Renk Falı
  1. Ana Sayfa
  2. Fal
  3. Renk Falı

Renk Falı

Renk falı nedir? Renk falı hakkında Medyum Saliha ne söylemektedir? Herkesin renk falı benzer sonuçlar mı verir? Renk falı nasıl bakılır? Renk falları gerçek midir? Bu yazımızda anlaşıldığı üzere sizlere renk falı hakkında bilgiler vereceğiz. Medyum Saliha Hanım bir uzman gözüyle sizlere renk fallarını açıkladı. Konunun ayrıntılarına yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

Renk falı denildiğinde normal bir fal bakma işlemi aklımızda canlanmamalıdır. Renk falları daha çok ilim ve bilgi gerektiren analiz yapma yeteneği ve görüş yeteneği ile alakalı bir fal işlemidir. Medyum Saliha Hoca özellikle renk falı konusunda muhteşem analizleri ile danışanlarını etkileyen başarılı bir medyum olarak bilinmektedir. Renk falı konusunda kendisine danıştığımızda renklerin evrenin bütününe hakim olduğunu ve kişilik oluşumumuzda da renklerin önemli bir yeri olduğunu ifade etmektedir. Renk falı konusu günlü hayatta renklerin rolü incelendiğinde daha kolay anlaşılacaktır. Örneğin bazı renkler iştah açıcıdır ve genellikle restoranlarda bu ton boyalar kullanılır. Bazı renkler kamuflaj ve doğaya uyum konusunda insana güven verir. Bazı renkler ise içimiz ne kadar karamsar olsa da içimizi ferahlatır.

Bazen de bir duvar rengi içimizi karartabilir. Renk falı konusunda ilk kavranması gereken konu kesinlikle renklerin gücü hususudur. Medyum Saliha Hoca özellikle burçlar konusu ile renk falının iç içe olduğuna değinmektedir. Burç yorumları kişiye özel ayrıntılara girilerek yapıldığında her burcun bazı renklere farklı tepkiler verdiğini görürsünüz. Büyü için de bu böyledir. Medyum Saliha Aşk büyüsü yapılırken renk falı benzeri bazı işlemler yapıldığına ve özellikle safran gibi kırmızı renk veren maddelerin çok önemli olduğuna dikkat çekmektedir. Misal olarak papaz büyüsü işlemlerinde de siyah zehir gibi maddeler kullanılmaktadır. Renk falı da kişisel özelliklerimizi açığa vuran ve bize bazı konularda haber veren bir fal olarak bilinmektedir.

Renk Falına Nasıl Bakılır?

Renk falına nasıl bakılır sorusu özellikle bu konunun doğal sorusudur. Medyum Saliha Hoca renk falı konusunda oldukça tecrübe sahibi bir medyum olduğu için bu konunun ayrıntılarına boğmadan bizler için renk falına nasıl bakılır sorusuna cevap vermektedir. Renk falı yazımızın başında da bahsettiğimiz gibi burç yorumları ile alakalı bir konudur. Yani ilim ve birikim isteyen ve insan duygularına hakim bakış açısı gerektiren bir durumdur. Renk falı konusundaki çalışmalarını danışanlarına açıklayan medyum Saliha, özellikle fal bakma gibi özel konuların sanıldığı gibi sadece bir yetenek ve el alma kadar basit görülmemesini dile getiriyor.

Çünkü renk falı konusunu örnek vermek gerekirse astroloji bilgisi olmayan birisinin renk falı konusunda yapacağı yorumlar kesinlikle tekrara boğulmuş ve ezbere dayalı bilgiler olacaktır. Fakat esas renk falı kişinin burcuna göre bakılan ve burcunun yansıttığı renk, mineral ve yükselen burç etkileri de hesaba katılarak yapılan bir işlemdir. Bunun dışında kişinin hoşlandığı renk veya renkler de bu denkleme dahil edilir. Kişinin ana renklere karşı tepkileri gözlemlenir.

Bunun sonucunda yapılan analizler bize renk falı konusunda karakteristik bazı veriler verirken niyetinize göre de merak edilen olaylar hakkında yorum yapabilme, hayat çizgisi hakkında yorumlama yapma ve uyarı yanında tavsiyeler verme imkanı sunar. Medyum Saliha Hoca farklı metotlar ile renk falları bakıldığını da açıklamaktadır. Renk falına nasıl bakılır sorusuna Medyum Saliha Hanım ondan fazla çeşit ile cevap verebilmektedir. Bunların her birisi farklı yöntem ve farklı amaçlar için bakılan renk fallarıdır. Aşk için renk falı ile para için renk falı farklı analizler ve yöntemler uygulanarak bakılan işlemlerdir.

