İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Büyü Açıklamaları
  3. Para Büyüsü
Trendlerdeki Yazı

Para Büyüsü

Para büyüsü etkilerini araştırdığınız için makalemiz hazırlandı. İnsanlar işlerinde iyi kazanabilmek ve yaptıkları ticaretlerde hep daha fazla karlı çıkmak istemişlerdir. Eskiden beri bu istek ve arzu insanın peşini bırakmamış ve bunun için çeşitli yollara başvurulmuştur.

Para Büyüsü

Para büyüsü internette bilgileri verilen bir büyü değildir. Büyü de bunlardan biridir. Sizlere bahsedeceğim bu para büyüsü ile kazanç nasıl katlanır ve nasıl zengin olunur sorularına yanıt bulmak isteyen insanlara cevap vermeye çalışacağım. Bu para büyüsü eski zamanlarda Yahudiler ve Soğdlar’ın ticarette iyi kazanabilmek için yaptıkları bir büyüdür.

Para Büyüsü Nasıl Yapılır?

Söz konusu para büyüsü birçok farklı yolla yapılabilir. Öncelikle bu büyü yapılırken kesinlikle para kullanılmaz. Büyüyü yapmak için beyaz mendil ve tuzlu suyun varlığı kafidir. Bu para büyüsü yapılan malzemelerden beyaz mendil parayı, tuzlu su ise ticaretteki inandırma ve sebatı sembol eder. Bu büyüyü yaparken, aldığınız mendili tuzlu suda bir gece boyunca bekletip ertesi sabah sürekli gölgede kalacak bir yere mendil çıkarılmadan suyu döküp ıslak mendili kurutmadan vücudunuzla temas edecek yerde tutmalısınız. Mendil kuruduktan sonra da mendili suyu döktüğünüz yere gömün. Mendilin orada tek gece kalması yeterlidir. Böylelikle para büyüsü bitmiş olur.

Para Büyüsünün Etkisi

Bu büyünün iyi bir medyum tarafından yapılmasının önemli olduğunu belirtmek isterim. Yapılan bu büyü ile gerçekten ticaret hayatınız canlanabilir ve iyi paralar kazanabilirsiniz. Söz konusu büyüyü şu an zengin olan birçok insanın yaptığı konuşulur. Bu büyü için iletişim numaramdan bana ulaşabilirsiniz.

Para Büyüsü Nedir?

Para büyüsü bugün zenginlikleri ile bilinen Yahudilerin sırları arasında olan bir büyüdür. Bu büyü ile kısa süreye yapılan işten elde edilen gelir kendisini katlamaya başlar ve büyüyü yaptıran kişi zengin olur. Para büyüsü kadin bir büyü olduğu için sırlarına herkes vakıf değildir. Sadece ve sadece eski ahitin sırlarını bilenler vakıftır.

Medyum Saliha hoca para büyüsü için sahip olduğu eski ahit ilmini kullanır. Burada para zamana ve mekana göre farklılık gösterdiği için kullanılmaz. Onu temsil etmesi için beyaz kağıt ve paranın çoğalacağına olan inancı temsil etmek için de tuzlu su kullanılır. Bu iki nesne ile para büyüsü yapılır ve sürecin işlemesi beklenir.

Para Büyüsü Tarifi

Para, her dönem için olmazsa olmazdır. Para olmazsa, sıkıntılar vardır. Para olunca da en azından birçok sıkıntı ortadan kalkmış olur. Özellikle günümüzde para çok daha önemli bir konumda. Giyim,  son model telefonlar başta olmak üzere elektronik aletler, iyi bir çevrede yaşamak, bir ev sahibi olmak, evlenmek, çocuklara iyi bir gelecek sağlamak, sağlığını korumak ve hastalıkta tedavi ettirebilmek vb. her şey para gerektirmektedir. İnsanlar daha çok para bulmak için birçok yol denemişlerdir. Bunların içinde çok çalışmanın yanı sıra, şans oyunları, kumar, hazine bulmak vs. birçok yol denenmiş ama sonuç alınamamıştır. Ama bilenler için çok daha etkili, çok daha kesin bir yol daha vardır. Para büyüsü.

Para büyüsü yaptıran kişinin, ayağına para kazanma fırsatları gelir ve her işten çok karlı bir şekilde ayrılır. Para oluk oluk akar ve çok zengin olur. Buruda önemli olan bir konu vardır sadece büyüyü doğru kişiye yaptırmak. Büyünün tutması için büyüyü yapan kişinin, büyü yapma uzmanı olması gerekir. Para yapma büyüsü ve diğer birçok büyüyü yapmada en uzman kişide Medyum Saliha’dır. Medyum Saliha, birçok kişiye para büyüsü yapmış ve başarılı olmuştur ve hala başarıyla bu büyüyü yapmaktadır.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Hocam para büyüsü yaptırmak istiyorum. Nedenini bilmiyorum ama içimde çok acayip bir his var. Bu para büyüsünün çok etkili olacağını düşünüyorum. Size nasıl ulaşabilirim Saliha hanım?