1. Ana Sayfa
 2. Büyüler
 3. Papaz Büyüsü
Trendlerdeki Yazı

Papaz Büyüsü

Papaz büyüsü konusunda detay bilgiler için bu makaleyi hazırladık. İnsanların iradeleri kontrol edebilseydiniz neler yaptırmak isterdiniz? Eğer bunu bir kez bile olsun düşündüyseniz, sorun yaşamadan gerçekleştirebilmek için başvurabileceğiniz büyüler sizleri bekliyor.

papaz büyüsü
1

Papaz büyüsü kendi alanında uzman kişilerce uygulanmalıdır. İnsanoğlunun yaratılışından itibaren yanında bulunmuş olan büyü ilmi çok büyük çoğunluklarda hayırlara vesile olan Ak Büyü şeklinde kullanılsa da, çaresiz kalınan, haksızlığa ve zulme uğranan konularda zulm ve haksızlık edeni yola getirip, bir daha aynı kötülükleri yapmaması için uyarmak amacı ile Kara Büyü olarak adlandırdığımız daha etkili ve sırlı bir şekli ile zaman zaman karşımıza çıkmıştır.

Papaz büyüsü gibi etkili ve kalıcı büyüler, isminden de anlaşılacağı üzere icrası ancak Medyum Saliha Hanım Hoca gibi bu sırra vakıf kişilerin ellerinde gerçekleştirilebilecek  kadar tesirli ve sırlıdır. Bahse konu olan bu büyü tarzının en etkili, en hızlı, en kısa zamanda kuvvetli bir şekilde tesir eden şekli Papaz Büyüsü olarak bildiğimiz büyüdür.

Papaz Büyüleri Nelerdir?

Peki nedir şu sırlara vakıf Papaz Büyüsü? Papaz Büyüsü, etki altında bırakılmak istenen kişinin fiziksel ve psikolojik olarak etki altında olmadığı zamanlarda fiziksel olarak yapmayacağı şeyleri ve psikolojik olarak düşünmeyeceği daha doğrusu düşünmek bile istemediği düşünceleri düşündürüp yaptırabilecek kadar kudretli bir büyüdür.

Büyüleri birer berrak ve bulanık  olarak düşünürsek  papaz büyüsü bulanık olarak nitelendirebileceğimiz büyü kategorisine girer. Sadece bu açıdan bakıldığında bile tesiri ve muktedir olduğu özellikleri açıkça görülebilen Papaz Büyüsü’nün  Medyum Saliha Hanım Hoca gibi ilme ve sırra vakıf kişilerce yapılması en doğru ve en hayırlı olanıdır.

Papaz Büyüsü iyi veya kötü amaçlı olarak bir insanın iradesini kontrol edebilmek için kullanılan büyü türlerine verilen isimdir. İçerdiği yoğun etkisi ve tesirli yapısıyla birlikte, insanların her zaman iradelerini kontrol etmeniz gereken ayırma büyüsü, bağlama büyüsü, gideni geri getirme büyüsü ve bu tarzda olan büyülere eş değer kuvvete erişmeniz de mümkün olacaktır. Yapılış amacı ve yapılış tarzıyla diğer büyülerden ayrılan, ak büyüler içerisinde olmayan ancak; tam olarak kara büyü olarak da adlandırılamayacağı bir büyü konumunda olan papaz büyüsü, adını papazların yaptığı için almamıştı.

Papaz Büyüsü Yapmak

Tamamen rastlantı olarak verilen bu isime göre, insanların iradelerindeki kontrolü sağlama şansını elde edebilirsiniz. Birbirinden farklı zamanlarda mükemmele erişmek ve her zaman en doğru büyüleri yaptırabilmek için, ihtiyaçlarınızı belirleyip, ona göre hareket etmeniz gerekecektir.

Dilediğiniz zamanlarda hem bilgi almak, hem de Papaz Büyüsü yaptırabilmek için ihtiyaç duyabileceğiniz uzman medyum Saliha Hoca sayesinde, sizlerde problem yaşadığınız anlarda destek alabileceğiniz en iyi kişiye ulaşmanın farkını hissedebilirsiniz. Her zaman değerli hissettirecek bir hizmet sunan ve insanların dertlerini çözecek büyülere ağırlık veren Medyum Saliha Hanım Hoca sayesinde, istediğiniz her an Papaz Büyüsü yaptırma şansını elde edebilirsiniz.