Renk Falı Bak

Renk falı bak şeklinde bazı terlerde karşınıza çıkacak başlıklar illaki dikkatinizi çekmektedir. Medyum Saliha Hoca bu tarz uygulamaların sağlıklı olmamakla birlikte eğer içinde renkler hakkında doğru bilgiler veriliyorsa az çok renklerin anmalarını tanımamızı sağladığını ifade etmektedir. Birçok kişi Medyum Saliha Hanım ile irtibata geçerek renk falı bakma konusunda kendisinden yardım istemektedir. Renk falı bakma konusunda hocamız da insanları kırmamakta ve yardımcı olmaya çalışmaktadır. Renk falı bak şeklinde uygulama talepleri hocamıza sık sık iletilmektedir. Ancak renk falı bak uygulamaları ancak bazı yüzeysel araştırmaların ürünü olan genel analizleri içerir.

Yani aynı tarih aralığındaki kimseler için genel manada yapılan renk araştırmalarına örnekler verir. Bu yanlış değildir ancak renk falı da değildir. Renk falı bakma konusunda esas olan kişinin burç ve kişisel özelliklerinin yanında manevi bir takım becerileri de kullanarak yorum yapılmasıdır. Anlaşılacağı üzere sanal makinelerin yani yapay zekanın yapacağı tek şey analiz etme ve veri sunmaktır. Ancak evren sırlarla dolu ve en gelişmiş zeka ve maneviyat yalnızca insana mahsustur.

Bundan dolayı da renk falı konusunda her geçen gün meraklı insan sayısı artmakta ve hocamıza bu konuda yorum yapması için başvuran kişiler çoğalmaktadır. Genel anlamı ile renk falı konusu renklerin alemler içindeki gücü, manası ve kişiye özünde ne ifade ettiği gibi konuları içine almaktadır. Bunun yanında burç yorumları incelenirken o burcun ana rengi, minerali gibi konular hem tecrübe hem de binlerce yılın getirdiği doğal bir unsur olarak karşımıza çıkmaktadır. Bundan dolayı da renk falı bakma konusunda olduğu kadar misal bağlama büyüsü gibi işlemleri yaparken de burçların özelliklerinden ve renklerin gücünden faydalanılmaktadır.

Renk Falları Nelerdir?

Renk falları dünya geneli incelendiğinde çok fazla çeşit ile karşımıza çıkıyor. Özellikle Asya ve şaman kültüründe olduğu kadar Güney Amerika ve diğer tüm medeniyetlerde renklerin özellikleri konusu çok büyük önem arz ediyor. Medyum Saliha Hanım, renk falları ile ilgili yaptığı araştırmalarında kendi kullandığı ve burçlar ile alakalı olan renk falı konusundan başka yüzlerce farklı renk falı olduğunu dile getirmektedir. Sadece burçlar ile ilgili renk falları onlarca sayıdadır. Medyum Saliha hoca sırlı dualar ile okunmuş çok özel suların içine çok özel bikri köklerinden elde edilen toz boyaların karıştırılması ile bakılan renk falları konusunda çok önemli çalışmalar yapmıştır. Bu konuda birçok şaman kültürünü yerinde ziyaret etmiş ve renk falları konusunda doğru ve etkili olanlarını kendi uygulamaları arasına sokmuştur. Kişinin ölümü hakkında bile bilgi veren renk falları olmaktadır. Renk falı denildiği zaman insanların sokak falcılarının baktığı fallar ile karıştırmaması gerekmektedir.

Zira bir kahve falı bile çok önemli ve doğru falcı tarafından bakıldığında kişiyi sarsacak bilgiler verebilmektedir. Medyum Saliha Hoca’da bundan dolayı renk falları konusunun çok önemli olduğuna dikkat çekmektedir. Kara büyü çalışmaları sırasında olduğu kadar bir çok büyü yapımında da renklerin öneminden daha önce de bahsetmiştik. Büyü ve vefk gibi işlemler yapılırken normal bir mürekkep kullanılmamaktadır. Safran gibi özel bitkilerden elde edilen çok kıymetli mürekkepler ile bu işlemler yapılmaktadır. Hatta Medyum Saliha, safran damlacıkları ile renk falı konusunda İran’da çok kapsamlı araştırmalar yapmış ve oradaki medyumlardan bu konuda destek görmüştür. Yıllar önce renk falı ve bir çok büyü konusunda araştırma yolculuğunu sonlandırarak faaliyete başlayan değerli Medyum Saliha Hanım bu gün gerek renk falları gerekse büyücülük konusunda en iyi medyumlar arasında gösterilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap