her geçen gün kendisine papaz büyüsü hakkında yardım almak için gelen insanların sayısının da bir hayli çoğaldığını ifade diyor. Papaz büyüsü hakkında her şey göründüğü kadar basit değildir.

Papaz büyüsü ile yapılan birçok işlem olduğu gibi papaz büyüsünde kullanılan kadim lisanı bilen medyum sayısı da çok azdır. Medyum Saliha daha önce de ifade ettiği üzere papaz büyüsü papazlar tarafından yapılan bir büyü değildir demekte. İnternet aleminde ve yazılı olarak papaz büyüsü hakkında her şey yazılıp çizildiğinden dolayı da insanlar büyük yanılgılara düşmektedirler.

Papaz büyüsü çok eski dönemlerde Süryani papazların kullandığı özel bir lehçe ile yapıldığından dolayı buna papaz büyüsü denilmiş ve adı da o şekilde kalmıştır. Papaz büyüleri ile aşk büyüsü yapıldığı gibi en çok tercih edilen işlemler ise papaz büyüsü ile ayırma ve papaz büyüsü ile bağlama işlemleridir. Medyum Saliha Hanım özellikle danışanlarını papaz büyüsü hakkında her şey gerçek değildir ve yanlış bir hareketiniz ölümlere varacak şekillerde tehlikeli olabilir diye de uyarmaktadır.

Papaz büyüsü bozma işlemleri de ancak en iyi medyumlar tarafından yapılabilmektedir. Medyum Saliha Hoca, birçok medyum papaz büyüsü hakkında her şey ve her duruma hâkim olsa bile papaz büyüsü bozma konusunda büyü ilmi olan medyumlardın kendisi de dahil çok az olduğuna dikkatleri çekmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (42)

 1. Eski komşumun bana eşimden ayrılmam için büyü yaptırdığını öğrendim. Zaten şüpheleniyordum ama elimde kanıt yoktu. Bu kişiliksiz insan için papaz büyüsü yaptırmak istiyorum. Bu konuda yardımcı oluyor musunuz?

 2. Büyük bir alacağım olan kişi için papaz büyüsü yaptırmak istiyorum. 3 senedir bu kişinin ödeme yapmasını bekliyorum ama dalga geçer gibi cevap vermesi ve diğer arsız tavırları artık beni bu büyüyü yaptırmaya zorladı.

 3. Papaz büyüsü yaptırmak istiyorum. Bu konuda hizmet veriyor musunuz hocam? Artık benimde son çarem sizsiniz. Lütfen bana bu konuda yardım edin. Evliliğim yıkılmak üzere…

 4. Çocukluğumdan beri ticaret ile uğraşıyorum. O kadar badireler atlattık ama rakibim olacak adamın yaptıklarını ne gördüm ne de duydum. Adamın işi gücü bel altı çalışmak. Bu kişi için papaz büyüsü yaptırmak istiyorum.

 5. Papaz büyüsünü çok duymuştum ama detaylı olarak ilk kez sizden öğreniyorum. Aslında ben şu şekilde düşünüyorum. Birisi bana zarar veriyorsa bende kendimi savunmak için aynı şekilde cevap verebilirim. Bu yüzden kara büyü yaptırmayı, gerekli şartlar altında oldukça mantıklı buluyorum.

  • Medyum Saliha
   1 sene önce

   Papaz büyüsü yapmak sorusuna cevap vermek adına bir çok içerik yayınladım. Diğer büyüler hakkında da çok sayıda makalem yayında. Diğer medyum sitelerinden çok daha farklı şekilde herkes yorum yazabilir benim siteme. Bunları bilmenizi isterim.

 6. 1 sene önce

  Beni aldatan ve sanki ben suçluymuşum gibi boşanma davasında türlü türlü yalanlar söyleyen eski eşim için papaz büyüsü yaptırmak istiyorum. Bu büyüyü yapmak için saç teli gibi ne gerekiyorsa ayarlayıp size getirmek istiyorum.

  • Medyum Saliha
   1 sene önce

   Ben olup biten ilişkilerin ardından Papaz büyüsü tavsiye etmem. Ama sen illa bu büyüler hakkında bilgi almak istiyorum diyorsan telefonla arayarak iletişim kurabilirsin Şahsenem kardeşim. İyi günler dilerim.

 7. Papaz büyüsü sanırım kara büyüler arasında en etkili ve en ölümcül etkilere sahip bir büyü türü… Ben asla başkasına böyle bir şey yapmam ama başkasının bize papaz büyüsü yaptırmasına nasıl engel olabiliriz? Koruma büyüsü var mıdır?

  • Medyum Saliha
   1 sene önce

   Merhaba Özlem kardeşim. Papaz büyüleri evet senin de dediğin gibi çok etkili büyülerdir. İşinin ehli bir medyum tarafından yapılmazsa sıkıntı doğurabilir. Papaz büyüsü bozmak da tıpkı başta bahsettiğim Papaz büyüsü yapmak gibi zorlu bir işlemdir.