Birbirinden farklı zamanlarda doğru bir fırsat ve kesintisiz hizmet anlayışıyla karşılaşabilmek için doğru bir çözüme ulaşabilir, mükemmele erişebilirsiniz. İletişim numarasından arayabileceğiniz, bilgi alabileceğiniz ve büyü yaptırabileceğiniz medyum sayesinde, farklı ihtiyaçlarınızı değerlendirmeniz mümkün hale gelmektedir. Diğer yönden bakıldığı zaman, normal şartlarda mutluluk sağlanmadığı zamanlarda müdahale şansını da elde etmiş olacaksınız.

Papaz Büyüsü Ne İşe Yarar?

İhtiyaçlarınıza göre çeşitlilik gösteren ve daima daha farklı bir deneyime erişmenizi sağlayacak olan büyülerden olan Papaz Büyüsü, tek amaç için yapılmamaktadır. Farklı amaçlar ve farklı istekler için ihtiyaç duyulan durumlarda başvurulan büyü, Bağlama Büyüsü, Ayrılık Büyüsü gibi kesin sonuçlar almak istediğiniz ve iradenin söz konusu olduğu büyülerde ortaya çıkmaktadır. Bu gibi çözümlerle birlikte, ihtiyaç duyduğunuz her konuda papaz büyüsü yöntemine başvurabilir, gerçek anlamda mutluluk sağlamak ve kalıcı olmasını elde etmek için kullanabilirsiniz. Dilediğiniz zamanlarda yaptırabileceğiniz ve kalıcı olacak, bozulması gerçek anlamda zor olan bir büyü olmasıyla da ön plana çıkan Papaz Büyüsü, yapılması kadar bozulması da zor olan büyülerden birisidir.

Bu ihtiyaçlarınıza cevap alıp, daha farklı isteklerinizde de kesin olarak yapılabilecek bir büyüye erişmek için, sizlerde medyum seçiminizi iyi yapmanız gerekir. Büyü ne kadar tesirli olursa, yapılması ve riskleri de o kadar artacağı gibi, bilinçsiz bir medyum tarafından yapıldığı zaman sorun yaşamamak içten bile değildir. Dilediğiniz her konuda en iyi yapıyı sunacak olan Feraya Hoca, medyum ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Aradığınız kaliteli ve güvenilir hizmetler içerisinde yer alan ve sizleri daima istediğiniz başarıya ulaştıracak olan Medyum Saliha, Papaz Büyüsü yaptırmak isteyen herkesin ulaşabileceği rahat bir iletişim ağında olması nedeniyle, bilgi alma konu dahil olmak üzere; hiçbir konuda problem yaşamamanızı sağlamaktadır.

Bu gibi deneyimler sayesinde, sizlerde aradığınız en başarılı çözümlere erişmek için geç kalmadan iletişime geçebilirsiniz. Birbirinden farklı zamanlarda hayatınızdaki radikal değişimler ve elde edeceğiniz en farklı deneyimler için fırsatları kullanabilir, özel olarak isteklerinize cevap bulabilirsiniz. Doğru büyü teknikleri ve kendini geliştirmesi sayesinde en doğru zamanlara ulaşmanız sağlanırken, çözüm konusundaki şimdiye kadar yaşadığınız eksikliklerde giderilecektir.

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır?

Papaz büyüsü nasıl yapılır sorusunun cevabı ise tesir ve etki edilmek istenen kişilere odaklanarak yapılan bir büyüdür diyebiliriz. Büyünün etkisi ve tesiri büyük olduğu için dikkat edilmesi gereken bir ilim olmaktadır.

Bu yüzden tecrübe ve ilim ehli olan medyum Saliha hanım ile papaz büyüsü kısa sürede tesir edecektir. Papaz büyüsünün etkisi tesir edilmek istenen kişinin kontrol edilmesini sağlar. Böylece büyüyü talep eden kişi tesir altına almak istediği isme istediğini yaptırabilir. Papaz büyüsü nasıl yapılır sorusunun etkilerini ele alacak olursak iş yerinde patronu ile sorunları olanlar, evliliklerinde eşlerine sözlerini dinletemeyenler, çocuklarına sözlerini geçiremeyenler papaz büyüsü etkisi ile olayları kontröl altına alabileceklerdir.

Papaz büyüsü etkileri nelerdir sorusunun etkilerini ele almaya devam edecek olursak medyum Saliha hocanın elinden çıkan büyüler kısa sürede tesir etmeye başlayacaktır. Ancak tesir yavaş yavaş başlayacak ve zamanla tamamen kontrolün sizin elinize geçmesini sağlayacaktır. Böylece kısa süre içerisinde herşey istediğiniz gibi olacaktır ve kontrol etmek istediğiniz kişi sizin isteklerinize cevap verecektir. Saliha hocanın büyüsü sayesinde kontrol altında tutmak istediğiniz hayat ellerinizde olacaktır.

Papazların Büyüleri Nelerdir?

Eski çağlardan beri süregelen bir ritüel olan büyünün birden fazla çeşidi bulunmakta. Bilindiği gibi Papaz büyüleri daha çok kötü amaçlar için kullanılmakta. Toplumumuzda yaygın olan büyüleri medyumlar yapıp bozmaktadır. Genel hayat sorunları üzerinde gidip gelen büyü, iyileştirme, korkudan önleme, sevgilileri ayırıp barıştırma ya da birini kendine aşık etmek için kullanılan inanca dayalı bir ritüeldir. Papaz büyüsü de bunlardan en bilinen ve etkili olanı. Adının tam aksine dini bir inanç olan Hristiyanlıkla alakası olmadığı gibi kötü amaçlar için kullanılmaktadır.

Papaz büyüsünün etkisi çok fazladır. Direk ruha yönelik bir müdahale olduğu düşünülen büyüyü çiftleri barıştırmak için tercih edenler de mevcut. Kara büyülerin en bilineni olan papaz büyüsü barıştırmanın yanı sıra çok yolunda bir ilişkide temelleri sarsacak olaylara da sebep olduğuna inanılmakta. Ruha direk etki eden bu büyü tüm yapıyı değiştirdiğinden ve bu fiziksel davranışlara da yansıyacağından fiziksel olarak da bireyi etkiliyor diye inanılır. Papaz büyüsü yapma denilince uzman bir kişiyle görüşmek ve uygulamaya geçmek gerekir.

Papaz Büyüsü Tarifi

Papaz büyüsü Hristiyan geleneğinden uyarlanmış, bilinen en etkili büyü çeşitlerinden biri olarak yüzyıllardır uzman medyum ve hocalar tarafından uygulanan bir büyü yöntemidir. Papaz büyüsü uzman kişilerce yapıldığı takdirde çok fazla etkili sonuç verir ve tekrar bozulması da çok çok zordur.

Kişilerin etki altına alınması için uygulanan papaz büyüsü, yapıldıktan sonra büyü yapılan kişinin üzerinde çok ciddi bir etki yaratır. Bu sebeple papaz büyüsü yapılmadan önce iyi düşünülmesi ve gerçekten uzman kişilerin seçilmesi gerekir. Papaz büyüsü yine sadece alnında uzman olan hocalar ve medyumlar tarafından tespit edilebilir, çünkü bu büyünün etkilerini gözlemlemek oldukça zordur.

Büyü işlemleri alanında kendini uzman olarak tanıtan dolandırıcılara itibar etmeyiniz ve bu tarz işlemlerinizde gerçek bir uzman olan medyum Saliha ile iletişime geçiniz. Bu tip güçlü büyüleri yapılırken çok dikkatli olunmalıdır. Zira en ufak hatalar büyük zararlara yol açabilir. O yüzden alanında uzman medyum ile çalışılmalı. Alanında uzman bu işin en iyisi Medyum Saliha hatasız bir şekilde papaz büyüsü tarifi ile dertlerinizi çözüm bulmaktadır.

Papaz Büyüsü Yapan Hocalar

Papaz büyüsü özellikle genel tüm büyüler içerisinde ismen çok yaygınlaşmış bir büyü çeşididir. Bu kadar dillenmesi ve bahsedilmesi onu kolay gibi göstermeye başlamışsa da aslında oldukça etkili ve büyük bir büyüdür. Herkes yapamayacağı gibi yapması ve uygulaması kolay bir işlem değildir. Bu konuda karşınıza birçok isim reklam örneği çıksa da alanında uzman insanlarla çalışmadığınız sürece gerçekten etkili ve başarılı bir sonuç almanız mümkün değildir.