   • Açıklamalarınız için Allah razı olsun sizden hocam… Kalitenizi, ilim ve irfan sahibi olduğunuzu atılan her mesaja cevap vermenizle iyice kanıtladınız. Hocam ben bu büyüden yaptırmak istiyorum. 1-2 gün içinde yanınıza uğrayacağım.

 8. Aynen bende bu büyüyü sadece papazlar yapar zannediyordum. Saliha hanım, papaz büyüsü yaptırmak istiyorum. Bu yüzden size acil ulaşmam gerekiyor. Mail adresime iletişim bilgilerinizi yollamanız mümkün mü?

  • Medyum Saliha
   1 sene önce

   Merhaba Işıl hanım. Eskiden internet sitemde sadece email adresim vardı ve bu şekilde benimle iletişime geçebiliyordunuz. Ama artık telefon numaram sitemde mevcuttur. İstediğiniz zaman arayabilirsiniz. Biraz geç cevap verdim yoğunluktan ötürü. Kusura bakmayın.

 9. Saliha hanım, komşumun bana büyü yaptırdığından şüphe ediyorum. Bunu öğrenmemizin kesin bir yolu var mı? Eğer yapmışsa bende ona papaz büyüsü yaptıracağım. Kendi kazdığı kuyuya kendisi düşecek.

  • Medyum Saliha
   1 sene önce

   Papaz büyüsü yapıldı mı sorusuna kesin yanıtı bulmak için öncelikle işinin ehli bir Medyum tarafından Papaz büyüsü bozma bakımı yapılması gerekmektedir. Ben ücretsiz bakım hizmeti veriyorum zaten. Beni telefonla arayabilirsin kardeşim.

 10. Tüm büyü türlerinde olduğu gibi papaz büyüsü yapımında da Saliha hocamı tek geçerim. Kendisi bu konularda ultra bilgili ve her şeyden önce sizinle bir arkadaş gibi ilgileniyor. Kesinlikle tavsiye ederim.

 11. Saygılarımı sunuyorum hocam, papaz büyüsü yaptırmayı düşünüyorum ama bu büyü yapılan kişiye ölüme varacak şekilde zarar verebilir mi? Tamam yaptıracağım kişiye karşı kinliyim ama ölmesini de istemiyorum.

 12. Papaz büyüsü ile ilgili herkes farklı bir şey söylüyor. Fakat ilk defa sizin kadar mantıklı bir açıklama yapan görmedim. Bu da sizin ne kadar bilgili ve bu işte usta olduğunuzun kanıtıdır.

 13. Papaz büyüsü yaptırmak istiyorum ama bu büyüyü yaptırmak için karşı taraftan herhangi bir materyal gerekiyor mu? Bunu neden soruyorum, çünkü büyü yaptırmak istediğim kişi Almanya’da ikamet ediyor.

 14. Papaz büyüsü yaptırma şartları ve fiyatı konusunda bilgi almak istiyordum. Telefon numaranızı mail olarak gönderebilirseniz, bu konuyu sizinle detaylı bir şekilde görüşmek isterim.

 15. Şu zamana kadar papaz büyüsünü, sadece papazların yaptığına dair bir şehir efsanesine inanırdım. Yazınızı okuyunca gerçeği idrak ettim. Gerçekten elinize yüreğinize sağlık hocam…

 16. Anladığım kadarıyla papaz büyüsü, kara büyüler içerisinde yer alıyor. Papaz büyüsü öldürücü bir etkiye sahip midir? Son olarak papaz büyüsünün yapıldığını tespit etme şansımız var mı?

 17. Saliha hanım, 9 yıllık evliliğimi bitiren ve çocuğumu babasız bırakan karaktersiz bir kadın için papaz büyüsü yaptırmak istiyorum. Hatta en ağır büyü hangisiyse onu yaptırmak istiyorum. Size nasıl ulaşabilirim?

 18. Hocam, her işimize karışan ve arkamızdan her fırsatta dedikodumuzu yapan birisi için papaz büyüsü yaptırmak istiyorum. Fakat bu kişi yurtdışında yaşıyor. Acaba etkili olur mu?

 19. Yazınızı tek nefeste okudum. Hocam bu büyü işlerinden çok korkuyorum. Özellikle de bana papaz büyüsü yapılmasından korkuyorum. Bunun için sizinle görüşmek istiyorum.

 20. Medyum hocam, çok yakın bir dostumun bana papaz büyüsü yaptırdığını öğrendim. Aşağı yukarı 4-5 gün olmuş yaptıralı, bu büyüyü nasıl bozabiliriz? Bir de büyünün ters tepmesi mümkün müdür?

 21. Bu yaşıma kadar papaz büyüsü ile ilgili bin bir türlü şey duydum. Fakat sizin kadar açıklayıcı ve ne işe yaradığını detaylı bir şekilde anlatan kimseyi görmedim. Bu işin piri olduğunuz belli, size nasıl ulaşabilirim?