Bu sebeple alanında uzman ve sayısız başarılı çalışması ile Medyum Saliha bu konuda başvurmanız gereken bir numaralı isim. Şimdi sırasıyla Papaz büyüsü hakkında bilgi sahibi olup neden alanında uzman kişilerle çalışmamız gerektiğini kavrayalım ve ardından Medyum Saliha ve onun başarılı ve disiplinli çalışmalarına göz gezdirelim.

Papaz Büyüsü Nasıl Bozulur?

En yüksek tesire sahip olan ve yapıldığı zaman insanların kurtulma şansının çok düşük olduğu Papaz Büyüsü, sizlere veya sevdiklerinize yapıldığı zamanlarda bozdurmak isteyebilirsiniz. Hem yapımı, hem de bozması çok zor olan bu büyü; bilinçli ve alanının en iyisi olan medyumlar sayesinde sorunsuz olarak bozdurabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz büyü bozma deneyimini sağlayacak olan mükemmel fırsatları sunan Medyum Saliha hoca ile iletişime geçerek, sizlerde istediğini zamanlarda en iyi çözümlere ulaşabilirsiniz.

Hayatınızı değiştirecek en etkili çözümlere ulaşabilmeniz ve farklı çözümleri elde etmek için, sizlerde doğru biriyle iletişime geçebilirsiniz. Hemen iletişim numaralarını arayarak, sizlerde randevu alabilirsiniz. Elinizde bir sihirli değnek olsaydı kimleri kontrol etmek ve yönetmek isterdiğiniz? Bu sorunun cevabını duyabileceğiniz ve mümkün olan bir yöntemin olduğunu bilseydiniz peki? Pazar büyüsü yukarıda bahsetmiş olduğumuz etkileri ortaya çıkartan bir büyüdür.

Papaz Büyüleri Bozma

En çok ilgi gören büyü türleri şüphesiz ilişkiler ile alakalı büyü türleri oluyor. Toplumda büyük bir kesimin ilişkiden yana yüzü tam olarak istediği gibi gülemiyor. Platonik sevgiler, beklenmeyen ayrılıklar, terk edilişler, evlilikte zamanla düşen heyecan ve zayıflayan sevgi bağları muhakkak sizin ya da yakınınızda birinin rastladığı problemlerdendir. Problemler bu kadar çeşitli ve fazla olunca birçok büyü türü de bu alanda hizmet vermeye başlıyor. Öncelikle büyü yapılmadan önce hangi büyünün tercih edilmesi gerektiği asıl sorunun en doğru çözümü nasıl bulunacağı gibi konularda incelikli bir araştırma gerekmektedir. Haliyle bu konuda gerçekten kaliteli çalışmaları olan insanlar tercih edilmelidir. Burada sayılan tüm kriterlere sahip insan bulmak oldukça zor.

Medyum Saliha Hoca bu nadide isimlerden biri olup onun ile yapılan bir çalışmadan olumsuz sonuç almak mümkün değildir. Sizi gerçekten önemseyen, sorununuzu gerçekten önemseyen, sorunu gerçekten çözme odaklı çalışan Medyum Saliha Hanım tam olarak ihtiyacınız olanı size vermek için çalışıyor. Papaz Büyüsü çift etkili bir büyüdür. Bazı ilişkilerde kurucu etkiler için uygulanabilen bu büyü bazı ilişkilerde yıkıcı, bozucu etki etmesi için tercih edilebilmektedir. İsmi çok yaygınlaşmış, popülerleşmiş olsa da etrafta dolaşan birçok papaz büyüsü aslında gerçek anlamıyla papaz büyüsü değil. Bu konuda bu işleri gerçekten bilen insanlar size doğruları gösterecektir. Kandırılmamak adına Medyum Saliha’yı tercih ederek gönül rahatlığı ile olumlu sonuçları izleyebilirsiniz.

Papaz Büyüsü Bozulur Mu?

Papaz büyüsü kuvvetli bir büyü olduğu için ancak makamı yüksek bir medyum tarafından yapılabilir. Aynı şekilde de ancak makamı yüksek bir medyum tarafından bozulabilir. Papaz büyüsü tesir ettiği kişiye kendi kontrolü dışında olan şeyleri yaptırır. Bu yüzden de kişinin kendisinde bir büyü olduğunu fark etmesi çok zordur. Ancak kişinin yakınları şüphelenirse büyü tesiri altında olan kişi için bir medyuma gidebilirler.

Papaz büyüsü medyum tarafından fark edildiğinde ise büyüyü kimin neden yaptığını da fark eder. Aynı zamanda kişinin papaz büyüsü tesirine ne zaman girdiğini o zamandan bu yana hangi kararları büyü tesiri altında aldığını da görebilir. Papaz büyüsü bozmak için ise ancak bir medyum yardım edebilir. Papaz büyüsünün etkisinden çıkmak büyü bozulmadan olamaz. Kişinin evde yapacağı ritüeller büyünün bozulması için yeterli gelmeyecektir.  Muhakkak bir medyum tarafında büyünü bozulması gerekir.

Medyum Saliha ile ilişkiler konusunda çalışma kararı alırsanız öncelikle sizinle kurduğu özel bağ sayesinde asıl derdinizi ve asıl probleminizi tespit ederek çalışmalara başladığını görürsünüz. Eğer ihtiyacınız olan Papaz büyüsü ise size bu konuda ihtiyacınız olan tüm bilgileri verecektir. Eğer ihtiyacınız olan Papaz Büyüsü değil de başka bir şey ise burada da size yol gösterici olarak hangi yolu izlemeniz gerektiği konusunda talimatlar verecektir. Sizin tek yapmanız gereke sorununuzu anlatmak Saliha Hanım tüm gerekenleri yapacaktır.

Papaz Büyüsü işe Yarar Mı?

Papaz büyüsü hem ak büyü olarak hem de kara büyü olarak kullanır. Papaz büyüsü ile kişiler istedikleri takdirde hem kuvvetli bir bağlama büyüsü yaptırabilirler hem de kuvvetli bir etki büyüsü yaptırabilirler. Papaz büyüsü ile hedef kişiyi kendisine aşık etmek isteyen kişi ona hem aşk acısı çektirebilir hem de birlikte güzel bir yuva kurabilir. Papaz büyüsü talep eden kişilerin temel amacı kontrolü kendi elinde tutmaktır. Hedef kişiye idaresi dışında olan birçok şeyi yaptırabilirler.

Papaz Büyüsü Yaptıranlar

Papaz büyüsü yaptıran kişilerin esas hedefi büyü tesiri altında olacak olan kişiyi kontrol etmek ve yönetmektir. Bunu isterlerse aşk ve sevgi ile yaparlar isterlerse güç ve zorbalık ile yaparlar. İsterlerse de cinlerin ve kötü enerjinin etkisini kullanarak yaparlar. Papaz büyüsü ile bütün mirasın kendisine kalmasını sağlayabilen danışan aynı şekilde papaz büyüsü ile aile fertlerinin hepsinin kendisine bağımlı olmasını sağlayabilir. Papaz büyüsü sadece aile içerisinde ve özel hayatta etkili olan bir büyü değildir. Bu büyü ile kişiler iş hayatında ve sosyal hayatlarında da güç ve kotnrolü ellerinde tutabilirler. Çalışanlarına ya da amirlerine istediklerini yaptırabilirler.

Papaz Büyüsü Belirtileri

Papaz büyüsü en köklü büyülerden birisidir. Adından dolayı sadece papazların yapabildiği bir büyü olarak bilinir. Fakat doğru bu değildir. Bu büyüyü yapan ilk kişi papaz olduğu için bu ismi almıştır. Papaz büyüsü etkisi büyük bir büyüdür. Papaz büyüsü belirtileri incelemek gerekirse anlaşılması özellikle kişinin yakın çevresi tarafından kolay bir büyüdür. Çünkü kişinin davranışları, fikirleri 180 derece değişecek ve kişi tanınmaz bir hale gelecektir. Büyüye maruz kalan kişi daha öncesinde hiç sevmediği kişileri bile sever duruma gelirken yakın çevresiyle çok ufak meseleler yüzünden bile tartışabilir.

Büyüye maruz kalan kişi için uyku uyumak bile zor duruma gelebilir. Kişi rüyasında sürekli kabuslar görecek ve bu kabuslar sonucunda kafası bir hayli karışacaktır. Ayrıca büyüye maruz kalan kişi gündelik yaşamında rahatça yapabildiği şeyleri dahi yapamaz hale gelebilir ve bunun sonucunda büyük maddi kayıplara uğrayabilir. Daha öncesinden karanlıktan korkmayan kişi karanlıktan korkmaya başlayabilir ayrıca çok sevdiği eşini görmek bile istemeyebilir. Bu belirtileri görmeniz durumunda iyi bir medyuma görünmenizde fayda vardır.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (42)

 1. Eski komşumun bana eşimden ayrılmam için büyü yaptırdığını öğrendim. Zaten şüpheleniyordum ama elimde kanıt yoktu. Bu kişiliksiz insan için papaz büyüsü yaptırmak istiyorum. Bu konuda yardımcı oluyor musunuz?