 22. Saliha hocam tüm büyü türlerinde bir numaradır. Zaten sektördeki başarısını konuşmaya bile gerek yok. Televizyonlarda bile kaç kere kanıtlandı. İşini doğru düzgün ve usulünce yapan sayılı medyumlardan biridir.

 23. Medyum hocam, papaz büyüsü yaptırmak istiyorum. Fakat bu kişi evli ve 2 çocuğu var. Papaz büyüsü yapsak, bu kişinin çocukları da etkilenir mi? Yoksa sadece büyüyü yaptırdığımız kişi mi etkilenir?

 24. Papaz büyüsü denince elbette akla ilk gelen isim Saliha hocamdır. Kendisi papaz büyüsü başta olmak üzere tüm büyüler konusunda Türkiye’nin en bilgili ve irfan sahibi medyumudur. Kendisinden oldukça yardım aldım.

 25. Hem aile hem iş yaşantımızın bozulmasına sebep olan kardeşim için papaz büyüsü yaptırmak istiyorum. Bunun için günlerdir düşünüyorum ama gerçekten de bunu sonuna kadar haketti. Size nasıl ulaşabilirim?

  • Medyum Saliha
   1 sene önce

   Papaz büyüsünü hangi amaçla yaptırmak istediğini şu anda bilemiyorum Aşkın bey kardeşim. Bence öncelikle sitemdeki makalelerimi incele ardından benimle telefon yardımıyla iletişime geç. İyi günler dilerim.

 26. Saliha ablamla, bana çok kötülük yapan ve neredeyse boşanmama sebep olan birisine papaz büyüsü yaptık. Şu an sürüm sürüm sürünüyor. İnşallah daha da beter olacak.

  • Medyum Saliha
   1 sene önce

   Merhaba Işıl kardeşim. Papaz büyüsü bozma konusunda her zaman kendime güvenen bir insanım. Papaz büyüsü uygulama konuusunda da elimden gelenin en iyisini yaparım. Yeter ki isteğiniz düzgün olsun.

 27. Saliha hocam iyi akşamlar… Sizi çok uzun zamandır severek takip ediyoruz. Sitenizdeki ücretsiz bakım kategorisine girmek istedim ama başvuru formu henüz koyulmamış sanırım… Bununla ilgili net bir tarih var mı?

  • Medyum Saliha
   1 sene önce

   Merhaba Cansu kardeşim. Evet ben Ücretsiz bakım hizmeti veriyorum. Papaz büyüsü yapma konusunda bilgi almak için benimle telefonla arayarak iletişime geçebilirsin.

 28. Arkadaşın dediğine katılıyorum. Bir ara millet, papaz büyüsü yaptırmak için kilise kilise geziyordu. Bunun en büyük nedeni ise basiretsiz hocalar ve medyumlardı. Allah’tan Saliha hocam, sektöre kalite ve güven getirdi. Kendisini televizyonlarda da takip ediyorum. Huzur ve mutluluk veren bir yapıya sahip.

  • Medyum Saliha
   1 sene önce

   Papaz Büyüsü Yapma konusunda verdiğim bilgileri dikkate aldığınız için teşekkür ederim. Papaz büyüsü Bozma konusunda da benimle iletişime geçebilirsiniz. Değerli yorumunuz için teşekkür ederim.

 29. Bana yapıldığını düşündüğüm papaz büyüsünü bozdurmak için Saliha hanım ile tanışmıştık. Sağolsun kendisiyle görüştüm ve bana çok yardımcı oldu. Şu an hem huzurlu hem de kendimizi daha güvende hissediyorum.

  • Medyum Saliha
   1 sene önce

   Semra kardeşim merhaba. Yorumuna geç yanıt verdiğim için kusuruma bakma lütfen. Senin üzerine yapılan Papaz büyüsü işlemlerini kaldırmak için ciddi çabalar sarf etmiştik ama sonuç olarak seni kurtardık. Şu anda mutlu olmana da ayrıca çok sevindim. Hayırlı günler dilerim ablası.

 30. Halk arasında artık efsaneleşmiş bir laftır. Papaz büyüsünü papazlar yapar ve sadece papazlar bozar diye… Fakat ilmi ve irfanı yeten tüm medyumlar bunu yapabilir. Saliha hocam da sektörde uzun yıllardır bilinen bir medyumdur. Kendisiyle yaşamış olduğumuz o kadar tecrübe var ki anlatmam saatleri alır. Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.

  • Medyum Saliha
   1 sene önce

   Nadire kardeşim merhabalar. Hakkımda yaptığın yorumlar için çok teşekkür ediyorum sana. Papaz büyüsü konusunda verdiğim bilgilerin işe yaradığını görmek çok güzel. Papaz büyüsü bozma konusunda da çok takip ediliyorum.