 2. Büyük bir alacağım olan kişi için papaz büyüsü yaptırmak istiyorum. 3 senedir bu kişinin ödeme yapmasını bekliyorum ama dalga geçer gibi cevap vermesi ve diğer arsız tavırları artık beni bu büyüyü yaptırmaya zorladı.

 3. Papaz büyüsü yaptırmak istiyorum. Bu konuda hizmet veriyor musunuz hocam? Artık benimde son çarem sizsiniz. Lütfen bana bu konuda yardım edin. Evliliğim yıkılmak üzere…

 4. Çocukluğumdan beri ticaret ile uğraşıyorum. O kadar badireler atlattık ama rakibim olacak adamın yaptıklarını ne gördüm ne de duydum. Adamın işi gücü bel altı çalışmak. Bu kişi için papaz büyüsü yaptırmak istiyorum.

 5. Papaz büyüsünü çok duymuştum ama detaylı olarak ilk kez sizden öğreniyorum. Aslında ben şu şekilde düşünüyorum. Birisi bana zarar veriyorsa bende kendimi savunmak için aynı şekilde cevap verebilirim. Bu yüzden kara büyü yaptırmayı, gerekli şartlar altında oldukça mantıklı buluyorum.

  • Medyum Saliha
   10 ay önce

   Papaz büyüsü yapmak sorusuna cevap vermek adına bir çok içerik yayınladım. Diğer büyüler hakkında da çok sayıda makalem yayında. Diğer medyum sitelerinden çok daha farklı şekilde herkes yorum yazabilir benim siteme. Bunları bilmenizi isterim.

 6. 10 ay önce

  Beni aldatan ve sanki ben suçluymuşum gibi boşanma davasında türlü türlü yalanlar söyleyen eski eşim için papaz büyüsü yaptırmak istiyorum. Bu büyüyü yapmak için saç teli gibi ne gerekiyorsa ayarlayıp size getirmek istiyorum.

  • Medyum Saliha
   10 ay önce

   Ben olup biten ilişkilerin ardından Papaz büyüsü tavsiye etmem. Ama sen illa bu büyüler hakkında bilgi almak istiyorum diyorsan telefonla arayarak iletişim kurabilirsin Şahsenem kardeşim. İyi günler dilerim.

 7. Papaz büyüsü sanırım kara büyüler arasında en etkili ve en ölümcül etkilere sahip bir büyü türü… Ben asla başkasına böyle bir şey yapmam ama başkasının bize papaz büyüsü yaptırmasına nasıl engel olabiliriz? Koruma büyüsü var mıdır?

  • Medyum Saliha
   10 ay önce

   Merhaba Özlem kardeşim. Papaz büyüleri evet senin de dediğin gibi çok etkili büyülerdir. İşinin ehli bir medyum tarafından yapılmazsa sıkıntı doğurabilir. Papaz büyüsü bozmak da tıpkı başta bahsettiğim Papaz büyüsü yapmak gibi zorlu bir işlemdir.

   • Açıklamalarınız için Allah razı olsun sizden hocam… Kalitenizi, ilim ve irfan sahibi olduğunuzu atılan her mesaja cevap vermenizle iyice kanıtladınız. Hocam ben bu büyüden yaptırmak istiyorum. 1-2 gün içinde yanınıza uğrayacağım.

 8. Aynen bende bu büyüyü sadece papazlar yapar zannediyordum. Saliha hanım, papaz büyüsü yaptırmak istiyorum. Bu yüzden size acil ulaşmam gerekiyor. Mail adresime iletişim bilgilerinizi yollamanız mümkün mü?

  • Medyum Saliha
   10 ay önce

   Merhaba Işıl hanım. Eskiden internet sitemde sadece email adresim vardı ve bu şekilde benimle iletişime geçebiliyordunuz. Ama artık telefon numaram sitemde mevcuttur. İstediğiniz zaman arayabilirsiniz. Biraz geç cevap verdim yoğunluktan ötürü. Kusura bakmayın.

 9. Saliha hanım, komşumun bana büyü yaptırdığından şüphe ediyorum. Bunu öğrenmemizin kesin bir yolu var mı? Eğer yapmışsa bende ona papaz büyüsü yaptıracağım. Kendi kazdığı kuyuya kendisi düşecek.

  • Medyum Saliha
   10 ay önce

   Papaz büyüsü yapıldı mı sorusuna kesin yanıtı bulmak için öncelikle işinin ehli bir Medyum tarafından Papaz büyüsü bozma bakımı yapılması gerekmektedir. Ben ücretsiz bakım hizmeti veriyorum zaten. Beni telefonla arayabilirsin kardeşim.

 10. Tüm büyü türlerinde olduğu gibi papaz büyüsü yapımında da Saliha hocamı tek geçerim. Kendisi bu konularda ultra bilgili ve her şeyden önce sizinle bir arkadaş gibi ilgileniyor. Kesinlikle tavsiye ederim.

 11. Saygılarımı sunuyorum hocam, papaz büyüsü yaptırmayı düşünüyorum ama bu büyü yapılan kişiye ölüme varacak şekilde zarar verebilir mi? Tamam yaptıracağım kişiye karşı kinliyim ama ölmesini de istemiyorum.

 12. Papaz büyüsü ile ilgili herkes farklı bir şey söylüyor. Fakat ilk defa sizin kadar mantıklı bir açıklama yapan görmedim. Bu da sizin ne kadar bilgili ve bu işte usta olduğunuzun kanıtıdır.

 13. Papaz büyüsü yaptırmak istiyorum ama bu büyüyü yaptırmak için karşı taraftan herhangi bir materyal gerekiyor mu? Bunu neden soruyorum, çünkü büyü yaptırmak istediğim kişi Almanya’da ikamet ediyor.

 14. Papaz büyüsü yaptırma şartları ve fiyatı konusunda bilgi almak istiyordum. Telefon numaranızı mail olarak gönderebilirseniz, bu konuyu sizinle detaylı bir şekilde görüşmek isterim.

 15. Şu zamana kadar papaz büyüsünü, sadece papazların yaptığına dair bir şehir efsanesine inanırdım. Yazınızı okuyunca gerçeği idrak ettim. Gerçekten elinize yüreğinize sağlık hocam…

 16. Anladığım kadarıyla papaz büyüsü, kara büyüler içerisinde yer alıyor. Papaz büyüsü öldürücü bir etkiye sahip midir? Son olarak papaz büyüsünün yapıldığını tespit etme şansımız var mı?

 17. Saliha hanım, 9 yıllık evliliğimi bitiren ve çocuğumu babasız bırakan karaktersiz bir kadın için papaz büyüsü yaptırmak istiyorum. Hatta en ağır büyü hangisiyse onu yaptırmak istiyorum. Size nasıl ulaşabilirim?

 18. 12 ay önce

  Hocam, her işimize karışan ve arkamızdan her fırsatta dedikodumuzu yapan birisi için papaz büyüsü yaptırmak istiyorum. Fakat bu kişi yurtdışında yaşıyor. Acaba etkili olur mu?

 19. Yazınızı tek nefeste okudum. Hocam bu büyü işlerinden çok korkuyorum. Özellikle de bana papaz büyüsü yapılmasından korkuyorum. Bunun için sizinle görüşmek istiyorum.

 20. Medyum hocam, çok yakın bir dostumun bana papaz büyüsü yaptırdığını öğrendim. Aşağı yukarı 4-5 gün olmuş yaptıralı, bu büyüyü nasıl bozabiliriz? Bir de büyünün ters tepmesi mümkün müdür?

 21. Bu yaşıma kadar papaz büyüsü ile ilgili bin bir türlü şey duydum. Fakat sizin kadar açıklayıcı ve ne işe yaradığını detaylı bir şekilde anlatan kimseyi görmedim. Bu işin piri olduğunuz belli, size nasıl ulaşabilirim?

 22. Saliha hocam tüm büyü türlerinde bir numaradır. Zaten sektördeki başarısını konuşmaya bile gerek yok. Televizyonlarda bile kaç kere kanıtlandı. İşini doğru düzgün ve usulünce yapan sayılı medyumlardan biridir.

 23. Medyum hocam, papaz büyüsü yaptırmak istiyorum. Fakat bu kişi evli ve 2 çocuğu var. Papaz büyüsü yapsak, bu kişinin çocukları da etkilenir mi? Yoksa sadece büyüyü yaptırdığımız kişi mi etkilenir?

 24. Papaz büyüsü denince elbette akla ilk gelen isim Saliha hocamdır. Kendisi papaz büyüsü başta olmak üzere tüm büyüler konusunda Türkiye’nin en bilgili ve irfan sahibi medyumudur. Kendisinden oldukça yardım aldım.

 25. Hem aile hem iş yaşantımızın bozulmasına sebep olan kardeşim için papaz büyüsü yaptırmak istiyorum. Bunun için günlerdir düşünüyorum ama gerçekten de bunu sonuna kadar haketti. Size nasıl ulaşabilirim?

  • Medyum Saliha
   10 ay önce

   Papaz büyüsünü hangi amaçla yaptırmak istediğini şu anda bilemiyorum Aşkın bey kardeşim. Bence öncelikle sitemdeki makalelerimi incele ardından benimle telefon yardımıyla iletişime geç. İyi günler dilerim.

 26. Saliha ablamla, bana çok kötülük yapan ve neredeyse boşanmama sebep olan birisine papaz büyüsü yaptık. Şu an sürüm sürüm sürünüyor. İnşallah daha da beter olacak.

  • Medyum Saliha
   10 ay önce

   Merhaba Işıl kardeşim. Papaz büyüsü bozma konusunda her zaman kendime güvenen bir insanım. Papaz büyüsü uygulama konuusunda da elimden gelenin en iyisini yaparım. Yeter ki isteğiniz düzgün olsun.

 27. Saliha hocam iyi akşamlar… Sizi çok uzun zamandır severek takip ediyoruz. Sitenizdeki ücretsiz bakım kategorisine girmek istedim ama başvuru formu henüz koyulmamış sanırım… Bununla ilgili net bir tarih var mı?

  • Medyum Saliha
   10 ay önce

   Merhaba Cansu kardeşim. Evet ben Ücretsiz bakım hizmeti veriyorum. Papaz büyüsü yapma konusunda bilgi almak için benimle telefonla arayarak iletişime geçebilirsin.

 28. Arkadaşın dediğine katılıyorum. Bir ara millet, papaz büyüsü yaptırmak için kilise kilise geziyordu. Bunun en büyük nedeni ise basiretsiz hocalar ve medyumlardı. Allah’tan Saliha hocam, sektöre kalite ve güven getirdi. Kendisini televizyonlarda da takip ediyorum. Huzur ve mutluluk veren bir yapıya sahip.

  • Medyum Saliha
   10 ay önce

   Papaz Büyüsü Yapma konusunda verdiğim bilgileri dikkate aldığınız için teşekkür ederim. Papaz büyüsü Bozma konusunda da benimle iletişime geçebilirsiniz. Değerli yorumunuz için teşekkür ederim.

 29. Bana yapıldığını düşündüğüm papaz büyüsünü bozdurmak için Saliha hanım ile tanışmıştık. Sağolsun kendisiyle görüştüm ve bana çok yardımcı oldu. Şu an hem huzurlu hem de kendimizi daha güvende hissediyorum.

  • Medyum Saliha
   10 ay önce

   Semra kardeşim merhaba. Yorumuna geç yanıt verdiğim için kusuruma bakma lütfen. Senin üzerine yapılan Papaz büyüsü işlemlerini kaldırmak için ciddi çabalar sarf etmiştik ama sonuç olarak seni kurtardık. Şu anda mutlu olmana da ayrıca çok sevindim. Hayırlı günler dilerim ablası.

 30. Halk arasında artık efsaneleşmiş bir laftır. Papaz büyüsünü papazlar yapar ve sadece papazlar bozar diye… Fakat ilmi ve irfanı yeten tüm medyumlar bunu yapabilir. Saliha hocam da sektörde uzun yıllardır bilinen bir medyumdur. Kendisiyle yaşamış olduğumuz o kadar tecrübe var ki anlatmam saatleri alır. Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.

  • Medyum Saliha
   10 ay önce

   Nadire kardeşim merhabalar. Hakkımda yaptığın yorumlar için çok teşekkür ediyorum sana. Papaz büyüsü konusunda verdiğim bilgilerin işe yaradığını görmek çok güzel. Papaz büyüsü bozma konusunda da çok takip ediliyorum.